Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malečková Hana | VSP0553 | USK Praha | 17:35 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štraitová Jolana | VSP0456 | USK Praha | 23:00 | ||
2. | Čermáková Klára | PGP0352 | SK Praga | 25:15 | + 2:15 | |
3. | Poborská Eliška | DKP0358 | Oddíl OB Kotlářka | 26:23 | + 3:23 | |
4. | Vláčilová Barbora | RIC0457 | OB Říčany | 44:10 | + 21:10 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škáchová Magdalena | KAM0151 | OK Kamenice | 42:15 | ||
2. | Blahová Pavla | EKP0153 | VŠTJ Ekonom Praha | 54:31 | + 12:16 | |
3. | Tomaidesová Adéla Anna | PGP0255 | SK Praga | 61:05 | + 18:50 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Voltrová Alena | ROZ9951 | OK Roztoky | 47:39 | ||
2. | Škarková Kateřina | PGP9955 | SK Praga | 60:24 | + 12:45 | |
3. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | OK Roztoky | 75:04 | + 27:25 | |
4. | Hrabánková Klára | PGP9654 | SK Praga | 118:43 | + 71:04 | |
Klikarová Ivana | DKP9953 | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karochová Simona | DKP8853 | Oddíl OB Kotlářka | 58:50 | 7759 | ||
2. | Plochová Dominika | DKP8651 | Oddíl OB Kotlářka | 60:27 | + 1:37 | 7570 | |
3. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | USK Praha | 68:35 | + 9:45 | 6620 | |
4. | Svobodová Jitka | VSP7450 | USK Praha | 70:55 | + 12:05 | 6347 | |
5. | Neumannová Kateřina | PVP9250 | VSS Přírodověda Praha | 73:26 | + 14:36 | 6053 | |
6. | Nováková Kateřina | OKP9450 | SK OK 24 Praha | 73:39 | + 14:49 | 6028 | |
7. | Pospíšilová Marie | DKP8756 | Oddíl OB Kotlářka | 77:09 | + 18:19 | 5619 | |
8. | Ryantová Jana | DKP8660 | Oddíl OB Kotlářka | 77:40 | + 18:50 | 5558 | |
9. | Kociánová Barbora | 100:43 | + 41:53 | ||||
10. | Balcarová Barbora | LLI9751 | TJ Loko Liberec | 106:44 | + 47:54 | 2163 | |
11. | Würzová Anna | FYD9451 | Jizerský klub OB Frýdlant | 109:52 | + 51:02 | 1797 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimšová Jana | MFP7651 | VŠSK MFF UK Praha | 54:15 | ||
2. | Zakouřilová Helena | VSP7453 | USK Praha | 60:17 | + 6:02 | |
3. | Škáchová Petra | KAM7054 | OK Kamenice | 62:06 | + 7:51 | |
4. | Bejvlová Martina | LME7350 | SK Los Mělník | 86:54 | + 32:39 | |
5. | Ledinská Leona | DKP8161 | Oddíl OB Kotlářka | 107:45 | + 53:30 | |
Dlouhá Marta | BZP7851 | Báječné ženy v orientačním běhu | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | OK Roztoky | 38:58 | ||
2. | Hudečková Helena | KTA6951 | SK Kotnov Tábor | 43:37 | + 4:39 | |
3. | Průšová Markéta | VSP7256 | USK Praha | 47:00 | + 8:02 | |
4. | Zelená Markéta | PGP5850 | SK Praga | 54:07 | + 15:09 | |
5. | Krotilová Magdaléna | BZP7150 | Báječné ženy v orientačním běhu | 86:19 | + 47:21 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bochenková Jana | DOR6150 | OK Dobříš | 37:03 | ||
2. | Kujanová Martina | BZP5850 | Báječné ženy v orientačním běhu | 42:57 | + 5:54 | |
3. | Malačková Jana | DKP6150 | Oddíl OB Kotlářka | 68:16 | + 31:13 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dlouhý Aleš | PGP0502 | SK Praga | 18:34 | ||
2. | Střelba Antonín | PGP0605 | SK Praga | 23:42 | + 5:08 | |
3. | Meier David | VSP0606 | USK Praha | 33:00 | + 14:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kožina Štěpán | PGP0300 | SK Praga | 23:10 | ||
2. | Průša Dominik | VSP0406 | USK Praha | 26:44 | + 3:34 | |
3. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | USK Praha | 27:39 | + 4:29 | |
