Kategorie: H35
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zuzánek Zdeněk | TJN5901 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 60:55 | ||
2. | Tihon Michal | PHK7905 | OK 99 Hradec Králové | 64:25 | + 3:30 | |
3. | Koťátko Zdeněk | SJC7701 | Sportcentrum Jičín | 68:08 | + 7:13 | |
4. | Gregor Martin | CTB7701 | SK OB Chotěboř | 70:38 | + 9:43 | |
5. | Lisý Ondřej | VLI7100 | Slavia Liberec orienteering | 73:45 | + 12:50 | |
6. | Dubec Pavel | SCP8003 | OK Sparta Praha | 75:24 | + 14:29 | |
7. | Poloprutský Tomáš | VLI6205 | Slavia Liberec orienteering | 76:09 | + 15:14 | |
8. | Lán Filip | SHK8003 | OK Slavia Hradec Králové | 78:20 | + 17:25 | |
9. | Kočárek Michal | CHA7400 | OK Chrastava | 80:25 | + 19:30 | |
10. | Žemla Tomáš | KAM7105 | OK Kamenice | 80:28 | + 19:33 | |
11. | Šístek Daniel | SCP7507 | OK Sparta Praha | 81:56 | + 21:01 | |
12. | Kolář Viktor | HOR7300 | TJ Jiskra Hořice | 83:22 | + 22:27 | |
13. | Boudný Jan | SCP7417 | OK Sparta Praha | 84:11 | + 23:16 | |
14. | Slovák Miroslav | SHK7704 | OK Slavia Hradec Králové | 85:46 | + 24:51 | |
15. | Žitný Tomáš | SMB6401 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 85:51 | + 24:56 | |
16. | Peteráč Zdeněk | VLI7802 | Slavia Liberec orienteering | 86:56 | + 26:01 | |
17. | Šklíba Jan | SRK7501 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 87:27 | + 26:32 | |
18. | Štěpán Petr | LDC7301 | KOB Děčín | 88:06 | + 27:11 | |
19. | Tomanica Vojtěch | CHA7601 | OK Chrastava | 89:26 | + 28:31 | |
20. | Šašek Luděk | SOB6901 | SOBSA | 91:23 | + 30:28 | |
21. | Milota Jan | KAM7200 | OK Kamenice | 91:28 | + 30:33 | |
22. | Vilém Stanislav | VLI7703 | Slavia Liberec orienteering | 91:29 | + 30:34 | |
23. | Gálus Igor | LDC7302 | KOB Děčín | 91:35 | + 30:40 | |
24. | Ledinský Martin | DKP7901 | Oddíl OB Kotlářka | 91:38 | + 30:43 | |
25. | Škrabálek Jan | NER | 91:40 | + 30:45 | ||
26. | Kučera Martin | LTP6500 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 93:40 | + 32:45 | |
27. | Choutka Jaroslav | SOB6301 | SOBSA | 94:16 | + 33:21 | |
28. | Műller Kamil | TYN7500 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 95:52 | + 34:57 | |
29. | Ježek Vladimír | LPU7311 | OK Lokomotiva Pardubice | 97:29 | + 36:34 | |
30. | Kadečka Jakub | JEN7901 | OB Jenišovice | 98:47 | + 37:52 | |
31. | Kolář Tomáš | SLA7103 | SKOB Slaný | 101:22 | + 40:27 | |
32. | Máca Petr | 81C8000 | Cirkus Čakovice | 106:10 | + 45:15 | |
33. | Kučerka Jan | LIT8002 | KOB Litvínov | 109:04 | + 48:09 | |
34. | Březina Jan | CHA7604 | OK Chrastava | 111:49 | + 50:54 | |
35. | Ekert Vladimír | VLI7600 | Slavia Liberec orienteering | 113:40 | + 52:45 | |
36. | Kunt Stanislav | ZAM7401 | OB T.J. Sokol Žamberk | 125:23 | + 64:28 | |
37. | Slavíček Petr | 9FX7500 | Fóglíci | 134:18 | + 73:23 |