Výsledky závodu: 2. závod zimní ligy Hanácké oblasti 2016/2017

Datum:
19.11.2016
Místo konání:
Cakov
Pořadatel:
OOL - SK Haná orienteering
Mapa:
Cakov, 1: 10000, E=5m
Ředitel závodu:
Zdráhal Tomáš
Hlavní rozhodčí:
Škrabal Zbyšek
Stavitel tratí:
Hynek Petr - R3
Kategorie:
D10     D14     D18     D19     D35     H10     H14     H18     H19     H35     H50     HDR     P    
D10
2.00 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecká Nela UOL0650 C Spolek orientačních běžců Olomouc 39:15
2. Rozsívalová Adéla KON0760 C Klub orientačního běhu Konice 42:24 + 3:09
D14
2.70 km, 75 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šneiderová Daniela ASU0398 C Magnus Orienteering z.s. 26:12
2. Smékalová Karolína UOL0451 B Spolek orientačních běžců Olomouc 28:33 + 2:21
3. Černochová Michaela PLU0351 B TJ SOKOL Plumlov 28:47 + 2:35
4. Smékalová Viktorie UOL0450 B Spolek orientačních běžců Olomouc 29:07 + 2:55
5. Lukašáková Sára STE0450 B Sportovní klub SKI - OB Šternberk 29:09 + 2:57
6. Pospíšilová Stella STE0551 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 32:09 + 5:57
7. Binarová Adéla UOL0452 B Spolek orientačních běžců Olomouc 34:15 + 8:03
8. Lubrichová Veronika STE0451 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 35:48 + 9:36
D18
3.60 km, 95 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšilová Helena STE0253 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 57:39
2. Vránová Eliška UOL0151 C Spolek orientačních běžců Olomouc 63:37 + 5:58
D19
4.50 km, 105 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíková Lenka UOL7651 C Spolek orientačních běžců Olomouc 40:08
2. Jemelíková Lada VBM6555 C Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. 44:10 + 4:02
3. Kašparová Ivana UOL6951 C Spolek orientačních běžců Olomouc 44:35 + 4:27
4. Typltová Hana OOL8750 C SK Haná orienteering 49:38 + 9:30
5. Jirková Renata ZPV6553 C Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. 50:13 + 10:05
6. Zbraňková Magda STE7352 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 51:12 + 11:04
7. Cetkovská Tereza NNN C Neregistrovaní (NNN) 59:04 + 18:56
8. Škrabalová Šárka KON9888 C Klub orientačního běhu Konice 60:07 + 19:59
9. Csakvaryová Lenka SBK8383 C Klub orientačního běhu Start Blansko 62:05 + 21:57
10. Šebková Klára NNN8952 C Neregistrovaní (NNN) 75:06 + 34:58
D35
3.60 km, 95 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jarošová Petra ZPV6666 C Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. 33:29
2. Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 38:11 + 4:42
3. Hlavová Miroslava KON6389 C Klub orientačního běhu Konice 38:23 + 4:54
4. Soldánová Karin JPV6971 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 45:05 + 11:36
5. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 45:37 + 12:08
6. Adámková Blanka DCH C Radioelektronika Cheb z.s. 46:48 + 13:19
7. Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 47:52 + 14:23
8. Tršová Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská 48:35 + 15:06
9. Smičková Eva KON5887 C Klub orientačního běhu Konice 48:48 + 15:19
10. Krejčiříková Nikol BBM7850 C Beta Ursus Orienteering, z.s. 49:20 + 15:51
11. Tesařová Jitka RBK6451 C SK Radioklub Blansko, z.s. 49:24 + 15:55
12. Kotrlová Gita UOL6953 C Spolek orientačních běžců Olomouc 49:50 + 16:21
13. Vránová Helena UOL7652 C Spolek orientačních běžců Olomouc 52:26 + 18:57
14. Peřinková Irena BBM6550 C Beta Ursus Orienteering, z.s. 54:29 + 21:00
15. Jeřábková Jana UOL6954 C Spolek orientačních běžců Olomouc 55:58 + 22:29
16. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 56:30 + 23:01
17. Kopecká Jitka UOL7750 C Spolek orientačních běžců Olomouc 61:14 + 27:45
