Výsledky závodu: Veřejný závod (Jarní skály)

Kategorie: H35

Datum:
11.03.2017
Místo konání:
Podkost
Pořadatel:
TUV - SOK TJ Turnov
Mapa:
Kost Jih
Ředitel závodu:
Sokolářová Jitka
Hlavní rozhodčí:
Zakouřil Tomáš - R3
Stavitel tratí:
Šritr Martin - R3, Kvapil Petr
JURY:
Janata Martin, Wolf Daniel, Nehasil Vladislav
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Nebyl podán žádný protest. Jury se nesešla.
H35
8.00 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzánek Zdeněk TJN5901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 60:55
2. Tihon Michal PHK7905 OK 99 Hradec Králové 64:25 + 3:30
3. Koťátko Zdeněk SJC7701 Sportcentrum Jičín 68:08 + 7:13
4. Gregor Martin CTB7701 SK OB Chotěboř 70:38 + 9:43
5. Lisý Ondřej VLI7100 Slavia Liberec orienteering 73:45 + 12:50
6. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 75:24 + 14:29
7. Poloprutský Tomáš VLI6205 Slavia Liberec orienteering 76:09 + 15:14
8. Lán Filip SHK8003 OK Slavia Hradec Králové 78:20 + 17:25
9. Kočárek Michal CHA7400 OK Chrastava 80:25 + 19:30
10. Žemla Tomáš KAM7105 OK Kamenice 80:28 + 19:33
11. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 81:56 + 21:01
12. Kolář Viktor HOR7300 TJ Jiskra Hořice 83:22 + 22:27
13. Boudný Jan SCP7417 OK Sparta Praha 84:11 + 23:16
14. Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králové 85:46 + 24:51
15. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 85:51 + 24:56
16. Peteráč Zdeněk VLI7802 Slavia Liberec orienteering 86:56 + 26:01
17. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 87:27 + 26:32
18. Štěpán Petr LDC7301 KOB Děčín 88:06 + 27:11
19. Tomanica Vojtěch CHA7601 OK Chrastava 89:26 + 28:31
20. Šašek Luděk SOB6901 SOBSA 91:23 + 30:28
21. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 91:28 + 30:33
22. Vilém Stanislav VLI7703 Slavia Liberec orienteering 91:29 + 30:34
23. Gálus Igor LDC7302 KOB Děčín 91:35 + 30:40
24. Ledinský Martin DKP7901 Oddíl OB Kotlářka 91:38 + 30:43
25. Škrabálek Jan NER 91:40 + 30:45
26. Kučera Martin LTP6500 OOB TJ Lokomotiva Teplice 93:40 + 32:45
27. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 94:16 + 33:21
28. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 95:52 + 34:57
29. Ježek Vladimír LPU7311 OK Lokomotiva Pardubice 97:29 + 36:34
30. Kadečka Jakub JEN7901 OB Jenišovice 98:47 + 37:52
31. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 101:22 + 40:27
32. Máca Petr 81C8000 Cirkus Čakovice 106:10 + 45:15
33. Kučerka Jan LIT8002 KOB Litvínov 109:04 + 48:09
34. Březina Jan CHA7604 OK Chrastava 111:49 + 50:54
35. Ekert Vladimír VLI7600 Slavia Liberec orienteering 113:40 + 52:45
36. Kunt Stanislav ZAM7401 OB T.J. Sokol Žamberk 125:23 + 64:28
37. Slavíček Petr 9FX7500 Fóglíci 134:18 + 73:23