Logo
Datum:
01.04.2017
Místo konání:
Praha-Přední Kopanina
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Mapa:
Juliána
Ředitel závodu:
Masopustová Elis
Hlavní rozhodčí:
Veselý Jakub - R3
Stavitel tratí:
Kondrát Martin - R3
JURY:
Pospíšilová Marie, Makovský Jakub, Kazda Ondřej
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D21L     D21K     D35     D45     D55     D65     D75     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H21L     H21K     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P     T    

D10L 1.91 km, 25 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hladíková Julie DKP0857 Oddíl OB Kotlářka 26:39
2. Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem, 30:28 + 3:49
3. Mullis Carolina DKP0951 Oddíl OB Kotlářka 31:22 + 4:43
4. Černá Adéla HCE0850 TJ Hostivice 32:13 + 5:34
5. Zakouřilová Klára VSP0850 USK Praha 38:08 + 11:29
6. Pavlíková Rozárie LIT0851 KOB Litvínov 41:24 + 14:45
7. Petriláková Amálie DOR0953 OK Dobříš 42:09 + 15:30
8. Hejsková Magdalena KAM0850 OK Kamenice 42:14 + 15:35
9. Zemanová Eliška 42:24 + 15:45
10. Baštová Justýna DOR0952 OK Dobříš 43:33 + 16:54
11. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 44:05 + 17:26
12. Jirásková Laura VSP0952 USK Praha 44:30 + 17:51
13. Kopecká Marie VSP0951 USK Praha 44:35 + 17:56
14. Housková Adéla DOR0851 OK Dobříš 46:36 + 19:57
15. Ehlerová Anna VSP0854 USK Praha 50:58 + 24:19
16. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 53:37 + 26:58
17. Pavlů Marie 54:54 + 28:15
18. Markéta Hřebíková 9999991 ARCHIV 55:21 + 28:42
19. Hlaváčková Lucie TAP1050 KOB TRETRA Praha 55:21 + 28:42
20. Řeháková Stella 61:10 + 34:31
21. Rostam Pour Asl Yasmine 3BX0850 ČaČua 61:15 + 34:36
22. Hejnová Barbora VSP0851 USK Praha 113:54 + 87:15
Lampová Julie DKP0952 Oddíl OB Kotlářka DISK
Burianová Žofie DISK
Bartalošová Ada PGP1050 SK Praga DISK

D10 1.90 km, 25 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartalošová Anežka PGP0853 SK Praga 24:37
2. Bublíková Klára TAP0752 KOB TRETRA Praha 24:44 + 0:07
3. Fibírová Lucie FSP0777 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 25:01 + 0:24
4. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 26:44 + 2:07
5. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 26:54 + 2:17
6. Kindlová Anežka RIC0850 OB Říčany 29:02 + 4:25
7. Vejražková Anna KPY0750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 33:07 + 8:30
8. Vlašaná Karolína DOR0751 OK Dobříš 33:17 + 8:40
9. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 33:45 + 9:08
10. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 33:51 + 9:14
11. Mirčeva Tereza DOR0750 OK Dobříš 33:59 + 9:22
12. Žemlová Barbora KAM0751 OK Kamenice 36:24 + 11:47
13. Hudosová Kristýna RIC0750 OB Říčany 37:03 + 12:26
14. Jandová Eva DOR0752 OK Dobříš 38:02 + 13:25
15. Buková Hana ROU0750 SKOB Roudnice nad Labem, 41:02 + 16:25
16. Kašparová Alžběta DOR0753 OK Dobříš 49:57 + 25:20
17. Lampová Amálie DKP0752 Oddíl OB Kotlářka 52:26 + 27:49
18. Stoklasová Eliška RIC0756 OB Říčany 54:45 + 30:08
19. Geffertová Agáta FSP0753 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 56:48 + 32:11
20. Bulířová Žofie TAP0850 KOB TRETRA Praha 59:40 + 35:03
21. Havlová Tereza KNC0750 Sokol Kostelec n. Č. l. 68:22 + 43:45
22. Ludvíková Natálie KNC0751 Sokol Kostelec n. Č. l. 77:24 + 52:47
Ptáčková Hana PGP0750 SK Praga DISK
Pilátová Rozálie DKL0750 KOB Kladno DISK

D12 2.04 km, 35 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škáchová Viktorie KAM0650 OK Kamenice 19:50
2. Švecová Karolína ZVO0557 OB SK Zvole 24:12 + 4:22
3. Bambousková Julie DOR0650 OK Dobříš 24:52 + 5:02
4. Škáchová Zuzana KAM0651 OK Kamenice 25:46 + 5:56
5. Černá Justina HCE TJ Hostivice 25:49 + 5:59
6. Redlová Barbora SLA0650 SKOB Slaný 26:56 + 7:06
7. Kotková Adéla RIC0655 OB Říčany 28:04 + 8:14
8. Blahutová Martina MFP0550 VŠSK MFF UK Praha 28:27 + 8:37
9. Linhartová Klára ZVO0556 OB SK Zvole 31:43 + 11:53
10. Pokorná Terezie RIC0552 OB Říčany 32:11 + 12:21
11. Chramostová Julie KAM0652 OK Kamenice 34:32 + 14:42
12. Polívková Beáta RIC0652 OB Říčany 35:14 + 15:24
13. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 35:18 + 15:28
14. Housková Barbora DOR0655 OK Dobříš 35:36 + 15:46
15. Kohoutová Zdeňka DKL0651 KOB Kladno 36:43 + 16:53
16. Ludvíková Alice KNC0555 Sokol Kostelec n. Č. l. 40:00 + 20:10
17. Rendová Kateřina KAM0550 OK Kamenice 40:29 + 20:39
18. Chobotová Klára ROZ0550 OK Roztoky 41:13 + 21:23
19. Ransdorfová Hedvika DKP0556 Oddíl OB Kotlářka 41:23 + 21:33
20. Maříková Alžběta FSP0650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:05 + 25:15
21. Šantorová Eliška ROZ0552 OK Roztoky 47:27 + 27:37
22. Zemková Pavlína SLA0551 SKOB Slaný 49:04 + 29:14
23. Botková Josefína KNC0551 Sokol Kostelec n. Č. l. 53:00 + 33:10
24. Priehodová Nela PGP0655 SK Praga 56:38 + 36:48
25. Jirkovská Magdaléna SLA0550 SKOB Slaný 60:23 + 40:33
26. Vláčilová Anna RIC0657 OB Říčany 63:58 + 44:08
27. Ptáčková Veronika PGP0551 SK Praga 64:43 + 44:53
28. Čechová Klára SLA0552 SKOB Slaný 70:06 + 50:16
29. Dobiášová Anna ROU0550 SKOB Roudnice nad Labem, 71:14 + 51:24
30. Bernová Viktorie ROZ0553 OK Roztoky 71:25 + 51:35
31. Koubková Tereza DOR0651 OK Dobříš 72:02 + 52:12
32. Dvořáková Veronika DOR0554 OK Dobříš 73:02 + 53:12
33. Pompachová Karolína TAP0652 KOB TRETRA Praha 76:42 + 56:52
34. Hroňková Barbora VSP0650 USK Praha 86:21 + 66:31
35. Gerlachová Eliška ROZ0551 OK Roztoky 89:08 + 69:18
36. Machová Karolína VSP0652 USK Praha 109:10 + 89:20
37. Kuncová Adéla ROZ0653 OK Roztoky 116:17 + 96:27
38. Pastuszková Laura VSP0654 USK Praha 122:16 + 102:26
Nováková Nina KAM0554 OK Kamenice DISK
Oujeská Simona ADA0551 OOB Spartak Adamov DISK

