Výsledky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Kategorie: D35

Datum:
02.04.2017
Místo konání:
Mšeno
Pořadatel:
LME - SK Los Mělník
Mapa:
Mšeno
Ředitel závodu:
Šimková Markéta - R3
Hlavní rozhodčí:
Šimková Markéta - R3
Stavitel tratí:
Šimek Miroslav - R3
JURY:
Fátor Jan, Kurfürst Pavel, Valášek Petr
Protokol:
Závod proběhl bez závad, dle časového harmonogramu a nebyl podán žádný protest.
D35
1.90 km, 30 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valášková Šárka KAM6951 C OK Kamenice 12:50
2. Collis Blanka DKP8257 C Oddíl OB Kotlářka 14:00 + 1:10
3. Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 14:20 + 1:30
4. Arnoštová Kateřina DOR7652 C OK Dobříš 14:36 + 1:46
5. Konečná Marcela EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha 14:53 + 2:03
6. Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 15:04 + 2:14
7. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 15:10 + 2:20
8. Žemlová Eva KAM7550 C OK Kamenice 15:11 + 2:21
9. Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 15:30 + 2:40
10. Zemková Helena SLA7450 C SKOB Slaný 16:15 + 3:25
11. Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 16:21 + 3:31
12. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 16:36 + 3:46
13. Reichlová Jana MKP7550 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 17:05 + 4:15
14. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 17:14 + 4:24
15. Tolarová Ivana RIC7650 C OB Říčany 17:49 + 4:59
16. Haková Magda PGP7651 C SK Praga 18:16 + 5:26
17. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 18:18 + 5:28
18. Kolářová Michaela SLA7351 C SKOB Slaný 18:38 + 5:48
19. Čechová Radka SLA7550 C SKOB Slaný 18:45 + 5:55
20. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 18:48 + 5:58
21. Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem, 19:14 + 6:24
22. De Heij Margita RIC7350 C OB Říčany 19:19 + 6:29
23. Bártíková Irena VSP7461 C USK Praha 19:31 + 6:41
24. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 19:47 + 6:57
25. Skripniková Kateřina FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 19:53 + 7:03
26. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 20:06 + 7:16
27. Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 22:10 + 9:20
28. Chmelařová Zuzana 9GX7700 Chmelíci 22:34 + 9:44
29. Svítilová Pavla BZP7750 C Báječné ženy v orientačním běhu 25:08 + 12:18
Machová Jana VSP7754 C USK Praha DISK