Výsledky závodu: Rumcajsovy míle - E3

Kategorie: H35

Datum:
13.08.2017
Místo konání:
Brada
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Rumcajs
Ředitel závodu:
Špicar Petr - R3
Hlavní rozhodčí:
Havlík Jaroslav - R3
Stavitel tratí:
Koťátko Zdeněk - R3
JURY:
Janovský Tomáš, Matras Tomáš, Oma Jakub
Protokol:
Závod proběhl bez problémů a byla ošetřena jen drobná poranění.
H35
4.60 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 35:42
2. Bašus Petr SCP7400 OK Sparta Praha 38:47 + 3:05
3. Otrusina Jiří JPV8201 Oddíl OS SK Prostějov 40:56 + 5:14
4. Milán Pavel TBM7227 KOS TJ Tesla Brno 41:09 + 5:27
5. Pucherna Jan TAP7701 KOB TRETRA Praha 41:56 + 6:14
6. Härtelt Daniel 26D OLV Potsdam 45:36 + 9:54
7. Rada Pavel ABM7401 KOB ALFA Brno 46:00 + 10:18
8. Hašek Jakub 5DX8000 5dixi club 46:13 + 10:31
9. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 46:35 + 10:53
10. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 49:04 + 13:22
11. Hřivna Štěpán PGP7507 SK Praga 51:36 + 15:54
12. Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 51:56 + 16:14
13. Čížek Petr ADA7101 OOB Spartak Adamov 52:26 + 16:44
14. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 53:03 + 17:21
15. Drągowski Piotr DOB8200 KOB Dobruška 54:55 + 19:13
16. Vrbata Alan HOS7801 TJ Tatran Hostinné 55:35 + 19:53
17. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 56:45 + 21:03
18. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 57:15 + 21:33
19. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 57:58 + 22:16
20. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 58:47 + 23:05
21. Cicvárek Ivo ZBM7504 SK Žabovřesky Brno 58:53 + 23:11
22. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 59:28 + 23:46
23. Dneboský František 24C8000 OK Vršovice 60:18 + 24:36
24. Rotek Pavel ZBM7704 SK Žabovřesky Brno 60:47 + 25:05
25. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 61:33 + 25:51
26. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 63:59 + 28:17
27. Kautský Jiří 9BC8200 NNN 68:06 + 32:24
28. Černý Miroslav LPM7504 OK Lokomotiva Plzeň 68:16 + 32:34
29. Kříž Dušan KRL7800 Kometa Kralovice 69:58 + 34:16
30. Lounek Jakub PDY8200 Běhej Poděbrady 72:27 + 36:45
31. Pilař Marek CEP7700 Čepíci 73:38 + 37:56
32. Šitra Vladimír LPM OK Lokomotiva Plzeň 75:26 + 39:44
33. Šíma Pavel PZR7838 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 78:19 + 42:37
34. Šedivý Josef NPA8003 SK LOB Nová Paka 81:14 + 45:32
35. Blažek Zdeněk SJH7601 SJH Jindřichův Hradec 87:22 + 51:40
36. Jurenka Pavel JPV8101 Oddíl OS SK Prostějov 90:29 + 54:47
37. Plachý Jaroslav PDY8000 Běhej Poděbrady 106:44 + 71:02
38. Jedlička Michal DKL8000 KOB Kladno 117:06 + 81:24