Logo

Výsledky závodu: Velikonoce ve skalách 2017 - E2

Kategorie: D21A

Datum:
15.04.2017
Místo konání:
Jestřebí
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Pruský kámen 2017, Pruský kámen východ 2017
Ředitel závodu:
Procházka Zdenko - R1
Hlavní rozhodčí:
Plochová Dominika - R1
Stavitel tratí:
Pospíšilová Marie - R1, Falta Ondřej
Protokol:
Závod proběhl bez závad

D21A 6.39 km, 370 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6424

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Baettig Ariane 16Z9450 OLG Wislig/CA Rosé 68:43
2. Myslivcová Pavla SHK9352 OK Slavia Hradec Králové 73:24 + 4:41 6559
3. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:23 + 5:40 6475
4. Tihonová Martina PHK8651 OK 99 Hradec Králové 77:09 + 8:26 6238
5. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 79:56 + 11:13 5999
6. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 81:50 + 13:07 5837
7. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 83:00 + 14:17 5737
8. Westin Emilie 19N9850 Porsgrunn OL 83:18 + 14:35
9. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 83:47 + 15:04 5670
10. Kocińska Agnieszka 39P8750 UMKS Orkan Ostróda 83:58 + 15:15
11. Jahn Susann 24D8851 SV Robotron Dresden 85:18 + 16:35
12. Ďoubalová Věra DOB8751 KOB Dobruška 86:50 + 18:07 5408
13. Bozděchová Lenka PGP8254 SK Praga 87:07 + 18:24 5384
14. Nieke Corinna 71D9350 USV TU Dresden 87:50 + 19:07
15. Linhart Gisa 32A8950 HSV OL Wiener Neustadt 89:33 + 20:50
16. Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška 90:10 + 21:27 5123
17. Randíková Magdaléna SOB8851 SOBSA 90:25 + 21:42 5101
18. Žaloudková Klára LPU9461 OK Lokomotiva Pardubice 91:18 + 22:35 5026
19. Hnilicová Šárka KSU9493 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 91:55 + 23:12 4973
20. van Torhoudt Adele 23P9552 OK!Sport Warszawa 92:42 + 23:59
21. Westin Kjersti PGP9255 SK Praga 92:56 + 24:13 4886
22. Křístková Hana ROZ7450 OK Roztoky 93:14 + 24:31 4860
23. Buhler Claudia 71D9050 USV TU Dresden 93:20 + 24:37
24. Dominiak Dagmara PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazo 94:06 + 25:23
25. Trojecka Marta 23P8350 OK!Sport Warszawa 96:27 + 27:44
26. Mesiarkinová Kamila ASU8282 Magnus Orienteering 97:52 + 29:09 4463
27. Marckardt Cosima 97D9550 USV Jena 102:06 + 33:23
28. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 102:34 + 33:51 4060
29. Kuźba Justyna UKS Siódemka Rumia 103:23 + 34:40
30. Negri Federica 31I8950 Polisportiva Besanese 108:30 + 39:47
31. Schwind Katja 2RD8450 OLG Ortenau 121:10 + 52:27
32. Charousková Lucie DOK9450 OK Doksy 121:34 + 52:51 2432
Janů Hana KSU9393 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0