Výsledky závodu: Rumcajsovy míle - E3

Kategorie: D45

Datum:
13.08.2017
Místo konání:
Brada
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Rumcajs
Ředitel závodu:
Špicar Petr - R3
Hlavní rozhodčí:
Havlík Jaroslav - R3
Stavitel tratí:
Koťátko Zdeněk - R3
JURY:
Janovský Tomáš, Matras Tomáš, Oma Jakub
Protokol:
Závod proběhl bez problémů a byla ošetřena jen drobná poranění.
D45
3.10 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašparová Ivana UOL6951 SOB Olomouc 40:22
2. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 41:31 + 1:09
3. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 43:04 + 2:42
4. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 44:20 + 3:58
5. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:56 + 4:34
6. Vidmuchová Martina PLU7171 TJ SOKOL Plumlov 44:58 + 4:36
7. Křivdová Lenka 2PC7250 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 45:26 + 5:04
8. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 48:34 + 8:12
9. Burdová Simona LDC6851 KOB Děčín 51:31 + 11:09
10. Kunzová Ivana BBM7155 BETA URSUS Orienteering 52:28 + 12:06
11. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 52:36 + 12:14
12. Picková Helena TJN6952 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:39 + 12:17
13. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 52:45 + 12:23
14. Menclová Silvie VSP7050 USK Praha 53:08 + 12:46
15. Ždimerová Monika LME6950 SK Los Mělník 56:40 + 16:18
16. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 56:55 + 16:33
17. Melišíková Radka TAP7152 KOB TRETRA Praha 59:15 + 18:53
18. Řeháková Jana BFM7152 SKOB Frýdek - Místek 59:48 + 19:26
19. Azebová Martina PHK6757 OK 99 Hradec Králové 60:13 + 19:51
20. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 60:25 + 20:03
21. Kašparová Marie ZAK7250 OK Netopýr Zákupy 60:30 + 20:08
22. Hořáková Petra LLI6953 TJ Loko Liberec 60:41 + 20:19
23. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 61:04 + 20:42
24. Štorková Simona JPV6556 Oddíl OS SK Prostějov 63:41 + 23:19
25. Hanáková Marta KRL7151 Kometa Kralovice 67:26 + 27:04
26. Kynčlová Dagmar JIL7256 OK Jilemnice 68:58 + 28:36
27. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 72:17 + 31:55
28. Maňáková Silvie PHK7151 OK 99 Hradec Králové 78:32 + 38:10
29. Straková Jana SLA7251 SKOB Slaný 83:33 + 43:11
30. Holper Antónia 12H6850 Tipo Orienteering Club 85:30 + 45:08
31. Procingerová Ilona VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 104:58 + 64:36
32. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 125:51 + 85:29
33. Škrlová Hana KRL6951 Kometa Kralovice 138:47 + 98:25
Buchwaldková Klára 85C7150 ProvodovJan DISK
Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno DISK
Řehořová Lenka TJN7250 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK