Logo

Výsledky závodu: Bohemia Orienteering 2017 - E1

Datum:
26.07.2017
Místo konání:
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Protokol:
závod proběhl bez problémů
Kategorie:
D10     D12A     D12B     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60     D65     D70     F3     F5     H10     H12A     H12B     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H21E     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70     H75     T-OPEN     T10P     T10    

D10 2.20 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baloghová Mile TJN0750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:39
2. Lamačová Barbora BOR0750 C OK Jiskra Nový Bor 23:48 + 0:09
3. Finstrlová Kristýna ZBM0752 C SK Žabovřesky Brno 25:04 + 1:25
4. Janošíková Marie VCB0752 C OB České Budějovice 27:13 + 3:34
5. Bulířová Žofie TAP0850 C KOB TRETRA Praha 29:08 + 5:29
6. Kurashova Sonia 7080800 708 FK ASEN 29:43 + 6:04
7. Novotná Karolína TUR0853 C OOB TJ Turnov 33:11 + 9:32
8. Gemmer Hanghoej Alvilde 2310800 231 BALLERUP OK 35:52 + 12:13
9. Arkhipova Olesya 6060800 606 ORIENTA-STAR 36:18 + 12:39
10. Nováková Viktorie RUM0751 C ZOOB Rumburk 36:22 + 12:43
11. Ptáčková Hana PGP0750 C SK Praga 37:09 + 13:30
12. Lošťáková Ela LTP0951 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:29 + 13:50
13. Bauerová Aneta SKV0752 C TJ Slovan Karlovy Vary 39:24 + 15:45
14. Tudorache Alexia 5810600 581 OK SILVA CAMPINA 40:33 + 16:54
15. Komárková Zbyňka SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec 40:49 + 17:10
16. Sandén Blenda 7010700 701 OK SODERTORN 44:09 + 20:30
17. Paldusová Nela N030800 N03 NER. VŠENORY 46:16 + 22:37
18. Pierlot Elvire 1510700 151 C.O. LIÉGE 46:35 + 22:56
19. Delaume Charlotte 2980700 298 AVON OK 51:03 + 27:24
20. Pavlova Lenka TJN0850 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:31 + 38:52
21. Marhoulová Kateřina N030700 N03 NER. VŠENORY 64:16 + 40:37
22. Sobotová Kateřina VPM0851 C KOS Slavia Plzeň 65:46 + 42:07
23. Vokušová Veronika TJN0756 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:24 + 49:45
24. Novotná Barbora PGP0751 C SK Praga 76:15 + 52:36

D12A 2.60 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Michaela TUR0551 B OOB TJ Turnov 23:32
2. Kubecová Magdalena STB0550 B TJ Stadion Nový Bor 24:19 + 0:47
3. Mellanová Judita TUV0559 B SOK TJ Turnov 26:20 + 2:48
4. Pompe Lone 3430500 343 SV ROBOTRON DRESDEN 26:23 + 2:51
5. Finstrlová Julie ZBM0552 B SK Žabovřesky Brno 28:13 + 4:41
6. Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov 29:05 + 5:33
7. Stüdeli Anna 6340500 634 LTS kOLibri 29:21 + 5:49
8. Nowak Anna 5580600 558 AZYMUT 45 29:32 + 6:00
9. Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 30:27 + 6:55
10. Výchová Veronika KOR0550 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 30:46 + 7:14
11. Chmelařová Romana PGP0553 B SK Praga 33:23 + 9:51
12. Schulthess Maren 6380500 638 OLC KAPREOLO 33:27 + 9:55
13. Vozábalová Hana PGP0654 B SK Praga 33:58 + 10:26
14. Hájková Tereza TUV0558 B SOK TJ Turnov 34:34 + 11:02
15. Rautio Ulrika 2790500 279 ESPOON SUUNTA 39:13 + 15:41
16. Aleksandrova Emili 1910500 191 VARIANT 5 39:45 + 16:13
17. Vlašímská Bára SKV0651 C TJ Slovan Karlovy Vary 42:39 + 19:07
18. Ptáčková Veronika PGP0551 B SK Praga 44:12 + 20:40
19. Ilieva Elena 1910500 191 VARIANT 5 44:50 + 21:18
20. Priehodová Nela PGP0655 B SK Praga 50:58 + 27:26
21. De Mits Noor 1530600 153 TROL 65:20 + 41:48
22. Fronhoffs Lyna 1520600 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS 89:12 + 65:40

D12B 2.20 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štemberová Bára TJN0650 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:18
2. Finstrlová Lucie ZBM0651 C SK Žabovřesky Brno 23:06 + 1:48
3. Lošťáková Sára LTP0650 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 28:04 + 6:46
4. Holíková Simona ONO0553 B SKOB Ostrov 28:18 + 7:00
5. Ježková Ivana RBK0555 C SK Radioklub Blansko 30:18 + 9:00
6. Georgieva Julia 1910500 191 VARIANT 5 33:28 + 12:10
7. Kostyuk Anastasiia 8010500 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK 34:58 + 13:40
8. Janošíková Eva VCB0552 C OB České Budějovice 35:27 + 14:09
9. Marhoulová Anežka N030500 N03 NER. VŠENORY 37:13 + 15:55
10. Holíková Petra NEJ0651 C TJ Jiskra Nejdek 43:34 + 22:16
11. Kolbak Anna 2240500 224 AARHUS 1900 OR. II 43:55 + 22:37
12. Dimitrova Amelia 1930500 193 KSO VALDI SOFIA 48:08 + 26:50
13. Tavalinska Mariia 8010500 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK 52:28 + 31:10
14. Gulko Mariia 8010600 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK 56:13 + 34:55
15. Faverolle Leila 2980400 298 AVON OK 60:00 + 38:42
16. Atanasova Ivet 1910500 191 VARIANT 5 67:14 + 45:56
17. Nenkova Ina Nikolaeva 1910500 191 VARIANT 5 91:36 + 70:18
Havlová Katka RUM0552 ZOOB Rumburk DISK

D14A 3.80 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea VLI0555 B Slavia Liberec orienteering 32:31
2. Thýnová Martina SHK0350 A OK Slavia Hradec Králové 37:05 + 4:34
3. Bednaříková Emma VLI0359 B Slavia Liberec orienteering 40:45 + 8:14
4. Ilieva Yana 1910300 191 VARIANT 5 41:20 + 8:49
5. Poborská Eliška DKP0358 C Oddíl OB Kotlářka 42:22 + 9:51
6. Bulířová Ema TAP0452 B KOB TRETRA Praha 45:10 + 12:39
7. Šauli Kateřina VPM0456 B KOS Slavia Plzeň 45:27 + 12:56
8. Koeva Velina 1920400 192 COMPASS-CROSS 45:41 + 13:10
9. Randáková Adéla VRL0452 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:54 + 14:23
10. Nádeníčková Iva NEK0350 B Nejdek Orienteering 48:10 + 15:39
11. Hankovcová Helena KAM0350 B OK Kamenice 48:31 + 16:00
12. Machová Anna LME0451 B SK Los Mělník 48:42 + 16:11
13. Andersen Hojbjerg Dicte 2270300 227 HELSINGOR SOK 49:06 + 16:35
14. Jordanova Desislava 1930300 193 KSO VALDI SOFIA 51:14 + 18:43
15. Georgieva Mira 1950300 195 BEGUN VARNA 51:26 + 18:55
16. Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 55:01 + 22:30
16. Hudská Štěpánka TUR0450 B OOB TJ Turnov 55:01 + 22:30
18. Nenkova Reneta 1910300 191 VARIANT 5 56:42 + 24:11
19. Nagyová Kateřina TJN0452 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:14 + 26:43
20. Nowak Maria 5530300 553 KS HADES 60:18 + 27:47
21. Nedergaard Host Nynne 2270300 227 HELSINGOR SOK 60:27 + 27:56
22. Víšková Veronika KAM0452 B OK Kamenice 60:36 + 28:05
23. Petrova Yoanna 1910300 191 VARIANT 5 61:46 + 29:15
24. Hristova Plamena 1910300 191 VARIANT 5 63:52 + 31:21
25. Péri Kata 3950400 395 FEHÉRLÓFIA SE 65:00 + 32:29
26. Vasileva Anzhela 1910300 191 VARIANT 5 66:43 + 34:12
27. Teringlová Vendula VCB0451 C OB České Budějovice 69:39 + 37:08
28. Koleva Ivana 1950400 195 BEGUN VARNA 76:48 + 44:17
29. Stodgell Holly 3220300 322 CHASERS 84:39 + 52:08
30. Jedličková Kristýna KAM0455 B OK Kamenice 89:44 + 57:13
Bonefeld Olivia 2270300 227 HELSINGOR SOK DISK

D14B 3.20 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Berkova Monika 1930300 193 KSO VALDI SOFIA 31:43
2. Ziebová Veronika NEK0450 B Nejdek Orienteering 35:35 + 3:52
3. Vitebská Eliška TJN0350 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:05 + 4:22
4. Cincibusová Lenka FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:08 + 7:25
5. Pavlíčková Hana KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 39:48 + 8:05
6. Dítková Markéta SKV0451 C TJ Slovan Karlovy Vary 40:08 + 8:25
7. Bulava Daria 8010400 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK 48:45 + 17:02
8. Kudelia Myroslava 8010400 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK 49:29 + 17:46
9. Smolíková Zuzana SKV0453 C TJ Slovan Karlovy Vary 51:12 + 19:29
10. Kándlová Ema DCE0351 C KOB Dobřichovice 54:09 + 22:26
11. Komárková Jindra SJH0453 B SJH Jindřichův Hradec 54:59 + 23:16
12. Li Xiangman 2110300 211 LEARNJOY CHINA 56:14 + 24:31