4. | Kabát Martin | PGP0408 | SK Praga | 30:48 | + 7:38 | |
5. | Kolář Matyáš | PGP0304 | SK Praga | 32:33 | + 9:23 | |
6. | Bolehovský Daniel | VSP0508 | USK Praha | 33:19 | + 10:09 | |
7. | Janas Adam | PGP0404 | SK Praga | 38:19 | + 15:09 | |
8. | Bejvl Marek | LME0400 | SK Los Mělník | 41:30 | + 18:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janas Petr | PGP0200 | SK Praga | 41:52 | ||
2. | Švarc Antonín | DKP0203 | Oddíl OB Kotlářka | 43:52 | + 2:00 | |
3. | Šimša Martin | PGP0309 | SK Praga | 44:07 | + 2:15 | |
4. | Malačka Milan | DKP0210 | Oddíl OB Kotlářka | 44:09 | + 2:17 | |
5. | Janovský Tomáš | PGP0101 | SK Praga | 46:15 | + 4:23 | |
6. | Janda Ondřej | DOR0100 | OK Dobříš | 49:21 | + 7:29 | |
7. | Tachezy Jan | DOR0102 | OK Dobříš | 51:44 | + 9:52 | |
8. | Bolehovský Michal | VSP0202 | USK Praha | 54:20 | + 12:28 | |
9. | Spěváček Vojtěch | VPM0205 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 59:48 | + 17:56 | |
10. | Siegl Matyáš | PGP0104 | SK Praga | 59:49 | + 17:57 | |
11. | Šubrt Matěj | DKP0205 | Oddíl OB Kotlářka | 63:13 | + 21:21 | |
Satorie Jáchym | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vítek Karel | PGP9904 | SK Praga | 58:49 | ||
2. | Ridzoň Daniel | DKP9907 | Oddíl OB Kotlářka | 124:40 | + 65:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrázek Jan | SJC8102 | Sportcentrum Jičín | 71:54 | 8582 | ||
2. | Henych Petr | VLI6001 | Slavia Liberec orienteering | 77:26 | + 5:32 | 7986 | |
3. | Ondráček Radim | EKP7414 | VŠTJ Ekonom Praha | 78:05 | + 6:11 | 7916 | |
4. | Kazda Ondřej | SJC8202 | Sportcentrum Jičín | 79:36 | + 7:42 | 7753 | |
5. | Žaloudek Petr | SJC8309 | Sportcentrum Jičín | 81:32 | + 9:38 | 7545 | |
6. | Domín Nikolas | EKP8806 | VŠTJ Ekonom Praha | 83:11 | + 11:17 | 7367 | |
7. | Pašek František | KAM7600 | OK Kamenice | 84:45 | + 12:51 | 7198 | |
8. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | Oddíl OB Kotlářka | 86:37 | + 14:43 | 6997 | |
9. | Pidrman Milan | EKP8310 | VŠTJ Ekonom Praha | 87:09 | + 15:15 | 6940 | |
10. | Skoupý Jan | STE9411 | SK SKI-OB Šternberk | 88:36 | + 16:42 | 6784 | |
11. | Průša Michal | VSP7310 | USK Praha | 89:00 | + 17:06 | 6741 | |
12. | Johanovský Tomáš | DKP8500 | Oddíl OB Kotlářka | 89:01 | + 17:07 | 6739 | |
13. | Illner Vojtěch | DKP9600 | Oddíl OB Kotlářka | 92:18 | + 20:24 | 6386 | |
14. | Goder Josef | DKP8203 | Oddíl OB Kotlářka | 93:41 | + 21:47 | 6237 | |
15. | Černý Ondřej | EKP8511 | VŠTJ Ekonom Praha | 95:12 | + 23:18 | 6073 | |
16. | Škrabálek Jan | KYL7000 | SK SP Kylešovice | 96:12 | + 24:18 | 5966 | |
17. | Ramba Jiří | DKP8606 | Oddíl OB Kotlářka | 99:29 | + 27:35 | 5612 | |
18. | Mezník Vladimír | LBE6400 | TJ Lokomotiva Beroun | 101:24 | + 29:30 | 5406 | |
19. | Tůma Martin | 69X8200 | HO Humanita | 102:37 | + 30:43 | ||
20. | Fišer Jiří | SLP8503 | OOB Slavia Praha | 105:58 | + 34:04 | 4914 | |
21. | Lužnický Jiří | 69X8500 | HO Humanita | 115:57 | + 44:03 | ||
22. | Střelba Ondřej | KTA7501 | SK Kotnov Tábor | 118:59 | + 47:05 | 3513 | |
23. | Kučerka David | LIT8202 | KOB Litvínov | 126:22 | + 54:28 | 2718 | |
24. | Pecháček Libor | RIC7600 | OB Říčany | 128:45 | + 56:51 | 2461 | |
25. | Slávik Alexander | NNN9001 | Neregistrovaní (NNN) | 142:29 | + 70:35 | ||
26. | Hopanyuk Anatoliy | DKP7900 | Oddíl OB Kotlářka | 146:00 | + 74:06 | 604 | |
Nývlt Martin | DKP8200 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 | |||
