Výsledky závodu: Cena východních Čech 2017 - E1

Kategorie: H35C

Datum:
01.09.2017
Místo konání:
Pustá Kamenice
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
1:10000
Ředitel závodu:
Vávra Jaroslav
Hlavní rozhodčí:
Farář Václav - R1
Stavitel tratí:
Fiala Petr - R3
JURY:
Venhoda Milan, Tobiška Václav, Baldrian Petr
H35C
4.70 km, 60 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hovorka Pavel LPU7908 C OK Lokomotiva Pardubice 36:55
2. Volkov Alexander 38S8000 C VZA Žilina 40:42 + 3:47
3. Kubáň Pavel TBM7506 C KOS TJ Tesla Brno 43:15 + 6:20
4. Finstrle Aleš ZBM7603 C SK Žabovřesky Brno 44:09 + 7:14
5. Sadílek Ondřej 2YZ7300 C Neregistrovaní - Sadílek 44:19 + 7:24
6. Ehler Tomáš VSP8102 C USK Praha 45:10 + 8:15
7. Aleš David ASU7517 C Magnus Orienteering 45:29 + 8:34
8. Dušek Václav PTI7619 C Sportovní klub Ptení 46:51 + 9:56
9. Kunt Stanislav ZAM7401 C OB TJ Sokol Žamberk 48:38 + 11:43
10. Kroupa Jan LPU8103 C OK Lokomotiva Pardubice 49:03 + 12:08
11. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 49:18 + 12:23
12. Humlíček René UBM7101 C MENISKOS Brno 49:51 + 12:56
13. Stoklasa Radek OSN7500 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:03 + 14:08
14. Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 51:48 + 14:53
15. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:15 + 15:20
16. Nepustil Petr OSN7700 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 53:06 + 16:11
17. Nekvapil Ondřej LPU7403 C OK Lokomotiva Pardubice 54:26 + 17:31
18. Cveček Martin PVP7400 C VSS Přírodověda Praha 55:15 + 18:20
19. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 56:39 + 19:44
20. Rouš Pavel VBM8102 C VSK Mendelu Brno 58:04 + 21:09
21. Lička Lukáš VBM7301 C VSK Mendelu Brno 61:33 + 24:38
22. Nečas David TBM7611 C KOS TJ Tesla Brno 62:05 + 25:10
23. Šafr Jiří CHC7706 C K.O.B. Choceň 62:37 + 25:42
24. Folprecht Jaroslav TBM8040 C KOS TJ Tesla Brno 63:33 + 26:38
25. Konfršt Josef 6HC8100 C OB Vepřová 68:09 + 31:14
26. Kroutil Petr ZBM7803 C SK Žabovřesky Brno 69:28 + 32:33
27. Vých Luboš KOR7300 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 69:31 + 32:36
28. Pecka Lukáš HLV7707 C KČT - OB Holešov 71:52 + 34:57
29. Možný Stanislav PVP7700 C VSS Přírodověda Praha 78:17 + 41:22
30. Splítek Václav PZR7700 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 84:36 + 47:41
Dvořák Miloš BBM7300 C BETA URSUS Orienteering DISK