D16A 4.50 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bejvlová Karolína PGP0256 A SK Praga 42:20
2. Petrova Yasna 1910200 191 VARIANT 5 42:47 + 0:27
3. Lataste Lucie 2970150 297 CO COLMAR 43:14 + 0:54
4. Dyaksova Evangelina 1910100 191 VARIANT 5 44:02 + 1:42
5. Dolejší Kateřina STB0199 A TJ Stadion Nový Bor 45:13 + 2:53
6. Brunere Kristine 4520200 452 OK MERIDIANS SIGULDA 45:44 + 3:24
7. Georgieva Niya 1950200 195 BEGUN VARNA 46:35 + 4:15
8. Würsten Mirjam 6300200 630 OLG KTV ALTDORF 48:32 + 6:12
9. Pekařová Jana TUR0252 A OOB TJ Turnov 48:51 + 6:31
10. Vejražková Róza SJC0151 A Sportcentrum Jičín 48:53 + 6:33
11. Rýdlová Adéla TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:10 + 6:50
12. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 49:41 + 7:21
13. Rýdlová Magdaléna TJN0251 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:58 + 7:38
14. Šklíbová Míša TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:48 + 9:28
15. Černá Kateřina VPM0250 A KOS Slavia Plzeň 53:01 + 10:41
16. Renner Linda 7010100 701 OK SODERTORN 53:50 + 11:30
17. Linková Lucie TJN0257 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:53 + 11:33
18. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 54:28 + 12:08
19. Chernykh Zoya 5990200 599 KHIMKI 54:59 + 12:39
20. Matějková Barbora SJC0156 A Sportcentrum Jičín 55:27 + 13:07
21. Boneva Betina 1910100 191 VARIANT 5 55:49 + 13:29
22. Shánělová Štěpánka CHC0152 A K.O.B. Choceň 56:36 + 14:16
23. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 57:04 + 14:44
24. Budská Anna TJN0253 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:15 + 14:55
25. Nádeníčková Pavla NEK0150 A Nejdek Orienteering 58:24 + 16:04
26. Tokárová Regina VPM0151 A KOS Slavia Plzeň 58:33 + 16:13
27. Gylling Hougaard Astrid 2230200 223 AARHUS 1900 OR. I 60:39 + 18:19
28. Kovács Karina 3960200 396 PAKSI SE 61:46 + 19:26
29. Chaloupková Hana KAM0252 B OK Kamenice 63:30 + 21:10
30. Karin Sanna DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka 64:33 + 22:13
31. Nedomlelová Lucie TJN0256 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:32 + 23:12
32. Fronhoffs Gaëlle 1520200 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS 66:30 + 24:10
33. Baloghová Lída TJN0150 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 71:25 + 29:05
34. Semíková Lucie KAM0250 A OK Kamenice 71:39 + 29:19
35. Rüegg Medea 6340200 634 LTS kOLibri 82:49 + 40:29
36. Kolbak Maria 2240100 224 AARHUS 1900 OR. II 85:25 + 43:05
37. Marie Kalousková DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 93:44 + 51:24

D16B 3.60 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marešová Klára NEK0250 B Nejdek Orienteering 47:03
2. Držková Berenika LPU0151 B OK Lokomotiva Pardubice 48:20 + 1:17
3. Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 48:52 + 1:49
4. Popová Veronika TAP0253 B KOB TRETRA Praha 50:15 + 3:12
5. Bernatíková Hana SFM0251 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 51:41 + 4:38
6. Popová Jana TAP0252 B KOB TRETRA Praha 52:39 + 5:36
7. Randáková Alžběta VRL0252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:00 + 15:57
8. Štěpánková Ema KAM0255 C OK Kamenice 66:25 + 19:22
9. Matoušková Adela SLA0151 C SKOB Slaný 67:27 + 20:24
10. Janečková Lucie TJNXXX1 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 83:20 + 36:17
11. Faverolle EloA´se 2980000 298 AVON OK 88:38 + 41:35
12. Kurendová Karolína KAS0251 C KOB Kamenický Šenov 101:44 + 54:41
13. Selucká Alžběta KAM0257 C OK Kamenice 102:02 + 54:59
14. Sotula Valeriia 8010200 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK 150:23 + 103:20
Lukšíková Eliška ZBM0256 B SK Žabovřesky Brno DISK
Rauluševičiuté Agné 4780100 478 MKC JAVONIS DISK
Novotná Viktorka TJN0250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK

D18A 4.90 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mitkova Borislava 1939900 193 KSO VALDI SOFIA 45:38
2. Donner Janina 2729900 272 OK77 47:12 + 1:34
3. Dyaksova Andreya 1920000 192 COMPASS-CROSS 48:11 + 2:33
4. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 49:14 + 3:36
5. Thýnová Nikola SHK0051 A OK Slavia Hradec Králové 49:27 + 3:49
6. Demendjieva Mariya 1939900 193 KSO VALDI SOFIA 50:15 + 4:37
7. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 56:42 + 11:04
8. Voltrová Alena ROZ9951 B OK Roztoky 59:53 + 14:15
9. Albrechtová Iveta KAM9950 A OK Kamenice 61:39 + 16:01
10. Zlámalová Nikola SJC9951 A Sportcentrum Jičín 62:40 + 17:02
11. Kubíčková Jana PHK9999 A OK 99 Hradec Králové 62:47 + 17:09
12. Giezendanner Livia 6340000 634 LTS kOLibri 62:58 + 17:20
13. Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 65:06 + 19:28
14. Deptulska Maria 5622000 562 UKS SIÓDEMKA RUMIA 67:03 + 21:25
15. Porganyi Anna BBM9952 C BETA URSUS Orienteering 67:34 + 21:56
16. Thořová Markéta TUR9952 A OOB TJ Turnov 67:42 + 22:04
17. Kováříková Marie KAM0050 C OK Kamenice 67:55 + 22:17
18. Odehnalová Klára ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno 70:06 + 24:28
19. Ivanova Simona 1950000 195 BEGUN VARNA 71:27 + 25:49
20. von Frenckell Rafaela 2729900 272 OK77 91:41 + 46:03
21. Nechutová Aneta SJI9950 A OK Jihlava 95:29 + 49:51

D18B 4.00 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lönnfeldt Julia 2729900 272 OK77 55:04
2. Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 55:21 + 0:17
3. Arrakoski Wilma 2720000 272 OK77 64:43 + 9:39
4. Aerden Eske 1540000 154 KOL 71:39 + 16:35
5. Pěničková Martina TJN0052 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 87:24 + 32:20
6. Vacková Anna CHT0051 C OOB SK Chrast 90:32 + 35:28
7. Zieliński Magdalena 5530000 553 KS HADES 120:40 + 65:36

D20A 5.00 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7508

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno 52:10 7545
2. Šimůnková Gabriela TAP9755 R KOB TRETRA Praha 52:22 + 0:12 7517
3. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 52:45 + 0:35 7462
4. Peterová Jana LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice 52:46 + 0:36 7459
5. Linková Alena TUR9751 R OOB TJ Turnov 53:19 + 1:09 7381
6. Kovářová Lenka LTP9750 R OOB TJ Lokomotiva Teplice 57:23 + 5:13 6798
7. Donner Isabel 2729700 272 OK77 58:51 + 6:41
8. Janovská Kateřina PGP9850 R SK Praga 59:47 + 7:37 6454
9. Roškotová Lucie TUR9753 R OOB TJ Turnov 61:01 + 8:51 6278
10. Simeonova Nevena 1919700 191 VARIANT 5 63:16 + 11:06
11. Fürstová Anna LLI9854 B TJ Loko Liberec 65:26 + 13:16 5645
12. Knížková Šárka TJN9852 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 67:02 + 14:52 5416
13. Nedbálková Hana ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno 68:11 + 16:01 5252
14. Iljeva Tsveta 1919700 191 VARIANT 5 71:01 + 18:51
15. Viikmaa Kristin 2519800 251 OK WEST 71:55 + 19:45
16. Hájková Eliška KAM9851 A OK Kamenice 74:59 + 22:49 4278
17. Zimmerová Kateřina KAM9850 B OK Kamenice 78:26 + 26:16 3784
18. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 79:52 + 27:42 3578
19. Westerback Liva 2729800 272 OK77 81:30 + 29:20
20. Makoveeva Daria 5969800 596 BIZONS STALINGRAD 98:47 + 46:37
21. Dvořáková Klára CHT9852 C OOB SK Chrast 108:27 + 56:17 0
22. Reisigová Anna CHT9752 C OOB SK Chrast 116:59 + 64:49 0
23. Würsten Sonja 6309700 630 OLG KTV ALTDORF 123:47 + 71:37
Weiss Michaela 2729800 272 OK77 DISK
Spěváčková Blanka VPM9850 KOS Slavia Plzeň DISK

D21E 6.40 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8562

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Akerman Anu 2778000 277 HIIDENKIERTAJAT 53:47
2. Westerlund Ina 2729200 272 OK77 55:18 + 1:31
3. Kalinina Veronika 5910000 591 TROPA MOSCOW 56:12 + 2:25
4. Dyaksova Antoaneta 1929500 192 COMPASS-CROSS 57:25 + 3:38
5. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 58:13 + 4:26 8764
6. Krafková Lucie TUR8650 E OOB TJ Turnov 58:28 + 4:41 8728
7. von Schoultz Katja 2769600 276 OK TRIAN 59:45 + 5:58
8. Dimitrova Nataliya 1958000 195 BEGUN VARNA 61:53 + 8:06
9. Teplá Karolína SHK9251 R OK Slavia Hradec Králové 62:11 + 8:24 8195
10. Roulleaux Julie 2929600 292 CO LOISIRS ETRECHY I 64:19 + 10:32
11. Neradová Alena LIT8551 C KOB Litvínov 66:51 + 13:04 7524
12. Benešová Jana CTB9452 C SK OB Chotěboř 69:09 + 15:22 7194
13. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 69:33 + 15:46 7137
14. Hlubučková Kristýna KAM9551 C OK Kamenice 73:42 + 19:55 6541
15. Vavrysová Barbara LCE9751 R OOB TJ Slovan Luhačovice 77:11 + 23:24 6040
16. Tudorache Anna Maria 5818600 581 OK SILVA CAMPINA 112:53 + 59:06

D21A 5.70 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8035

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Čechová Tereza KAM9852 R OK Kamenice 53:51 8458
2. Kašková Kateřina CHA7850 R OK Chrastava 54:09 + 0:18 8416
3. Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:31 + 8:40 7233
4. Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 63:30 + 9:39 7094
5. Hrabánková Klára PGP9654 C SK Praga 64:16 + 10:25 6985
6. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 66:21 + 12:30 6691
7. Sieber Annemarie 6347500 634 LTS kOLibri 68:14 + 14:23
8. Matrasová Vendula CHT8251 C OOB SK Chrast 68:41 + 14:50 6361
9. Žitná Jana SMB9251 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 80:24 + 26:33 4705
10. Nedbalová Jana MFP8050 C VŠSK MFF UK Praha 81:32 + 27:41 4544
11. Ratinland Zsófia 3959500 395 FEHÉRLÓFIA SE 81:53 + 28:02
12. Kettnerová Dana KAM8952 C OK Kamenice 82:03 + 28:12 4471
13. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 82:20 + 28:29 4431
14. Salminen Henna 2728900 272 OK77 82:44 + 28:53
15. Posseltová Tereza TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 83:07 + 29:16 4320
16. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 83:45 + 29:54 4231
17. Dimitrova Stefaniya 1948000 194 BROWN TEAM 84:29 + 30:38
18. Bestel Sandra 2939600 293 CO LOISIRS ETRECHY II 94:19 + 40:28
19. Andersen Camilla 2359000 235 AARHUS 1900 0R. III 96:52 + 43:01
20. Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Hostivice 113:23 + 59:32 42
Baago Kristine 2217900 221 VIBORG ORIENTERINGSKLUB DISK

D21B 4.50 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5854

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vernerová Radka VBM8558 C VSK Mendelu Brno 46:25 6190
2. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 48:35 + 2:10 5933
3. Saramäki Sara 2759000 275 LYNX 52:33 + 6:08
4. Letálová Soňa SFM8252 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 52:44 + 6:19 5439
5. Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 53:15 + 6:50 5378
6. Ondráčková Lucie CHT9254 C OOB SK Chrast 54:00 + 7:35 5289
7. Terekhova Valentina 6048300 604 ROSTOV/DON 54:02 + 7:37
8. Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 54:51 + 8:26 5188
9. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 54:55 + 8:30 5180
10. Eretová Kateřina SKV8651 C TJ Slovan Karlovy Vary 55:57 + 9:32 5057
11. Kolaja Ehlerová VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 56:54 + 10:29 4944
12. Sundberg Boel 7019500 701 OK SODERTORN 58:41 + 12:16
13. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 59:04 + 12:39 4686
14. Hanušová Petra STB8297 C TJ Stadion Nový Bor 60:03 + 13:38 4569
15. Švihovská Eva SJC8352 C Sportcentrum Jičín 60:12 + 13:47 4552
16. Ježková Dominika PGP9053 C SK Praga 61:13 + 14:48 4431
17. Ptáčková Kateřina PGP7551 C SK Praga 61:57 + 15:32 4344
18. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 62:13 + 15:48 4312
19. Gincheva Siliya 1939600 193 KSO VALDI SOFIA 63:16 + 16:51
20. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 63:46 + 17:21 4128
21. Janošíková Lenka UOL7651 C SOB Olomouc 63:52 + 17:27 4116
22. Trdá Lucie KPY8651 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 63:55 + 17:30 4110
23. Žandová Marcela SKV9653 C TJ Slovan Karlovy Vary 66:49 + 20:24 3765
24. Štemberová Natálie TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 67:36 + 21:11 3672
25. Kulnis Margarita 4769000 476 DEVYNI OSK VILNIUS 69:02 + 22:37
26. Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 74:14 + 27:49 2883
27. Kovářová Julie LTP8854 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 75:05 + 28:40 2782
28. Maliňáková Petra SVS8751 C Orientklub Vsetín 76:08 + 29:43 2658
29. Ondrová Kateřina SKV8951 C TJ Slovan Karlovy Vary 76:46 + 30:21 2582
30. Krejčová Vlasta SKV9453 C TJ Slovan Karlovy Vary 78:50 + 32:25 2337
31. Krafčiková Monika SKV8751 TJ Slovan Karlovy Vary 79:11 + 32:46
32. Černá Eliška SCP9050 C OK Sparta Praha 81:14 + 34:49 2051
33. Trappe Kathrin 3448600 344 KAULSDORFER OLV BERLIN 90:49 + 44:24
34. Gysen Kelly 1559000 155 D-TEAM ANTWERPEN 96:03 + 49:38
35. Boucher Thea 3099600 309 VINCENNES 123:47 + 77:22
Zhuravlova Viktoriia 801 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK DISK

D21C 3.20 km, 9 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2488

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bauerová Kateřina SKV7751 C TJ Slovan Karlovy Vary 39:19 2640
2. Šenkýřová Jana PHK8650 C OK 99 Hradec Králové 42:45 + 3:26 2436
3. Kalinová Markéta SPC8259 C SPORTICUS team 43:35 + 4:16 2387
4. Ouhrabková Radka SPC8152 C SPORTICUS team 45:50 + 6:31 2253
5. Vermonden Annelies 1558700 155 D-TEAM ANTWERPEN 46:52 + 7:33
6. Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 49:25 + 10:06 2040
7. Arrakoski Sophia 2729700 272 OK77 50:39 + 11:20
8. Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 51:12 + 11:53 1934
9. Smolíková Lucie SKV9551 C TJ Slovan Karlovy Vary 56:46 + 17:27 1604
10. Figuiere Lucile 2999600 299 GIVRY SPORT ORIENTATION 60:37 + 21:18
11. Hekkala Jenni 2748500 274 SALPANAWI 62:38 + 23:19
12. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 62:52 + 23:33 1241
13. Binková Jana CHT8651 C OOB SK Chrast 66:57 + 27:38 999
14. Fujáková Katka HAV8550 C OB Havířov 67:17 + 27:58 979
15. Cruse Sina 3439300 343 SV ROBOTRON DRESDEN 73:06 + 33:47
16. Bodnar Victoriya 8019200 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK 77:47 + 38:28
17. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 90:33 + 51:14 0

D35A 4.50 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 42:58
2. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 46:29 + 3:31
3. Lankašová Barbora CHA8050 C OK Chrastava 48:10 + 5:12
4. Minakova Ekaterina 6028000 602 MINAKOV 50:22 + 7:24
5. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:38 + 8:40
6. Balakova Andrea 7037700 703 NYKOPINGS OK 55:30 + 12:32
7. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 61:48 + 18:50
8. Bourgonjon Ellen 1537900 153 TROL 70:45 + 27:47
9. Smětáková Ivana HLV8153 C KČT - OB Holešov 73:01 + 30:03
10. Matoušková Markéta SLA7352 C SKOB Slaný 75:41 + 32:43
11. Zbroja-nowak Justyna 5538000 553 KS HADES 77:07 + 34:09
12. Jiroutová Eva SNA8051 TJ START Náchod 80:12 + 37:14
13. Dimova Desislava 1918200 191 VARIANT 5 84:18 + 41:20
14. Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný 86:17 + 43:19
15. Thienpondt Marie 1528200 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS 135:53 + 92:55

D35B 3.50 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wendler-groß Wiebke 3537800 353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURG 39:29
2. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 43:43 + 4:14
3. von Dalowski Anett 3428200 342 POST SV DRESDEN 47:58 + 8:29
4. Podlipná Veronika NPA8152 C SK LOB Nová Paka 49:45 + 10:16
5. Dítková Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 50:22 + 10:53
6. Becker Claudia 3577700 357 BERLINER TURNERSCHAFT 50:36 + 11:07
7. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 52:38 + 13:09
8. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 53:47 + 14:18
9. Kumpyte Rasa 4798200 479 OK LEVUO 57:10 + 17:41
10. Poláková Veronika CHA8150 C OK Chrastava 57:54 + 18:25
11. Lukoseviciene Tatjana 4737900 473 OK RUDAMINA II 58:29 + 19:00
12. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 63:14 + 23:45
13. Kurashova Elena 7088000 708 FK ASEN 65:11 + 25:42
14. Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 70:30 + 31:01
15. Leyimangoye Judith 1518000 151 C.O. LIÉGE 179:32 + 140:03

D40A 4.40 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 47:12
2. Nowak Beata 5587200 558 AZYMUT 45 48:17 + 1:05
3. Schulthess Barbara 6387600 638 OLC KAPREOLO 48:34 + 1:22
4. Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:50 + 2:38
5. Pompe Katja 3437600 343 SV ROBOTRON DRESDEN 51:46 + 4:34
6. Kheldert Elena 5917400 591 TROPA MOSCOW 55:03 + 7:51
7. Kangasaho Hanna 2757600 275 LYNX 56:25 + 9:13
8. Kubečková Zdeňka PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 57:55 + 10:43
9. Komárková Lenka SJH7651 C SJH Jindřichův Hradec 59:46 + 12:34
10. Bultrowicz Agnieszka 5537700 553 KS HADES 59:50 + 12:38
11. Renner Daniela 7017700 701 OK SODERTORN 59:54 + 12:42
12. Buscart Montse 2427100 242 XINOXANO-O 60:10 + 12:58
13. Biolik Agnieszka 5577700 557 TRACKCOURSE 60:39 + 13:27
14. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 60:56 + 13:44
15. Rodriguez Delphine 3057400 305 PSNO 62:48 + 15:36
16. Bejvlová Martina LME7350 C SK Los Mělník 63:13 + 16:01
17. Drabs Laurence 1527500 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS 67:29 + 20:17
18. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 70:00 + 22:48
19. Kroniková Jana SHK7350 C OK Slavia Hradec Králové 76:08 + 28:56
20. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 76:34 + 29:22
21. Rabassa Sandra 2427400 242 XINOXANO-O 76:44 + 29:32
22. Hájková Magda TUV7351 C SOK TJ Turnov 77:14 + 30:02
23. Lischewski Sandra 3417400 341 BSV HALLE AMMENDORF 77:34 + 30:22
24. Dolejší Lenka STB7499 C TJ Stadion Nový Bor 79:17 + 32:05
25. Mellanová Veronika TUV7251 C SOK TJ Turnov 80:07 + 32:55
26. Williams Cath 3227300 322 CHASERS 81:25 + 34:13
27. Asboltné Kerekes Ágnes 4007200 400 DEBRECENI IS 81:44 + 34:32
28. Bialeková Martina 6747351 674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA 88:03 + 40:51
29. Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Litvínov 92:02 + 44:50
30. Bulířová Blanka TAPNERE KOB TRETRA Praha 98:30 + 51:18
31. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 115:04 + 67:52

D40B 3.50 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Němečková Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 44:21
2. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 44:29 + 0:08
3. Firešová Andrea ZBM7353 C SK Žabovřesky Brno 45:08 + 0:47
4. Sobotová Jana VPM7250 C KOS Slavia Plzeň 45:40 + 1:19
5. Arkhipova Natalia 6067500 606 ORIENTA-STAR 47:44 + 3:23
6. Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno 49:16 + 4:55
7. Čivrná Karolína VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:18 + 7:57
8. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:54 + 8:33
9. Vlašímská Tereza SKV7551 C TJ Slovan Karlovy Vary 54:43 + 10:22
10. Petýrková Pavlína BZP7351 C Báječné ženy v orientačním běhu 55:51 + 11:30
11. Novotná Hedvika TUR7454 C OOB TJ Turnov 57:34 + 13:13
12. Velkere Iveta 4557300 455 ALUKSNE OK 57:49 + 13:28
13. Nováková Markéta RUM7451 C ZOOB Rumburk 60:15 + 15:54
14. Vokušová Dana TJN7750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:38 + 16:17
15. Ivanova Petya 1957300 195 BEGUN VARNA 60:56 + 16:35
16. Svítilová Pavla BZP7750 C Báječné ženy v orientačním běhu 61:17 + 16:56
17. Hanghoej Signe 2317400 231 BALLERUP OK 61:53 + 17:32
18. Klose Petra SFM7351 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 62:21 + 18:00
19. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 62:46 + 18:25
20. Deschepper Ellen 1537700 153 TROL 66:16 + 21:55
21. Ma Weiwei 2117700 211 LEARNJOY CHINA 70:57 + 26:36
22. Blum Réka 3937400 393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE 77:38 + 33:17
23. Bauerová Petra SKV7799 TJ Slovan Karlovy Vary 80:22 + 36:01
24. Štemberová Iva TJN7550 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 80:32 + 36:11
25. Kándlová Adéla DCE7550 C KOB Dobřichovice 83:09 + 38:48
26. Pavlova Irena TJN7650 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 85:14 + 40:53
27. He Yaqing 2117700 211 LEARNJOY CHINA 90:20 + 45:59
28. Kolbak Pia 2247400 224 AARHUS 1900 OR. II 99:59 + 55:38
29. Dyakonova Irina 6077700 607 ORIENTA-KUNCEVO 177:36 + 133:15