Borovička Tomáš | FSP9801 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK | 0 | |||
Šváb Jan | VSP5801 | USK Praha | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pohl Zdeněk | TAP7606 | KOB TRETRA Praha | 61:31 | ||
2. | Laciga Radek | PGP8202 | SK Praga | 63:26 | + 1:55 | |
3. | Blaha Ondřej | EKP7002 | VŠTJ Ekonom Praha | 63:55 | + 2:24 | |
4. | Junek Petr | STH7801 | SK Studenec | 66:02 | + 4:31 | |
5. | Collis Mark | DKP7703 | Oddíl OB Kotlářka | 73:19 | + 11:48 | |
6. | Boudný Jan | SCP7417 | OK Sparta Praha | 74:09 | + 12:38 | |
7. | Koten Pavel | RIC7200 | OB Říčany | 81:30 | + 19:59 | |
8. | Poborský Petr | EKP7500 | VŠTJ Ekonom Praha | 82:05 | + 20:34 | |
9. | Vláčil Daniel | JPV7307 | Oddíl OS SK Prostějov | 84:41 | + 23:10 | |
10. | Ledinský Martin | DKP7901 | Oddíl OB Kotlářka | 92:36 | + 31:05 | |
11. | Vítek Jiří | DKL7300 | KOB Kladno | 105:13 | + 43:42 | |
12. | Tolar Jan | RIC7301 | OB Říčany | 112:01 | + 50:30 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Libor | OKP6504 | SK OK 24 Praha | 41:33 | ||
2. | Kolář Tomáš | SLA7103 | SKOB Slaný | 42:44 | + 1:11 | |
3. | Bořánek Petr | VSP7000 | USK Praha | 42:45 | + 1:12 | |
4. | Doubek Petr | SLA7000 | SKOB Slaný | 42:49 | + 1:16 | |
5. | Kalousek Jiří | DKP6901 | Oddíl OB Kotlářka | 44:06 | + 2:33 | |
6. | Siegl Roman | MFP6700 | VŠSK MFF UK Praha | 45:22 | + 3:49 | |
7. | Bejvl Jakub | LME7100 | SK Los Mělník | 46:41 | + 5:08 | |
8. | Podivínský Tomáš | SCP7201 | OK Sparta Praha | 47:43 | + 6:10 | |
9. | Kabát Jan | EKP6912 | VŠTJ Ekonom Praha | 47:57 | + 6:24 | |
10. | Šritr Martin | TUV6802 | SOK TJ Turnov | 49:46 | + 8:13 | |
11. | Fanta Miroslav | EKP5800 | VŠTJ Ekonom Praha | 50:27 | + 8:54 | |
12. | Klaška Pavel | DKP6500 | Oddíl OB Kotlářka | 51:19 | + 9:46 | |
13. | Procházka Antonín | DCE5500 | KOB Dobřichovice | 51:38 | + 10:05 | |
14. | Bolehovský Pavel | EKP7103 | VŠTJ Ekonom Praha | 59:16 | + 17:43 | |
15. | Reichl Michal | MKP6402 | SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. | 62:17 | + 20:44 | |
16. | Vít David | SPC7200 | SPORTICUS team | 66:58 | + 25:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | KOB TRETRA Praha | 38:57 | ||
2. | Koč Lumír | MKP5401 | SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. | 43:19 | + 4:22 | |
3. | Dlouhý Jiří | DKP5700 | Oddíl OB Kotlářka | 50:52 | + 11:55 | |
4. | Kotecký Roman | 13G4900 | Octavian Droobers | 58:48 | + 19:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rod Matyáš | VSP0803 | USK Praha | 26:43 | ||
2. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 29:00 | + 2:17 | |
3. | Paulů Robert | 8RC7300 | BZP | 31:23 | + 4:40 | |
4. | Müller Vladimír | HCE7700 | TJ Hostivice | 34:23 | + 7:40 | |
5. | Baldrian Tomáš | VSP0405 | USK Praha | 36:42 | + 9:59 | |
6. | Baldrianová Eva | VSP0751 | USK Praha | 44:43 | + 18:00 | |
7. | Havránek Marek | 50:13 | + 23:30 | |||
8. | Šíma Ondřej | 62:08 | + 35:25 | |||
9. | Housková Tereza | 66:07 | + 39:24 | |||
Baldrian Josef | VSP1100 | USK Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Arnošt Kamil | DOR7301 | OK Dobříš | 40:57 | ||
2. | Kalous Vladislav | EKP7702 | VŠTJ Ekonom Praha | 45:03 | + 4:06 | |
3. | Svoboda Jiří | ROZ7500 | OK Roztoky | 56:20 | + 15:23 | |
4. | Hauptfleisch Filip | SRK9401 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 76:19 | + 35:22 | |
5. | Beran Jakub | 8TC8700 | Tempo | 93:42 | + 52:45 | |
6. | Skrbek Tomáš | 101:48 | + 60:51 |