Výsledky závodu: Bohemia Orienteering 2017 - E4

Kategorie: H21E

Datum:
29.07.2017
Místo konání:
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Protokol:
závod proběhl bez problémů
H21E
4.40 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9420
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šedivý Jan PGP8409 E SK Praga 31:09 9733
2. Fürst Matouš LLI9603 E TJ Loko Liberec 32:17 + 1:08 9402
3. Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 33:14 + 2:05 9124
4. Navratil Simon PGP9702 E SK Praga 34:06 + 2:57 8871
5. Stormer Oskar KAM9600 OK Kamenice 34:16 + 3:07
6. Schuster Marek SSU9303 E SK Severka Šumperk 34:29 + 3:20 8759
7. Glonek Jakub AOP9602 E Orientační Běh Opava 34:49 + 3:40 8662
8. Kettner Lukáš KAM9403 R OK Kamenice 35:19 + 4:10 8515
9. Kamenarov Ivaylo 1928500 192 COMPASS-CROSS 35:35 + 4:26
10. Semrád Ladislav CHC9701 R K.O.B. Choceň 35:43 + 4:34 8398
11. Wolowczyk Krzysztof STE9500 E SK SKI-OB Šternberk 35:44 + 4:35 8394
12. Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 35:46 + 4:37 8384
13. Dlabaja Štěpán TZL8508 R SKOB Zlín 35:51 + 4:42 8359
14. van der Kleij Thomas 1558500 155 D-TEAM ANTWERPEN 35:53 + 4:44
15. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 35:57 + 4:48 8330
16. Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 36:15 + 5:06 8243
17. Hubáček Michal LCE9301 R OOB TJ Slovan Luhačovice 36:18 + 5:09 8228
18. Dimitrov Nikolay 1947800 194 BROWN TEAM 37:00 + 5:51
19. Zhelyazkov Dimitar 1919600 191 VARIANT 5 37:03 + 5:54
20. Pryjma Fryderyk JPV9803 B Oddíl OS SK Prostějov 37:13 + 6:04 7960
21. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 37:35 + 6:26 7853
22. Saramäki Niklas 2758700 275 LYNX 37:57 + 6:48
23. Horák Patrik TUR9502 R OOB TJ Turnov 38:13 + 7:04 7668
24. Krejčík Jiří TZL8301 C SKOB Zlín 38:27 + 7:18 7599
25. Melecký Martin AOP9001 C Orientační Běh Opava 38:46 + 7:37 7507
26. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 39:29 + 8:20 7297
27. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 40:34 + 9:25 6981
28. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 41:07 + 9:58 6820
29. Bedós Lluís 2427900 242 XINOXANO-O 41:39 + 10:30
30. Procházka Pavel PGP9002 C SK Praga 41:58 + 10:49 6571
31. Landovský Jakub PGP9601 R SK Praga 42:16 + 11:07 6484
32. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 42:18 + 11:09 6474
33. Sorsa Lauri 2778300 277 HIIDENKIERTAJAT 42:46 + 11:37
34. Landa Sanchez Carlos 2459600 245 VELETS 43:00 + 11:51
35. Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga 43:39 + 12:30 6079
36. Mašata Matěj PHK9601 R OK 99 Hradec Králové 43:44 + 12:35 6055
37. Snickars Caj 2729600 272 OK77 44:03 + 12:54
38. Kettner Vojtěch KAM9601 E OK Kamenice 44:08 + 12:59 5938
39. Zakouřil Vít TUR9301 C OOB TJ Turnov 44:13 + 13:04 5913
40. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 44:33 + 13:24 5816
41. Franssen Desmond 1558400 155 D-TEAM ANTWERPEN 44:43 + 13:34
42. Čech Jan SJI9601 R OK Jihlava 46:08 + 14:59 5353
43. Vavrys Johan LCE9302 C OOB TJ Slovan Luhačovice 46:55 + 15:46 5124
44. Šafka Daniel KAM9105 C OK Kamenice 48:09 + 17:00 4764
45. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 49:55 + 18:46 4247
46. Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov 50:08 + 18:59 4184
47. Drobník Michal SJC8709 C Sportcentrum Jičín 50:45 + 19:36 4004
48. Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 52:36 + 21:27 3463
49. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 60:34 + 29:25 1134
50. Richter Friedmar 3468100 346 USV TU DRESDEN 61:40 + 30:31