D45A 4.40 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wengrin Ágnes 3976900 397 TIPO OC 45:26
2. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 48:34 + 3:08
3. Neyrinck Markéta VSP7051 C USK Praha 49:46 + 4:20
4. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:54 + 4:28
5. Haataja Mirka 2787000 278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHET 50:25 + 4:59
6. Ray Carola 2726800 272 OK77 50:36 + 5:10
7. Čejková Kateřina DKL5850 C KOB Kladno 51:35 + 6:09
8. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 54:31 + 9:05
9. Kubald Katrin 3446900 344 KAULSDORFER OLV BERLIN 55:02 + 9:36
10. Angelova Petranka 1917200 191 VARIANT 5 55:36 + 10:10
11. Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 56:53 + 11:27
12. Hudečková Helena KTA6951 C SK Kotnov Tábor 56:56 + 11:30
13. Antoine-Delaume Sophie 2987000 298 AVON OK 57:54 + 12:28
14. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB TRETRA Praha 58:33 + 13:07
15. Torp-donner Heidi 2726800 272 OK77 58:40 + 13:14
16. Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 58:52 + 13:26
17. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:39 + 14:13
18. Viikmaa Anne-ly 2517100 251 OK WEST 61:05 + 15:39
19. Bestel Florence 2937000 293 CO LOISIRS ETRECHY II 63:43 + 18:17
20. Boehme Katja-christine 3477000 347 OLG REGENSBURG 63:53 + 18:27
21. Dittrtová Lucie LME6852 C SK Los Mělník 63:59 + 18:33
22. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 64:33 + 19:07
23. Hankovcová Lenka KAM7053 C OK Kamenice 65:58 + 20:32
24. Kaděrová Barbora HAV7051 C OB Havířov 66:07 + 20:41
25. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 66:26 + 21:00
26. Mědílková Iva SPC7160 C SPORTICUS team 66:36 + 21:10
27. Gorczyca Magdalena 5537100 553 KS HADES 68:10 + 22:44
28. Németh Ágnes 3976900 397 TIPO OC 70:53 + 25:27
29. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 72:16 + 26:50
30. Duyck An 1525900 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS 72:55 + 27:29
31. Ecke-Wihan Sonja 1217200 121 OJE WAPPLER 75:21 + 29:55
32. Cseresnyes Agnes 3976800 397 TIPO OC 81:13 + 35:47
33. Santamaria Toninaina 2416800 241 ERMASSETS 83:02 + 37:36
34. Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 84:03 + 38:37
35. Delanghe Anne-marie 1547000 154 KOL 89:14 + 43:48

D45B 3.40 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 40:36
2. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 45:08 + 4:32
3. Burdová Simona LDC6850 C KOB Děčín 45:40 + 5:04
4. Kašparová Marie ZAK7250 C OK Netopýr Zákupy 46:03 + 5:27
5. Simanova Tatiana 5957200 595 TEAM SPIRIT 46:47 + 6:11
6. Thomas Sylvia 3496900 349 OL TEAM WEHRSDORF 46:50 + 6:14
7. Pechová Iva LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 49:36 + 9:00
8. Aliakseyeva Volha 1717100 171 KSO BNTU MINSK 50:51 + 10:15
9. Bernatíková Šárka SFM7151 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 51:05 + 10:29
10. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:22 + 11:46
11. Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 52:53 + 12:17
12. Dimitrova Valentina 1937200 193 KSO VALDI SOFIA 54:45 + 14:09
13. Bartáková Eva CHA7051 C OK Chrastava 57:11 + 16:35
14. Mueller-Wenzke Astrid 3466800 346 USV TU DRESDEN 58:13 + 17:37
15. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB TRETRA Praha 58:55 + 18:19
16. Čechlovská Jana CHA6250 C OK Chrastava 59:22 + 18:46
17. Rydlová Magda TJN6850 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:00 + 21:24
18. Tokárová Regina VPM6950 C KOS Slavia Plzeň 63:23 + 22:47
19. Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:33 + 22:57
20. Ivandjikova Desilava 1937200 193 KSO VALDI SOFIA 65:01 + 24:25
21. Blum Henriette 3937000 393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE 67:31 + 26:55
22. Zierhutová Michaela LCV7151 C TJ Lokomotiva Chomutov 69:53 + 29:17
23. Pretnar Irma 6216900 621 INDIVIDUAL TRŽIČ 74:29 + 33:53
24. Kyselová Jana ROU7050 C SKOB Roudnice nad Labem 90:35 + 49:59
25. Spratková Iva SFM6851 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 96:08 + 55:32
26. Sandén Anna Maria 7016800 701 OK SODERTORN 97:58 + 57:22
27. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 99:39 + 59:03
28. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 104:06 + 63:30
Nicole Davis 1016900 101 LOST SHENTON PARK DISK
Yogev Dafna 4117200 411 LEV HASHARON MENASHE DISK

D50A 4.00 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 40:20
2. Fogh Hanne 2226700 222 FSK ORIENTERING 40:27 + 0:07
3. Westberg-arrakoski Annika 2726600 272 OK77 43:10 + 2:50
4. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 44:02 + 3:42
5. Brechbühl Cristina 6326700 632 OLG STAFA 46:42 + 6:22
6. Evans Ianka 3216700 321 POTOC 47:31 + 7:11
7. von Schoultz Annika 2726400 272 OK77 50:03 + 9:43
8. Chroustová Petra VBM6655 C VSK Mendelu Brno 50:28 + 10:08
9. Rutz Susanna 6326600 632 OLG STAFA 50:48 + 10:28
10. Valentová Helena OKP6550 C SK OK 24 Praha 50:52 + 10:32
11. Tschamper Brigitte 6326700 632 OLG STAFA 51:15 + 10:55
12. Huhtanen Meri 2736400 273 TAMPEREEN PYRINTO 51:40 + 11:20
13. Schou Helle 2365600 236 OK SNAB 53:04 + 12:44
14. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 53:44 + 13:24
15. Lisá Monika ONO6750 C SKOB Ostrov 54:09 + 13:49
16. Makovicka Veronique 2976700 297 CO COLMAR 56:41 + 16:21
17. Košková Vlasta LLI6351 C TJ Loko Liberec 57:09 + 16:49
18. Timakova Liubov 6016600 601 SPARTA ROSTOV/DON 57:30 + 17:10
19. Jern Tove 2726700 272 OK77 57:36 + 17:16
20. Kohlová Alena KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 62:32 + 22:12
21. Rouserez Annick 1526200 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS 65:07 + 24:47
22. Mudrová Martina HCE6451 C TJ Hostivice 65:09 + 24:49
23. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 66:32 + 26:12
24. Ivanova Elvina 3216500 321 POTOC 68:28 + 28:08
25. Govaerts Bernadette 1526000 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS 69:31 + 29:11
26. Figuiere Valérie 2996700 299 GIVRY SPORT ORIENTATION 70:27 + 30:07
27. Bikeliene Ema 4746400 474 LABIRINTAS 72:39 + 32:19
28. Gylling Hanne 2236600 223 AARHUS 1900 OR. I 80:43 + 40:23
29. Muyllaert Claire 1525700 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS 81:27 + 41:07
30. Buelens Jenny 1526000 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS 81:50 + 41:30
31. Clausi Carla 1526300 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS 87:16 + 46:56
32. Lambeau Carine 1526000 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS 95:09 + 54:49
Backlund Anna 7016600 701 OK SODERTORN DISK
Lataste Jana 2976600 297 CO COLMAR DISK

D50B 3.40 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Afonyushkina Elena 5946500 594 RAMENSKOYE MOSCOW 44:35
2. Juckelandt Sabine 3436700 343 SV ROBOTRON DRESDEN 45:13 + 0:38
3. Cincibusová Ivana FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 47:55 + 3:20
4. Cservény Judit 3946500 394 HIDEGK—TI SPARTACUS 52:00 + 7:25
5. Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 52:25 + 7:50
6. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 53:33 + 8:58
7. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 54:39 + 10:04
8. Slezáčková Věra KAS6550 C KOB Kamenický Šenov 59:21 + 14:46
9. Žandová Mária SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 60:38 + 16:03
10. Svobodová Lenka ROU6650 C SKOB Roudnice nad Labem 62:43 + 18:08
11. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 65:08 + 20:33
12. Zilling Kristina 7016700 701 OK SODERTORN 69:36 + 25:01
13. Divecká Růžena SHK6753 C OK Slavia Hradec Králové 71:20 + 26:45
14. Jonauskiené Janina 4766300 476 DEVYNI OSK VILNIUS 79:05 + 34:30
15. Krejčová Vlasta SKV6351 C TJ Slovan Karlovy Vary 79:53 + 35:18
16. Macháčková Jana SHK6450 C OK Slavia Hradec Králové 83:30 + 38:55
17. Kuokkanen Elena 2716500 271 INUS LPR 94:37 + 50:02
18. Galle Anne Mette 2285500 228 TISVILDE HEGN OK 95:25 + 50:50
19. Nielsen Jannie 2286500 228 TISVILDE HEGN OK 95:47 + 51:12
20. Feldmann Gudrun 3446600 344 KAULSDORFER OLV BERLIN 97:06 + 52:31
21. Picard Pascal 3066500 306 COBS 102:10 + 57:35
22. Záveská Anna CET6450 C TJ Loko Česká Třebová 102:21 + 57:46
Würsten Monika 6306400 630 OLG KTV ALTDORF DISK

D55A 3.80 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 42:46
2. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:21 + 1:35
3. Kuleva Angelina 3565700 356 SSV PLANETA RADEBEUL 46:06 + 3:20
4. Jenövári Gabriella 3925700 392 HSE BUDAPEST 46:17 + 3:31
5. Rudakova Olena 8016000 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK 46:20 + 3:34
6. Olsson Christina 7075800 707 SOL 46:37 + 3:51
7. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 46:50 + 4:04
8. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 47:12 + 4:26
9. Oligo Virginie 2966200 296 CO VANNES 47:53 + 5:07
10. Sundberg Asa 7015900 701 OK SODERTORN 48:08 + 5:22
11. Liz Abbott 1015800 101 LOST SHENTON PARK 48:20 + 5:34
12. Jermanová Eva TJN6150 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:00 + 7:14
13. Yaroslavtseva Tatiana 6005800 600 ZHUKOVSKY 50:05 + 7:19
14. Birgitte Halland 2306000 230 OK OEST 51:43 + 8:57
15. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 51:59 + 9:13
16. Bayburina Dilya 5935900 593 UFA UNITED 52:32 + 9:46
17. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 52:36 + 9:50
18. Touzain Roulleaux Isabel 2926200 292 CO LOISIRS ETRECHY I 55:59 + 13:13
19. Cerjaka Maija 4545900 454 OK KAPA 59:07 + 16:21
20. Kamenarova Tzvetelina 1926100 192 COMPASS-CROSS 59:27 + 16:41
21. Eudier Agnes 3066000 306 COBS 59:42 + 16:56
22. Koloskova Irina 5976000 597 DOLGOPRUDNY MOSCOW 60:41 + 17:55
23. Dimitrova Petia 3215700 321 POTOC 60:59 + 18:13
24. Yurmanova Lyudmila 5975900 597 DOLGOPRUDNY MOSCOW 65:12 + 22:26
25. Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 67:31 + 24:45
26. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 70:43 + 27:57
27. Stoyanova Margarita 1915800 191 VARIANT 5 76:33 + 33:47
28. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 86:54 + 44:08

