Výsledky závodu: Cena východních Čech 2017 - E1

Kategorie: H35B

Datum:
01.09.2017
Místo konání:
Pustá Kamenice
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
1:10000
Ředitel závodu:
Vávra Jaroslav
Hlavní rozhodčí:
Farář Václav - R1
Stavitel tratí:
Fiala Petr - R3
JURY:
Venhoda Milan, Tobiška Václav, Baldrian Petr
H35B
6.10 km, 115 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 42:01
2. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 44:04 + 2:03
3. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 46:27 + 4:26
4. Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 47:16 + 5:15
5. Koblic Jan VAM7601 C OOB Vamberk 48:43 + 6:42
6. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 48:51 + 6:50
7. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 49:35 + 7:34
8. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 49:59 + 7:58
9. Slabý Jan ZHR7900 C TJ Zhoř 50:46 + 8:45
10. Doušek Robert TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno 51:19 + 9:18
11. Hřivna Štěpán PGP7507 C SK Praga 51:34 + 9:33
12. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 53:23 + 11:22
13. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 53:24 + 11:23
14. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 53:29 + 11:28
15. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 54:34 + 12:33
16. Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 55:13 + 13:12
17. Auermüller Vít 65X6700 C Laněk 55:30 + 13:29
18. Račanský Jan UBM7903 C MENISKOS Brno 56:24 + 14:23
19. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 56:53 + 14:52
20. Ježek Petr RBK7201 C SK Radioklub Blansko 58:51 + 16:50
21. Belej Jiří LPU7421 C OK Lokomotiva Pardubice 59:05 + 17:04
22. Bartášek Jiří ASU7448 C Magnus Orienteering 59:34 + 17:33
23. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 64:44 + 22:43
24. Čečka Jiří SHK7600 C OK Slavia Hradec Králové 64:51 + 22:50
25. Pipek Kamil LPU7310 C OK Lokomotiva Pardubice 65:52 + 23:51
26. Pilař Marek CEP7700 C Čepíci 67:17 + 25:16
27. Biolik Grzegorz 46P7600 C Trackcourse 68:34 + 26:33
28. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 70:39 + 28:38
29. Ježek Vladimír LPU7311 C OK Lokomotiva Pardubice 76:00 + 33:59
30. Navrátil Martin ASU7449 C Magnus Orienteering 83:09 + 41:08
31. Hanousek Kamil RBK7401 C SK Radioklub Blansko 108:51 + 66:50