Výsledky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Kategorie: D45

Datum:
02.04.2017
Místo konání:
Mšeno
Pořadatel:
LME - SK Los Mělník
Mapa:
Mšeno
Ředitel závodu:
Šimková Markéta - R3
Hlavní rozhodčí:
Šimková Markéta - R3
Stavitel tratí:
Šimek Miroslav - R3
JURY:
Fátor Jan, Kurfürst Pavel, Valášek Petr
Protokol:
Závod proběhl bez závad, dle časového harmonogramu a nebyl podán žádný protest.
D45
1.80 km, 50 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 15:31
2. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 15:40 + 0:09
3. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 15:41 + 0:10
4. Cincibusová Ivana FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 16:09 + 0:38
5. Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 16:24 + 0:53
6. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 16:25 + 0:54
7. Červinková Jitka OKP6451 C SK OK 24 Praha 16:46 + 1:15
8. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 17:08 + 1:37
9. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 17:21 + 1:50
10. Mědílková Iva SPC7160 C SPORTICUS team 17:23 + 1:52
11. Nováková Marie OKP6953 C SK OK 24 Praha 17:24 + 1:53
12. Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 17:25 + 1:54
13. Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 17:30 + 1:59
14. Melišíková Radka TAP7152 C KOB TRETRA Praha 17:42 + 2:11
15. Smolkova Romana 9YC6950 x 17:59 + 2:28
16. Janečková Veronika SOB7151 C SOBSA 18:14 + 2:43
17. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB TRETRA Praha 18:21 + 2:50
18. Jirkovská Pavlína SLA7250 C SKOB Slaný 18:30 + 2:59
19. Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 18:39 + 3:08
20. Havlíčková Jindra KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 18:51 + 3:20
21. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 19:10 + 3:39
22. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 19:12 + 3:41
23. Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 19:13 + 3:42
24. Mudrová Martina HCE6451 C TJ Hostivice 19:25 + 3:54
25. Buková Jana ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem, 19:43 + 4:12
26. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 19:54 + 4:23
27. Chaloupková Dana KAM7150 C OK Kamenice 20:02 + 4:31
28. Bártová Pavla ZVO7152 C OB SK Zvole 20:17 + 4:46
29. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 20:44 + 5:13
30. Blahová Markéta EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha 21:01 + 5:30
31. Hadačová Pavla SOB7152 C SOBSA 21:07 + 5:36
32. Kohoutová Pavla KNC6251 C Sokol Kostelec n. Č. l. 21:09 + 5:38
33. Straková Jana SLA7251 C SKOB Slaný 21:21 + 5:50
34. Řadová Jaromíra DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka 21:29 + 5:58
35. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 21:40 + 6:09
36. Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 22:26 + 6:55
37. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 22:42 + 7:11
38. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 24:38 + 9:07
39. Kohoutová Zdeňka DKL7251 C KOB Kladno 26:29 + 10:58
40. Pelikánová Lucie MFP6950 C VŠSK MFF UK Praha 28:03 + 12:32
Úlehlová Monika TAP6950 C KOB TRETRA Praha DISK
Kopáčková Alena DOR6450 C OK Dobříš DISK
Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha DISK