Výsledky závodu: Oblastní žebříček (Jarní pohár)

Kategorie: D45C

Datum:
19.03.2017
Místo konání:
Újezd u Přelouče
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Mapa:
Klamošsko, Jelínek
Ředitel závodu:
Štěrbová Daniela
Hlavní rozhodčí:
Zelenka Tomáš - R3
Stavitel tratí:
Šabatka Zdeněk - R3
Protokol:
Závod proběhl po technické stránce bez závad a žádný ze závodníků nepodal protest.
D45C
5.47 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wolek Ewa 28P6802 UNTS Warszawa 41:23
2. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:30 + 1:07
3. Koberová Lenka LPU6954 C OK Lokomotiva Pardubice 44:24 + 3:01
4. Horáková Jindra LPU6854 C OK Lokomotiva Pardubice 45:20 + 3:57
5. Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 45:39 + 4:16
6. Klapalová Jana VAM6451 C OOB Vamberk 46:02 + 4:39
7. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 46:38 + 5:15
8. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 C USK Praha 48:37 + 7:14
9. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 48:56 + 7:33
10. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 49:30 + 8:07
11. Pipková Táňa LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice 50:28 + 9:05
12. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 50:39 + 9:16
13. Janečková Veronika SOB7151 C SOBSA 51:47 + 10:24
14. Julínková Dana LPU6555 C OK Lokomotiva Pardubice 56:14 + 14:51
15. Mádlová Iva SHK6351 C OK Slavia Hradec Králové 56:25 + 15:02
16. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:39 + 16:16
17. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 58:40 + 17:17
18. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:49 + 17:26
19. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:59 + 17:36
20. Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 60:25 + 19:02
21. Nechutová Alena PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 61:56 + 20:33
22. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 64:23 + 23:00
23. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 65:19 + 23:56
24. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 70:47 + 29:24
25. Kokrdová Věra PHK6450 C OK 99 Hradec Králové 80:06 + 38:43