D14 2.85 km, 20 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černá Ema ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem, 25:25
2. Poborská Eliška DKP0358 Oddíl OB Kotlářka 26:36 + 1:11
3. Beranová Hana VSP0455 USK Praha 27:42 + 2:17
4. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 27:43 + 2:18
5. Pelantová Martina RIC0550 OB Říčany 28:28 + 3:03
6. Malečková Hana VSP0553 USK Praha 29:29 + 4:04
7. Nentvichová Julie DOR0351 OK Dobříš 29:31 + 4:06
8. Janečková Josefína EKP0351 VŠTJ Ekonom Praha 29:51 + 4:26
9. De Heij Laura RIC0450 OB Říčany 30:06 + 4:41
10. Aschermannová Klára VSP0454 USK Praha 30:21 + 4:56
11. Šimšová Pavla MFP0551 VŠSK MFF UK Praha 30:38 + 5:13
12. Švecová Anežka ZVO0352 OB SK Zvole 32:25 + 7:00
13. Machová Anna LME0451 SK Los Mělník 33:46 + 8:21
14. Víšková Veronika KAM0452 OK Kamenice 34:09 + 8:44
15. Čermáková Klára PGP0352 SK Praga 34:40 + 9:15
16. Jirkovská Kateřina SLA0350 SKOB Slaný 35:07 + 9:42
17. Arnoštová Veronika DOR0455 OK Dobříš 36:10 + 10:45
18. Jedličková Kristýna KAM0455 OK Kamenice 37:52 + 12:27
19. Cincibusová Lenka FSP0450 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 37:52 + 12:27
20. Jirasová Anežka DOR0350 OK Dobříš 38:09 + 12:44
21. Smolková Barbora TAP0356 KOB TRETRA Praha 39:13 + 13:48
22. Kopecká Valentýna VSP0453 USK Praha 39:37 + 14:12
23. Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany 39:47 + 14:22
24. Bulířová Ema TAP0452 KOB TRETRA Praha 40:03 + 14:38
25. Čapková Lucie KAM0459 OK Kamenice 41:00 + 15:35
26. Neubauerová Anna DOR0456 OK Dobříš 41:44 + 16:19
27. Baštová Julie DOR0353 OK Dobříš 41:58 + 16:33
28. Kramlová Kateřina ZVO0353 OB SK Zvole 42:12 + 16:47
29. Kramlová Barbora ZVO0452 OB SK Zvole 44:41 + 19:16
30. Trešlová Veronika KAM0457 OK Kamenice 44:47 + 19:22
31. Dobiášová Jitka ROU0350 SKOB Roudnice nad Labem, 49:04 + 23:39
32. Štěpánková Julie KAM0458 OK Kamenice 51:02 + 25:37
33. Vláčilová Barbora RIC0457 OB Říčany 53:35 + 28:10
34. Botková Alžběta KNC0352 Sokol Kostelec n. Č. l. 53:56 + 28:31
35. Chramostová Amálie KAM0355 OK Kamenice 57:02 + 31:37
36. Buková Anežka ROU0351 SKOB Roudnice nad Labem, 60:10 + 34:45
37. Ripplová Emma DKP0460 Oddíl OB Kotlářka 70:25 + 45:00
Berounská Adéla DISK

D16 3.39 km, 120 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bejvlová Karolína PGP0256 SK Praga 30:42
2. Vyhnálková Marie RIC0151 OB Říčany 36:06 + 5:24
3. Aschermannová Tereza VSP0253 USK Praha 36:07 + 5:25
4. Tichá Dorotea DKP0351 Oddíl OB Kotlářka 37:44 + 7:02
5. Hankovcová Helena KAM0350 OK Kamenice 38:24 + 7:42
6. Kašparová Barbora SLA0251 SKOB Slaný 38:59 + 8:17
7. Řadová Lucie DKP0251 Oddíl OB Kotlářka 40:06 + 9:24
8. Chaloupková Hana KAM0252 OK Kamenice 42:06 + 11:24
9. Sanna Karin DKP0250 Oddíl OB Kotlářka 45:04 + 14:22
10. Titzová Adéla VSP0250 USK Praha 47:09 + 16:27
11. Nosková Klára VSP0255 USK Praha 47:42 + 17:00
12. Kastnerová Jessica DOR0250 OK Dobříš 48:08 + 17:26
13. Votavová Žofie KNC0250 Sokol Kostelec n. Č. l. 48:56 + 18:14
14. Blahová Pavla EKP0153 VŠTJ Ekonom Praha 50:36 + 19:54
15. Geislerová Aneta DKL0151 KOB Kladno 50:59 + 20:17
16. Beranová Eva VSP0254 USK Praha 51:40 + 20:58
17. Hovorková Tereza ZVO0153 OB SK Zvole 52:01 + 21:19
18. Štěpánková Ema KAM0255 OK Kamenice 55:38 + 24:56
19. Vítková Barbora DKL0250 KOB Kladno 56:01 + 25:19
20. Petriláková Anežka DOR0251 OK Dobříš 56:28 + 25:46
21. Selucká Alžběta KAM0257 OK Kamenice 56:50 + 26:08
22. Černá Aneta PGP0254 SK Praga 57:47 + 27:05
23. Berounská Anna VSP0206 USK Praha 59:33 + 28:51
24. Popová Veronika TAP0253 KOB TRETRA Praha 59:54 + 29:12
25. Janderová Barbora PGP0251 SK Praga 62:48 + 32:06
26. Popová Jana TAP0252 KOB TRETRA Praha 64:12 + 33:30
27. Horychová Zuzana DKL0150 KOB Kladno 66:47 + 36:05
28. Vallová Kristýna ZVO0152 OB SK Zvole 76:48 + 46:06
29. Ledinská Eliška DKP0256 Oddíl OB Kotlářka 90:45 + 60:03

