Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D35D

Datum:
25.03.2017
Místo konání:
Veská
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
Veská 1:10000
Ředitel závodu:
Haas Karel - R2
Hlavní rozhodčí:
Klimplová Zuzana - R2
Stavitel tratí:
Fukátko Jan - R3
D35D
4.00 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Posoldová Eva SJC7957 C Sportcentrum Jičín 34:03
2. Valentová Zuzana LPU7853 C OK Lokomotiva Pardubice 34:52 + 0:49
3. Petrásová Simona LPU7556 C OK Lokomotiva Pardubice 38:09 + 4:06
4. Rykalová Jitka VAM7251 C OOB Vamberk 39:16 + 5:13
5. Ježková Dana SNA7850 C TJ START Náchod 39:45 + 5:42
6. Šafářová Ivana CET8051 C TJ Loko Česká Třebová 40:11 + 6:08
7. Ježková Romana JIL7552 C OK Jilemnice 40:28 + 6:25
8. Koutná Alena PHK7052 C OK 99 Hradec Králové 41:26 + 7:23
9. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 41:54 + 7:51
10. Janků Radka SJC7353 C Sportcentrum Jičín 43:31 + 9:28
11. Štefanová Klára STH7752 C SK Studenec 44:25 + 10:22
12. Šaldová Jana JIL7555 C OK Jilemnice 44:37 + 10:34
13. Linková Eva STH7753 C SK Studenec 45:01 + 10:58
14. Chaloupková Lenka CHC6951 C K.O.B. Choceň 45:09 + 11:06
15. Mudruňková Romana VAM7752 C OOB Vamberk 45:23 + 11:20
16. Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 45:43 + 11:40
17. Licková Dana LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:13 + 13:10
18. Černá Petra ALB7450 C OOB Albrechtice nad Orlicí 47:30 + 13:27
19. Sedláčková Petra KOR7451 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 47:59 + 13:56
20. Kodytková Karolína SHK7750 C OK Slavia Hradec Králové 48:35 + 14:32
21. Šodorová Magda 23X7351 C XX 49:10 + 15:07
22. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:32 + 16:29
23. Tichá Kateřina KOR7550 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 51:16 + 17:13
24. Říhová Kateřina PHK8052 C OK 99 Hradec Králové 51:24 + 17:21
25. Dvořáková Zuzana LPU7559 C OK Lokomotiva Pardubice 52:26 + 18:23
26. Kašparová Eva TYN7452 C OOB SK Týniště nad Orlicí 52:49 + 18:46
27. Valachová Jana LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice 53:30 + 19:27
28. Rybínová Iva KOR7551 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 53:34 + 19:31
29. Stará Petra VRL7354 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:12 + 21:09
30. Hrnčířová Lenka STH7251 C SK Studenec 55:52 + 21:49
31. Müllerová Marie KOR7650 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 56:42 + 22:39
32. Langrová Lenka KOR7450 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 57:11 + 23:08
33. Mikysková Ilona VAM7550 C OOB Vamberk 66:36 + 32:33
34. Termerová Jana LTU7850 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:16 + 36:13
35. Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 72:57 + 38:54
36. Smisitelová Markéta KOR7452 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 83:09 + 49:06