Výsledky závodu: Mikulášský orienťák - 4. závod zimní ligy Hanácké oblasti 2016/2017

Datum:
03.12.2016
Místo konání:
LUTÍN – Základní škola (Školní 80, Lutín)
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
Lutín, 1 : 5000, E = 5 m
Ředitel závodu:
Tomášek Jiří
Hlavní rozhodčí:
Hynek Petr - R3
Stavitel tratí:
Vláčil Daniel - R3
Kategorie:
D10     D14     D18     D19     D35     H10     H14     H18     H19     H35     H50     HDR     P    
D10
1.10 km, 4 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jílková Lenka KON0666 C Klub orientačního běhu Konice 9:12
2. Šaňáková Marie UOL0651 C Spolek orientačních běžců Olomouc 10:30 + 1:18
3. Jílková Pavla KON0799 C Klub orientačního běhu Konice 10:32 + 1:20
4. Rozsívalová Adéla KON0760 C Klub orientačního běhu Konice 13:15 + 4:03
5. Seidenglanzová Johana SSU0650 C SK Severka Šumperk 20:11 + 10:59
6. Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 24:04 + 14:52
7. Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 28:03 + 18:51
D14
2.20 km, 6 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smékalová Karolína UOL0451 B Spolek orientačních běžců Olomouc 16:54
2. Smékalová Viktorie UOL0450 B Spolek orientačních běžců Olomouc 17:08 + 0:14
3. Černochová Michaela PLU0351 B TJ SOKOL Plumlov 17:35 + 0:41
4. Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering z.s. 17:37 + 0:43
5. Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 32:54 + 16:00
Lukašáková Sára STE0450 B Sportovní klub SKI - OB Šternberk DISK
D18
3.00 km, 6 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marková Ema STE0252 A Sportovní klub SKI - OB Šternberk 22:15
2. Bednaříková Emma VLI0359 B Slavia Liberec orienteering, z.s. 25:14 + 2:59
3. Smolková Sabina STE0250 B Sportovní klub SKI - OB Šternberk 27:16 + 5:01
D19
4.20 km, 10 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ebnerová Eva KON8277 C Klub orientačního běhu Konice 31:16
2. Jirková Renata ZPV6553 C Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. 31:40 + 0:24
3. Mesiarkinová Kamila ASU8282 C Magnus Orienteering z.s. 32:39 + 1:23
4. Kašparová Ivana UOL6951 C Spolek orientačních běžců Olomouc 32:41 + 1:25
5. Marková Eva STE7550 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 33:54 + 2:38
6. Zbraňková Magda STE7352 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 34:32 + 3:16
7. Škrabalová Šárka KON9888 C Klub orientačního běhu Konice 35:41 + 4:25
8. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 36:10 + 4:54
9. Hornová Lenka 4EX9150 C ČSNS 39:50 + 8:34
10. Šebková Klára 9CCPV54 C NEREG 40:56 + 9:40
11. Cetkovská Tereza 9CCPV53 C NEREG 44:51 + 13:35
D35
3.00 km, 6 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jílková Hana KON8080 C Klub orientačního běhu Konice 25:55
2. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 27:35 + 1:40
3. Šimková Hana UOL6653 C Spolek orientačních běžců Olomouc 28:38 + 2:43
4. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT-OB Holešov 28:58 + 3:03
5. Vránová Helena UOL7652 C Spolek orientačních běžců Olomouc 30:57 + 5:02
6. Smičková Eva KON5887 C Klub orientačního běhu Konice 31:20 + 5:25
7. Slavíčková Katka OOL6955 C SK Haná orienteering 31:46 + 5:51
8. Peřinková Irena BBM6550 C Beta Ursus Orienteering, z.s. 33:53 + 7:58
9. Jeřábková Jana UOL6954 C Spolek orientačních běžců Olomouc 34:14 + 8:19
10. Benešová Petra KON7575 C Klub orientačního běhu Konice 35:16 + 9:21
11. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 40:28 + 14:33
12. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko, z.s. 42:00 + 16:05
H10
1.20 km, 4 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický Antonín STE0800 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 8:03
2. Křupka Tadeáš KON0606 C Klub orientačního běhu Konice 10:10 + 2:07
3. Šneider Kvido ASU0749 C Magnus Orienteering z.s. 11:15 + 3:12
4. Plachý Ondřej JPV0707 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 16:17 + 8:14
Petřivalský Nil OOL0800 C SK Haná orienteering DISK
H14
2.80 km, 4 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štorek David JPV0202 B Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 20:31
2. Dostál František UOL0201 B Spolek orientačních běžců Olomouc 20:38 + 0:07
3. Štorek Jan JPV0505 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 21:39 + 1:08
4. Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 22:18 + 1:47
5. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 22:44 + 2:13
6. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 23:03 + 2:32
7. Petřivalský Bernat OOL0203 C SK Haná orienteering 25:08 + 4:37
8. Karásek Antonín PLU0503 C TJ SOKOL Plumlov 25:39 + 5:08
9. Poláček Tomáš JPV0520 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 26:50 + 6:19
Bednařík Vilém VLI0509 B Slavia Liberec orienteering, z.s. DISK
H18
4.20 km, 10 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický František STE0204 A Sportovní klub SKI - OB Šternberk 24:11
2. Chaloupka Josef UOL9801 A Spolek orientačních běžců Olomouc 26:39 + 2:28
3. Lukašák Šimon STE0202 A Sportovní klub SKI - OB Šternberk 28:10 + 3:59
4. Beneš Miroslav KON9915 B Klub orientačního běhu Konice 28:11 + 4:00
5. Honkyš Jan JPV9912 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 30:02 + 5:51
6. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 37:59 + 13:48
H19
5.10 km, 12 m, 27 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Henek Vladan VBM8002 C Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. 30:01
2. Šrubař Michal ASU8606 C Magnus Orienteering z.s. 31:10 + 1:09
3. Petřivalský Marek STE6907 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 32:27 + 2:26
4. Kala Matěj OOL8901 C SK Haná orienteering 33:12 + 3:11
5. Klváček Aleš PTE8527 C TJ Sokol Ptení 33:36 + 3:35
6. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 33:58 + 3:57
7. Stoklasa Bohumil PLU8417 C TJ SOKOL Plumlov 35:16 + 5:15
8. Kratochvíl Karel HOB7001 C Sportovní klub orientačního běhu HOBES Horní Benešov 36:17 + 6:16
9. Smékal David UOL7503 C Spolek orientačních běžců Olomouc 38:38 + 8:37
10. Začal Martin PLU8100 C TJ SOKOL Plumlov 39:03 + 9:02
11. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 40:07 + 10:06
12. Špičák Jan CEL8239 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 40:29 + 10:28
13. Honkyš Pavel JPV9707 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 40:36 + 10:35
14. Lukašák Štefan STE6700 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 43:25 + 13:24
15. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 45:50 + 15:49
16. Karásek Michal ZPV7900 C Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. 47:11 + 17:10
H35
4.20 km, 10 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlček Roman SKM7000 C Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s. 28:45
1. Procházka Josef KON7219 C Klub orientačního běhu Konice 28:45 + 0:00
3. Smolka Martin STE7100 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 28:53 + 0:08
4. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 29:32 + 0:47
5. Chmelář Jan 37C7501 C Bez registrace 30:20 + 1:35
6. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 31:49 + 3:04
7. Martinek Pavel PTE7700 C TJ Sokol Ptení 31:51 + 3:06
8. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT-OB Holešov 31:58 + 3:13
9. Kozel Jiří 9VX8100 C 3 Kozlíci 32:17 + 3:32
10. Šimek Roman UOL6503 C Spolek orientačních běžců Olomouc 32:30 + 3:45
11. Grepl Ladislav KON6111 C Klub orientačního běhu Konice 32:47 + 4:02
12. Křupka Tomáš KON7717 C Klub orientačního běhu Konice 33:17 + 4:32
13. Jurenka Pavel 9CCPV01 C NEREG 34:19 + 5:34
14. Světnický Alexandr STE6333 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 34:35 + 5:50
15. Komínek Jaroslav KON5713 C Klub orientačního běhu Konice 34:56 + 6:11
16. Svoboda Zdeněk UOL7505 C Spolek orientačních běžců Olomouc 36:09 + 7:24
17. Jeřábek Petr UOL6702 C Spolek orientačních běžců Olomouc 36:21 + 7:36
18. Dressler Jan SBK7911 C Klub orientačního běhu Start Blansko 36:32 + 7:47
19. Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ SOKOL Plumlov 37:07 + 8:22
20. Slavíček Stanislav OOL6708 C SK Haná orienteering 38:45 + 10:00
21. Skácel Jaroslav KON4617 C Klub orientačního běhu Konice 39:17 + 10:32
22. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering, z.s. 40:11 + 11:26
23. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering z.s. 40:40 + 11:55
24. Plachý Martin JPV6515 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 41:07 + 12:22