D18 3.82 km, 150 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dědková Teodora TAP0051 KOB TRETRA Praha 38:42
2. Aschermannová Karolína KAM0051 OK Kamenice 40:33 + 1:51
3. Kopecká Johana VSP9950 USK Praha 43:29 + 4:47
4. Šrámková Hana RIC0051 OB Říčany 43:45 + 5:03
5. Škarková Kateřina PGP9955 SK Praga 45:13 + 6:31
6. Straková Veronika SLA0051 SKOB Slaný 55:16 + 16:34
7. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 57:09 + 18:27
8. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 67:16 + 28:34
9. Čiháková Barbora KNC9950 Sokol Kostelec n. Č. l. 71:43 + 33:01
10. Klikarová Ivana DKP9953 Oddíl OB Kotlářka 78:41 + 39:59
11. Svátková Anna SLP9951 OOB Slavia Praha 80:14 + 41:32
12. Benešová Hana DKL0050 KOB Kladno 85:27 + 46:45
13. Kyralová Anna KAM0052 OK Kamenice 88:11 + 49:29

D21L 4.69 km, 200 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7925

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hrstková Vladěna ZBM8787 SK Žabovřesky Brno 40:32 8026
2. Margoldová Barbora DKP8654 Oddíl OB Kotlářka 41:10 + 0:38 7904
3. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 41:28 + 0:56 7846
4. Karochová Simona DKP8853 Oddíl OB Kotlářka 41:33 + 1:01 7830
5. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 43:55 + 3:23 7373
6. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB TRETRA Praha 44:19 + 3:47 7296
7. Valášková Šárka KAM6951 OK Kamenice 44:23 + 3:51 7283
8. Benešová Lucie SJC8951 Sportcentrum Jičín 46:06 + 5:34 6951
9. Rambová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 46:51 + 6:19 6807
10. Nedbalová Jana MFP8050 VŠSK MFF UK Praha 47:11 + 6:39 6742
11. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 47:32 + 7:00 6675
12. Snížková Petra DKP7752 Oddíl OB Kotlářka 47:46 + 7:14 6630
13. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 48:13 + 7:41 6543
14. Neumannová Kateřina PVP9250 VSS Přírodověda Praha 48:41 + 8:09 6453
15. Hojná Silvie SCP7950 OK Sparta Praha 48:50 + 8:18 6424
16. Šimšová Jana MFP7651 VŠSK MFF UK Praha 50:08 + 9:36 6173
17. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 50:08 + 9:36 6173
18. Horová Magda VSP5450 USK Praha 51:04 + 10:32 5993
19. Vítková Lucie PTE9474 TJ Sokol Ptení 51:16 + 10:44 5954
20. Dlouhá Hana DKP9450 Oddíl OB Kotlářka 51:21 + 10:49 5938
21. Petráňová Jana SCP7555 OK Sparta Praha 51:26 + 10:54 5922
22. Králová Michaela MFP7959 VŠSK MFF UK Praha 51:33 + 11:01 5899
23. Boumová Irena KSH7756 OB Kašperské Hory 53:52 + 13:20 5452
24. Tihonová Hana TAP9052 KOB TRETRA Praha 54:03 + 13:31 5417
25. Ondráčková Veronika EKP7850 VŠTJ Ekonom Praha 54:25 + 13:53 5346
26. Matějková Hana DKP8954 Oddíl OB Kotlářka 54:59 + 14:27 5237
27. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 55:10 + 14:38 5201
28. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 55:33 + 15:01 5127
29. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 56:05 + 15:33 5024
30. Hájková Eliška KAM9851 OK Kamenice 56:54 + 16:22 4867
31. Škáchová Petra KAM7054 OK Kamenice 57:38 + 17:06 4725
32. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 58:52 + 18:20 4487
33. Karbanová Vendula DKP8350 Oddíl OB Kotlářka 63:13 + 22:41 3647
34. Grolichová Lucie ZBP7850 OOB SK Zbraslav 63:25 + 22:53 3609
35. Znamenáčková Helena TAP8153 KOB TRETRA Praha 63:54 + 23:22 3515
36. Zoubková Jana ZBP8050 OOB SK Zbraslav 64:58 + 24:26 3309
37. Krausová Barbora TJP9150 TJ Sokol Troja 65:50 + 25:18 3142
38. Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 66:43 + 26:11
39. Klusáková Barbora DKP9157 Oddíl OB Kotlářka 67:23 + 26:51 2843
40. Burešová Lenka DKP8351 Oddíl OB Kotlářka 67:27 + 26:55 2830
41. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 70:26 + 29:54 2254
42. Karasová Jana FSP6153 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 76:08 + 35:36 1154
43. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 79:24 + 38:52 523
44. Blahutová Hanka MFP7953 VŠSK MFF UK Praha 82:16 + 41:44 0
45. Vejrostová Lenka KPY8853 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 97:33 + 57:01 0

