Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D21C

Datum:
25.03.2017
Místo konání:
Veská
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
Veská 1:10000
Ředitel závodu:
Haas Karel - R2
Hlavní rozhodčí:
Klimplová Zuzana - R2
Stavitel tratí:
Fukátko Jan - R3
D21C
5.10 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8602
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Čepová Daniela PHK8951 E OK 99 Hradec Králové 33:04 8689
2. Chmelařová Michaela SHK9151 C OK Slavia Hradec Králové 33:23 + 0:19 8608
3. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 33:46 + 0:42 8509
4. Balcarová Jana PHK8753 C OK 99 Hradec Králové 33:50 + 0:46 8492
5. Fenclová Marta LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice 35:11 + 2:07 8144
6. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 36:42 + 3:38 7753
7. Lehárová Alžběta LPU9456 C OK Lokomotiva Pardubice 37:31 + 4:27 7543
8. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 38:36 + 5:32 7264
9. Matoušová Kateřina VRL9955 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:49 + 5:45 7208
10. Fundová Eliška SHK9351 C OK Slavia Hradec Králové 38:59 + 5:55 7166
11. Tihonová Martina PHK8651 C OK 99 Hradec Králové 39:37 + 6:33 7002
12. Vítková Lucie PHK8055 C OK 99 Hradec Králové 40:17 + 7:13 6831
13. Píšová Monika NPA8151 C SK LOB Nová Paka 40:42 + 7:38 6724
14. Randíková Magdaléna SOB8851 C SOBSA 41:48 + 8:44 6440
15. Žaloudková Klára LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice 41:49 + 8:45 6436
16. Záveská Anna DOB8851 C KOB Dobruška 42:54 + 9:50 6157
17. Procházková Monika BSO9150 C KOB Baník Sokolov 43:39 + 10:35 5964
18. Andršová Jana SRK8756 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:41 + 10:37 5955
19. Petrová Daniela LPU8454 C OK Lokomotiva Pardubice 44:39 + 11:35 5706
20. Balcarová Jana PHK8852 C OK 99 Hradec Králové 44:43 + 11:39 5689
21. Hančová Marie SNA8255 C TJ START Náchod 45:47 + 12:43 5415
22. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 46:33 + 13:29 5217
23. Pilíková Veronika CET8152 C TJ Loko Česká Třebová 46:35 + 13:31 5209
24. Ducháčková Kateřina STH9356 C SK Studenec 46:46 + 13:42 5161
25. Venclová Veronika ZAM8251 C OB T.J. Sokol Žamberk 47:18 + 14:14 5024
26. Petráčková Kristýna SJI9851 B OK Jihlava 47:30 + 14:26 4973
27. Skalická Karolína ZAM9652 C OB T.J. Sokol Žamberk 48:32 + 15:28 4706
28. Držková Markéta LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice 48:36 + 15:32 4689
29. Peremská Dana SRK9351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:23 + 16:19 4488
30. Klusáková Barbora DKP9157 C Oddíl OB Kotlářka 52:36 + 19:32 3659
31. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 53:36 + 20:32 3402
32. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 55:03 + 21:59 3028
33. Klapalová Hana VAM8850 C OOB Vamberk 55:25 + 22:21 2934
34. Nováková Zuzana NPA9151 R SK LOB Nová Paka 58:09 + 25:05 2230
35. Smoradová Barbora SHK9050 C OK Slavia Hradec Králové 67:09 + 34:05 0
Ďoubalová Věra DOB8751 C KOB Dobruška DISK 0
Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK 0