Výsledky závodu: 5. závod žákovské ligy

Datum:
18.06.2016
Místo konání:
Nový Bor
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Barunčin pohádkový les
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Protokol:
vše proběhlo vpořádku
Kategorie:
D10     D10R     D12     D14     H10     H10R     H12     H14     P    
D10
1.80 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koudelková Eliška BOR0652 OK Jiskra Nový Bor 25:40
2. Kocmanová Adéla BOR0752 OK Jiskra Nový Bor 30:20 + 4:40
3. Vaňourková Sára BOR0759 OK Jiskra Nový Bor 35:31 + 9:51
4. Vojtěchová Karolína BOR0755 OK Jiskra Nový Bor 36:54 + 11:14
5. Soukupová Marie BOR0952 OK Jiskra Nový Bor 39:16 + 13:36
6. Prošková Markéta BOR0657 OK Jiskra Nový Bor 44:14 + 18:34
7. Rejmanová Nikola BOR0656 OK Jiskra Nový Bor 45:16 + 19:36
8. Waldhauserová Eliška BOR0757 OK Jiskra Nový Bor 54:13 + 28:33
9. Lamatová Adriana BOR OK Jiskra Nový Bor 55:39 + 29:59
Rejholcová Tereza BOR0751 OK Jiskra Nový Bor DISK
D10R
1.80 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Viktorie BOR OK Jiskra Nový Bor 27:35
2. Koudelková Katrin BOR0856 OK Jiskra Nový Bor 31:20 + 3:45
3. Bártová Lucie BOR0855 OK Jiskra Nový Bor 41:51 + 14:16
4. Funková Klára BOR0756 OK Jiskra Nový Bor 53:41 + 26:06
5. Dufková Jana BOR OK Jiskra Nový Bor 54:15 + 26:40
6. Kudláčková Dorotka BOR OK Jiskra Nový Bor 54:49 + 27:14
7. Kubátová Blanka BOR OK Jiskra Nový Bor 61:21 + 33:46
D12
2.10 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rumlenová Tereza BOR OK Jiskra Nový Bor 28:10
2. Neradová Natálie BOR0452 OK Jiskra Nový Bor 33:21 + 5:11
3. Lamačová Barbora BOR0750 OK Jiskra Nový Bor 34:21 + 6:11
4. Sýbová Marika BOR0553 OK Jiskra Nový Bor 38:03 + 9:53
5. Stehlíková Adéla BOR0554 OK Jiskra Nový Bor 43:31 + 15:21
Riedelová Adéla BOR0451 OK Jiskra Nový Bor DISK
Kosinová Pavlína NNN7920 Neregistrovaní 30:35 + 2:25
D14
2.80 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tymešová Anna BOR0253 OK Jiskra Nový Bor 53:39
2. Kosinová Marie BOR0252 OK Jiskra Nový Bor 81:30 + 27:51
H10
2.10 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Patka Kryštof BOR0702 OK Jiskra Nový Bor 25:10
2. Studničný Adam BOR0701 OK Jiskra Nový Bor 27:08 + 1:58
3. Zeman Jakub BOR0704 OK Jiskra Nový Bor 29:15 + 4:05
4. Murswiek Jan BOR0901 OK Jiskra Nový Bor 30:54 + 5:44
5. Válek Matěj BOR0703 OK Jiskra Nový Bor 39:03 + 13:53
6. Svoboda Matěj BOR0600 OK Jiskra Nový Bor 41:51 + 16:41
H10R
2.10 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prošek Lukáš BOR1000 OK Jiskra Nový Bor 28:57
2. Vaňourek Vojta NNN0980 Neregistrovaní 29:02 + 0:05
3. Di Cara Christopher BOR0601 OK Jiskra Nový Bor 30:20 + 1:23
4. Votýpka Štěpán BOR0900 OK Jiskra Nový Bor 30:29 + 1:32
5. Novotny Prokop BOR OK Jiskra Nový Bor 35:00 + 6:03
6. Lamač Vítek BOR1100 OK Jiskra Nový Bor 35:53 + 6:56
7. Patka Marek BOR0902 OK Jiskra Nový Bor 37:18 + 8:21
8. Kocman Lukáš BOR1102 OK Jiskra Nový Bor 49:46 + 20:49
9. Daneček BOR OK Jiskra Nový Bor 53:48 + 24:51
H12
2.30 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Waldhauser Štěpán NNN7922 Neregistrovaní 29:25
2. Kašpar Vojtěch BOR0402 OK Jiskra Nový Bor 31:02 + 1:37
3. Žák Tomáš BOR0405 OK Jiskra Nový Bor 36:05 + 6:40
4. Chalupa Jan BOR0509 OK Jiskra Nový Bor 40:15 + 10:50
5. Blažkovan Matěj BOR0504 OK Jiskra Nový Bor 46:19 + 16:54
6. Tymeš Jan BOR0106 OK Jiskra Nový Bor 49:04 + 19:39
7. Veselý Jakub BOR OK Jiskra Nový Bor 50:22 + 20:57
8. Fojt Jan BOR0407 OK Jiskra Nový Bor 78:48 + 49:23
9. Kudláček Mikuláš BOR0505 OK Jiskra Nový Bor 80:40 + 51:15
Čapek Ondřej BOR0404 OK Jiskra Nový Bor DISK
H14
2.80 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Staňa Ondřej BOR0301 OK Jiskra Nový Bor 69:00
2. Šimánek Jakub BOR OK Jiskra Nový Bor 74:21 + 5:21
3. Krkoška Matouš BOR0202 OK Jiskra Nový Bor 77:05 + 8:05
P
3.10 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prošek Jan NNN7924 Neregistrovaní 32:23
2. Kraftová Ita BOR OK Jiskra Nový Bor 33:16 + 0:53
3. Rejholcová Andrea BOR6951 OK Jiskra Nový Bor 39:00 + 6:37
4. Válek Ondřej NNN7919 Neregistrovaní 46:51 + 14:28
5. Novák Petr BOR OK Jiskra Nový Bor 46:59 + 14:36
6. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 49:02 + 16:39
7. Studničný Jaroslav BOR7004 OK Jiskra Nový Bor 49:35 + 17:12
8. Kocman Jindřich BOR7612 OK Jiskra Nový Bor 49:46 + 17:23
9. Koudelka Tomáš BOR7513 OK Jiskra Nový Bor 53:39 + 21:16
10. Waldhauser Martin NNN7921 Neregistrovaní 53:45 + 21:22
11. Jeřábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor 54:11 + 21:48
12. Kašparová Marie BOR OK Jiskra Nový Bor 55:39 + 23:16
13. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 56:13 + 23:50
14. Spejchal Petr BOR7512 OK Jiskra Nový Bor 56:36 + 24:13
15. Patka Mirek NNN7923 Neregistrovaní 58:28 + 26:05
16. Gottlichová Jitka BOR OK Jiskra Nový Bor 58:39 + 26:16
17. Svobodová NNN7989 Neregistrovaní 60:42 + 28:19
18. Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 68:11 + 35:48
19. Reisingerová Eliška DLT0151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 70:07 + 37:44
20. Waldhauserová Irena BOR7459 OK Jiskra Nový Bor 78:15 + 45:52
21. Murswieková Kateřina BOR7951 OK Jiskra Nový Bor 78:39 + 46:16
22. Růžičková Zuzana NNN7955 Neregistrovaní 101:08 + 68:45
23. Stehlíková Pavlína BOR OK Jiskra Nový Bor 114:31 + 82:08
Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk DISK