D21K 3.82 km, 150 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4669

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pavlíková Klára LIT7451 KOB Litvínov 46:23 4759
2. Jergušová Hana ASU9199 Magnus Orienteering 47:31 + 1:08 4647
3. Zamazalová Kateřina TAP9053 KOB TRETRA Praha 47:59 + 1:36 4601
4. Kopecká Eliška KNC9850 Sokol Kostelec n. Č. l. 49:22 + 2:59 4464
5. Neuhäuserová Ladislava VSP8151 USK Praha 50:25 + 4:02 4361
6. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 51:03 + 4:40 4298
7. Němečková Hana VSP9051 USK Praha 51:33 + 5:10 4249
8. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 52:58 + 6:35 4109
9. Kašparová Adéla VSP9850 USK Praha 53:46 + 7:23
10. Šubrtová Věra TAP8150 KOB TRETRA Praha 54:56 + 8:33 3915
11. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 57:02 + 10:39 3708
12. Beranová Kristína TZL8553 SKOB Zlín 59:42 + 13:19 3444
13. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 60:44 + 14:21 3342
14. Zajícová Markéta TAP9054 KOB TRETRA Praha 63:09 + 16:46 3104
15. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 68:21 + 21:58 2590
16. Tučková Lucie DKP8550 Oddíl OB Kotlářka 68:38 + 22:15 2562
17. Gottvaldová Denisa DKL8550 KOB Kladno 73:14 + 26:51 2108
18. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 87:03 + 40:40 744
19. Mikanová Kateřina EKP8461 VŠTJ Ekonom Praha 93:33 + 47:10 103
20. Klímová Lucie EKP9350 VŠTJ Ekonom Praha 99:59 + 53:36 0

D35 3.93 km, 130 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rydlová Jana VIC7752 OB Vizovice 40:20
2. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 40:27 + 0:07
3. Kopecká Anežka VSP8150 USK Praha 40:50 + 0:30
4. Čejková Kateřina DKL5850 KOB Kladno 41:52 + 1:32
5. Šrámková Iva RIC7251 OB Říčany 42:09 + 1:49
6. Arnoštová Kateřina DOR7652 OK Dobříš 42:48 + 2:28
7. Klapalová Pavla VSP7099 USK Praha 43:50 + 3:30
8. Zakouřilová Helena VSP7453 USK Praha 45:26 + 5:06
9. Bezpalcová Zuzana OKP7454 SK OK 24 Praha 49:14 + 8:54
10. Sedláčková Petra ROZ7050 OK Roztoky 49:28 + 9:08
11. Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientačním běhu 49:39 + 9:19
12. Bejvlová Martina LME7350 SK Los Mělník 49:53 + 9:33
13. Forstereviczová Jana DOR7653 OK Dobříš 50:50 + 10:30
14. Brabencová Alena SOB7150 SOBSA 53:53 + 13:33
15. Štraitová Jitka VSP7252 USK Praha 54:48 + 14:28
16. Mirčeva Lenka DOR7350 OK Dobříš 54:57 + 14:37
17. Perknerová Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 55:12 + 14:52
18. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 55:31 + 15:11
19. Kotková Lenka RIC7352 OB Říčany 55:39 + 15:19
20. Fibírová Zuzana FSP7555 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 55:40 + 15:20
21. Vyhnálková Eva RIC7552 OB Říčany 58:03 + 17:43
22. Lorencová Marcela DOR7752 OK Dobříš 59:05 + 18:45
23. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 Báječné ženy v orientačním běhu 59:30 + 19:10
24. Kolářová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 61:05 + 20:45
25. Izdná Petra DKP8051 Oddíl OB Kotlářka 61:59 + 21:39
26. Hladíková Zuzana DKP7852 Oddíl OB Kotlářka 62:15 + 21:55
27. Popová Veronika TAP7450 KOB TRETRA Praha 64:28 + 24:08
28. Hlaváčková Klára 6MC7750 Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice 65:12 + 24:52
29. Hudosová Gabriela RIC7299 OB Říčany 65:15 + 24:55
30. Janderová Markéta SOB7750 SOBSA 66:14 + 25:54
31. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 67:53 + 27:33
32. Ludvíková Katarina KNC7700 Sokol Kostelec n. Č. l. 68:46 + 28:26
33. Bártíková Irena VSP7461 USK Praha 70:10 + 29:50
34. Skripniková Kateřina FSP8051 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 71:15 + 30:55
35. Svítilová Pavla BZP7750 Báječné ženy v orientačním běhu 74:51 + 34:31
36. Hellerová Alena ROU7850 SKOB Roudnice nad Labem, 75:54 + 35:34
37. Maříková Markéta FSP7351 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 76:43 + 36:23
38. Ledinská Leona DKP8161 Oddíl OB Kotlářka 79:05 + 38:45
39. Jirasová Jana DOR7450 OK Dobříš 79:19 + 38:59
40. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 79:51 + 39:31
41. Geislerová Dita DKL7550 KOB Kladno 80:53 + 40:33
42. Pilařová Kateřina CEP8050 Čepíci 81:04 + 40:44
43. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 85:11 + 44:51
44. De Heij Margita RIC7350 OB Říčany 88:37 + 48:17
45. Havlová Eva KNC7800 Sokol Kostelec n. Č. l. 90:54 + 50:34
46. Cichrová Iveta TAP7752 KOB TRETRA Praha 118:33 + 78:13
Machová Jana VSP7754 USK Praha DISK

D45 3.37 km, 130 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 37:21
2. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 39:53 + 2:32
3. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 40:04 + 2:43
4. Sieglová Dagmar MFP7050 VŠSK MFF UK Praha 40:21 + 3:00
5. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 41:03 + 3:42
6. Čiháková Lenka KNC6750 Sokol Kostelec n. Č. l. 41:30 + 4:09
7. Bejčková Jana DKL7150 KOB Kladno 42:15 + 4:54
8. Nováková Marie OKP6953 SK OK 24 Praha 42:47 + 5:26
9. Hudečková Helena KTA6951 SK Kotnov Tábor 43:49 + 6:28
10. Šedivá Miroslava EKP5750 VŠTJ Ekonom Praha 44:43 + 7:22
11. Cincibusová Ivana FSP6651 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:09 + 7:48
12. Tihonová Jindra TAP6253 KOB TRETRA Praha 45:38 + 8:17
13. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 46:08 + 8:47
14. Mědílková Iva SPC7160 SPORTICUS team 46:36 + 9:15
15. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 46:41 + 9:20
16. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 48:10 + 10:49
17. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 48:10 + 10:49
18. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 48:14 + 10:53
19. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 49:05 + 11:44
20. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem, 49:24 + 12:03
21. Barborová LEnka 50:40 + 13:19
22. Forstová Lenka MFP6850 VŠSK MFF UK Praha 50:59 + 13:38
23. Michálková Jiřina VSP6151 USK Praha 51:23 + 14:02
24. Mudrová Martina HCE6451 TJ Hostivice 52:58 + 15:37
25. Kohoutová Pavla KNC6251 Sokol Kostelec n. Č. l. 52:59 + 15:38
26. Melišíková Radka TAP7152 KOB TRETRA Praha 53:39 + 16:18
27. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 53:46 + 16:25
28. Dittrtová Lucie LME6852 SK Los Mělník 54:03 + 16:42
29. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 54:24 + 17:03
30. Havlíčková Jindra KNC6150 Sokol Kostelec n. Č. l. 55:31 + 18:10
31. Pavlíčková Lenka DOR7251 OK Dobříš 56:01 + 18:40
32. Řadová Jaromíra DKP6551 Oddíl OB Kotlářka 56:45 + 19:24
33. Bártová Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 58:52 + 21:31
34. Malačková Jana DKP6150 Oddíl OB Kotlářka 59:42 + 22:21
35. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 63:20 + 25:59
36. Hlubučková Šárka KAM6851 OK Kamenice 65:15 + 27:54
37. Kopáčková Alena DOR6450 OK Dobříš 66:23 + 29:02
38. Vítková Marie DKL7054 KOB Kladno 67:55 + 30:34
39. Straková Jana SLA7251 SKOB Slaný 68:22 + 31:01
40. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 69:00 + 31:39
41. Aschermannová Eva KAM6550 OK Kamenice 71:00 + 33:39
42. Čermáková Šárka 5XC6950 SK Nepoměřice 72:03 + 34:42
43. Blahová Markéta EKP6951 VŠTJ Ekonom Praha 74:33 + 37:12
44. Nováková Irena OKP6651 SK OK 24 Praha 75:38 + 38:17
45. Kohoutová Zdeňka DKL7251 KOB Kladno 78:21 + 41:00
46. Hadačová Pavla SOB7152 SOBSA 81:13 + 43:52

D55 2.67 km, 35 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 37:35
2. Seifertová Marie SBK5555 KOB Start Blansko 42:06 + 4:31
3. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 43:05 + 5:30
4. Cabrnochová Hana DKL5550 KOB Kladno 43:08 + 5:33
5. Dlouhá Jana DKP5950 Oddíl OB Kotlářka 43:29 + 5:54
6. Hejtmánková Alena TAP5452 KOB TRETRA Praha 43:34 + 5:59
7. Kujanová Martina BZP5850 Báječné ženy v orientačním běhu 44:26 + 6:51
8. Dlasková Anna DKP5350 Oddíl OB Kotlářka 47:24 + 9:49
9. Nováková Jiřina UVP4950 Slovan Praha 47:49 + 10:14
10. Wolkerová Dagmar TJP5250 TJ Sokol Troja 48:13 + 10:38
11. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 49:34 + 11:59
12. Dvořáková Ladislava PGP4451 SK Praga 59:52 + 22:17
Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha DISK
Šilerová Zdena KNC5750 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK

D65 2.26 km, 25 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 38:45
2. Stehnová Hana DKP5150 Oddíl OB Kotlářka 38:50 + 0:05
3. Kupcová Věroslava HSU4850 Horizont klub Šumperk 43:10 + 4:25
4. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 43:27 + 4:42
5. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 45:27 + 6:42

D75 2.26 km, 25 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bláhová Blanka SJP3651 KČT Slavoj Praha 61:10
2. Provazníková Svatava TJP4250 TJ Sokol Troja 84:26 + 23:16

H10L 1.91 km, 25 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlů Jakub 23:42
2. Schnabl Petr RIC0802 OB Říčany 27:59 + 4:17
3. Fibír Jakub FSP0900 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 28:04 + 4:22
4. Mach David VSP0801 USK Praha 34:37 + 10:55
5. Pilát Jaromír DKL0900 KOB Kladno 34:39 + 10:57
6. Jedlička Aleš VSP0800 USK Praha 35:03 + 11:21
7. Vostrý Jonáš DKP0714 Oddíl OB Kotlářka 36:59 + 13:17
8. Svítil Martin PGP0903 SK Praga 37:21 + 13:39
9. Kolenec Jan HCE0800 TJ Hostivice 37:21 + 13:39
10. Král Samuel MFP0801 VŠSK MFF UK Praha 37:56 + 14:14
11. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 39:04 + 15:22
12. Štelšovský Karel 39:06 + 15:24
13. Vrána Jan DKP0902 Oddíl OB Kotlářka 46:24 + 22:42
14. Procházka Vít DKP0711 Oddíl OB Kotlářka 46:25 + 22:43
15. Pavlů MAtěj 47:30 + 23:48
16. Jiras František DOR0900 OK Dobříš 47:55 + 24:13
17. Peckl Kryštof DOR0806 OK Dobříš 49:14 + 25:32
18. Maroušek Dominik 53:34 + 29:52
19. Ransdorf Vít DKP0710 Oddíl OB Kotlářka 54:25 + 30:43
20. Hradil Michal HCE0900 TJ Hostivice 73:19 + 49:37
21. Pastuszek Lukáš VSP1000 USK Praha 73:54 + 50:12
22. Pilař František CEP0900 Čepíci 75:06 + 51:24
23. Španěl Viktor DOR0901 OK Dobříš 90:08 + 66:26
24. Ouda Filip 6KC0800 Neregistrovaný 100:07 + 76:25
25. Ouda Kryštof 6KC1000 Neregistrovaný 101:08 + 77:26
Kleňha Richard DKP0809 Oddíl OB Kotlářka DISK
Darmovzal Šimon PGP1001 SK Praga DISK
Doležal Jakub DOR0807 OK Dobříš DISK
Matouš Fröhde 9999983 ARCHIV DISK

