Výsledky závodu: Bohemia Orienteering 2017 - E4

Kategorie: H55A

Datum:
29.07.2017
Místo konání:
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Protokol:
závod proběhl bez problémů
H55A
2.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Burman Ulf 7055800 705 GUSTAVSBERGS OK 31:53
2. Mamis Girts 4515800 451 MONA OK 33:01 + 1:08
3. Kamenarov Kamen 1925800 192 COMPASS-CROSS 34:16 + 2:23
4. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 34:18 + 2:25
5. Jakobsson Anders 7015800 701 OK SODERTORN 34:57 + 3:04
6. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 35:35 + 3:42
7. Varga József 3936000 393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE 35:42 + 3:49
8. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 36:09 + 4:16
9. Frilander Heikki 2766200 276 OK TRIAN 36:11 + 4:18
10. Montemont Patrice 3046100 304 ORIENTALP 36:47 + 4:54
11. Spengler Andreas 3516100 351 ESV LOK DESSAU 37:21 + 5:28
12. Rohweder Arne 6326200 632 OLG STAFA 38:30 + 6:37
13. Kristensen Arne 2346200 234 HERLUFSHOLM OK 38:50 + 6:57
14. Bayburin Rais 5935800 593 UFA UNITED 39:04 + 7:11
15. Pierlot André 1515900 151 C.O. LIÉGE 39:34 + 7:41
16. Beles Milan 1525900 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS 39:38 + 7:45
17. Šmaus Ivan TJN6249 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:45 + 7:52
18. Würsten Daniel 6306100 630 OLG KTV ALTDORF 39:57 + 8:04
19. Johanson Torbjorn 7016000 701 OK SODERTORN 40:27 + 8:34
20. Bikelis Vytautas 4746100 474 LABIRINTAS 41:18 + 9:25
21. Mikalauskas Robertas 4776200 477 SAULE 42:54 + 11:01
22. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 43:27 + 11:34
23. Beneš Josef SJC5801 C Sportcentrum Jičín 44:33 + 12:40
24. Boehme Andre 3476000 347 OLG REGENSBURG 45:04 + 13:11
25. Chernykh Sergei 5996200 599 KHIMKI 45:05 + 13:12
26. Albahn Henrik 7126000 712 LYNGBY OK 45:28 + 13:35
27. Rutz Markus 6325900 632 OLG STAFA 45:39 + 13:46
28. Kuokkanen Juri 2715800 271 INUS LPR 46:56 + 15:03
29. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:08 + 16:15
30. Taelemans Philippe 1526200 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS 51:45 + 19:52
31. Nielsen Henrik 2286000 228 TISVILDE HEGN OK 54:41 + 22:48
32. Ryhiner Gerhard 6366200 636 OLG WEISSLINGEN 55:29 + 23:36
33. Romanovský Alois SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec 55:38 + 23:45
34. Bentsen Jens 2326000 232 OK OST BIRKEROD 56:05 + 24:12
35. Erdal Helge Magnus 5116000 511 SAMNANGER IL 57:15 + 25:22
36. Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 57:29 + 25:36
37. Čechlovský Josef CHA5900 C OK Chrastava 62:14 + 30:21
38. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 63:07 + 31:14
39. Galle Ole 2285200 228 TISVILDE HEGN OK 63:49 + 31:56
40. Pedersen Vagn 2236100 223 AARHUS 1900 OR. I 66:19 + 34:26
41. Jakobsen Jan 2305700 230 OK OEST 68:18 + 36:25
42. Vandemeulebroek Marc 1526000 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS 69:02 + 37:09
43. Markovich Nikolai 2715801 271 INUS LPR 70:08 + 38:15
44. Martos Sanchez Felipe 1515901 151 C.O. LIÉGE 75:59 + 44:06
45. Jensen Bjarne 2276000 227 HELSINGOR SOK 78:06 + 46:13
46. Bruylant Dominique 1525800 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS 80:21 + 48:28
47. Florin Jacques 1516100 151 C.O. LIÉGE 104:16 + 72:23
Schneuwly Stephan 3475900 347 OLG REGENSBURG DISK
Markowski Adam 5616100 561 UKS ENERGETYK DYCHÓW DISK
Kavaliauskas Almiras 4755800 475 DAINAVA OK DISK