Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
17.09.2016
Místo konání:
Borová Lada - Základní škola
Pořadatel:
VCB - OB České Budějovice
Mapa:
Borová Lada; 1:10000 (H,D16 - 35); 1:5000 (ostatní)
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Teringl Radek - R3
Stavitel tratí:
Rychtecký Josef - R3
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     DF     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     HF     P    
D10
1.40 km, 40 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 22:26
2. Janošíková Marie VCB0752 OB České Budějovice 38:20 + 15:54
Růžičková Ema RIC0653 OB Říčany DISK
Vaněčková Anežka OPI0650 Orientační sporty Písek DISK
D12
1.50 km, 45 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Balková Markéta OPI0450 Orientační sporty Písek 32:17
Janošíková Eva VCB0552 OB České Budějovice DISK
Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany DISK
D14
1.60 km, 45 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringlová Vendula VCB1111 OB České Budějovice 24:03
2. Bečvářová Markéta OPI0250 Orientační sporty Písek 28:24 + 4:21
3. Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany 31:23 + 7:20
D16
2.20 km, 65 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodová Anna KTA0151 SK Kotnov Tábor 30:27
2. Vařeková Bohdana RIC0152 OB Říčany 31:22 + 0:55
3. Štráchalová Diana KRE0150 OOB TJ Sokol Křemže 32:39 + 2:12
4. Klimešová Alena KRE0151 OOB TJ Sokol Křemže 63:00 + 32:33
D18
2.70 km, 80 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodová Jana KTA9951 SK Kotnov Tábor 51:47
D21
3.40 km, 80 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 403
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Teringlová Martina VCB7851 OB České Budějovice 41:48 436
2. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 46:24 + 4:36 395
3. Roučková Romana KSH8351 OB Kašperské Hory 48:21 + 6:33 378
4. Forstereviczová Jana DOR7653 OK Dobříš 53:35 + 11:47 331
5. Růžičková Lucie RIC7351 OB Říčany 59:03 + 17:15 283
6. Gottfriedová Adéla VCB9755 OB České Budějovice 59:59 + 18:11 275
7. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 67:25 + 25:37 209
8. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 85:13 + 43:25 51
D35
2.70 km, 80 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městsková Lucie TEP7850 Tempo Praha 28:57
2. Hojdarová Alena VIK7351 42:43 + 13:46
3. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 47:48 + 18:51
4. Nováková Alena KRE7450 OOB TJ Sokol Křemže 48:15 + 19:18
5. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 48:41 + 19:44
6. Hudosová Gábina RIC7299 OB Říčany 52:17 + 23:20
7. Svobodová Martina KTA7151 SK Kotnov Tábor 56:29 + 27:32
8. Klimešová Lenka KRE7501 OOB TJ Sokol Křemže 62:33 + 33:36
Němečková Michaela RIC7452 OB Říčany DISK
D45
2.60 km, 75 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Nováková Pavlína PVD7151 OOB TJ Sokol Pražák DISK
D55
2.30 km, 95 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 41:37
2. Patáková Mária KSH5751 OB Kašperské Hory 70:19 + 28:42
3. Oulická Hana FJI5350 SK FREE Jihlava 72:15 + 30:38
D65
1.80 km, 55 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městsková Eva TEP4851 Tempo Praha 31:20
2. Matějů Ladislava UVP4750 Slovan Praha 46:09 + 14:49
DF
1.40 km, 50 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Czerwenková Tereza VIK0651 41:47
H10
1.40 km, 40 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuc David SCP0600 OK Sparta Praha 22:14
2. Němeček Štěpán RIC0705 OB Říčany 24:22 + 2:08
3. Novák Vítek KRE0600 OOB TJ Sokol Křemže 63:44 + 41:30
4. Svoboda Jan KTA0701 SK Kotnov Tábor 69:41 + 47:27
Schnabl Jakub RIC0706 OB Říčany DISK
Teringl Vojtěch VCB2222 OB České Budějovice DISK
H12
1.60 km, 45 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuc Radim SCP0400 OK Sparta Praha 22:00
2. Hudos Václav RIC0503 OB Říčany 23:05 + 1:05
3. Schnabl David RIC0508 OB Říčany 27:08 + 5:08
4. Němeček Matouš RIC0510 OB Říčany 29:14 + 7:14
5. Mucha Ondřej RIC0400 OB Říčany 59:05 + 37:05
H14
2.20 km, 65 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votruba Jan RIC0201 OB Říčany 38:06
2. Novák Jakub KRE0201 OOB TJ Sokol Křemže 52:47 + 14:41
3. Rohlíček Alois RIC0200 OB Říčany 53:22 + 15:16
4. Pšenička Kryštof KRE0301 OOB TJ Sokol Křemže 69:03 + 30:57
H16
2.70 km, 80 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikuláš Jan VCB0103 OB České Budějovice 69:26
H18
2.90 km, 105 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bečvář Petr OPI9800 Orientační sporty Písek 58:15
H21
3.70 km, 125 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5165
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 34:24 5297
2. Klimeš Petr KRE7701 OOB TJ Sokol Křemže 34:28 + 0:04 5288
3. Šafařík Ivo CST7401 OB Strakonice 37:03 + 2:39 4910
4. Blažek Vojtěch OPI8700 Orientační sporty Písek 38:10 + 3:46 4746
5. Teringl Radek VCB6502 OB České Budějovice 40:24 + 6:00 4420
6. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 48:24 + 14:00 3249
7. Foršt Jakub DOR7501 OK Dobříš 48:31 + 14:07 3232
8. Novák Radek PVD9601 OOB TJ Sokol Pražák 49:38 + 15:14 3069
9. Bláha Petr PVD8901 OOB TJ Sokol Pražák 56:28 + 22:04 2069
H35
3.40 km, 80 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 35:07
2. Kubát Tomáš RIC7503 OB Říčany 37:12 + 2:05
3. Hones Sepp RI10001 38:27 + 3:20
4. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 42:13 + 7:06
5. Pešta Jiří MIL7201 Tesil Milevsko 43:14 + 8:07
6. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 43:42 + 8:35
7. Hojdar Ivan VIK7501 48:35 + 13:28
8. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 59:27 + 24:20
9. Zíka Jaroslav PVD8001 OOB TJ Sokol Pražák 60:17 + 25:10
10. Váňa Richard 1BX7200 Václavkovi 73:17 + 38:10
Hanák Milan FSP3400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
H45
2.90 km, 105 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovář Karel LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 33:22
2. Němeček Karel RIC6200 OB Říčany 38:08 + 4:46
3. Honsa Luděk ACB6301 ABK České Budějovice - Šumava 46:17 + 12:55
4. Rohlíček Jan RIC7101 OB Říčany 52:02 + 18:40
5. Bálek OPI Orientační sporty Písek 61:23 + 28:01
H55
2.60 km, 75 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafařík Bedřich CST4601 OB Strakonice 44:22
2. Musil Jan PCB SKP České Budějovice 45:55 + 1:33
Wald František FSP5300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Rakovec Miloš SCP4500 OK Sparta Praha DISK
H65
2.30 km, 95 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 38:51
2. Blecha Ladislav FJI5106 SK FREE Jihlava 43:06 + 4:15
3. Matějů Ivan UVP4600 Slovan Praha 48:25 + 9:34
HDR
1.40 km, 50 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Czerwenková Lucie VIK0951 17:34
2. Samek Mikuláš VIK0802 19:05 + 1:31
3. Hudečková Lucie VIK0854 20:26 + 2:52
4. Nová Nela VIK0652 21:39 + 4:05
5. Mazzarese David FJI1111 SK FREE Jihlava 22:11 + 4:37
6. Krejčí Štěpánka VIK0853 22:46 + 5:12
7. Hojdar Jan VIK0001 23:39 + 6:05
8. Hojdar Jakub VIK0000 24:21 + 6:47
9. Vondraš Štěpán VIK0602 26:15 + 8:41
10. Kojan Jan VIK0601 26:54 + 9:20
11. Štěrba Jan VIK0851 28:28 + 10:54
12. Štěrba Petr VIK0852 28:30 + 10:56
13. Toncarová Katka PVD0951 OOB TJ Sokol Pražák 29:51 + 12:17
14. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 34:11 + 16:37
15. Vondraš Petr VIK0701 34:26 + 16:52
16. Musálková VIK0751 35:32 + 17:58
17. Janošík Ivan VCB1002 OB České Budějovice 39:37 + 22:03
18. Novák Michal KRE1100 OOB TJ Sokol Křemže 39:54 + 22:20
19. Rosenkranzová Barbora BO1 42:47 + 25:13
20. Rosenkranzová Johana BO1 45:25 + 27:51
21. Roučka Tomáš KSH1102 OB Kašperské Hory 52:43 + 35:09
22. Roučková Tereza KSH1451 OB Kašperské Hory 59:12 + 41:38
Zíka Tomáš PVD1201 OOB TJ Sokol Pražák DISK
Weisová Barbora VIK1051 DISK
HF
1.40 km, 50 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Waltman Jeff VIK0501 27:05
Klimeš Jan KRE0701 OOB TJ Sokol Křemže DISK
Zíka Martin PVD0901 OOB TJ Sokol Pražák DISK
P
1.80 km, 55 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Czerwenková Jana VIK 28:24
2. Hudečková Jana VIK 30:02 + 1:38
3. Vondraš Petr VIK7001 32:49 + 4:25
4. Pšeničková Tereza KRE OOB TJ Sokol Křemže 41:13 + 12:49
5. Czerwenka Jan VIK 61:38 + 33:14