H10 1.90 km, 25 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedláček Patrik ROZ0800 OK Roztoky 16:00
2. Matys Ondřej DOR0803 OK Dobříš 18:05 + 2:05
3. Zápotocký Jiří SLA0800 SKOB Slaný 18:30 + 2:30
4. Lorenc Vašík DOR0702 OK Dobříš 19:05 + 3:05
5. Jiras Antonín DOR0701 OK Dobříš 19:36 + 3:36
6. Vrba Matyáš FSP0706 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 20:17 + 4:17
7. Tůma Jonáš 22:20 + 6:20
8. Brandejs Štěpán DKP0807 Oddíl OB Kotlářka 25:06 + 9:06
9. Skripnik Matouš FSP0800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 25:17 + 9:17
10. Machar Eda DKP0803 Oddíl OB Kotlářka 26:00 + 10:00
11. Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem, 26:01 + 10:01
12. Bažata Alberto KAM0702 OK Kamenice 26:15 + 10:15
13. Šubrt Ondřej TAP0801 KOB TRETRA Praha 26:41 + 10:41
14. Jandera Kryštof PGP0700 SK Praga 28:05 + 12:05
15. Geisler Richard DKL0700 KOB Kladno 31:28 + 15:28
16. Šimek Matouš KAM0800 OK Kamenice 31:54 + 15:54
17. Matyšek Ondřej PGP0703 SK Praga 32:56 + 16:56
18. Bublík František TAP0803 KOB TRETRA Praha 33:39 + 17:39
19. Schnabl Jakub RIC0706 OB Říčany 35:28 + 19:28
20. Bláha Šimon SJP0700 KČT Slavoj Praha 35:41 + 19:41
21. Hlaváček Vojtěch TAP0700 KOB TRETRA Praha 39:34 + 23:34
22. Šantora Marek ROZ0702 OK Roztoky 42:06 + 26:06
23. Španěl Filip DOR0704 OK Dobříš 51:29 + 35:29
24. Havlák Štěpán ROU0801 SKOB Roudnice nad Labem, 58:14 + 42:14
25. Svítil Patrik PGP0706 SK Praga 59:14 + 43:14
26. Izdný Lukáš DKP0811 Oddíl OB Kotlářka 62:37 + 46:37
27. Volek Robin KNC0701 Sokol Kostelec n. Č. l. 73:25 + 57:25
28. Jonáš Alexandr FSP0801 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 78:24 + 62:24
29. Oujeský Dan ADA0701 OOB Spartak Adamov 707:25 + 691:25
Chobot Karel ROZ0801 OK Roztoky DISK

H12 2.16 km, 40 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bulíř Jáchym TAP0602 KOB TRETRA Praha 19:29
2. Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem, 21:41 + 2:12
3. Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 21:58 + 2:29
4. Jíra Filip ROZ0500 OK Roztoky 23:31 + 4:02
5. Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga 24:08 + 4:39
6. Dlouhý Aleš PGP0502 SK Praga 24:53 + 5:24
7. Husák Ondřej SLA0600 SKOB Slaný 25:32 + 6:03
8. Čech Adam ROZ0601 OK Roztoky 25:39 + 6:10
9. Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 26:33 + 7:04
10. Městka Václav VSP0600 USK Praha 29:03 + 9:34
11. Marhold Václav ZVO0501 OB SK Zvole 29:08 + 9:39
12. Schnabl David RIC0508 OB Říčany 29:44 + 10:15
13. Semecký Vít TAP0601 KOB TRETRA Praha 29:57 + 10:28
14. Černý Matouš TAP0501 KOB TRETRA Praha 30:20 + 10:51
15. Kalous Tomáš EKP0601 VŠTJ Ekonom Praha 31:07 + 11:38
16. Střelba Antonín PGP0605 SK Praga 31:36 + 12:07
17. Oujeský Lukáš ADA0504 OOB Spartak Adamov 32:29 + 13:00
18. Hradil Martin HCE0600 TJ Hostivice 32:48 + 13:19
19. Bláha Matyáš SJP0500 KČT Slavoj Praha 33:00 + 13:31
20. Havlák René ROU0602 SKOB Roudnice nad Labem, 36:51 + 17:22
21. Bláha Vojtěch SJP0501 KČT Slavoj Praha 37:03 + 17:34
22. Štrait Vilém VSP0701 USK Praha 37:19 + 17:50
23. Meier David VSP0606 USK Praha 38:07 + 18:38
24. Ledinský Matěj DKP0602 Oddíl OB Kotlářka 38:46 + 19:17
25. Mencl Josef VSP0602 USK Praha 39:21 + 19:52
26. Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka 46:13 + 26:44
27. Kuttelwascher Adam HCE0601 TJ Hostivice 46:41 + 27:12
28. Španěl Benedikt DOR0508 OK Dobříš 47:14 + 27:45
29. Skripnik Nikola FSP0600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 50:50 + 31:21
30. Nový Jáchym DOR0502 OK Dobříš 52:45 + 33:16
31. Pop Jonáš TAP0600 KOB TRETRA Praha 56:00 + 36:31
32. Hronza Štěpán DOR0501 OK Dobříš 57:28 + 37:59
33. Vondra Tomáš FSP0500 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 60:52 + 41:23
34. Dragoun Matěj DOR0603 OK Dobříš 61:23 + 41:54
35. Perkner Vít ZVO0603 OB SK Zvole 71:12 + 51:43
36. Moláček Tadeáš TAP0506 KOB TRETRA Praha 84:02 + 64:33
37. Kuchař Pavel RIC0604 OB Říčany 85:29 + 66:00
38. Havlíček Martin DOR0601 OK Dobříš 87:13 + 67:44
39. Vaňha Jan KPY0503 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 94:18 + 74:49
Hrouda Šimon UBM0504 MENISKOS Brno DISK
Tofel Šimon TAP0605 KOB TRETRA Praha DISK