D55B 3.30 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Luovula Pia 2745800 274 SALPANAWI 46:00
2. Bláhová Luba SHK5852 C OK Slavia Hradec Králové 53:05 + 7:05
3. Granath Christina 7016200 701 OK SODERTORN 55:19 + 9:19
4. Gabrielová Šárka ONO5950 C SKOB Ostrov 55:39 + 9:39
5. Saldžiuniené Rasa 4766100 476 DEVYNI OSK VILNIUS 61:23 + 15:23
6. Gazdačková Jana SHK5851 C OK Slavia Hradec Králové 69:56 + 23:56
7. Mikalauskiene Daiva 4776200 477 SAULE 72:03 + 26:03
8. Šabatková Zdena SHK5652 C OK Slavia Hradec Králové 73:27 + 27:27
9. Špičáková Lenka DKP5850 C Oddíl OB Kotlářka 74:43 + 28:43
10. Šimoliuniene Rima 4756000 475 DAINAVA OK 76:22 + 30:22
11. Brettschneider Gudrun 3446000 344 KAULSDORFER OLV BERLIN 80:30 + 34:30
12. Šilerová Zdena KNC0204 Sokol Kostelec n. Č. l. 82:20 + 36:20
13. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 86:57 + 40:57
14. Murskaja Elsa 2715850 271 INUS LPR 89:29 + 43:29
15. Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy 90:54 + 44:54
16. Nielsen Liselotte 2306000 230 OK OEST 99:37 + 53:37
17. Ondrová Jana SKV6299 TJ Slovan Karlovy Vary 100:30 + 54:30
Korsbaek Ellen 2266100 226 ST.BINDERUP OK DISK

D60 3.40 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horváth Magda 3975200 397 TIPO OC 43:52
2. Stankevičiuté Irena 4755400 475 DAINAVA OK 44:26 + 0:34
3. Wysocka Jolanta 5545600 554 UKS KOMETA GLIWICE 47:17 + 3:25
4. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 48:36 + 4:44
5. Gaty Daniele 3025500 302 ORIENT-EXPRESS 42 49:12 + 5:20
6. Langrová Eva SNA5351 C TJ START Náchod 51:24 + 7:32
7. Nováková Svatava SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary 51:56 + 8:04
8. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 52:49 + 8:57
9. Fejlková Alice SHK5351 C OK Slavia Hradec Králové 52:59 + 9:07
10. Thorsson Marianne 7065700 706 IK TRENNE 54:10 + 10:18
11. Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 54:14 + 10:22
12. Vajcová Hana CHA5651 C OK Chrastava 55:10 + 11:18
13. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:02 + 13:10
14. Trávníčková Jitka KVS5651 C SKOB Kobra Vsetín 59:07 + 15:15
15. Korejčíková Dáďa LLI5550 C TJ Loko Liberec 59:21 + 15:29
16. Jenei Margit 4015400 401 BOF BUDAORS 63:09 + 19:17
17. Schwartz Inger 7015400 701 OK SODERTORN 63:41 + 19:49
18. Kubátová Lenka SKV5551 C TJ Slovan Karlovy Vary 63:53 + 20:01
19. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 64:11 + 20:19
20. Hudzieczková Danuta KVS5751 C SKOB Kobra Vsetín 69:39 + 25:47
21. Štrossová Jiřinka DCE5650 C KOB Dobřichovice 75:22 + 31:30
22. Talja Katri 2725700 272 OK77 76:57 + 33:05
23. Satyr Valentyna 8015400 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK 77:28 + 33:36
24. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 80:49 + 36:57
25. Savičová Irena SKV5352 C TJ Slovan Karlovy Vary 81:50 + 37:58
26. Burlinova Olga 594 594 RAMENSKOYE MOSCOW 86:17 + 42:25
27. Henková Svatava RBK5454 C SK Radioklub Blansko 87:25 + 43:33
28. Lhotská Radka DVP5651 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 91:16 + 47:24
29. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 93:36 + 49:44
30. Oulická Hana TRT5350 C KOS Třešť 97:34 + 53:42
31. Colson Caty 1525400 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS 103:01 + 59:09
32. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 105:35 + 61:43
33. Olbrycht Anna 5555600 555 OLBnO WARSZAWA 118:12 + 74:20
Kadavá Eva CHA5750 C OK Chrastava DISK

D65 3.00 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 35:44
2. Krasuckiene Egle 4745200 474 LABIRINTAS 43:34 + 7:50
3. Dudiene Violeta 4725200 472 RUDAMINA OK 46:27 + 10:43
4. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 46:43 + 10:59
5. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 47:47 + 12:03
6. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 51:01 + 15:17
7. Anne Brigitte 3075100 307 CO AMBIEU 52:54 + 17:10
8. Gudme Else 2254600 225 OK 73 GLADSAXE 53:22 + 17:38
9. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 53:38 + 17:54
10. Bobach Kirsten 2335200 233 AALBORG OK 53:50 + 18:06
11. Městková Eva TEP4851 C Tempo Praha 53:56 + 18:12
12. Blanche Marie-christine 1524800 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS 54:35 + 18:51
13. Lykking Marianne 2254400 225 OK 73 GLADSAXE 54:40 + 18:56
14. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 58:48 + 23:04
15. Naeije Nicole 1525150 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS 59:09 + 23:25
16. Ender Irina 3506424 350 HSG TURBINE ZITTAU 64:05 + 28:21
17. Mansson Gunnel 7115100 711 OK VILSE 87 65:05 + 29:21
18. Kjederqvist Elisa 2255000 225 OK 73 GLADSAXE 92:03 + 56:19
19. Davidsson Aira 2805200 280 MESIK HELSINKI 100:01 + 64:17
20. Eismark Inger 7024900 702 OK ORINTO 106:15 + 70:31
21. Šťovíčková Zdeňka DVP4951 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 123:40 + 87:56

D70 2.90 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kocbach Bjoerg 5124500 512 BERGEN TF 45:17
2. Jorgensen Inge 2294500 229 OK ROSKILDE 45:31 + 0:14
3. Lemnitzer Erika 3444200 344 KAULSDORFER OLV BERLIN 50:28 + 5:11
4. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 55:46 + 10:29
5. Grosse Ingrid 3463900 346 USV TU DRESDEN 57:31 + 12:14
6. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 58:38 + 13:21
7. Eulitz Ilse 3523900 352 OLV WEIMAR 60:37 + 15:20
8. Žiliené Asta 4764700 476 DEVYNI OSK VILNIUS 66:29 + 21:12
9. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 66:49 + 21:32
10. Pokh Liliya 8013400 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK 75:09 + 29:52
11. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 77:45 + 32:28
12. Schmideberg Brigitte 3463500 346 USV TU DRESDEN 88:36 + 43:19
13. Valnert Ulla 2254400 225 OK 73 GLADSAXE 89:44 + 44:27
14. Hudečková Alena KTA4351 C SK Kotnov Tábor 103:17 + 58:00
15. Schubert Gisela 3524100 352 OLV WEIMAR 105:18 + 60:01
16. Dvořáková Ladislava PGP4451 C SK Praga 111:57 + 66:40
17. Jankovcová Marie TJP3950 C TJ Sokol Troja 165:34 + 120:17

F3 3.60 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Popov Alexey 5960100 596 BIZONS STALINGRAD 45:34
1. Bánhidy Levente 3959900 395 FEHÉRLÓFIA SE 45:34
3. Zavadilová Simona PTE8485 C TJ Sokol Ptení 47:05 + 1:31
4. Rýdel Jiří NER NER 47:18 + 1:44
5. Tkáč Jan TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:13 + 2:39
6. Zemková Helena SLA7450 C SKOB Slaný 48:22 + 2:48
7. Černík Milan KVS6501 C SKOB Kobra Vsetín 48:54 + 3:20
8. Horčičková Linda UOL8650 C SOB Olomouc 49:02 + 3:28
9. Brettlová Marta PGP7557 C SK Praga 49:08 + 3:34
10. Rückerová Petra 3429200 342 POST SV DRESDEN 49:43 + 4:09
11. Černíková Tereza KVS0000 SKOB Kobra Vsetín 49:48 + 4:14
12. Houben Ellen 1558400 155 D-TEAM ANTWERPEN 49:56 + 4:22
12. Uhlíková Šárka N088150 N08 NER. EKP 49:56 + 4:22
14. Sobota Petr VPM7800 KOS Slavia Plzeň 51:30 + 5:56
15. Popova Natalia 5967100 596 BIZONS STALINGRAD 51:35 + 6:01
16. Schallberger Josef 6370000 637 TV KUSSNACHT 53:47 + 8:13
17. Tourek Matěj NER NER 53:48 + 8:14
18. Pärnik Edith 2529800 252 MYRACARU 54:13 + 8:39
19. Puidak Piret 2529801 252 MYRACARU 54:14 + 8:40
20. Fejlek Vojtěch SHK5202 C OK Slavia Hradec Králové 55:55 + 10:21
21. Kamenský Matěj NER NER 56:18 + 10:44
22. Rohanová Markéta PVP7251 C VSS Přírodověda Praha 56:47 + 11:13
23. Orsanyi Beatrix 3987800 398 POSTAS SE 57:09 + 11:35
24. Janošíková Olga VCB7552 C OB České Budějovice 58:57 + 13:23
25. Uhlíř Patrik LBE7000 C TJ Lokomotiva Beroun 60:43 + 15:09
26. Malinovský Jan TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:25 + 15:51
27. Zierhutová Michaela LCV0250 C TJ Lokomotiva Chomutov 61:31 + 15:57
28. Boeck Thomas 3446600 344 KAULSDORFER OLV BERLIN 61:44 + 16:10
29. Vých Luboš KOR7300 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 61:50 + 16:16
30. Lehárová Iva LPU OK Lokomotiva Pardubice 65:41 + 20:07
31. Sovišová Eva SBR5251 SKOB Bruntál 66:13 + 20:39
32. Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 66:46 + 21:12
33. Vokušová Tereza TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:52 + 21:18
34. Chodurová Milena SFM OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 67:51 + 22:17
35. Herly Christophe 306 306 COBS 68:00 + 22:26
36. Janýšková Alžběta SFM OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 68:19 + 22:45
37. Li Yuman 2119800 211 LEARNJOY CHINA 69:08 + 23:34
38. Seberová Tereza SFM OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 70:02 + 24:28
39. Csike Tekla 3959600 395 FEHÉRLÓFIA SE 70:13 + 24:39
40. Haider Anna 1225600 122 HSV RIED 70:26 + 24:52
41. Ziebová Lenka NEK7251 C Nejdek Orienteering 70:38 + 25:04
42. Zaoral Jan VRB4703 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 71:07 + 25:33
43. Rufferová Iva SNA5052 C TJ START Náchod 71:46 + 26:12
44. Emese Marton NER 71:55 + 26:21
45. Zierhut Antonín LCV0000 TJ Lokomotiva Chomutov 74:12 + 28:38
46. Bublová Matylda UOL9999 SOB Olomouc 74:57 + 29:23
46. Cichrová Iveta TAP7752 C KOB TRETRA Praha 74:57 + 29:23
48. Kocbach Ladislav 5124600 512 BERGEN TF 76:43 + 31:09
49. Rudolecká Lucie N109900 N10 NER. PRAHA 130 77:53 + 32:19
50. Jeřábková Anna N140001 N14 NER. PRAHA 198-II 78:17 + 32:43
51. Kamenská Jarmila NER NER 79:57 + 34:23
52. Drahoňovská Petra TUR7455 C OOB TJ Turnov 85:50 + 40:16
53. Axelsson Gunnel 7095600 709 OK SKOGSHJORTARNA 87:02 + 41:28
54. Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva Chomutov 89:10 + 43:36
55. Mcmahon Anežka LBE0000 TJ Lokomotiva Beroun 89:28 + 43:54
56. Rohlík Petr KVS6402 C SKOB Kobra Vsetín 92:55 + 47:21
57. Matoušková Zuzana N150000 N15 NER. BOR U TACHOVA 93:07 + 47:33
58. Spratek Adam SFM0202 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 104:02 + 58:28
59. Holíková Ilona NEJ7550 C TJ Jiskra Nejdek 105:04 + 59:30
60. Good Julie SBR0750 SKOB Bruntál 111:10 + 65:36
61. Good Eliška SBR0550 SKOB Bruntál 111:12 + 65:38
62. Janssen Heere Dirks 3576000 357 BERLINER TURNERSCHAFT 115:03 + 69:29
63. Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk 117:11 + 71:37
64. Theunckens Joëlle 1525800 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS 124:23 + 78:49
65. Vágner Václav 2003 NER 124:55 + 79:21
66. Matoušek Jaroslav NER NER 159:01 + 113:27
Keszthelyi Ildikó 4025000 402 TÁJREND SE DISK
Patková Kateřina BOR OK Jiskra Nový Bor DISK

