Výsledky závodu: Cena východních Čech 2017 - E2

Kategorie: H35C

Datum:
02.09.2017
Místo konání:
Pustá Kamenice
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
1:10000
Ředitel závodu:
Vávra Jaroslav
Hlavní rozhodčí:
Farář Václav - R1
Stavitel tratí:
Udržal Tomáš - R3
JURY:
Venhoda Milan, Tobiška Václav, Baldrian Petr
H35C
6.90 km, 120 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Finstrle Aleš ZBM7603 C SK Žabovřesky Brno 52:27
2. Volkov Alexander 38S8000 C VZA Žilina 54:23 + 1:56
3. Ehler Tomáš VSP8102 C USK Praha 55:10 + 2:43
4. Lička Lukáš VBM7301 C VSK Mendelu Brno 59:47 + 7:20
5. Sadílek Ondřej 2YZ7300 C Neregistrovaní - Sadílek 59:50 + 7:23
6. Rajnoha Miroslav UBM7104 C MENISKOS Brno 60:41 + 8:14
7. Kubáň Pavel TBM7506 C KOS TJ Tesla Brno 61:35 + 9:08
8. Cveček Martin PVP7400 C VSS Přírodověda Praha 62:36 + 10:09
9. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 63:36 + 11:09
10. Hovorka Pavel LPU7908 C OK Lokomotiva Pardubice 66:29 + 14:02
10. Humlíček René UBM7101 C MENISKOS Brno 66:29 + 14:02
12. Kunt Stanislav ZAM7401 C OB TJ Sokol Žamberk 67:05 + 14:38
13. Konfršt Josef 6HC8100 C OB Vepřová 67:33 + 15:06
14. Nepustil Petr OSN7700 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 67:47 + 15:20
15. Dušek Václav PTI7619 C Sportovní klub Ptení 68:48 + 16:21
16. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 70:03 + 17:36
17. Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 70:22 + 17:55
18. Stoklasa Radek OSN7500 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 72:14 + 19:47
19. Kroupa Jan LPU8103 C OK Lokomotiva Pardubice 74:52 + 22:25
20. Vých Luboš KOR7300 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 76:17 + 23:50
21. Rouš Pavel VBM8102 C VSK Mendelu Brno 77:17 + 24:50
22. Kroutil Petr ZBM7803 C SK Žabovřesky Brno 77:35 + 25:08
23. Nekvapil Ondřej LPU7403 C OK Lokomotiva Pardubice 77:42 + 25:15
24. Šafr Jiří CHC7706 C K.O.B. Choceň 78:39 + 26:12
25. Možný Stanislav PVP7700 C VSS Přírodověda Praha 78:47 + 26:20
26. Dušek Vladimír TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno 81:24 + 28:57
27. Nečas David TBM7611 C KOS TJ Tesla Brno 82:05 + 29:38
28. Pecka Lukáš HLV7707 C KČT - OB Holešov 85:05 + 32:38
29. Dvořák Miloš BBM7300 C BETA URSUS Orienteering 87:53 + 35:26
30. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 92:36 + 40:09
31. Splítek Václav PZR7700 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 123:56 + 71:29