Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21C

Datum:
01.04.2017
Místo konání:
Lučice
Pořadatel:
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Mapa:
Žižkova studánka
Ředitel závodu:
Culka Josef
Hlavní rozhodčí:
Fencíková Vladislava - R3
Stavitel tratí:
Hrstka Vladislav - R3
Protokol:
Závod proběhnul bez závad, hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.

H21C 12.23 km, 310 m, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7956

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 76:02 8338
2. Hovorka Jan LPU7907 OK Lokomotiva Pardubice 81:23 + 5:21 7805
3. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 82:10 + 6:08 7727
4. Drahokoupil Aleš CHT8501 OOB SK Chrast 83:59 + 7:57 7546
5. Srb Vladimír SJI7801 OK Jihlava 84:15 + 8:13 7519
6. Bořil Tomáš ZBM8833 SK Žabovřesky Brno 84:45 + 8:43 7469
7. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 85:30 + 9:28 7394
8. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 86:03 + 10:01 7340
9. Čech Jan SJI9601 OK Jihlava 86:26 + 10:24 7301
10. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 87:40 + 11:38 7179
11. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 88:14 + 12:12 7122
12. Kopáček Jan CHT8510 OOB SK Chrast 89:26 + 13:24 7003
13. Zrník Tomáš OSN7118 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 89:53 + 13:51 6958
14. Gregor Martin CTB7701 SK OB Chotěboř 91:13 + 15:11 6825
15. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 97:03 + 21:01 6244
16. Vítek Pavel CHT7501 OOB SK Chrast 97:31 + 21:29 6197
17. Kafka Matěj SJI9903 OK Jihlava 100:11 + 24:09 5932
18. Chaloupka Martin CHT7301 OOB SK Chrast 102:04 + 26:02 5744
19. Klvaňa Milan CHT7500 OOB SK Chrast 106:04 + 30:02 5345
20. Korecký Miroslav CHT7901 OOB SK Chrast 110:35 + 34:33 4895
21. Komárek Arnošt SJH7702 SJH Jindřichův Hradec 116:47 + 40:45 4278
22. Kamenický Radan OSN6004 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 120:12 + 44:10 3937
23. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 129:23 + 53:21 3023
24. Foltýn Tomáš SJI9801 OK Jihlava 139:23 + 63:21 2026
25. Novohradský Petr PZR8903 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 140:47 + 64:45 1887
Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK 0
Vacek Vojtěch SJI9602 OK Jihlava DISK 0