Výsledky závodu: Veřejný závod (Jarní skály)

Kategorie: H21B

Datum:
11.03.2017
Místo konání:
Podkost
Pořadatel:
TUV - SOK TJ Turnov
Mapa:
Kost Jih
Ředitel závodu:
Sokolářová Jitka
Hlavní rozhodčí:
Zakouřil Tomáš - R3
Stavitel tratí:
Šritr Martin - R3, Kvapil Petr
JURY:
Janata Martin, Wolf Daniel, Nehasil Vladislav
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Nebyl podán žádný protest. Jury se nesešla.
H21B
8.50 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7285
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:36 7304
2. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 65:52 + 0:16 7275
2. Kavalír Jáchym PHK9901 OK 99 Hradec Králové 65:52 + 0:16 7275
4. Přinda Lukáš VLI7701 Slavia Liberec orienteering 66:05 + 0:29 7251
5. Galbavý Matěj CHA0000 OK Chrastava 66:40 + 1:04 7186
6. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 66:59 + 1:23 7151
7. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 67:07 + 1:31 7136
8. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 68:50 + 3:14 6946
9. Špicar Petr SJC8801 Sportcentrum Jičín 69:00 + 3:24 6928
10. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 69:29 + 3:53 6874
11. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 69:44 + 4:08 6847
12. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 70:01 + 4:25 6815
12. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 70:01 + 4:25 6815
14. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 70:30 + 4:54 6762
15. Antoš Filip NPA8001 SK LOB Nová Paka 70:37 + 5:01 6749
16. Škvor Ota KAM9900 OK Kamenice 71:37 + 6:01 6638
17. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 72:16 + 6:40 6566
18. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 72:38 + 7:02 6525
19. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 72:46 + 7:10 6511
20. Bek Jiří CHA0103 OK Chrastava 73:01 + 7:25 6483
21. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 73:08 + 7:32 6470
22. Synek Petr DOK0200 OK Doksy 73:15 + 7:39 6457
23. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 73:20 + 7:44 6448
24. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 73:36 + 8:00 6418
25. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 74:19 + 8:43 6339
26. Petr Jan TJN8200 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 75:02 + 9:26 6260
27. Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering 75:22 + 9:46 6223
28. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 76:04 + 10:28 6145
29. Čermák Radek PGP6405 SK Praga 77:57 + 12:21 5937
30. Vrabec Ondřej SCP8303 OK Sparta Praha 78:03 + 12:27 5926
31. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 78:38 + 13:02 5861
32. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 79:14 + 13:38 5794
33. Veselý Marek CHA8201 OK Chrastava 79:24 + 13:48 5776
34. Klusák Martin DKP8704 Oddíl OB Kotlářka 79:34 + 13:58 5758
35. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 80:24 + 14:48 5665
36. Novák Libor OKP9100 SK OK 24 Praha 81:03 + 15:27 5593
37. Leštínský Tomáš DOB7801 KOB Dobruška 81:22 + 15:46 5558
38. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 82:32 + 16:56 5429
39. Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 83:47 + 18:11 5291
40. Synek Antonín DOK0001 OK Doksy 84:13 + 18:37 5243
41. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 84:17 + 18:41 5235
42. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 84:31 + 18:55 5209
43. Hájek Kryštof TUR0212 OOB TJ Turnov 85:10 + 19:34 5137
44. Neumann Tomáš PVP8900 VSS Přírodověda Praha 85:27 + 19:51 5106
45. Hradecký Jaroslav DOK6300 OK Doksy 85:52 + 20:16 5060
46. Tomalík Ondřej SHK8904 OK Slavia Hradec Králové 86:04 + 20:28 5038
47. Pavlík Libor LIT7605 KOB Litvínov 87:43 + 22:07 4855
48. Uhlíř Marek PGP9405 SK Praga 90:08 + 24:32 4587
49. Kurfürst Pavel FSP7400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 91:22 + 25:46 4451
50. Souček Tomáš SHK8200 OK Slavia Hradec Králové 91:44 + 26:08 4410
51. Černý Vojtěch JIL9006 OK Jilemnice 92:03 + 26:27 4375
52. Lehár Adam LPU9114 OK Lokomotiva Pardubice 92:47 + 27:11 4294
53. Palfi Štefan 84S8900 Akademik TU Košice 93:05 + 27:29
54. Lederer Pavel DOK6600 OK Doksy 93:21 + 27:45 4231
55. Koucký Martin EKP9700 VŠTJ Ekonom Praha 94:01 + 28:25 4157
56. Vrabec Tomáš SCP8700 OK Sparta Praha 94:34 + 28:58 4096
57. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 94:38 + 29:02 4089
58. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 96:48 + 31:12 3849
59. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 99:34 + 33:58 3543
60. Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga 99:54 + 34:18 3506
61. Randík Jan SOB8703 SOBSA 100:27 + 34:51 3445
62. Matějka Zbyněk DKP8403 Oddíl OB Kotlářka 100:28 + 34:52 3443
63. Koč Zdeněk MKP4700 SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 102:48 + 37:12 3185
64. Žáček Martin FSP6803 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 103:01 + 37:25 3161
65. Křenek Tomáš LLI8300 TJ Loko Liberec 110:44 + 45:08 2306