Výsledky závodu: Cena východních Čech 2017 - E2

Kategorie: D35C

Datum:
02.09.2017
Místo konání:
Pustá Kamenice
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
1:10000
Ředitel závodu:
Vávra Jaroslav
Hlavní rozhodčí:
Farář Václav - R1
Stavitel tratí:
Udržal Tomáš - R3
JURY:
Venhoda Milan, Tobiška Václav, Baldrian Petr
D35C
5.90 km, 120 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Marcela TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno 61:03
2. Holasová Šarka AOP7853 C Orientační Běh Opava 61:43 + 0:40
3. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:34 + 2:31
4. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 66:14 + 5:11
5. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 71:24 + 10:21
6. Cipryánová Alena BZP7850 C Báječné ženy v orientačním běhu 72:05 + 11:02
7. Petrásová Simona LPU7556 C OK Lokomotiva Pardubice 73:24 + 12:21
8. Doušková Klára TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno 75:05 + 14:02
9. Janků Radka SJC7353 C Sportcentrum Jičín 75:15 + 14:12
10. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 75:40 + 14:37
11. Procházková Lucie ADA7651 C OOB Spartak Adamov 76:49 + 15:46
12. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 78:21 + 17:18
13. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 79:56 + 18:53
14. Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec 80:05 + 19:02
15. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 80:27 + 19:24
16. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 81:44 + 20:41
17. Strýčková Monika ADA7454 C OOB Spartak Adamov 81:50 + 20:47
18. Kučerová Berenika DCE8050 C KOB Dobřichovice 85:13 + 24:10
19. Smolíková Kateřina KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 86:21 + 25:18
20. Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 87:03 + 26:00
21. Štichhauerová Kateřina LPU7468 C OK Lokomotiva Pardubice 87:11 + 26:08
22. Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno 87:47 + 26:44
23. Kroutilová Eva ZBM7861 C SK Žabovřesky Brno 88:04 + 27:01
24. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 93:07 + 32:04
25. Kašparová Eva TYN7452 C OOB SK Týniště nad Orlicí 93:26 + 32:23
26. Stará Petra VRL7354 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 94:11 + 33:08
27. Tichá Elena LPU8258 C OK Lokomotiva Pardubice 94:45 + 33:42
28. Vacková Petra CHT7852 C OOB SK Chrast 95:00 + 33:57
29. Zámečníková Jitka 3VX7450 C Zámečníci 96:17 + 35:14
30. Čelechovská Zora UBM7451 C MENISKOS Brno 98:18 + 37:15
31. Navrátilová Helena ASU7799 C Magnus Orienteering 98:35 + 37:32
32. Pilařová Kateřina CEP8050 C Čepíci 99:57 + 38:54
33. Mikysková Ilona VAM7550 C OOB Vamberk 100:08 + 39:05
34. Sedláčková Dagmar KVS7351 C SKOB Kobra Vsetín 112:17 + 51:14
35. Urbánková Lenka ZBM7551 C SK Žabovřesky Brno 119:02 + 57:59
36. Eliášková Hana LBM8051 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 119:33 + 58:30
Ehlerová Petra VSP7855 C USK Praha DISK