F5 4.90 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Varga Zsombor 3939600 393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE 54:29
2. Kamaryt Michal MLA9205 C MLOK Mariánské Lázně 55:31 + 1:02
3. Valešová Jana PHK9154 C OK 99 Hradec Králové 59:00 + 4:31
4. Havel Michal LDC8901 C KOB Děčín 60:40 + 6:11
5. Smolka Ondřej TJP9401 C TJ Sokol Troja 61:02 + 6:33
6. Stanojkovičová Ljuba STB8099 C TJ Stadion Nový Bor 62:04 + 7:35
7. Müller Marko 3427500 342 POST SV DRESDEN 62:35 + 8:06
8. Cichý David PHK7001 C OK 99 Hradec Králové 63:40 + 9:11
9. Kubičková Bára SJH9551 C SJH Jindřichův Hradec 68:41 + 14:12
10. Tourek Jan NER NER 70:05 + 15:36
11. Váczi Buda Benedek 3979800 397 TIPO OC 70:46 + 16:17
12. Mach Martin LME6800 C SK Los Mělník 74:04 + 19:35
13. Kubinova Veronika SKV9752 C TJ Slovan Karlovy Vary 74:25 + 19:56
14. Smolková Alena PGP6450 C SK Praga 75:58 + 21:29
15. Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 76:31 + 22:02
16. Paroulková Iva LLI7151 C TJ Loko Liberec 77:54 + 23:25
17. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 77:57 + 23:28
18. Beránek Radek NER NER 78:18 + 23:49
19. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 79:53 + 25:24
20. Schramm Erwin 3448500 344 KAULSDORFER OLV BERLIN 80:27 + 25:58
21. Szebeni Zsolt 3986600 398 POSTAS SE 86:37 + 32:08
22. Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 87:44 + 33:15
23. Košek Ladislav LLI5903 C TJ Loko Liberec 88:54 + 34:25
24. Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 89:12 + 34:43
25. Hejsková Bohumila KAM6852 C OK Kamenice 89:14 + 34:45
26. Mrzinová Hana ONO8350 C SKOB Ostrov 90:06 + 35:37
27. Váczi Samu Sebestyén 3970000 397 TIPO OC 96:37 + 42:08
28. Schejbalová Kristýna N17 N17 97:57 + 43:28
29. Beránek Jan NER NER 98:34 + 44:05
30. Käding Kirsten 3446700 344 KAULSDORFER OLV BERLIN 100:10 + 45:41
31. Boeck Ute 3446700 344 KAULSDORFER OLV BERLIN 100:38 + 46:09
32. Černá Kateřina TJP0000 TJ Sokol Troja 102:07 + 47:38
33. Plánková Jana VRB Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 106:23 + 51:54
34. Vágnerová Viktorie 2001 NER 106:58 + 52:29
35. Víšková Alena KAM7451 C OK Kamenice 109:40 + 55:11
36. Schejbal Vladimír N17 N17 112:42 + 58:13
37. Machová Petra LME6952 C SK Los Mělník 115:27 + 60:58
38. Durmon Petr TBM4501 KOS TJ Tesla Brno 118:32 + 64:03
39. Reisingerová Eliška DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 126:53 + 72:24
40. Cepník Adam N140000 N14 NER. PRAHA 198-II 138:06 + 83:37
41. Procingerová Ilona VRL7053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 179:20 + 124:51

H10 2.40 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlík Jakub LPM0700 C OK Lokomotiva Plzeň 22:38
2. Drahoňovský Tomáš TUR0701 C OOB TJ Turnov 23:01 + 0:23
3. Finstrle Filip ZBM0702 C SK Žabovřesky Brno 24:27 + 1:49
4. Svítil Patrik PGP0706 C SK Praga 24:37 + 1:59
5. Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 25:12 + 2:34
6. Ježek David RBK0801 C SK Radioklub Blansko 25:54 + 3:16
7. Teringl Vojtěch VCB0702 C OB České Budějovice 26:11 + 3:33
8. Dočkal Šimon PGP0702 C SK Praga 26:29 + 3:51
9. Matyšek Ondřej PGP0703 C SK Praga 26:46 + 4:08
10. Zieliński Tomasz 5530700 553 KS HADES 30:58 + 8:20
11. Bauer David SKV0700 TJ Slovan Karlovy Vary 31:26 + 8:48
12. Vlček Tomáš VIC0713 C OB Vizovice 31:39 + 9:01
13. Mertlík Vojtěch TUR0704 C OOB TJ Turnov 33:18 + 10:40
14. Škorpil Marek HOR0900 C TJ Jiskra Hořice 33:29 + 10:51
15. Fronhoffs Roald NER 34:49 + 12:11
16. Jakubík Jaromír TJN0704 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:26 + 12:48
17. Volkov Maksym 6720700 672 VZA ŽILINA 35:46 + 13:08
18. Štembera Vítek TJN0801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:13 + 13:35
19. Svítil Martin PGP0903 C SK Praga 39:33 + 16:55
20. Besta Radek KNC0800 C Sokol Kostelec n. Č. l. 39:41 + 17:03
21. Chmelař David PGP0801 C SK Praga 41:16 + 18:38
22. Polák Tomáš CHA0801 C OK Chrastava 43:31 + 20:53
23. Saitl David ZBM0805 C SK Žabovřesky Brno 44:48 + 22:10
24. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 45:55 + 23:17
25. Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 46:25 + 23:47
26. Hladký Matěj KOR0700 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 46:50 + 24:12
27. Kosák Eliáš PGP0704 C SK Praga 49:07 + 26:29
28. Aerden Torben 1540700 154 KOL 58:45 + 36:07
29. De Mits Thor 1530700 153 TROL 64:45 + 42:07
30. Kunt Martin ZAM0701 C OB TJ Sokol Žamberk 81:38 + 59:00
Zápotocký Jiří SLA0800 C SKOB Slaný DISK
Holub Ivan SBR0800 C SKOB Bruntál DISK
Yogev Shahar 4110700 411 LEV HASHARON MENASHE DISK

H12A 2.80 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlík Šimon LPM0501 B OK Lokomotiva Plzeň 24:57
2. Bukovác Filip ZBM0501 B SK Žabovřesky Brno 25:32 + 0:35
3. Hoetzel Hugo JEN0503 B OB Jenišovice 27:20 + 2:23
4. Bulíř Jáchym TAP0602 B KOB TRETRA Praha 27:46 + 2:49
5. Dejnožka Martin TJN0600 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:42 + 3:45
6. De Clercq Rune 1530500 153 TROL 29:37 + 4:40
7. Čivrný Jan VRL0501 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:48 + 6:51
8. Kasza Tomáš ZBM0512 C SK Žabovřesky Brno 32:36 + 7:39
9. Dolejší Jan STB0601 C TJ Stadion Nový Bor 33:20 + 8:23
10. Kalinin Matvey 5910600 591 TROPA MOSCOW 34:13 + 9:16
11. Střelba Antonín PGP0605 B SK Praga 37:55 + 12:58
12. Kuc David SCP0600 C OK Sparta Praha 40:13 + 15:16
13. Krejčí Martin KOR0600 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 40:58 + 16:01
14. Petrov Matyu Petrov 1910500 191 VARIANT 5 42:34 + 17:37
15. Ibryamov Berk Ibryamov 1910600 191 VARIANT 5 45:01 + 20:04
16. Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod 45:35 + 20:38
17. Brettl Filip PGP0600 C SK Praga 46:57 + 22:00
18. Zinovev Fedya 5990500 599 KHIMKI 54:54 + 29:57
19. Kosák Jonáš PGP0603 C SK Praga 58:18 + 33:21
Jíra Filip ROZ0500 B OK Roztoky DISK
Filipov Teodor 1910500 191 VARIANT 5 DISK

