Výsledky závodu: Zimní kufrování na Komoře - Tábor

Datum:
26.12.2016
Místo konání:
Tábor - Sportovní areál KOMORA a přilehlá městská část
Pořadatel:
VTA - SC vebr-sport
Mapa:
Komora
Ředitel závodu:
Vébr Jiří - R2
Hlavní rozhodčí:
Vébr Jiří - R2
Stavitel tratí:
Vébr Jiří - R2
Protokol:
Závod proběhl se záludnostmi pro pobavení účastníků. Všichni se dostali do cíle.
Kategorie:
A     B     C     OSTATNÍ    
A
5.80 km, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Benešová Jana SJH9451 SJH Jindřichův Hradec 40:17
2. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 40:46 + 0:29
3. Hyšpler Robin XTA0021 44:22 + 4:05
4. Střelba Ondřej KTA7501 SK Kotnov Tábor 45:14 + 4:57
5. Deim Karel VTA7202 SC vebr-sport 50:40 + 10:23
6. Dlouhý Štěpán 5RC7501 Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní 50:58 + 10:41
7. Kopecky Martin OPI7400 Orientační sporty Písek 51:11 + 10:54
8. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 54:13 + 13:56
9. Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientačním běhu 54:17 + 14:00
10. Růta Vojtěch KTA9701 SK Kotnov Tábor 54:32 + 14:15
11. Kosobud Dušan VTA7201 SC vebr-sport 55:22 + 15:05
12. Nesrovnal Jaroslav 71X8300 Hoši Planá 55:34 + 15:17
13. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 56:18 + 16:01
14. Králová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 56:46 + 16:29
15. Blažek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec 64:33 + 24:16
16. Kuchyňka Ivan SJH6602 SJH Jindřichův Hradec 66:31 + 26:14
17. Blažková Markéta SJH7550 SJH Jindřichův Hradec 67:31 + 27:14
Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec DISK
B
4.10 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudečková Helena KTA6951 SK Kotnov Tábor 34:25
2. Majer Vítek PCB8301 SKP České Budějovice 36:12 + 1:47
3. Krška Vojtěch KTA8901 SK Kotnov Tábor 37:22 + 2:57
4. Kosobudová Kateřina VTA0253 SC vebr-sport 37:58 + 3:33
5. Svobodová Jana KTA9951 SK Kotnov Tábor 38:08 + 3:43
6. Dlouhý Aleš PGP0502 SK Praga 38:53 + 4:28
7. Rudová Anna VTA0051 SC vebr-sport 38:57 + 4:32
7. Benešová Klára VTA0153 SC vebr-sport 38:57 + 4:32
9. Svobodová Martina KTA7151 SK Kotnov Tábor 41:23 + 6:58
10. Hudeček Petr KTA9201 SK Kotnov Tábor 43:45 + 9:20
11. Zemanová Alena KTA6351 SK Kotnov Tábor 43:47 + 9:22
12. Novák Jakub KRE0201 OOB TJ Sokol Křemže 44:28 + 10:03
13. Cílková Tereza VTA0352 SC vebr-sport 45:11 + 10:46
14. Romanovský Alois SJH6101 SJH Jindřichův Hradec 45:29 + 11:04
15. Rudová Magdaléna VTA0254 SC vebr-sport 45:54 + 11:29
16. Kosobudová Lenka VTA7351 SC vebr-sport 46:28 + 12:03
17. Nováková Alena KRE7450 OOB TJ Sokol Křemže 55:08 + 20:43
18. Blabla Zdeněk PCB5901 SKP České Budějovice 55:11 + 20:46
19. Rychtecký Josef VCB4801 OB České Budějovice 56:27 + 22:02
20. Kršková Lenka KTA8851 SK Kotnov Tábor 68:01 + 33:36
Procházková Jitka VTA8051 SC vebr-sport DISK
Lukeš Prokop VTA0201 SC vebr-sport DISK
Blažková Veronika SJH0551 SJH Jindřichův Hradec DISK
Nováková Kateřina KRE0052 OOB TJ Sokol Křemže DISK
Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec DISK
Matěj Svoboda SJH0600 SJH Jindřichův Hradec DISK
Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec DISK
Kouba Marek VTA0202 SC vebr-sport DISK
C
2.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosobudová Anna VTA0551 SC vebr-sport 21:24
1. Kubák Martin ml. SJH9902 SJH Jindřichův Hradec 21:24
3. Kubáková Nela SJH0451 SJH Jindřichův Hradec 21:52 + 0:28
4. Přílepková Radka VTA0651 SC vebr-sport 25:14 + 3:50
5. Kubáková Laura SJH1550 SJH Jindřichův Hradec 32:31 + 11:07
6. Novák Vítek KRE0600 OOB TJ Sokol Křemže 33:09 + 11:45
7. Novák Michal KRE1100 OOB TJ Sokol Křemže 33:22 + 11:58
8. Deim Michal VTA0402 SC vebr-sport 34:20 + 12:56
9. Svoboda Jan KTA0701 SK Kotnov Tábor 36:28 + 15:04
10. Novisedlák Denis VTA0002 SC vebr-sport 41:26 + 20:02
11. Novisedlák Patrik VTA0601 SC vebr-sport 45:13 + 23:49
12. Blažková Amálie OPI0950 Orientační sporty Písek 47:50 + 26:26
OSTATNÍ
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Blažek Vojtěch OPI8700 Orientační sporty Písek DISK