Výsledky závodu: Cena východních Čech 2017 - E2

Kategorie: H35B

Datum:
02.09.2017
Místo konání:
Pustá Kamenice
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
1:10000
Ředitel závodu:
Vávra Jaroslav
Hlavní rozhodčí:
Farář Václav - R1
Stavitel tratí:
Udržal Tomáš - R3
JURY:
Venhoda Milan, Tobiška Václav, Baldrian Petr
H35B
9.10 km, 200 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 68:40
2. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 73:25 + 4:45
3. Koblic Jan VAM7601 C OOB Vamberk 75:03 + 6:23
4. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 76:16 + 7:36
5. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 77:20 + 8:40
6. Hřivna Štěpán PGP7507 C SK Praga 79:58 + 11:18
7. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 81:02 + 12:22
8. Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 81:49 + 13:09
9. Slabý Jan ZHR7900 C TJ Zhoř 82:33 + 13:53
10. Mikan Petr NER0 C 82:37 + 13:57
11. Doušek Robert TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno 83:15 + 14:35
12. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 83:42 + 15:02
13. Auermüller Vít 65X6700 C Laněk 84:49 + 16:09
14. Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 85:16 + 16:36
15. Belej Jiří LPU7421 C OK Lokomotiva Pardubice 86:03 + 17:23
16. Biolik Grzegorz 46P7600 C Trackcourse 86:17 + 17:37
17. Mikan Tomáš NER0 C 86:23 + 17:43
18. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 87:13 + 18:33
19. Ježek Petr RBK7201 C SK Radioklub Blansko 87:51 + 19:11
20. Račanský Jan UBM7903 C MENISKOS Brno 87:57 + 19:17
21. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 89:41 + 21:01
22. Lampa David DKP7702 C Oddíl OB Kotlářka 92:17 + 23:37
23. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 92:24 + 23:44
24. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 93:47 + 25:07
25. Čečka Jiří SHK7600 C OK Slavia Hradec Králové 95:22 + 26:42
26. Ježek Vladimír LPU7311 C OK Lokomotiva Pardubice 95:29 + 26:49
27. Pilař Marek CEP7700 C Čepíci 96:27 + 27:47
28. Pastuszek Jakub VSP7500 C USK Praha 102:47 + 34:07
29. Pipek Kamil LPU7310 C OK Lokomotiva Pardubice 104:09 + 35:29
30. Bartášek Jiří ASU7448 C Magnus Orienteering 106:01 + 37:21
31. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 109:33 + 40:53
32. Hanousek Kamil RBK7401 C SK Radioklub Blansko 122:00 + 53:20
33. Navrátil Martin ASU7449 C Magnus Orienteering 159:03 + 90:23
Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry DISK
Kutlvašr Ruda VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK