Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jílková Lenka | KON0666 | C | Klub orientačního běhu Konice | 9:12 | |
2. | Šaňáková Marie | UOL0651 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 10:30 | + 1:18 |
3. | Jílková Pavla | KON0799 | C | Klub orientačního běhu Konice | 10:32 | + 1:20 |
4. | Rozsívalová Adéla | KON0760 | C | Klub orientačního běhu Konice | 13:15 | + 4:03 |
5. | Seidenglanzová Johana | SSU0650 | C | SK Severka Šumperk | 20:11 | + 10:59 |
6. | Přikrylová Jana | JPV0652 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 24:04 | + 14:52 |
7. | Přikrylová Ivana | JPV0653 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 28:03 | + 18:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smékalová Karolína | UOL0451 | B | Spolek orientačních běžců Olomouc | 16:54 | |
2. | Smékalová Viktorie | UOL0450 | B | Spolek orientačních běžců Olomouc | 17:08 | + 0:14 |
3. | Černochová Michaela | PLU0351 | B | TJ SOKOL Plumlov | 17:35 | + 0:41 |
4. | Šneiderová Daniela | ASU0398 | B | Magnus Orienteering z.s. | 17:37 | + 0:43 |
5. | Plachá Aneta | JPV0555 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 32:54 | + 16:00 |
Lukašáková Sára | STE0450 | B | Sportovní klub SKI - OB Šternberk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marková Ema | STE0252 | A | Sportovní klub SKI - OB Šternberk | 22:15 | |
2. | Bednaříková Emma | VLI0359 | B | Slavia Liberec orienteering, z.s. | 25:14 | + 2:59 |
3. | Smolková Sabina | STE0250 | B | Sportovní klub SKI - OB Šternberk | 27:16 | + 5:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ebnerová Eva | KON8277 | C | Klub orientačního běhu Konice | 31:16 | |
2. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. | 31:40 | + 0:24 |
3. | Mesiarkinová Kamila | ASU8282 | C | Magnus Orienteering z.s. | 32:39 | + 1:23 |
4. | Kašparová Ivana | UOL6951 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 32:41 | + 1:25 |
5. | Marková Eva | STE7550 | C | Sportovní klub SKI - OB Šternberk | 33:54 | + 2:38 |
6. | Zbraňková Magda | STE7352 | C | Sportovní klub SKI - OB Šternberk | 34:32 | + 3:16 |
7. | Škrabalová Šárka | KON9888 | C | Klub orientačního běhu Konice | 35:41 | + 4:25 |
8. | Plachá Andrea | JPV7676 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 36:10 | + 4:54 |
9. | Hornová Lenka | 4EX9150 | C | ČSNS | 39:50 | + 8:34 |
10. | Šebková Klára | 9CCPV54 | C | NEREG | 40:56 | + 9:40 |
11. | Cetkovská Tereza | 9CCPV53 | C | NEREG | 44:51 | + 13:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jílková Hana | KON8080 | C | Klub orientačního běhu Konice | 25:55 | |
2. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 27:35 | + 1:40 |
3. | Šimková Hana | UOL6653 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 28:38 | + 2:43 |
4. | Sedláčková Jana | HLV7060 | C | KČT-OB Holešov | 28:58 | + 3:03 |
5. | Vránová Helena | UOL7652 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 30:57 | + 5:02 |
6. | Smičková Eva | KON5887 | C | Klub orientačního běhu Konice | 31:20 | + 5:25 |
7. | Slavíčková Katka | OOL6955 | C | SK Haná orienteering | 31:46 | + 5:51 |
8. | Peřinková Irena | BBM6550 | C | Beta Ursus Orienteering, z.s. | 33:53 | + 7:58 |
9. | Jeřábková Jana | UOL6954 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 34:14 | + 8:19 |
10. | Benešová Petra | KON7575 | C | Klub orientačního běhu Konice | 35:16 | + 9:21 |
11. | Poláčková Monika | JPV7552 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 40:28 | + 14:33 |
