Výsledky závodu: Oblastní žebříček (Jarní pohár)

Kategorie: H21A

Datum:
19.03.2017
Místo konání:
Újezd u Přelouče
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Mapa:
Klamošsko, Jelínek
Ředitel závodu:
Štěrbová Daniela
Hlavní rozhodčí:
Zelenka Tomáš - R3
Stavitel tratí:
Šabatka Zdeněk - R3
Protokol:
Závod proběhl po technické stránce bez závad a žádný ze závodníků nepodal protest.
H21A
15.21 km, 30 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8602
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Perůtka Jan LCE8801 C OOB TJ Slovan Luhačovice 76:09 8793
2. Baier Martin TUR7603 R OOB TJ Turnov 78:42 + 2:33 8511
3. Sýkora Vojtěch LCE9801 A OOB TJ Slovan Luhačovice 78:48 + 2:39 8500
4. Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 79:59 + 3:50 8370
5. Vavrys Johan LCE9302 C OOB TJ Slovan Luhačovice 80:05 + 3:56 8359
6. Kettner Lukáš KAM9403 R OK Kamenice 80:22 + 4:13 8327
7. Černocký Libor LCE9803 A OOB TJ Slovan Luhačovice 81:47 + 5:38 8171
8. Kolárik Tomáš TZL9302 C SKOB Zlín 81:50 + 5:41 8165
9. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 82:30 + 6:21 8092
10. Burda Matěj BOR9608 R OK Jiskra Nový Bor 85:08 + 8:59 7801
11. Bořil Jan SJI9700 R OK Jihlava 85:09 + 9:00 7799
12. Kos Tomáš LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice 86:04 + 9:55 7698
13. Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 87:29 + 11:20 7541
14. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk, z.s. 89:22 + 13:13 7333
15. Novák Aleš PGP9808 A SK Praga 89:56 + 13:47 7271
16. Podmolík Josef TZL9701 A SKOB Zlín 90:55 + 14:46 7162
17. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 91:15 + 15:06 7125
18. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 92:59 + 16:50 6934
19. Sosenko Szymon CHC9804 C K.O.B. Choceň 94:47 + 18:38 6735
20. Hlaváč Jaroslav SPC9205 C SPORTICUS team 96:32 + 20:23 6542
21. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 96:35 + 20:26 6536
22. Ďoubal Jan DOB8600 C KOB Dobruška 96:40 + 20:31 6527
23. Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 96:41 + 20:32 6525
24. Goder Josef DKP8203 C Oddíl OB Kotlářka 97:12 + 21:03 6468
25. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 98:51 + 22:42 6286
26. Jurica Jan LPU9611 C OK Lokomotiva Pardubice 99:20 + 23:11 6233
27. Karkoš Petr XCR7300 C MTB Chrudim, z.s. 101:03 + 24:54 6043
28. Pokorný David SRK9701 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 101:20 + 25:11 6012
29. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 107:24 + 31:15 5342
30. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 110:04 + 33:55 5047
31. Škoda Jáchym LTU8700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 125:57 + 49:48 3293
32. Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory 126:39 + 50:30 3216
Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov DISK 0
Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK 0
Grundmann Jan LPU9410 C OK Lokomotiva Pardubice DISK 0