H12B 2.40 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bultrowicz Tymek 5530600 553 KS HADES 24:17
2. Dermendjiev Aleksandar 1930500 193 KSO VALDI SOFIA 26:32 + 2:15
3. Ahmedov Dzan 1910500 191 VARIANT 5 29:11 + 4:54
4. Gemmer Hanghoej Eskild 2310500 231 BALLERUP OK 30:40 + 6:23
5. Sobota Ondřej VPM0502 C KOS Slavia Plzeň 30:48 + 6:31
6. Pěnička Jan TJN0501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:41 + 7:24
7. Logvinenko Vladimir 6070500 607 ORIENTA-KUNCEVO 31:56 + 7:39
8. Martynov Nykyta 8010600 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK 32:35 + 8:18
9. Gemmer Hanghoej Asbjoern 2310500 231 BALLERUP OK 34:31 + 10:14
10. Evgeniev Bogdan 1930500 193 KSO VALDI SOFIA 35:01 + 10:44
11. Bonev Viktor 1910500 191 VARIANT 5 37:36 + 13:19
12. Hlaváček Pavel PHK0601 C OK 99 Hradec Králové 38:50 + 14:33
13. Pelikán Aleš NEK0501 C Nejdek Orienteering 39:23 + 15:06
14. Holub Mikuláš SBR0500 C SKOB Bruntál 45:29 + 21:12
15. Karvánek Matěj KAS0502 C KOB Kamenický Šenov 48:11 + 23:54
16. Kándl Matěj DCE0500 C KOB Dobřichovice 52:30 + 28:13
17. Lukosevicius Vaidas 4730500 473 OK RUDAMINA II 61:36 + 37:19
18. Senin Arsenii 8010500 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK 61:50 + 37:33
19. Dimitrov Dimitar 1940600 194 BROWN TEAM 67:35 + 43:18
20. Taner Ata 1910500 191 VARIANT 5 69:49 + 45:32
21. Yulianov Samuil 1910500 191 VARIANT 5 86:46 + 62:29
Todorov Ivan 1910500 191 VARIANT 5 DISK
Kurenda Karel KAS0501 C KOB Kamenický Šenov DISK

H14A 4.40 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tkáč Matěj TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:56
2. Šauli Filip VPM0301 A KOS Slavia Plzeň 31:38 + 0:42
3. Tokár Radim VPM0300 A KOS Slavia Plzeň 33:16 + 2:20
3. Kabát Martin PGP0408 B SK Praga 33:16 + 2:20
5. Vitebsk Lukáš TJN0302 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:22 + 2:26
6. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 33:23 + 2:27
7. Shterev Preslav 1950300 195 BEGUN VARNA 34:33 + 3:37
8. Kurz Ondřej VPM0503 B KOS Slavia Plzeň 35:28 + 4:32
9. Oncirk Jan ONO0301 B SKOB Ostrov 35:47 + 4:51
10. Rautio Daniel 2790400 279 ESPOON SUUNTA 36:37 + 5:41
11. Novota Lukáš Mário 6760300 676 AKADEMIC TU KOŠICE 36:43 + 5:47
12. Gajda Martin KAM0405 A OK Kamenice 38:04 + 7:08
13. Nowak Grzegorz 5580300 558 AZYMUT 45 38:59 + 8:03
14. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:09 + 8:13
15. Donner Jesper 2720400 272 OK77 39:50 + 8:54
16. Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 39:51 + 8:55
17. Mellan Jonáš TUR0308 B OOB TJ Turnov 40:52 + 9:56
18. Urvoas Cyprien 3010300 301 GO 78 41:43 + 10:47
19. Hřivna Jakub PGP0305 B SK Praga 41:45 + 10:49
20. Jámbor Zsigmond 3950300 395 FEHÉRLÓFIA SE 41:54 + 10:58
21. Petrov Kaloyan 1910300 191 VARIANT 5 42:14 + 11:18
22. Procinger Jakub VRL0305 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:18 + 11:22
23. Štěrbák Josef ZBM0409 B SK Žabovřesky Brno 42:24 + 11:28
24. Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 43:30 + 12:34
25. Kuc Radim SCP0400 B OK Sparta Praha 44:39 + 13:43
26. Jedlička Jakub KAM0404 B OK Kamenice 45:05 + 14:09
27. Chaloupka Viktor KAM0301 B OK Kamenice 45:28 + 14:32
28. Peterka Jakub LLI0404 A TJ Loko Liberec 46:12 + 15:16
29. Yogev Maayan 4110300 411 LEV HASHARON MENASHE 47:09 + 16:13
30. Mahla Mihkel 2530300 253 PEKO 47:57 + 17:01
31. Pokorný Jan TJN0400 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:08 + 17:12
32. Yordanov Stefan 1920400 192 COMPASS-CROSS 51:24 + 20:28
33. De Mits Wolf 1530400 153 TROL 52:35 + 21:39
34. Lataste Mathias 2970400 297 CO COLMAR 53:24 + 22:28
35. Rodriguez Matteo 3050400 305 PSNO 56:25 + 25:29
36. Bejvl Marek LME0400 B SK Los Mělník 56:42 + 25:46
37. Ibryamov Inan Ibryamov 1910400 191 VARIANT 5 61:32 + 30:36
38. Schnellmann Enjo 6340300 634 LTS kOLibri 63:16 + 32:20
39. Dani Nándor 3950300 395 FEHÉRLÓFIA SE 72:58 + 42:02
40. Renner Björn 7010300 701 OK SODERTORN 75:12 + 44:16
41. Sandén Mattis 7010300 701 OK SODERTORN 76:42 + 45:46
42. Zilling Viktor 7010400 701 OK SODERTORN 95:39 + 64:43
Gryc Ondřej TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno DISK
Bonev Dani 1910300 191 VARIANT 5 DISK
Schulthess Tobias 6380300 638 OLC KAPREOLO DISK

H14B 3.70 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hnízdil Matěj KAS0301 C KOB Kamenický Šenov 35:02
2. Januškaitis Matas 4780400 478 MKC JAVONIS 45:06 + 10:04
3. Ježek Filip RBK0405 C SK Radioklub Blansko 45:13 + 10:11
4. Chen Kaiyang 2110300 211 LEARNJOY CHINA 49:54 + 14:52
5. Mertlík Jakub TUR0307 C OOB TJ Turnov 52:38 + 17:36
6. Simanov Konstantin 5950400 595 TEAM SPIRIT 55:06 + 20:04
7. Ilkov Georgi 1910300 191 VARIANT 5 55:38 + 20:36
8. Hejna Hynek LLI0300 C TJ Loko Liberec 61:35 + 26:33
9. Šimerka Jakub PGP0407 C SK Praga 62:48 + 27:46
10. Biolik Emil 5570300 557 TRACKCOURSE 63:21 + 28:19
11. Bauer Matyáš SKV0402 C TJ Slovan Karlovy Vary 63:54 + 28:52
12. Zheng Peiyu 2110300 211 LEARNJOY CHINA 64:19 + 29:17
13. Nikolov Grigory 1930300 193 KSO VALDI SOFIA 65:41 + 30:39
14. Tatarskyi Maksym 8010400 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK 66:38 + 31:36
15. Rohlík Zbyněk KVS0301 C SKOB Kobra Vsetín 70:20 + 35:18
16. Čáslavský David NEK0401 C Nejdek Orienteering 70:59 + 35:57
17. Radzijauskas Jakubas 4780300 478 MKC JAVONIS 71:49 + 36:47
18. Evans Alexander 3210400 321 POTOC 80:06 + 45:04
19. Pavlík Matěj LIT0401 C KOB Litvínov 82:53 + 47:51
20. Paškevičius Rapolas 4780400 478 MKC JAVONIS 86:41 + 51:39
21. Mikuláš Jiří VCB0303 C OB České Budějovice 87:08 + 52:06
22. Kunt Stanislav ZAM0404 OB TJ Sokol Žamberk 90:21 + 55:19
23. Blidefalk Emil 7010400 701 OK SODERTORN 92:49 + 57:47
24. Frilander Emil 2760400 276 OK TRIAN 107:42 + 72:40
Botyrius Giedrius 4780400 478 MKC JAVONIS DISK

H16A 6.60 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 47:22
2. Kashin Vladislav 6020100 602 MINAKOV 49:59 + 2:37
3. Féder Medard LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovice 51:51 + 4:29
4. Donner Jonny 2720100 272 OK77 52:10 + 4:48
5. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 53:29 + 6:07
6. Pompura Daniel 6750101 675 ŠK TEREZKA BAN.BYSTRICA 54:50 + 7:28
7. Wild Yannic 6340100 634 LTS kOLibri 55:17 + 7:55
8. Janda Ondřej DOR0100 A OK Dobříš 55:21 + 7:59
9. Mayer Šimon KSH0202 B OB Kašperské Hory 55:26 + 8:04
10. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:29 + 8:07
11. Rüegg Simon 6340200 634 LTS kOLibri 58:47 + 11:25
12. Nedkov Nikolay 1950200 195 BEGUN VARNA 59:07 + 11:45
13. Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 59:44 + 12:22
14. Coufal Jáchym ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno 59:45 + 12:23
15. Yogev Rotem 4110100 411 LEV HASHARON MENASHE 61:00 + 13:38
16. Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 62:38 + 15:16
17. Budský Ondřej TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:40 + 15:18
18. Ivanov Alexander 1950200 195 BEGUN VARNA 62:52 + 15:30
19. Hájek Kryštof TUR0212 B OOB TJ Turnov 63:00 + 15:38
20. Neykov Valentin 1950100 195 BEGUN VARNA 63:47 + 16:25
21. Škvor Adam KAM0202 A OK Kamenice 63:59 + 16:37
22. Spěváček Vojtěch VPM0205 B KOS Slavia Plzeň 64:25 + 17:03
23. Chernykh Misha 5990200 599 KHIMKI 64:36 + 17:14
24. Shterev Veselin 1950100 195 BEGUN VARNA 65:40 + 18:18
25. Kurz Šimon VPM0208 A KOS Slavia Plzeň 69:48 + 22:26
26. von Frenckell Waldemar 2720200 272 OK77 70:19 + 22:57
27. Víšek Martin KAM0102 B OK Kamenice 71:42 + 24:20
28. Rodriguez Lucas 3050200 305 PSNO 72:15 + 24:53
29. Hankovec Hugo KAM0201 B OK Kamenice 72:50 + 25:28
30. Paleček Ondřej SRK0103 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 73:08 + 25:46
31. Šabata Radek SRK0202 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 73:54 + 26:32
32. Galov Tihomir 1950200 195 BEGUN VARNA 76:38 + 29:16
33. Dostál Jakub VRL0104 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 77:29 + 30:07
34. Scherrer Christian 6340200 634 LTS kOLibri 78:42 + 31:20
35. Klaška Martin DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka 79:59 + 32:37
36. Lindholm William 2720200 272 OK77 84:01 + 36:39
37. Procinger Jan VRL0102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 85:45 + 38:23
38. Jakobsson Melvin 7010100 701 OK SODERTORN 89:18 + 41:56
39. Samoilenko Pavlo 8010200 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK 94:41 + 47:19
40. Westerholm Thomas 2780100 278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHET 101:10 + 53:48
41. Tsonev Ivaylo 1910100 191 VARIANT 5 104:02 + 56:40
42. Melnikov Miroslav 5930100 593 UFA UNITED 110:23 + 63:01
43. Kolbak Mikkel 2240200 224 AARHUS 1900 OR. II 112:32 + 65:10