18. Benešová Petra KON7575 C Klub orientačního běhu Konice 62:31 + 29:02
19. Smékalová Jana UOL7850 C Spolek orientačních běžců Olomouc 64:22 + 30:53
H10
2.00 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šneider Kvido ASU0749 C Magnus Orienteering z.s. 23:54
2. Křupka Tadeáš KON0606 C Klub orientačního běhu Konice 27:59 + 4:05
H14
2.70 km, 75 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Jindřich KON0404 B Klub orientačního běhu Konice 25:01
2. Štoudek Martin ASU0448 C Magnus Orienteering z.s. 26:24 + 1:23
3. Tomášek Adam CEL0400 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 30:59 + 5:58
4. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 33:20 + 8:19
5. Karásek Antonín PLU0503 C TJ SOKOL Plumlov 53:09 + 28:08
H18
4.10 km, 90 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karásek Adam ZPV0001 B Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. 34:53
2. Beneš Miroslav KON9915 B Klub orientačního běhu Konice 36:56 + 2:03
3. Poštulka Lukáš STE0104 B Sportovní klub SKI - OB Šternberk 45:16 + 10:23
4. Tomášek Ondřej CEL0100 B TJ Sokol Čelechovice na Hané 54:18 + 19:25
5. Chmelař Jan 37C C 72:34 + 37:41
H19
5.50 km, 130 m, 27 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ SOKOL Plumlov 40:47
2. Kratochvíl Karel HOB7001 C Sportovní klub orientačního běhu HOBES Horní Benešov 44:52 + 4:05
3. Jirka Michal PTE8403 C TJ Sokol Ptení 46:31 + 5:44
4. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 46:39 + 5:52
5. Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 47:49 + 7:02
6. Kala Matěj OOL8901 C SK Haná orienteering 51:14 + 10:27
7. Špičák Jan CEL8239 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 52:23 + 11:36
8. Poštulka Tomáš STE9700 B Sportovní klub SKI - OB Šternberk 54:22 + 13:35
9. Hladík Ladislav OOL8804 C SK Haná orienteering 55:20 + 14:33
10. Štěpán Marek OOL8900 C SK Haná orienteering 61:34 + 20:47
11. Špičák František CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 61:53 + 21:06
12. Karásek Michal ZPV7900 C Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. 68:01 + 27:14
13. Peřinka Šimon BBM9700 B Beta Ursus Orienteering, z.s. 69:37 + 28:50
14. Šnyrch Marek OOL8700 C SK Haná orienteering 70:15 + 29:28
Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov DISK
Začal Martin PLU8100 C TJ SOKOL Plumlov DISK
Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering DISK
H35
4.60 km, 110 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horký Jan UOL7100 C Spolek orientačních běžců Olomouc 33:25
2. Grepl Ladislav KON6111 C Klub orientačního běhu Konice 35:22 + 1:57
3. Kopecký David UOL7800 C Spolek orientačních běžců Olomouc 36:39 + 3:14
4. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 36:57 + 3:32
5. Binar Robert UOL7500 C Spolek orientačních běžců Olomouc 38:14 + 4:49
6. Neumann Jaroslav STE5902 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 39:03 + 5:38
7. Šimek Roman UOL6503 C Spolek orientačních běžců Olomouc 40:40 + 7:15
8. Hálek Jan UOL7000 C Spolek orientačních běžců Olomouc 40:54 + 7:29
9. Kotrle Miroslav UOL7005 C Spolek orientačních běžců Olomouc 41:14 + 7:49
10. Vlček Roman SKM7000 C Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s. 42:23 + 8:58
11. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 44:46 + 11:21
12. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 44:47 + 11:22
13. Smékal David UOL7503 C Spolek orientačních běžců Olomouc 44:51 + 11:26
14. Křupka Tomáš KON7717 C Klub orientačního běhu Konice 44:58 + 11:33
15. Komínek Jaroslav KON5713 C Klub orientačního běhu Konice 48:43 + 15:18
16. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 48:47 + 15:22
17. Dressler Jan SBK7911 C Klub orientačního běhu Start Blansko 49:36 + 16:11
