Výsledky závodu: Bohemia Orienteering 2017 - E4

Kategorie: H50A

Datum:
29.07.2017
Místo konání:
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Protokol:
závod proběhl bez problémů
H50A
2.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stormer Leif KAM6701 OK Kamenice 24:24
2. Afonyushkin Alexander 5946500 594 RAMENSKOYE MOSCOW 27:24 + 3:00
3. Tschamper Urs 6326700 632 OLG STAFA 27:32 + 3:08
4. Donner Jan 2726600 272 OK77 27:46 + 3:22
5. Arrakoski Jori 2726700 272 OK77 27:54 + 3:30
6. Pretnar Janez 6216700 621 INDIVIDUAL TRŽIČ 27:59 + 3:35
7. Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 28:24 + 4:00
8. Jonauskas Genadijus 4766300 476 DEVYNI OSK VILNIUS 28:59 + 4:35
9. Schmiedeberg Nils 3456700 345 SV IHW ALEX 78 e.v. 29:15 + 4:51
10. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 29:23 + 4:59
11. Novota Mikuláš 6766700 676 AKADEMIC TU KOŠICE 30:01 + 5:37
12. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 30:25 + 6:01
13. Nakvosas Vidmantas 4716700 471 AZUOLAS OK 30:38 + 6:14
14. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 30:44 + 6:20
15. Škvor Martin KAM6700 C OK Kamenice 31:27 + 7:03
16. Zschäckel Raik 3456700 345 SV IHW ALEX 78 e.v. 31:34 + 7:10
17. Ray Tomas 2726500 272 OK77 31:36 + 7:12
18. Egei Tamas 3976300 397 TIPO OC 32:48 + 8:24
19. Grote Andreas 6356400 635 OLC SKOG FRIBOURG 34:18 + 9:54
20. Hájek Jiří ONO6400 C SKOB Ostrov 35:16 + 10:52
21. Figuiere Pascal 2996600 299 GIVRY SPORT ORIENTATION 37:43 + 13:19
22. Cruse Kay 3436600 343 SV ROBOTRON DRESDEN 38:54 + 14:30
23. Brechbühl Markus 6326500 632 OLG STAFA 39:08 + 14:44
24. Tichý Martin SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec 39:55 + 15:31
25. Roulleaux Alain 2926500 292 CO LOISIRS ETRECHY I 40:37 + 16:13
26. Zilling Staffan 7016400 701 OK SODERTORN 40:53 + 16:29
27. Sandén Olle 7016700 701 OK SODERTORN 40:57 + 16:33
28. Timakov Victor 6016500 601 SPARTA ROSTOV/DON 41:44 + 17:20
29. Lataste Pierre 2976701 297 CO COLMAR 42:33 + 18:09
30. Chachurski Ryszard 5516300 551 KU AZS WAT WARSZAWA 43:13 + 18:49
31. Huhtanen Ossi 2736300 273 TAMPEREEN PYRINTO 43:42 + 19:18
32. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 45:55 + 21:31
33. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 47:08 + 22:44
34. Renner Claes 7016700 701 OK SODERTORN 47:26 + 23:02
35. Demmig Sven 3446600 344 KAULSDORFER OLV BERLIN 47:34 + 23:10
36. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 47:35 + 23:11
37. Špičák Aleš DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka 48:53 + 24:29
38. Kateliev Rumen 1956200 195 BEGUN VARNA 49:35 + 25:11
39. Baago Allan 2216700 221 VIBORG ORIENTERINGSKLUB 50:10 + 25:46
40. Käding Bernd 3446400 344 KAULSDORFER OLV BERLIN 52:26 + 28:02
41. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 53:08 + 28:44
42. Kulhavá Jarmila SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 68:04 + 43:40
43. Kovář Boris LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 70:43 + 46:19
44. Darimont Didier 1526300 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS 74:05 + 49:41
45. Melichar Jaromír LLI6301 C TJ Loko Liberec 74:20 + 49:56
46. Heywood Peter 3234500 323 KERNOMV 75:55 + 51:31
47. Varbanov Dimitar 1926600 192 COMPASS-CROSS 83:58 + 59:34
48. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 86:12 + 61:48
Ottesen An NER DISK
Lederer Pavel DOK6600 C OK Doksy DISK
Bolton Mike 3235000 323 KERNOMV DISK