Logo

Výsledky závodu: Bohemia Orienteering 2017 - E5

Kategorie: H50A

Datum:
30.07.2017
Místo konání:
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Protokol:
závod proběhl bez problémů

H50A 5.20 km, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Donner Jan 2726600 272 OK77 43:23
2. Afonyushkin Alexander 5946500 594 RAMENSKOYE MOSCOW 44:16 + 0:53
3. Stormer Leif KAM6701 OK Kamenice 45:17 + 1:54
4. Egei Tamas 3976300 397 TIPO OC 45:56 + 2:33
5. Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 46:56 + 3:33
6. Zschäckel Raik 3456700 345 SV IHW ALEX 78 e.v. 48:11 + 4:48
7. Ray Tomas 2726500 272 OK77 49:35 + 6:12
8. Tschamper Urs 6326700 632 OLG STAFA 50:20 + 6:57
8. Arrakoski Jori 2726700 272 OK77 50:20 + 6:57
10. Pretnar Janez 6216700 621 INDIVIDUAL TRŽIČ 51:27 + 8:04
11. Schmiedeberg Nils 3456700 345 SV IHW ALEX 78 e.v. 51:28 + 8:05
12. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 52:21 + 8:58
13. Jonauskas Genadijus 4766300 476 DEVYNI OSK VILNIUS 52:38 + 9:15
14. Grote Andreas 6356400 635 OLC SKOG FRIBOURG 54:30 + 11:07
15. Škvor Martin KAM6700 C OK Kamenice 56:15 + 12:52
16. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 56:37 + 13:14
17. Tichý Martin SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec 58:30 + 15:07
18. Zilling Staffan 7016400 701 OK SODERTORN 59:57 + 16:34
19. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 60:42 + 17:19
19. Hájek Jiří ONO6400 C SKOB Ostrov 60:42 + 17:19
21. Cruse Kay 3436600 343 SV ROBOTRON DRESDEN 62:17 + 18:54
22. Lataste Pierre 2976701 297 CO COLMAR 62:20 + 18:57
23. Figuiere Pascal 2996600 299 GIVRY SPORT ORIENTATION 63:25 + 20:02
24. Huhtanen Ossi 2736300 273 TAMPEREEN PYRINTO 63:54 + 20:31
25. Chachurski Ryszard 5516300 551 KU AZS WAT WARSZAWA 63:55 + 20:32
26. Roulleaux Alain 2926500 292 CO LOISIRS ETRECHY I 64:15 + 20:52
27. Nakvosas Vidmantas 4716700 471 AZUOLAS OK 66:57 + 23:34
28. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 68:59 + 25:36
29. Timakov Victor 6016500 601 SPARTA ROSTOV/DON 69:13 + 25:50
30. Novota Mikuláš 6766700 676 AKADEMIC TU KOŠICE 70:45 + 27:22
31. Sandén Olle 7016700 701 OK SODERTORN 71:00 + 27:37
32. Kateliev Rumen 1956200 195 BEGUN VARNA 73:50 + 30:27
33. Demmig Sven 3446600 344 KAULSDORFER OLV BERLIN 74:39 + 31:16
34. Renner Claes 7016700 701 OK SODERTORN 74:54 + 31:31
35. Baago Allan 2216700 221 VIBORG ORIENTERINGSKLUB 77:00 + 33:37
36. Darimont Didier 1526300 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS 77:55 + 34:32
37. Špičák Aleš DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka 79:05 + 35:42
38. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 79:55 + 36:32
39. Kulhavá Jarmila SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 84:28 + 41:05
40. Varbanov Dimitar 1926600 192 COMPASS-CROSS 88:36 + 45:13
41. Melichar Jaromír LLI6301 C TJ Loko Liberec 92:25 + 49:02
42. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 93:15 + 49:52
43. Käding Bernd 3446400 344 KAULSDORFER OLV BERLIN 98:14 + 54:51
44. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 98:26 + 55:03
45. Kovář Boris LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 99:58 + 56:35
46. Bolton Mike 3235000 323 KERNOMV 119:15 + 75:52
47. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 155:25 + 112:02
Brechbühl Markus 6326500 632 OLG STAFA DISK
Heywood Peter 3234500 323 KERNOMV DISK