Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D21C

Datum:
01.04.2017
Místo konání:
Brno – Útěchov, sportovní areál
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Mapa:
Zavíravá 525, 1: 15 000, e=5 m; Zavíravá 525 – jih, 1: 10 000, e=5 m
Ředitel závodu:
Gryc Jan
Hlavní rozhodčí:
Kozáková Zdenka - R1
Stavitel tratí:
Čech Radovan - R2, Sedlář Jan
JURY:
Adámek Libor, Bravená Alexandra, Kheil Radim
Protokol:
Závod proběhl za jasného počasí při teplotě 20°C.
Bylo ošetřena drobná zranění, dva závodníci byli se zraněními předáni k dalšímu vyšetření.
Zpracovatelský software nevyhodnotil mezičasy z čipů verze 6, 10, 11 a SIAC, průchod kontrolami a výsledný čas byl vyhodnocen správně.
Hlavní rozhodčí schválil závod v plném rozsahu.

D21C 5.30 km, 250 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8899

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tichovská Martina PGP8658 SK Praga 42:09 9232
2. Kabáthová Eva ZBM8966 SK Žabovřesky Brno 43:22 + 1:13 8985
3. Hlavová Hana ZBM8888 SK Žabovřesky Brno 45:51 + 3:42 8481
4. Odehnalová Tereza ZBM9757 SK Žabovřesky Brno 49:14 + 7:05 7793
5. Hiklová Natalia ZBM8350 SK Žabovřesky Brno 50:33 + 8:24 7525
6. Vališová Martina OSN9696 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:24 + 9:15 7353
7. Křížová Lenka TTR8551 OOB Třebíč 51:31 + 9:22 7329
8. Jeřábková Jitka TZL9453 SKOB Zlín 52:24 + 10:15 7149
9. Chromá Adéla TBM8870 KOS TJ Tesla Brno 54:16 + 12:07 6770
10. Kociánová Lenka VBM8553 VSK Mendelu Brno 55:51 + 13:42 6448
11. Hiršová Gabriela ZBM9651 SK Žabovřesky Brno 56:33 + 14:24 6306
12. Vernerová Radka VBM8558 VSK Mendelu Brno 59:28 + 17:19 5713
13. Staňková Lucie ASU8756 Magnus Orienteering 59:34 + 17:25 5693
14. Dittrichová Petra KON8787 KOB Konice 59:41 + 17:32 5669
15. Daňková Veronika SBK8151 KOB Start Blansko 66:26 + 24:17 4297
16. Chmelíková Zuzana VBM9353 VSK Mendelu Brno 68:30 + 26:21 3877
17. Dánielová Iva 78C0051 Neregistrovaní - Dánielová 71:07 + 28:58
18. Nedbálková Hana ZBM9755 SK Žabovřesky Brno 72:25 + 30:16 3081
19. Uhlíková Hana SJC8250 Sportcentrum Jičín 77:03 + 34:54 2140
20. Vlčková Hana VBM8555 VSK Mendelu Brno 78:14 + 36:05 1899
MS Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 58:37 + 16:28 0
MS Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 59:13 + 17:04 0