H14 3.11 km, 40 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 25:32
2. Sedláček Jaroslav DKP0309 Oddíl OB Kotlářka 25:42 + 0:10
3. Šrámek Jaromír RIC0303 OB Říčany 26:02 + 0:30
4. Bolehovský Daniel VSP0508 USK Praha 27:01 + 1:29
5. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 27:33 + 2:01
6. Průša Dominik VSP0406 USK Praha 28:05 + 2:33
7. Snížek Martin DOR0405 OK Dobříš 30:38 + 5:06
8. Blaha Jiří EKP0401 VŠTJ Ekonom Praha 30:55 + 5:23
9. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 31:39 + 6:07
10. Trnka Martin jun VSP0300 USK Praha 32:43 + 7:11
11. Janda Jakub DOR0403 OK Dobříš 33:27 + 7:55
12. Pilát Bořivoj DKL0500 KOB Kladno 33:33 + 8:01
13. Zakouřil Matyáš VSP0400 USK Praha 33:34 + 8:02
14. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 35:37 + 10:05
15. Tůma Šimon TAP0400 KOB TRETRA Praha 37:01 + 11:29
16. Černý Antonín TAP0402 KOB TRETRA Praha 38:00 + 12:28
17. Titz Adam VSP0401 USK Praha 38:38 + 13:06
18. Janas Adam PGP0404 SK Praga 39:17 + 13:45
19. Jedlička Jakub KAM0404 OK Kamenice 39:49 + 14:17
20. Blaha Michal EKP0402 VŠTJ Ekonom Praha 39:58 + 14:26
21. Hejna Viktor VSP0408 USK Praha 40:11 + 14:39
22. Snížek Ondřej DOR0406 OK Dobříš 40:58 + 15:26
23. Mareš Albert DKP0308 Oddíl OB Kotlářka 41:35 + 16:03
24. Šiler Martin KAM0501 OK Kamenice 41:47 + 16:15
25. Mařík Antonín FSP0300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:21 + 16:49
26. Šácha Václav DOR0410 OK Dobříš 43:27 + 17:55
27. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 44:34 + 19:02
28. Petrilák Matouš DOR0409 OK Dobříš 49:04 + 23:32
29. Nosek Daniel VSP0409 USK Praha 50:15 + 24:43
30. Marhold Přemysl ZVO0301 OB SK Zvole 54:28 + 28:56
31. Hronza Jakub DOR0300 OK Dobříš 75:29 + 49:57
32. Pavlík Matěj LIT0401 KOB Litvínov 78:45 + 53:13
33. Swart Benjamin DKL0300 KOB Kladno 101:05 + 75:33
34. Kozadajev Adam KNC0303 Sokol Kostelec n. Č. l. 103:37 + 78:05
35. Mucha Ondřej RIC0400 OB Říčany 105:35 + 80:03
Mišoň Daniel KAM0500 OK Kamenice DISK
Kačer Jakub DISK
Hejna Igor VSP0407 USK Praha DISK
Španěl Vojtěch DOR0407 OK Dobříš DISK
Vejražka David KPY0401 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK

H16 3.83 km, 155 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarc Antonín DKP0203 Oddíl OB Kotlářka 25:48
2. Šimša Martin PGP0309 SK Praga 28:19 + 2:31
3. Malačka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 28:59 + 3:11
4. Siegl Matyáš PGP0104 SK Praga 30:10 + 4:22
5. Mayer Šimon KSH0202 OB Kašperské Hory 31:10 + 5:22
6. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 33:22 + 7:34
7. Melišík Martin TAP0200 KOB TRETRA Praha 33:36 + 7:48
8. Janda Ondřej DOR0100 OK Dobříš 34:09 + 8:21
9. Škvor Adam KAM0202 OK Kamenice 34:33 + 8:45
10. Forst Antonín PGP0106 SK Praga 34:54 + 9:06
11. Kučera Jáchym DOR0301 OK Dobříš 35:25 + 9:37
12. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 35:53 + 10:05
13. Janas Petr PGP0200 SK Praga 37:30 + 11:42
14. Felkel Jonáš ROZ0100 OK Roztoky 37:38 + 11:50
15. Bolehovský Michal VSP0202 USK Praha 38:08 + 12:20
16. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 38:26 + 12:38
17. Buk Ondřej ROU0102 SKOB Roudnice nad Labem, 39:38 + 13:50
18. Novák Přemysl DKP0107 Oddíl OB Kotlářka 40:25 + 14:37
19. Postolka Jonáš DKL0100 KOB Kladno 40:54 + 15:06
20. Tesařík Jáchym DKP0106 Oddíl OB Kotlářka 42:50 + 17:02
21. Marhold Ondřej ZVO0101 OB SK Zvole 44:00 + 18:12
22. Jirásek Kryštof ROZ0101 OK Roztoky 48:35 + 22:47
23. Jirka Matyáš ZPV0201 KOB ZPV Prostějov 49:12 + 23:24
24. Havelka Ondřej TAP0108 KOB TRETRA Praha 49:31 + 23:43
25. Průša Kryštof VSP0102 USK Praha 49:41 + 23:53
26. Šťastný Petr TAP0106 KOB TRETRA Praha 50:10 + 24:22
27. Kovářík Tomáš KAM0300 OK Kamenice 51:22 + 25:34
28. Renda Michal KAM0207 OK Kamenice 53:44 + 27:56
29. Pethö Alex RIC0100 OB Říčany 54:07 + 28:19
30. Hejsek Filip KAM0204 OK Kamenice 54:53 + 29:05
31. Kohout Václav DKL0101 KOB Kladno 55:57 + 30:09
32. Svoboda Jáchym ROZ0200 OK Roztoky 58:36 + 32:48
33. Svoboda Luděk DKL0200 KOB Kladno 59:58 + 34:10
34. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 62:56 + 37:08
35. Volek Jaroslav KNC0100 Sokol Kostelec n. Č. l. 63:14 + 37:26