18. Jeřábek Petr UOL6702 C Spolek orientačních běžců Olomouc 54:28 + 21:03
19. Novák Jan STE7900 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 55:14 + 21:49
20. Bartoš Jan UOL C Spolek orientačních běžců Olomouc 56:34 + 23:09
21. Jaroš Vojtěch ZPV5706 C Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. 58:20 + 24:55
22. Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská 60:03 + 26:38
23. Jurenka Pavel NNN7536 C Neregistrovaní (NNN) 62:24 + 28:59
24. Kopecký Ivo NNN7502 C Neregistrovaní (NNN) 63:36 + 30:11
25. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering z.s. 64:55 + 31:30
26. Martinek Pavel PTE C TJ Sokol Ptení 69:29 + 36:04
27. Jadviščok Ladislav UOL7700 C Spolek orientačních běžců Olomouc 74:21 + 40:56
Poštulka Zdenek STE6600 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk DISK
Tomášek Jiří CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na Hané DISK
H50
4.10 km, 90 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zeman Jaroslav SJI5901 C Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 40:00
2. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 45:13 + 5:13
3. Horký Jan UOL4600 C Spolek orientačních běžců Olomouc 48:55 + 8:55
4. Ptáček Ladislav BBM5300 C Beta Ursus Orienteering, z.s. 51:55 + 11:55
5. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 55:58 + 15:58
6. Denemarek Oldřich BBM5100 C Beta Ursus Orienteering, z.s. 57:50 + 17:50
7. Jadviščok Ladislav UOL5101 C Spolek orientačních běžců Olomouc 59:06 + 19:06
8. Pilc Oldřich ZPV5100 C Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. 59:11 + 19:11
9. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 59:39 + 19:39
10. Felkl Luděk 47C6000 C ASPV OA Šumperk 61:18 + 21:18
11. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko, z.s. 61:52 + 21:52
12. Janošík Antonín UOL5201 C Spolek orientačních běžců Olomouc 63:52 + 23:52
13. Roubalík Radovan 3SX C ZŠ Těšetice 70:22 + 30:22
HDR
2.10 km, 65 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelař Filip 37C C 24:51
2. Rozsíval Martin KON1022 C Klub orientačního běhu Konice 28:46 + 3:55
3. Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov 32:39 + 7:48
4. Ondrúšek Adam 3SX C ZŠ Těšetice 36:21 + 11:30
5. Obranský Tomáš 3SX C ZŠ Těšetice 36:22 + 11:31
5. Lavrenčík Filip 3SX C ZŠ Těšetice 36:22 + 11:31
7. Vittorio Martin 3SX C ZŠ Těšetice 36:30 + 11:39
8. Křupka Ondřej KON0717 C Klub orientačního běhu Konice 36:49 + 11:58
9. Bartoňková Sára 3SX0650 C ZŠ Těšetice 36:59 + 12:08
10. Pospíšilová Julie 3SX0550 C ZŠ Těšetice 37:06 + 12:15
11. Bartoňková Natálie 3SX C ZŠ Těšetice 39:21 + 14:30
12. Bartoš Petr UOL C Spolek orientačních běžců Olomouc 41:34 + 16:43
13. Bartoš Jiří UOL C Spolek orientačních běžců Olomouc 41:42 + 16:51
14. Adámková Sára DCH1099 C Radioelektronika Cheb z.s. 47:34 + 22:43
P
3.00 km, 70 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelař Jan 37C7501 C 30:56
2. Rozsívalová Petra KON8063 C Klub orientačního běhu Konice 37:48 + 6:52
3. Dostál Zdenek 4700200 C 39:56 + 9:00
4. Zdráhalová Kristýna OOL C SK Haná orienteering 40:01 + 9:05
5. Řihošek Jan C 42:30 + 11:34
6. Kozel Jiří 9VX8100 C 3 Kozlíci 47:21 + 16:25
7. Lubrichová Eva STE7855 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 48:38 + 17:42
8. Blažek Oldřich NNN C Neregistrovaní (NNN) 50:10 + 19:14
9. Said Mahmoud UOL6900 C Spolek orientačních běžců Olomouc 50:30 + 19:34
10. Pospíšilová Lucie STE7551 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 57:43 + 26:47
11. Pátková Alena DCH4952 C Radioelektronika Cheb z.s. 59:59 + 29:03
12. Poštulková Milada STE6850 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 60:14 + 29:18
13. Roubalíková Iva 3SX C ZŠ Těšetice 63:00 + 32:04
Velev Nikolaj 3SX C ZŠ Těšetice DISK