H16B 4.90 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paroulek Lukáš LLI0201 C TJ Loko Liberec 49:00
2. Dimitrov Martin 1930100 193 KSO VALDI SOFIA 50:42 + 1:42
3. Bek Jiří CHA0103 B OK Chrastava 50:54 + 1:54
4. Růta Matyáš TJN0102 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:04 + 4:04
5. Bradáč David LLI0203 C TJ Loko Liberec 53:37 + 4:37
6. Blaha Petr KAM0104 B OK Kamenice 54:08 + 5:08
7. Hejsek Filip KAM0204 B OK Kamenice 67:32 + 18:32
8. Rohweder Ronny 6320200 632 OLG STAFA 78:45 + 29:45
9. Wu Jiyuan 2110100 211 LEARNJOY CHINA 80:11 + 31:11
10. Voloshyn Dmytro 8010100 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK 83:31 + 34:31
11. Li Xiaoyi 2110100 211 LEARNJOY CHINA 85:22 + 36:22
12. Albrecht Adam KAM0203 B OK Kamenice 86:02 + 37:02
13. Romaniuk Vojtěch TJN0205 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 89:54 + 40:54
14. Rohweder Leon 6320100 632 OLG STAFA 90:05 + 41:05
15. Liu Qianhe 2110000 211 LEARNJOY CHINA 90:21 + 41:21
16. Pěnička Tomáš TJN0202 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 97:58 + 48:58
17. Bao Yuxuan 2110100 211 LEARNJOY CHINA 100:17 + 51:17
18. Matulevičius Jakubas 4780200 478 MKC JAVONIS 101:01 + 52:01
19. Voloshyn Kyrylo 8010200 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK 106:20 + 57:20
20. Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 111:33 + 62:33
21. Zhao Xihan 2110100 211 LEARNJOY CHINA 115:28 + 66:28
22. Shi Yichen 2110000 211 LEARNJOY CHINA 122:35 + 73:35
23. Mikuláš Jan VCB0103 C OB České Budějovice 130:50 + 81:50
Hlushko Artem 8010100 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK DISK

H18A 7.30 km, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dekrét Jakub ZBM9907 A SK Žabovřesky Brno 60:16
2. Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 60:27 + 0:11
3. Ivandjilov Boyan 1939900 193 KSO VALDI SOFIA 61:12 + 0:56
4. Nagy Josef TJN0006 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:26 + 5:10
5. Škvor Ota KAM9900 A OK Kamenice 66:38 + 6:22
6. Karatsiolis Kryštof TUR9901 B OOB TJ Turnov 68:18 + 8:02
7. Würsten Patrick 6309900 630 OLG KTV ALTDORF 68:44 + 8:28
8. Roudný Martin LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice 69:04 + 8:48
9. Talja Eljas 2720000 272 OK77 69:38 + 9:22
10. Jern Linus 2720000 272 OK77 71:45 + 11:29
11. Chupek Jakub JPV9911 A Oddíl OS SK Prostějov 74:25 + 14:09
12. Rautio Mikael 2790000 279 ESPOON SUUNTA 74:58 + 14:42
13. Roudný Václav LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice 75:01 + 14:45
14. Stormer Emil KAM0000 OK Kamenice 75:17 + 15:01
15. Ryhiner Timo 6340000 634 LTS kOLibri 76:01 + 15:45
16. Kotkov Toma 1939900 193 KSO VALDI SOFIA 76:48 + 16:32
17. Galbavý Matěj CHA0000 B OK Chrastava 76:52 + 16:36
18. Thoř Tomáš TUR9904 A OOB TJ Turnov 79:53 + 19:37
19. Ovcharov Zdravko 1919900 191 VARIANT 5 80:07 + 19:51
20. Borisov Petar 1920000 192 COMPASS-CROSS 80:21 + 20:05
21. Bestel Arnault 2939900 293 CO LOISIRS ETRECHY II 80:50 + 20:34
22. Bradáč Jakub LLI0002 B TJ Loko Liberec 82:35 + 22:19
23. Bruners Kristaps 4529900 452 OK MERIDIANS SIGULDA 82:45 + 22:29
24. Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 83:54 + 23:38
25. Erbland Thomas 2929900 292 CO LOISIRS ETRECHY I 85:37 + 25:21
26. Staněk Ondra HAV0002 C OB Havířov 94:28 + 34:12
27. Krejbich Daniel TJP9901 C TJ Sokol Troja 114:23 + 54:07
28. Vass Dániel 3950000 395 FEHÉRLÓFIA SE 124:52 + 64:36
29. Kaděra Vojtěch HAV0000 C OB Havířov 130:09 + 69:53
30. Svoboda David 2010000 201 FWOC 133:40 + 73:24

H18B 5.70 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bek Ondřej CHA9904 B OK Chrastava 58:21
2. Semiginovský Šimon SJC0005 C Sportcentrum Jičín 76:27 + 18:06
3. Pavel Martin TJN0004 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 76:51 + 18:30
4. Dittrt Štěpán LME0650 C SK Los Mělník 78:05 + 19:44
5. Macko Lukáš SJC9901 C Sportcentrum Jičín 83:23 + 25:02
6. Karásek Matěj SJC0001 C Sportcentrum Jičín 86:04 + 27:43
7. Petkov Yoan 1919900 191 VARIANT 5 90:00 + 31:39
8. Filipov Vladyslav 8010000 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK 96:34 + 38:13
9. Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga 168:04 + 109:43
10. Meduna Jakub DOK0000 C OK Doksy 181:35 + 123:14

H20A 7.80 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7513

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Koštejn Vít DOK9800 R OK Doksy 62:12 8076
2. Konovalov Dmitry 6029700 602 MINAKOV 63:27 + 1:15
3. Dalos Maté BBM9707 E BETA URSUS Orienteering 68:14 + 6:02 7402
4. Semerád Antonín DKP9801 R Oddíl OB Kotlářka 71:18 + 9:06 7060
5. Jern Tobias 2729700 272 OK77 72:56 + 10:44
6. Šmaus Jan TJN9700 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:15 + 13:03 6618
7. Janeček Mirek TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:37 + 13:25 6577
8. Huhtanen Kiri 2739800 273 TAMPEREEN PYRINTO 75:45 + 13:33
9. Svoboda Michael 2019900 201 FWOC 76:15 + 14:03
10. Brechbühl Gian 6329900 632 OLG STAFA 76:16 + 14:04
11. Tschamper Dominik 6329800 632 OLG STAFA 76:26 + 14:14
12. Michek David TJN9802 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 81:42 + 19:30 5898
13. Netuka Vojtěch SHK9701 R OK Slavia Hradec Králové 83:38 + 21:26 5682
14. Kleebauer Björn 6349700 634 LTS kOLibri 85:00 + 22:48
15. Pokorný David SRK9701 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 86:25 + 24:13 5371
16. Novák Aleš PGP9808 A SK Praga 86:57 + 24:45 5311
17. Velkeris Janis 4559700 455 ALUKSNE OK 87:24 + 25:12
18. Pokandiuk Dmytro 8019800 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK 94:22 + 32:10
19. Delev Georgi 1959800 195 BEGUN VARNA 94:42 + 32:30
20. Keuppens Wout 1569800 156 HAMOK 95:33 + 33:21
21. Deferme Miel 1569800 156 HAMOK 112:37 + 50:25
22. Křemen Štěpán KAM9804 C OK Kamenice 118:54 + 56:42 1742
23. Frýba Dominik SJI9702 A OK Jihlava 125:58 + 63:46 952

H21E 9.40 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9191

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 68:55 9246
2. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 69:03 + 0:08 9228
3. Schuster Marek SSU9303 E SK Severka Šumperk 70:01 + 1:06 9100
4. Kettner Vojtěch KAM9601 E OK Kamenice 70:36 + 1:41 9023
5. Saramäki Niklas 2758700 275 LYNX 71:26 + 2:31
6. Navratil Simon PGP9702 E SK Praga 71:53 + 2:58 8852
7. Kettner Lukáš KAM9403 R OK Kamenice 72:54 + 3:59 8718
8. Stormer Oskar KAM9600 OK Kamenice 73:08 + 4:13
8. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 73:08 + 4:13 8687
8. Hubáček Michal LCE9301 R OOB TJ Slovan Luhačovice 73:08 + 4:13 8687
11. van der Kleij Thomas 1558500 155 D-TEAM ANTWERPEN 73:54 + 4:59
12. Kamenarov Ivaylo 1928500 192 COMPASS-CROSS 74:10 + 5:15
13. Čech Jan SJI9601 R OK Jihlava 75:02 + 6:07 8435
14. Horák Patrik TUR9502 R OOB TJ Turnov 76:14 + 7:19 8276
15. Dimitrov Nikolay 1947800 194 BROWN TEAM 76:18 + 7:23
16. Pryjma Fryderyk JPV9803 B Oddíl OS SK Prostějov 76:41 + 7:46 8216
17. Vavrys Johan LCE9302 C OOB TJ Slovan Luhačovice 77:27 + 8:32 8114
18. Zhelyazkov Dimitar 1919600 191 VARIANT 5 78:06 + 9:11
19. Landovský Jakub PGP9601 R SK Praga 78:10 + 9:15 8019
20. Šmelík Martin ASU9644 R Magnus Orienteering 78:13 + 9:18 8013
21. Sorsa Lauri 2778300 277 HIIDENKIERTAJAT 78:15 + 9:20
22. Glonek Jakub AOP9602 E Orientační Běh Opava 78:19 + 9:24 7999
23. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 79:58 + 11:03 7781
24. Snickars Caj 2729600 272 OK77 82:08 + 13:13
25. Mašata Matěj PHK9601 R OK 99 Hradec Králové 82:31 + 13:36 7443
26. Bedós Lluís 2427900 242 XINOXANO-O 83:16 + 14:21
27. Melecký Martin AOP9001 C Orientační Běh Opava 83:26 + 14:31 7321
28. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 84:13 + 15:18 7217
29. Franssen Desmond 1558400 155 D-TEAM ANTWERPEN 85:15 + 16:20
30. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 89:29 + 20:34 6519
31. Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 95:23 + 26:28 5737
32. Zakouřil Vít TUR9301 C OOB TJ Turnov 99:41 + 30:46 5167
33. Šafka Daniel KAM9105 C OK Kamenice 103:44 + 34:49 4630
33. Landa Sanchez Carlos 2459600 245 VELETS 103:44 + 34:49
35. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 108:38 + 39:43 3980

H21A 8.20 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7364

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Atanasov Vladimir 1958500 195 BEGUN VARNA 67:02
2. Hoekx Jeroen 1558600 155 D-TEAM ANTWERPEN 69:12 + 2:10
3. Švihovský Jaromír SJC8005 C Sportcentrum Jičín 69:57 + 2:55 7602
4. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 73:18 + 6:16 7261
5. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 73:38 + 6:36 7227
6. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:59 + 6:57 7192
7. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 75:03 + 8:01 7083
8.