H18 4.30 km, 175 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítek Karel PGP9904 SK Praga 35:47
2. Postolka Jáchym DKL9900 KOB Kladno 50:02 + 14:15
3. Ridzoň Daniel DKP9907 Oddíl OB Kotlářka 57:38 + 21:51
4. Koubek Václav DOR9900 OK Dobříš 66:17 + 30:30
5. Zmátlo Jan TAP9900 KOB TRETRA Praha 80:41 + 44:54

H21L 5.88 km, 200 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8350

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kazda Ondřej SJC8202 Sportcentrum Jičín 38:12 8625
2. Makovský Jakub TAP8511 KOB TRETRA Praha 39:47 + 1:35 8290
3. Jirka Mikuláš STE0000 SK SKI-OB Šternberk 40:31 + 2:19 8135
4. Beneš Jan SJC8703 Sportcentrum Jičín 40:34 + 2:22 8124
5. Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha 40:36 + 2:24 8117
6. Krejčík Jiří TZL8301 SKOB Zlín 41:30 + 3:18 7927
7. Matějů Michal VLI7702 Slavia Liberec orienteering 41:56 + 3:44 7835
8. Oľhava Rastislav ASU8949 Magnus Orienteering 42:11 + 3:59 7783
9. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 42:45 + 4:33 7663
10. Bolehovský Pavel EKP7103 VŠTJ Ekonom Praha 43:35 + 5:23 7487
11. Semerád Antonín DKP9801 Oddíl OB Kotlářka 43:42 + 5:30 7462
12. Fibír Tomáš FSP7901 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:47 + 5:35 7444
13. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB TRETRA Praha 44:03 + 5:51 7388
14. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 44:05 + 5:53 7381
15. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 44:25 + 6:13 7310
16. Skoupý Jan STE9411 SK SKI-OB Šternberk 45:23 + 7:11 7106
17. Špicar Petr SJC8801 Sportcentrum Jičín 45:40 + 7:28 7046
18. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 45:54 + 7:42 6997
19. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 46:35 + 8:23 6852
20. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 46:43 + 8:31 6824
21. Kapal Tomáš KAM9402 OK Kamenice 46:56 + 8:44 6778
22. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 47:03 + 8:51 6754
23. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem, 47:18 + 9:06 6701
24. Prášil Ondřej SJC8401 Sportcentrum Jičín 47:21 + 9:09 6690
25. Hodek Michal TAP8808 KOB TRETRA Praha 47:22 + 9:10 6687
26. Průša Michal VSP7310 USK Praha 49:36 + 11:24 6215
27. Kopecký Pavel VSP7800 USK Praha 50:05 + 11:53 6113
28. Semík Jan VSP6507 USK Praha 50:10 + 11:58 6095
29. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 50:24 + 12:12 6046
30. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 50:30 + 12:18 6025
31. Blahuta Marek MFP7301 VŠSK MFF UK Praha 50:41 + 12:29 5986
32. Zámečník David KAM7500 OK Kamenice 50:51 + 12:39 5951
33. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 51:06 + 12:54 5898
34. Štemberg Milan EKP8608 VŠTJ Ekonom Praha 51:41 + 13:29 5774
35. Lebeda Dušan SPC7312 SPORTICUS team 51:43 + 13:31 5767
36. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 52:07 + 13:55 5683
37. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 52:19 + 14:07 5641
38. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 52:32 + 14:20 5595
39. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 52:42 + 14:30 5559
40. Aschermann Jan VSP6902 USK Praha 52:45 + 14:33 5549
41. Khel Richard SCP7500 OK Sparta Praha 52:55 + 14:43 5514
42. Nitsch Karel FSP7611 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:35 + 15:23 5373
43. Vondra Jiří FSP7600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:52 + 15:40 5313
44. Domín Nikolas EKP8806 VŠTJ Ekonom Praha 54:06 + 15:54 5264
45. Černý Martin TAP8902 KOB TRETRA Praha 54:12 + 16:00 5242
46. Řada Jakub DKP9401 Oddíl OB Kotlářka 54:22 + 16:10 5207
47. Oujeský Tomáš ADA7433 OOB Spartak Adamov 54:28 + 16:16 5186
48. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 55:33 + 17:21 4957
49. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 58:11 + 19:59 4400
50. Besta Lukáš KNC8101 Sokol Kostelec n. Č. l. 58:27 + 20:15 4344
51. Ptáček Jan PVP7200 VSS Přírodověda Praha 58:36 + 20:24 4312
52. Vojtík Petr DKP7203 Oddíl OB Kotlářka 58:44 + 20:32 4284
53. Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun 58:58 + 20:46 4235
54. Semík Jakub VSP0000 USK Praha 60:35 + 22:23 3893
55. Minchev Ivan MFP57xx VŠSK MFF UK Praha 60:54 + 22:42
56. Laga Miroslav ZBP7900 OOB SK Zbraslav 62:06 + 23:54 3572
57. Wagner Libor DKP8511 Oddíl OB Kotlářka 62:59 + 24:47 3386
58. Boudný Jan SCP7417 OK Sparta Praha 64:22 + 26:10 3093
59. Kameník Jan KPY7900 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 65:22 + 27:10 2882
60. Střelba Ondřej KTA7501 SK Kotnov Tábor 65:27 + 27:15 2864
61. Pelikán Lukáš DKL9802 KOB Kladno 65:40 + 27:28 2818
62. Háněl Aleš ZBP7400 OOB SK Zbraslav 68:10 + 29:58 2290
63. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 70:06 + 31:54 1881
64. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 72:11 + 33:59 1441
65. Polívka Petr RIC7401 OB Říčany 72:21 + 34:09 1406
66. Píchal Jan VSP5202 USK Praha 74:56 + 36:44 860
67. Forst Libor MFP6301 VŠSK MFF UK Praha 76:07 + 37:55 610
68. Kalista Michael LBE9701 TJ Lokomotiva Beroun 77:34 + 39:22 303
69. Borovička Tomáš FSP9801 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 83:57 + 45:45 0
70. Hric Jan