12. | Jalová Marie | RBK5761 | C | SK Radioklub Blansko, z.s. | 42:00 | + 16:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Světnický Antonín | STE0800 | C | Sportovní klub SKI - OB Šternberk | 8:03 | |
2. | Křupka Tadeáš | KON0606 | C | Klub orientačního běhu Konice | 10:10 | + 2:07 |
3. | Šneider Kvido | ASU0749 | C | Magnus Orienteering z.s. | 11:15 | + 3:12 |
4. | Plachý Ondřej | JPV0707 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 16:17 | + 8:14 |
Petřivalský Nil | OOL0800 | C | SK Haná orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štorek David | JPV0202 | B | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 20:31 | |
2. | Dostál František | UOL0201 | B | Spolek orientačních běžců Olomouc | 20:38 | + 0:07 |
3. | Štorek Jan | JPV0505 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 21:39 | + 1:08 |
4. | Seidenglanz Jáchym | SSU0202 | B | SK Severka Šumperk | 22:18 | + 1:47 |
5. | Černoch Martin | PLU0500 | B | TJ SOKOL Plumlov | 22:44 | + 2:13 |
6. | Otruba František | PLU0501 | B | TJ SOKOL Plumlov | 23:03 | + 2:32 |
7. | Petřivalský Bernat | OOL0203 | C | SK Haná orienteering | 25:08 | + 4:37 |
8. | Karásek Antonín | PLU0503 | C | TJ SOKOL Plumlov | 25:39 | + 5:08 |
9. | Poláček Tomáš | JPV0520 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 26:50 | + 6:19 |
Bednařík Vilém | VLI0509 | B | Slavia Liberec orienteering, z.s. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Světnický František | STE0204 | A | Sportovní klub SKI - OB Šternberk | 24:11 | |
2. | Chaloupka Josef | UOL9801 | A | Spolek orientačních běžců Olomouc | 26:39 | + 2:28 |
3. | Lukašák Šimon | STE0202 | A | Sportovní klub SKI - OB Šternberk | 28:10 | + 3:59 |
4. | Beneš Miroslav | KON9915 | B | Klub orientačního běhu Konice | 28:11 | + 4:00 |
5. | Honkyš Jan | JPV9912 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 30:02 | + 5:51 |
6. | Holusek Jiří | JPV0123 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 37:59 | + 13:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Henek Vladan | VBM8002 | C | Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. | 30:01 | |
2. | Šrubař Michal | ASU8606 | C | Magnus Orienteering z.s. | 31:10 | + 1:09 |
3. | Petřivalský Marek | STE6907 | C | Sportovní klub SKI - OB Šternberk | 32:27 | + 2:26 |
4. | Kala Matěj | OOL8901 | C | SK Haná orienteering | 33:12 | + 3:11 |
5. | Klváček Aleš | PTE8527 | C | TJ Sokol Ptení | 33:36 | + 3:35 |
6. | Zdráhal Tomáš | OOL8801 | C | SK Haná orienteering | 33:58 | + 3:57 |
7. | Stoklasa Bohumil | PLU8417 | C | TJ SOKOL Plumlov | 35:16 | + 5:15 |
8. | Kratochvíl Karel | HOB7001 | C | Sportovní klub orientačního běhu HOBES Horní Benešov | 36:17 | + 6:16 |
9. | Smékal David | UOL7503 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 38:38 | + 8:37 |
10. | Začal Martin | PLU8100 | C | TJ SOKOL Plumlov | 39:03 | + 9:02 |
11. | Soldán Vladimír | JPV6526 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 40:07 | + 10:06 |
12. | Špičák Jan | CEL8239 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 40:29 | + 10:28 |
13. | Honkyš Pavel | JPV9707 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 40:36 | + 10:35 |
14. | Lukašák Štefan | STE6700 | C | Sportovní klub SKI - OB Šternberk | 43:25 | + 13:24 |
15. | Zdráhal Tomáš | OOL5301 | C | SK Haná orienteering | 45:50 | + 15:49 |
16. | Karásek Michal | ZPV7900 | C | Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. | 47:11 | + 17:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlček Roman | SKM7000 | C | Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s. | 28:45 | |
1. | Procházka Josef | KON7219 | C | Klub orientačního běhu Konice | 28:45 | + 0:00 |
3. | Smolka Martin | STE7100 | C | Sportovní klub SKI - OB Šternberk | 28:53 | + 0:08 |
4. | Ženčák Jaroslav | 47C6100 | C | ASPV OA Šumperk | 29:32 | + 0:47 |
5. | Chmelář Jan | 37C7501 | C | Bez registrace | 30:20 | + 1:35 |
6. | Zdráhal Robert | OOL5707 | C | SK Haná orienteering | 31:49 | + 3:04 |
7. | Martinek Pavel | PTE7700 | C | TJ Sokol Ptení | 31:51 | + 3:06 |
8. | Sedláček Jaroslav | HLV6404 | C | KČT-OB Holešov | 31:58 | + 3:13 |
9. | Kozel Jiří | 9VX8100 | C | 3 Kozlíci | 32:17 | + 3:32 |
10. | Šimek Roman | UOL6503 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 32:30 | + 3:45 |
11. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | Klub orientačního běhu Konice | 32:47 | + 4:02 |
12. | Křupka Tomáš | KON7717 | C | Klub orientačního běhu Konice | 33:17 | + 4:32 |
13. | Jurenka Pavel | 9CCPV01 | C | NEREG | 34:19 | + 5:34 |
14. | Světnický Alexandr | STE6333 | C | Sportovní klub SKI - OB Šternberk | 34:35 | + 5:50 |
15. | Komínek Jaroslav | KON5713 | C | Klub orientačního běhu Konice | 34:56 | + 6:11 |
16. | Svoboda Zdeněk | UOL7505 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 36:09 | + 7:24 |
17. | Jeřábek Petr | UOL6702 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 36:21 | + 7:36 |
18. | Dressler Jan | SBK7911 | C | Klub orientačního běhu Start Blansko | 36:32 | + 7:47 |
19. | Kubeš Jaromír | PLU6219 | C | TJ SOKOL Plumlov | 37:07 | + 8:22 |
20. | Slavíček Stanislav | OOL6708 | C | SK Haná orienteering | 38:45 | + 10:00 |
21. | Skácel Jaroslav | KON4617 | C | Klub orientačního běhu Konice | 39:17 | + 10:32 |
22. | Bednařík Aleš | VLI7309 | C | Slavia Liberec orienteering, z.s. | 40:11 | + 11:26 |
23. | Šneider Miroslav | ASU7101 | C | Magnus Orienteering z.s. | 40:40 | + 11:55 |
24. | Plachý Martin | JPV6515 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 41:07 | + 12:22 |
25. | Vrána Jan | UOL7300 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 41:48 | + 13:03 |
26. | Seidenglanz Marek | SSU7401 | C | SK Severka Šumperk | 44:03 | + 15:18 |
27. | Kopecký Ivo | 9CCPV02 | C | NEREG | 45:27 | + 16:42 |
28. | Jadviščok Ladislav | UOL7700 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 51:46 | + 23:01 |
Roubalík Radovan | 3SX | C | ZŠ Těšetice | DISK | ||
Pastrnek Pavel | 4EX7600 | C | ČSNS | DISK | ||
Hálek Jan | UOL7000 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 29:46 | |
2. | Doseděl Emil | STE6100 | C | Sportovní klub SKI - OB Šternberk | 31:58 | + 2:12 |
3. | Albert František | OOL5804 | C | SK Haná orienteering | 34:46 | + 5:00 |
4. | Peška Antonín | HLV4801 | C | KČT-OB Holešov | 36:27 | + 6:41 |
5. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 36:29 | + 6:43 |
6. | Felkl Luděk | 47C6000 | C | ASPV OA Šumperk | 36:55 | + 7:09 |
7. | Jadviščok Ladislav | UOL5101 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 37:28 | + 7:42 |
8. | Jalový Jaroslav | RBK5719 | C | SK Radioklub Blansko, z.s. | 38:59 | + 9:13 |
9. | Henek Milan | RBK5307 | C | SK Radioklub Blansko, z.s. | 40:51 | + 11:05 |
10. | Pilc Oldřich | ZPV5100 | C | Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. | 41:33 | + 11:47 |
11. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | C | Beta Ursus Orienteering, z.s. | 41:58 | + 12:12 |
12. | Wiedermann Jaroslav | SKM4905 | C | Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s. | 43:07 | + 13:21 |
13. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD, o.s. | 43:20 | + 13:34 |
14. | Pěček Vítězslav | SKM4903 | C | Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s. | 43:28 | + 13:42 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chmelář Filip | 37C0900 | C | Bez registrace | 10:49 | |
2. | Rozsíval Martin | KON1022 | C | Klub orientačního běhu Konice | 12:08 | + 1:19 |
3. | Matečná Sofie | JPV0567 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 12:25 | + 1:36 |
4. | Matečný Matyáš | JPV0909 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 14:36 | + 3:47 |
5. | Kratochvíl David | HOB1101 | C | Sportovní klub orientačního běhu HOBES Horní Benešov | 17:16 | + 6:27 |
6. | Křupka Ondřej | KON0717 | C | Klub orientačního běhu Konice | 17:28 | + 6:39 |
7. | Kubeš David | PLU0800 | C | TJ SOKOL Plumlov | 19:11 | + 8:22 |
8. | Petřivalská Anežka + Eliška | OOL | C | SK Haná orienteering | 19:29 | + 8:40 |
9. | Tinková Barbora | JPV | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 19:35 | + 8:46 |
10. | Hýblová Eliška | JPV | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 19:37 | + 8:48 |
11. | Řezníček Tomáš | 3SX | C | ZŠ Těšetice | 20:40 | + 9:51 |
12. | Schaffer Matěj | 3SX | C | ZŠ Těšetice | 22:41 | + 11:52 |
13. | Střída Antonín | LUTXX01 | C | 24:37 | + 13:48 | |
14. | Kampaňová Adélka | LUTXX54 | C | 24:42 | + 13:53 | |
15. | Kozlová Eliška | 9VX | C | 3 Kozlíci | 30:16 | + 19:27 |
16. | Svoboda Ondřej | UOL1106 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 37:59 | + 27:10 |
Lavrenčík Filip | 3SX | C | ZŠ Těšetice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Panský Jan | XXX | C | 16:46 | ||
2. | Přikryl Jiří | JPVXX01 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 18:04 | + 1:18 |
3. | Hrubý Ondřej | JPV7901 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 18:41 | + 1:55 |
4. | Poláček Luboš | JPV | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 19:15 | + 2:29 |
5. | Rozsívalová Petra | KON8063 | C | Klub orientačního běhu Konice | 20:37 | + 3:51 |
6. | Střída Martin | LUT | C | 21:21 | + 4:35 | |
7. | Střída David | LUT | C | 22:22 | + 5:36 | |
8. | Střídová Adéla | LUTXX51 | C | 22:36 | + 5:50 | |
9. | Matyšek Radoslav | PLU8007 | C | TJ SOKOL Plumlov | 23:00 | + 6:14 |
10. | Halabrín Petr | PLU0100 | C | TJ SOKOL Plumlov | 24:05 | + 7:19 |
11. | Mrázková Veronika | LUT | C | 24:39 | + 7:53 | |
12. | Šaňák Daniel | 8VX7601 | C | Klub | 25:35 | + 8:49 |
13. | Lavrenčík Petr | 3SX | C | ZŠ Těšetice | 25:53 | + 9:07 |
14. | Papoušková Radka | JPV5959 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 26:04 | + 9:18 |
15. | Mrázková Lenka | LUT | C | 26:08 | + 9:22 | |
16. | Brázdil Martin | LUTXX02 | C | 28:45 | + 11:59 | |
17. | Kobylíková Monika | XXX | C | 29:13 | + 12:27 | |
18. | Přikrylová Jitka | JPVXX51 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 31:27 | + 14:41 |
19. | Zezula Jan | LUTXX05 | C | 40:06 | + 23:20 | |
20. | Vránová Eliška | UOL0151 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 41:16 | + 24:30 |
21. | Flemister Allison Claire | UOL9855 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 42:20 | + 25:34 |
22. | Šubrt Zdeněk | UOL4201 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 43:38 | + 26:52 |
23. | Hanzelová Nela + Ivova | LUTXX57 | C | 51:48 | + 35:02 | |
24. | Moučka Štěpán+Fiala Dominik | LUTXX07 | C | 52:40 | + 35:54 | |
Koutný Vojta | LUTXX09 | C | DISK |