25. Vrána Jan UOL7300 C Spolek orientačních běžců Olomouc 41:48 + 13:03
26. Seidenglanz Marek SSU7401 C SK Severka Šumperk 44:03 + 15:18
27. Kopecký Ivo 9CCPV02 C NEREG 45:27 + 16:42
28. Jadviščok Ladislav UOL7700 C Spolek orientačních běžců Olomouc 51:46 + 23:01
Roubalík Radovan 3SX C ZŠ Těšetice DISK
Pastrnek Pavel 4EX7600 C ČSNS DISK
Hálek Jan UOL7000 C Spolek orientačních běžců Olomouc DISK
H50
3.70 km, 8 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 29:46
2. Doseděl Emil STE6100 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 31:58 + 2:12
3. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 34:46 + 5:00
4. Peška Antonín HLV4801 C KČT-OB Holešov 36:27 + 6:41
5. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 36:29 + 6:43
6. Felkl Luděk 47C6000 C ASPV OA Šumperk 36:55 + 7:09
7. Jadviščok Ladislav UOL5101 C Spolek orientačních běžců Olomouc 37:28 + 7:42
8. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko, z.s. 38:59 + 9:13
9. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko, z.s. 40:51 + 11:05
10. Pilc Oldřich ZPV5100 C Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. 41:33 + 11:47
11. Denemarek Oldřich BBM5100 C Beta Ursus Orienteering, z.s. 41:58 + 12:12
12. Wiedermann Jaroslav SKM4905 C Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s. 43:07 + 13:21
13. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD, o.s. 43:20 + 13:34
14. Pěček Vítězslav SKM4903 C Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s. 43:28 + 13:42
HDR
1.20 km, 4 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelář Filip 37C0900 C Bez registrace 10:49
2. Rozsíval Martin KON1022 C Klub orientačního běhu Konice 12:08 + 1:19
3. Matečná Sofie JPV0567 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 12:25 + 1:36
4. Matečný Matyáš JPV0909 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 14:36 + 3:47
5. Kratochvíl David HOB1101 C Sportovní klub orientačního běhu HOBES Horní Benešov 17:16 + 6:27
6. Křupka Ondřej KON0717 C Klub orientačního běhu Konice 17:28 + 6:39
7. Kubeš David PLU0800 C TJ SOKOL Plumlov 19:11 + 8:22
8. Petřivalská Anežka + Eliška OOL C SK Haná orienteering 19:29 + 8:40
9. Tinková Barbora JPV C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 19:35 + 8:46
10. Hýblová Eliška JPV C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 19:37 + 8:48
11. Řezníček Tomáš 3SX C ZŠ Těšetice 20:40 + 9:51
12. Schaffer Matěj 3SX C ZŠ Těšetice 22:41 + 11:52
13. Střída Antonín LUTXX01 C 24:37 + 13:48
14. Kampaňová Adélka LUTXX54 C 24:42 + 13:53
15. Kozlová Eliška 9VX C 3 Kozlíci 30:16 + 19:27
16. Svoboda Ondřej UOL1106 C Spolek orientačních běžců Olomouc 37:59 + 27:10
Lavrenčík Filip 3SX C ZŠ Těšetice DISK
P
2.30 km, 6 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Panský Jan XXX C 16:46
2. Přikryl Jiří JPVXX01 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 18:04 + 1:18
3. Hrubý Ondřej JPV7901 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 18:41 + 1:55
4. Poláček Luboš JPV C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 19:15 + 2:29
5. Rozsívalová Petra KON8063 C Klub orientačního běhu Konice 20:37 + 3:51
6. Střída Martin LUT C 21:21 + 4:35
7. Střída David LUT C 22:22 + 5:36
8. Střídová Adéla LUTXX51 C 22:36 + 5:50
9. Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ SOKOL Plumlov 23:00 + 6:14
10. Halabrín Petr PLU0100 C TJ SOKOL Plumlov 24:05 + 7:19
11. Mrázková Veronika LUT C 24:39 + 7:53
12. Šaňák Daniel 8VX7601 C Klub 25:35 + 8:49
13. Lavrenčík Petr 3SX C ZŠ Těšetice 25:53 + 9:07
14. Papoušková Radka JPV5959 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 26:04 + 9:18
15. Mrázková Lenka LUT C 26:08 + 9:22
16. Brázdil Martin LUTXX02 C 28:45 + 11:59
17. Kobylíková Monika XXX C 29:13 + 12:27
18. Přikrylová Jitka JPVXX51 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 31:27 + 14:41
19. Zezula Jan LUTXX05 C 40:06 + 23:20
20. Vránová Eliška UOL0151 C Spolek orientačních běžců Olomouc 41:16 + 24:30
21. Flemister Allison Claire UOL9855 C Spolek orientačních běžců Olomouc 42:20 + 25:34
22. Šubrt Zdeněk UOL4201 C Spolek orientačních běžců Olomouc 43:38 + 26:52
23. Hanzelová Nela + Ivova LUTXX57 C 51:48 + 35:02
24. Moučka Štěpán+Fiala Dominik LUTXX07 C 52:40 + 35:54
Koutný Vojta LUTXX09 C DISK