Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21L

Datum:
01.04.2017
Místo konání:
Praha-Přední Kopanina
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Mapa:
Juliána
Ředitel závodu:
Masopustová Elis
Hlavní rozhodčí:
Veselý Jakub - R3
Stavitel tratí:
Kondrát Martin - R3
JURY:
Pospíšilová Marie, Makovský Jakub, Kazda Ondřej
H21L
5.88 km, 200 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8350
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kazda Ondřej SJC8202 Sportcentrum Jičín 38:12 8625
2. Makovský Jakub TAP8511 KOB TRETRA Praha 39:47 + 1:35 8290
3. Jirka Mikuláš STE0000 SK SKI-OB Šternberk 40:31 + 2:19 8135
4. Beneš Jan SJC8703 Sportcentrum Jičín 40:34 + 2:22 8124
5. Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha 40:36 + 2:24 8117
6. Krejčík Jiří TZL8301 SKOB Zlín 41:30 + 3:18 7927
7. Matějů Michal VLI7702 Slavia Liberec orienteering 41:56 + 3:44 7835
8. Oľhava Rastislav ASU8949 Magnus Orienteering 42:11 + 3:59 7783
9. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 42:45 + 4:33 7663
10. Bolehovský Pavel EKP7103 VŠTJ Ekonom Praha 43:35 + 5:23 7487
11. Semerád Antonín DKP9801 Oddíl OB Kotlářka 43:42 + 5:30 7462
12. Fibír Tomáš FSP7901 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:47 + 5:35 7444
13. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB TRETRA Praha 44:03 + 5:51 7388
14. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 44:05 + 5:53 7381
15. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 44:25 + 6:13 7310
16. Skoupý Jan STE9411 SK SKI-OB Šternberk 45:23 + 7:11 7106
17. Špicar Petr SJC8801 Sportcentrum Jičín 45:40 + 7:28 7046
18. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 45:54 + 7:42 6997
19. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 46:35 + 8:23 6852
20. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 46:43 + 8:31 6824
21. Kapal Tomáš KAM9402 OK Kamenice 46:56 + 8:44 6778
22. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 47:03 + 8:51 6754
23. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem, 47:18 + 9:06 6701
24. Prášil Ondřej SJC8401 Sportcentrum Jičín 47:21 + 9:09 6690
25. Hodek Michal TAP8808 KOB TRETRA Praha 47:22 + 9:10 6687
26. Průša Michal VSP7310 USK Praha 49:36 + 11:24 6215
27. Kopecký Pavel VSP7800 USK Praha 50:05 + 11:53 6113
28. Semík Jan VSP6507 USK Praha 50:10 + 11:58 6095
29. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 50:24 + 12:12 6046
30. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 50:30 + 12:18 6025
31. Blahuta Marek MFP7301 VŠSK MFF UK Praha 50:41 + 12:29 5986
32. Zámečník David KAM7500 OK Kamenice 50:51 + 12:39 5951
33. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 51:06 + 12:54 5898
34. Štemberg Milan EKP8608 VŠTJ Ekonom Praha 51:41 + 13:29 5774
35. Lebeda Dušan SPC7312 SPORTICUS team 51:43 + 13:31 5767
36. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 52:07 + 13:55 5683
37. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 52:19 + 14:07 5641
38. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 52:32 + 14:20 5595
39. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 52:42 + 14:30 5559
40. Aschermann Jan VSP6902 USK Praha 52:45 + 14:33 5549
41. Khel Richard SCP7500 OK Sparta Praha 52:55 + 14:43 5514
42. Nitsch Karel FSP7611 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:35 + 15:23 5373
43. Vondra Jiří FSP7600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:52 + 15:40 5313
44. Domín Nikolas EKP8806 VŠTJ Ekonom Praha 54:06 + 15:54 5264
45. Černý Martin TAP8902 KOB TRETRA Praha 54:12 + 16:00 5242
46. Řada Jakub DKP9401 Oddíl OB Kotlářka 54:22 + 16:10 5207
47. Oujeský Tomáš ADA7433 OOB Spartak Adamov 54:28 + 16:16 5186
48. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 55:33 + 17:21 4957
49. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 58:11 + 19:59 4400
50. Besta Lukáš KNC8101 Sokol Kostelec n. Č. l. 58:27 + 20:15 4344
51. Ptáček Jan PVP7200 VSS Přírodověda Praha 58:36 + 20:24 4312
52. Vojtík Petr DKP7203 Oddíl OB Kotlářka 58:44 + 20:32 4284
53. Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun 58:58 + 20:46 4235
54. Semík Jakub VSP0000 USK Praha 60:35 + 22:23 3893
55. Minchev Ivan MFP57xx VŠSK MFF UK Praha 60:54 + 22:42
56. Laga Miroslav ZBP7900 OOB SK Zbraslav 62:06 + 23:54 3572
57. Wagner Libor DKP8511 Oddíl OB Kotlářka 62:59 + 24:47 3386
58. Boudný Jan SCP7417 OK Sparta Praha 64:22 + 26:10 3093
59. Kameník Jan KPY7900 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 65:22 + 27:10 2882
60. Střelba Ondřej KTA7501 SK Kotnov Tábor 65:27 + 27:15 2864
61. Pelikán Lukáš DKL9802 KOB Kladno 65:40 + 27:28 2818
62. Háněl Aleš ZBP7400 OOB SK Zbraslav 68:10 + 29:58 2290
63. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 70:06 + 31:54 1881
64. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 72:11 + 33:59 1441
65. Polívka Petr RIC7401 OB Říčany 72:21 + 34:09 1406
66. Píchal Jan VSP5202 USK Praha 74:56 + 36:44 860
67. Forst Libor MFP6301 VŠSK MFF UK Praha 76:07 + 37:55 610
68. Kalista Michael LBE9701 TJ Lokomotiva Beroun 77:34 + 39:22 303
69. Borovička Tomáš FSP9801 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 83:57 + 45:45 0
70. Hric Jan MFP6300 VŠSK MFF UK Praha 85:26 + 47:14 0
71. Maška Marek MKP8800 SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 86:49 + 48:37 0
72. Liška Petr KPY8601 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 101:34 + 63:22 0
Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Hlaváč Jaroslav SPC9205 SPORTICUS team DISK 0
Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem, DISK 0