Výsledky závodu: Cena východních Čech 2017 - E3

Kategorie: H21B

Datum:
03.09.2017
Místo konání:
Pustá Kamenice
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
1:10000
Ředitel závodu:
Vávra Jaroslav
Hlavní rozhodčí:
Farář Václav - R1
Stavitel tratí:
Fencl Jiří
JURY:
Venhoda Milan, Tobiška Václav, Baldrian Petr
H21B
7.90 km, 145 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6850
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 52:29 7011
2. Strachota Petr TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:22 + 1:53 6771
3. Fučík Karel VBM7246 C VSK Mendelu Brno 54:23 + 1:54 6769
4. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 54:40 + 2:11 6733
5. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 54:45 + 2:16 6722
6. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 58:06 + 5:37 6295
7. Klapal Jan LPU9006 C OK Lokomotiva Pardubice 58:30 + 6:01 6244
8. Trávníček Jan PLU7501 C TJ SOKOL Plumlov 59:11 + 6:42 6157
9. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 59:42 + 7:13 6091
10. Ptáček Jiří SRK9002 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60:40 + 8:11 5968
11. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 61:27 + 8:58 5868
12. Kysilko Zdeněk CHT8601 C OOB SK Chrast 62:00 + 9:31 5798
13. Oujeský Tomáš ADA7433 C OOB Spartak Adamov 62:57 + 10:28 5677
14. Wohanka Pavel VRL7501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:45 + 11:16 5575
15. Štregl Petr VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:13 + 11:44 5516
16. Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 64:34 + 12:05 5471
17. Ptáček Martin SRK9509 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 65:24 + 12:55 5365
18. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 69:04 + 16:35 4897
19. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 69:36 + 17:07 4829
20. Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno 71:16 + 18:47 4617
21. Filičko Marek LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice 72:47 + 20:18 4424
21. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 72:47 + 20:18 4424
23. Sýkora Bohumil CHC8601 C K.O.B. Choceň 73:40 + 21:11 4311
24. Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 74:48 + 22:19 4167
25. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 76:12 + 23:43 3988
26. Souček Tomáš SHK8200 C OK Slavia Hradec Králové 76:31 + 24:02 3948
27. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 76:34 + 24:05 3941
28. Obrátil Štěpán ABM9409 C KOB ALFA Brno 77:47 + 25:18 3786
29. Martinec Petr CHT8502 C OOB SK Chrast 79:11 + 26:42 3608
30. Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 80:18 + 27:49 3466
31. Kniebugl Anton 39S6401 C KOBRA Bratislava 82:15 + 29:46
32. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 84:33 + 32:04 2924
33. Suchomel Vít MBM8448 C O-mikron 87:08 + 34:39 2595
34. Čech Viktor VBM8001 C VSK Mendelu Brno 91:49 + 39:20 1998
Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava DISK 0