Výsledky závodu: Mikuláš 2016 - XVI. ročník orientačního běhu

Datum:
04.12.2016
Místo konání:
Dolní oblast VÍTKOVICE
Pořadatel:
LOV - lepus.cz
Mapa:
Ředitel závodu:
Zajíc Josef - R3
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kategorie:
DA     DB     DC     HA     HB     HC    
DA
3.90 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wysocka Malwina 23P8500 C OK!Sport Warszawa 27:49
2. Vývodová Jana ASU9852 A Magnus Orienteering 29:15 + 1:26
3. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 32:08 + 4:19
4. Sukeníková Zuzana KRN8353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 32:36 + 4:47
5. Warcopová Kateřina TRI0150 B TJ TŽ Třinec 32:46 + 4:57
6. Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 34:03 + 6:14
7. Horáčková Vladimíra MOV7750 C SKOB Ostrava 34:18 + 6:29
8. Marszałek Maria 2LP0001 C 34:57 + 7:08
9. Létalová Soňa SFM8252 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 35:30 + 7:41
10. Bernatíková Hana SFM0251 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 35:43 + 7:54
11. Vellechová Radka AOV8050 C 36:22 + 8:33
12. Jirková Petra VPM8450 C KOS Slavia VŠ Plzeň 37:00 + 9:11
13. Fujáková Katka HAV8550 C OB Havířov 37:03 + 9:14
14. Klose Petra SFM7351 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 37:19 + 9:30
15. Marszałek Hanna 44P C Indywidualny klub 37:36 + 9:47
16. Bernatíková Šárka SFM7151 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 38:29 + 10:40
17. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 39:03 + 11:14
18. Kaděrová Barbora HAV7051 C OB Havířov 39:42 + 11:53
19. Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 39:56 + 12:07
20. Fukalová Radmila AOV7051 C 40:09 + 12:20
21. Wysocka Jolanta 24P5650 C Slask O-Team 40:17 + 12:28
22. Hanzlová Svatava HAV6651 C OB Havířov 40:51 + 13:02
23. Karlová Eva MOV8551 C SKOB Ostrava 41:25 + 13:36
24. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 41:28 + 13:39
25. Mielcová Elena AOV6951 C 42:01 + 14:12
26. Stoszková Jana AOP8850 C Orientační Běh Opava 42:39 + 14:50
27. Muchová Barbora 6KC8550 C Neregistrovaný 42:52 + 15:03
28. Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 44:33 + 16:44
29. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 46:09 + 18:20
30. Bogucka Jaroszek anna 42P7050 C Team360 48:21 + 20:32
31. Wojarska Kamilla 2KP6050 C 56:59 + 29:10
32. Majdak Danuta 2KP7450 C 58:40 + 30:51
33. Fułek Ewelina 2JP0001 C DXN Tychy 82:46 + 54:57
Štětínská Soňa MOV7650 C SKOB Ostrava DISK
DB
3.50 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrózek Teresa TRI0251 B TJ TŽ Třinec 23:36
2. Mizerová Monika TRI9250 C TJ TŽ Třinec 27:30 + 3:54
3. Supiková Kateřina TRI0351 C TJ TŽ Třinec 27:51 + 4:15
4. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 27:59 + 4:23
5. Hudečková Petra OOP8252 C TJ Opava 28:35 + 4:59
6. Slavíková Lenka VRB7373 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 30:51 + 7:15
7. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 32:16 + 8:40
8. Czerkawska Urszula 83P0001 C Katowice Giszowiec 32:59 + 9:23
9. Zbořilová Ivana 96C0004 C Přátelé OB 34:45 + 11:09
10. Masny Anna 1ZP8250 C KOS Owsiszcze 35:04 + 11:28
11. Pavlová Libuše MOV7451 C SKOB Ostrava 35:45 + 12:09
12. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 36:07 + 12:31
13. Pannová Vendula MOV7752 C SKOB Ostrava 38:18 + 14:42
14. Vébrová Šárka HAV7050 C OB Havířov 38:52 + 15:16
15. Svěchotová Hana MOV7150 C SKOB Ostrava 39:43 + 16:07
16. Chudíková Pavla BFM7851 C SKOB Frýdek - Místek 40:37 + 17:01
17. Nováková Anežka AOV9251 C 40:43 + 17:07
18. Chodurová Milena SFM0007 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 41:18 + 17:42
19. Štětínská Tereza MOV0751 C SKOB Ostrava 46:30 + 22:54
20. Tuharská Aneta TRI7751 C TJ TŽ Třinec 47:19 + 23:43
21. Materová Hana 96C0005 C Přátelé OB 48:35 + 24:59
22. Čudková Kristýna MOV0654 C SKOB Ostrava 50:32 + 26:56
23. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 54:19 + 30:43
24. Svobodová Mariana BFM6751 C SKOB Frýdek - Místek 56:17 + 32:41
25. Holmanová Radmila MOV6751 C SKOB Ostrava 61:55 + 38:19
26. Nováková Jana AOV6851 C 65:55 + 42:19
DC
2.30 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 23:30
2. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 23:42 + 0:12
3. Švidrnochová Eliška OOP0451 B TJ Opava 25:24 + 1:54
4. Leciánová Vanda OOP7453 C TJ Opava 25:57 + 2:27
5. Mizerová Jarmila TRI6851 C TJ TŽ Třinec 27:23 + 3:53
6. Matulová Valérie BFM0652 C SKOB Frýdek - Místek 30:25 + 6:55
7. Rychlá Karolína KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 31:23 + 7:53
8. Pavlová Eliška MOV0650 C SKOB Ostrava 36:24 + 12:54
9. Kuriaková Terézia VZA0003 C Slávia ŽU Žilina 40:44 + 17:14
10. Popieluchová Michaela BFM0457 C SKOB Frýdek - Místek 45:48 + 22:18
11. Gřešková Jana 96C0016 C Přátelé OB 72:02 + 48:32
12. Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 73:07 + 49:37
13. Hrubá Eliška AOV1050 C 77:32 + 54:02
Koťátková Dana SFM0008 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek DISK
Kolarova Vendula MOV C SKOB Ostrava DISK
HA
4.40 km, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Michal PTE8403 C TJ Sokol Ptení 25:56
2. Matera Tomáš 96C0011 C Přátelé OB 26:30 + 0:34
3. Jirka Mikuláš STE0000 A SK SKI-OB Šternberk 26:40 + 0:44
4. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 26:44 + 0:48
4. Fousek Jan LOV9100 C lepus.cz 26:44 + 0:48
6. Borgiel Jarosław 11P9700 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 26:49 + 0:53
7. Ireneusz Waluga 2MP0001 C 27:00 + 1:04
8. Vlach Jiří AOV7900 C 27:53 + 1:57
9. Jaroszek Jakub 42P9800 C Team360 28:36 + 2:40
10. Jirka Jakub VPM7905 C KOS Slavia VŠ Plzeň 29:02 + 3:06
11. Tuharský Erik TRI0100 B TJ TŽ Třinec 29:11 + 3:15
12. Procházka Zdeněk SOP9901 A OOB TJ Slezan Opava 29:12 + 3:16
13. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 29:25 + 3:29
14. Pospíšil Petr SOP9301 C OOB TJ Slezan Opava 29:50 + 3:54
15. Jurek Radim 4EC8500 C Frenštát pod Radhoštěm 29:58 + 4:02
16. Haltof Marek TRI0200 B TJ TŽ Třinec 30:38 + 4:42
17. Bernatík Lukáš SFM9801 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 30:45 + 4:49
18. Lichý Ondřej SOP8802 C OOB TJ Slezan Opava 30:56 + 5:00
19. Vlach Oldřich AOV7700 C 30:57 + 5:01
20. Strakoš Matěj SFM9901 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 31:19 + 5:23
21. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 31:27 + 5:31
22. Vébr Radek HAV7103 C OB Havířov 31:28 + 5:32
23. Bjolek Michal BFM0305 B SKOB Frýdek - Místek 31:33 + 5:37
24. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 31:55 + 5:59
25. Bernatík Aleš SFM7201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 32:10 + 6:14
