Výsledky závodu: Veřejný závod (Jarní skály)

Kategorie: D21A

Datum:
11.03.2017
Místo konání:
Podkost
Pořadatel:
TUV - SOK TJ Turnov
Mapa:
Kost Jih
Ředitel závodu:
Sokolářová Jitka
Hlavní rozhodčí:
Zakouřil Tomáš - R3
Stavitel tratí:
Šritr Martin - R3, Kvapil Petr
JURY:
Janata Martin, Wolf Daniel, Nehasil Vladislav
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Nebyl podán žádný protest. Jury se nesešla.
D21A
8.00 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8806
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 67:22 8977
2. Krafková Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 68:30 + 1:08 8832
3. Novotná Markéta PHK9451 OK 99 Hradec Králové 70:14 + 2:52 8610
4. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 70:26 + 3:04 8584
5. Valešová Jana PHK9154 OK 99 Hradec Králové 72:04 + 4:42 8375
6. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 72:05 + 4:43 8373
7. Neradová Alena LIT8551 KOB Litvínov 72:45 + 5:23 8287
8. Karochová Simona DKP8853 Oddíl OB Kotlářka 73:02 + 5:40 8251
9. Burdová Adéla BOR9161 OK Jiskra Nový Bor 73:17 + 5:55 8219
10. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 73:51 + 6:29 8146
11. Neumannová Kateřina PVP9250 VSS Přírodověda Praha 78:17 + 10:55 7578
12. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 79:55 + 12:33 7369
13. Horáková Veronika TUR8751 OOB TJ Turnov 85:52 + 18:30 6606
14. Kochová Nikola TUR9358 OOB TJ Turnov 86:16 + 18:54 6555
15. Novotná Barbora TJN8951 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 86:19 + 18:57 6548
16. Szeliga Malgorzata DOB9399 KOB Dobruška 87:15 + 19:53 6429
17. Novotná Barbora SHK8658 OK Slavia Hradec Králové 88:13 + 20:51 6305
18. Dolejší Kateřina STB0199 TJ Stadion Nový Bor 88:45 + 21:23 6236
19. Kopcová Michaela VLI8456 Slavia Liberec orienteering 90:07 + 22:45 6061
20. Kudrnáčová Lucie HCE8850 TJ Hostivice 91:13 + 23:51 5920
21. Svobodová Barbora TJN8952 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 92:38 + 25:16 5738
22. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 92:53 + 25:31 5706
23. Westin Kjersti PGP9255 SK Praga 94:27 + 27:05 5506
24. Veljačiková Hana PGP9756 SK Praga 94:32 + 27:10 5495
25. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 95:08 + 27:46 5418
26. Randíková Magdaléna SOB8851 SOBSA 95:41 + 28:19 5348
27. Masopustová Elis PGP8656 SK Praga 99:12 + 31:50 4897
28. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 104:19 + 36:57 4241
29. Zrníková Adéla OSN0099 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 107:34 + 40:12 3824
30. Charousková Lucie DOK9450 OK Doksy 119:26 + 52:04 2303
31. Burešová Lenka DKP8351 Oddíl OB Kotlářka 122:01 + 54:39 1972