26. Niezgoda Przemysław 27P7800 C ATZ Racibórz 32:20 + 6:24
27. Szwaja Mateusz 14P9901 C UKS Kometa Gliwice 32:33 + 6:37
28. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 32:35 + 6:39
29. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 32:37 + 6:41
30. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 32:49 + 6:53
31. Mielec Jaromír AOV6901 C 33:12 + 7:16
32. Kuriak Jakub VZA0001 C Slávia ŽU Žilina 33:21 + 7:25
33. Stoszek Jakub AOP8300 C Orientační Běh Opava 33:27 + 7:31
34. Marszałek Piotr 44P0001 C Indywidualny klub 33:32 + 7:36
35. Gilík Marek SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava 33:48 + 7:52
36. Kaděra Vojta HAV0000 C OB Havířov 33:53 + 7:57
37. Wojarski Krzysztof 2KP6000 C 34:19 + 8:23
38. Vébr Jiří VTA6901 C SC vebr-sport 34:28 + 8:32
39. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 34:35 + 8:39
40. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 34:58 + 9:02
40. Pospíšil Václav SOP5701 C OOB TJ Slezan Opava 34:58 + 9:02
42. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 35:43 + 9:47
43. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 35:49 + 9:53
44. Hudeček Tomáš OOP8201 C TJ Opava 35:57 + 10:01
45. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 37:06 + 11:10
46. Krhut Libor HAV6302 C OB Havířov 38:07 + 12:11
47. Žebrák Zbyněk LOV7101 C lepus.cz 38:19 + 12:23
47. Jirka Matyáš ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov 38:19 + 12:23
49. Vébr Tomáš HAV0200 C OB Havířov 38:39 + 12:43
50. Koťátko Aleš SFM8303 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 39:23 + 13:27
51. Popieluch Michal BFM7301 C SKOB Frýdek - Místek 39:28 + 13:32
52. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 39:38 + 13:42
53. Vébr Dominik HAV9404 C OB Havířov 40:38 + 14:42
54. Bednář Karel MOV6101 C SKOB Ostrava 41:45 + 15:49
55. Brychlec Lukáš MOV7501 C SKOB Ostrava 41:54 + 15:58
56. Mielec Radomír AOV0301 B 41:56 + 16:00
57. Lewandowski Piotr 27P C ATZ Racibórz 42:37 + 16:41
58. Kohoutek Milan 96C0006 C Přátelé OB 42:44 + 16:48
59. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 43:51 + 17:55
60. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 44:40 + 18:44
61. Hostaš Jindřich MOV5901 C SKOB Ostrava 44:47 + 18:51
62. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 44:55 + 18:59
63. Polewski Dariusz 2AP6100 C Jedynka Zdzieszowicw 46:51 + 20:55
64. Malysa Ján SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava 47:06 + 21:10
65. Wysocki Andrzej 24P5100 C Slask O-Team 47:08 + 21:12
66. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 47:15 + 21:19
67. Kunath Pavel MOV7200 C SKOB Ostrava 48:57 + 23:01
68. Bochňák Zbyněk LOV7600 C lepus.cz 49:03 + 23:07
69. Šidík Petr 4RC9200 C Alfa Skvadra tým dynamickejch čuprstár sekáčskejch vlkoušů 71:47 + 45:51
Masny Krzysztof 1ZP7600 C KOS Owsiszcze DISK
Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov DISK
Mastela Rafal 11P7300 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój DISK
Blažević Roman LCE7301 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
HB
3.70 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kozel Jiří 9VX8100 C 24:15
2. Slavík Tomáš VRB6808 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 24:23 + 0:08
3. Bialožyt Marek TRI0301 B TJ TŽ Třinec 25:53 + 1:38
4. Žemlík Boleslav KVS9101 C SKOB Kobra Vsetín 25:56 + 1:41
5. Jarolím Jonáš 96C0015 C Přátelé OB 26:52 + 2:37
6. Kostka Petr MOV8200 C SKOB Ostrava 27:59 + 3:44
7. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 28:36 + 4:21
8. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 28:37 + 4:22
9. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 28:48 + 4:33
10. Sýkora Jiří OOP5400 C TJ Opava 29:25 + 5:10
11. Vorel Tomáš 96C0018 C Přátelé OB 29:37 + 5:22
12. Žemlík Radim KVS6401 C SKOB Kobra Vsetín 29:44 + 5:29
13. Marszałek Patryk 14P0003 C UKS Kometa Gliwice 30:20 + 6:05
14. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 31:15 + 7:00
15. Prokop Lubomír TRI6001 C TJ TŽ Třinec 31:34 + 7:19
16. Matula Pavel BFM7602 C SKOB Frýdek - Místek 31:50 + 7:35
17. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 32:12 + 7:57
18. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 32:53 + 8:38
19. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 33:03 + 8:48
20. Gawel Jiří BBM5700 C BETA URSUS Orienteering 33:07 + 8:52
21. Dlouhý Aleš PGP0502 C SK Praga 33:53 + 9:38
22. Vojvodík Eduard MOV0600 C SKOB Ostrava 34:21 + 10:06
23. Czerkawski Waclaw 83P0002 C Katowice Giszowiec 34:36 + 10:21
24. Bjolek Jan BFM0601 C SKOB Frýdek - Místek 35:13 + 10:58
25. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 37:43 + 13:28
26. Chromčák František JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín 42:45 + 18:30
27. Staněk Ondra HAV0002 C OB Havířov 44:48 + 20:33
28. Kuběna Vlastimil 96C0024 C Přátelé OB 45:01 + 20:46
29. Chylík Pavol MOV4901 C SKOB Ostrava 45:12 + 20:57
30. Beneš Karel HAV4201 C OB Havířov 47:00 + 22:45
31. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 51:56 + 27:41
32. Rýc-Bednář René MOV7001 C SKOB Ostrava 54:51 + 30:36
33. Hrubý Martin AOV0201 C 59:08 + 34:53
34. Zdanowicz Jan 14P1400 C UKS Kometa Gliwice 60:03 + 35:48
35. Labudík Milan VRB6202 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 69:27 + 45:12
HC
2.60 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Czaja Mateusz 9WX8100 C 21:53
2. Kovařík Tomáš TRI0400 B TJ TŽ Třinec 24:50 + 2:57
3. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 27:24 + 5:31
4. Lecián Oldřich OOP6100 C TJ Opava 27:57 + 6:04
5. Krupa Jakub TRI0404 C TJ TŽ Třinec 29:26 + 7:33
6. Maslowski Marek 96C0001 C Přátelé OB 30:32 + 8:39
7. Baco Tomas SOPXXX C OOB TJ Slezan Opava 32:37 + 10:44
8. Chudík Martin BFM0604 C SKOB Frýdek - Místek 33:08 + 11:15
9. Tuharský Tobiáš TRI0701 C TJ TŽ Třinec 33:33 + 11:40
10. Jarolím Matouš 96C0013 C Přátelé OB 34:44 + 12:51
11. Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec 35:11 + 13:18
12. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 35:16 + 13:23
13. Novák Igor AOV0501 C 38:49 + 16:56
14. Jarolím Jáchym 96C0014 C Přátelé OB 39:57 + 18:04
15. Sliž Rostislav TRI0302 C TJ TŽ Třinec 41:43 + 19:50
16. Zajíc Josef LOV1000 C lepus.cz 44:56 + 23:03
17. Ryška Matěj TRI0604 C TJ TŽ Třinec 51:07 + 29:14
18. Kostka Artur MOV0901 C SKOB Ostrava 51:30 + 29:37
19. Fuják Adam HAV1200 C OB Havířov 61:39 + 39:46
20. Vlach Antonín AOV0700 C 76:36 + 54:43
21. Slavík Ondřej VRB0505 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 82:03 + 60:10
22. Popieluch Martin BFM0801 C SKOB Frýdek - Místek 91:58 + 70:05
Sikora Jan 96C0019 C Přátelé OB DISK
Kirschner Damian TRI0506 C TJ TŽ Třinec DISK
Mitrenga Jan TRI0702 C TJ TŽ Třinec DISK