Logo

Výsledky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
02.04.2017
Místo konání:
Mšeno
Pořadatel:
LME - SK Los Mělník
Mapa:
Mšeno
Ředitel závodu:
Šimková Markéta - R3
Hlavní rozhodčí:
Šimková Markéta - R3
Stavitel tratí:
Šimek Miroslav - R3
JURY:
Fátor Jan, Kurfürst Pavel, Valášek Petr
Protokol:
Závod proběhl bez závad, dle časového harmonogramu a nebyl podán žádný protest.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H45     H55     H65     H75     T    

D10 1.10 km, 25 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha 9:31
2. Bulířová Žofie TAP0850 C KOB TRETRA Praha 9:39 + 0:08
3. Malečková Pavlína VSP0855 C USK Praha 10:26 + 0:55
4. Pilátová Rozálie DKL0750 C KOB Kladno 11:21 + 1:50
5. Stará Barbora FSP0752 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:30 + 1:59
6. Pěkná Alžběta ROU0950 C SKOB Roudnice nad Labem, 11:35 + 2:04
7. Žemlová Barbora KAM0751 C OK Kamenice 12:18 + 2:47
8. Bartalošová Anežka PGP0853 C SK Praga 12:23 + 2:52
9. Mišeková Kateřina KAM0756 C OK Kamenice 12:34 + 3:03
10. Kalinová Ella SPC0961 C SPORTICUS team 12:38 + 3:07
11. Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 13:10 + 3:39
12. Straková Denisa SLA0750 C SKOB Slaný 15:02 + 5:31
13. Mullis Carolina DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka 16:33 + 7:02
14. Havlová Tereza KNC0750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 16:55 + 7:24
15. Stará Žofie FSP0851 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 17:21 + 7:50
16. Mišeková Lucie KAM1050 C OK Kamenice 19:48 + 10:17
Ludvíková Natálie KNC0751 C Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
Lampová Amálie DKP0752 C Oddíl OB Kotlářka DISK

D12 1.40 km, 25 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubecová Magdalena STB0550 B TJ Stadion Nový Bor 10:17
2. Bambousková Julie DOR0650 C OK Dobříš 10:42 + 0:25
3. Švecová Karolína ZVO0557 B OB SK Zvole 10:54 + 0:37
4. Dittrtová Rozálie LME0650 C SK Los Mělník 12:22 + 2:05
5. Kotenová Markéta RIC0651 C OB Říčany 12:42 + 2:25
6. Chmelařová Romana PGP0553 B SK Praga 12:56 + 2:39
7. Pokorná Terezie RIC0552 B OB Říčany 13:33 + 3:16
8. Měšťanová Tereza TAP0653 C KOB TRETRA Praha 14:02 + 3:45
9. Izáková Eva EKP0651 C VŠTJ Ekonom Praha 14:16 + 3:59
10. Chramostová Julie KAM0652 C OK Kamenice 15:24 + 5:07
11. Priehodová Nela PGP0655 C SK Praga 15:54 + 5:37
12. Dobiášová Anna ROU0550 C SKOB Roudnice nad Labem, 15:56 + 5:39
13. Jirkovská Magdaléna SLA0550 C SKOB Slaný 15:59 + 5:42
14. Řeháková Mirka SKV0652 C TJ Slovan Karlovy Vary 16:14 + 5:57
15. Redlová Barbora SLA0650 C SKOB Slaný 16:24 + 6:07
16. Ludvíková Alice KNC0555 C Sokol Kostelec n. Č. l. 17:12 + 6:55
17. Zemková Pavlína SLA0551 C SKOB Slaný 17:39 + 7:22
18. Horáčková Michaela DKP0551 C Oddíl OB Kotlářka 17:52 + 7:35
19. Rendová Kateřina KAM0550 C OK Kamenice 17:55 + 7:38
20. Pokorná Nela PGP0552 C SK Praga 19:27 + 9:10
21. Koubková Tereza DOR0651 C OK Dobříš 22:09 + 11:52
22. Pompachová Karolína TAP0652 C KOB TRETRA Praha 22:52 + 12:35
23. Hladká Tereza TAP0650 C KOB TRETRA Praha 24:18 + 14:01
24. Čechová Klára SLA0552 C SKOB Slaný 25:28 + 15:11
Hanauerová Alice LME0652 C SK Los Mělník DISK

D14 1.60 km, 50 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Machová Anna LME0451 B SK Los Mělník 10:38
2. Martanová Lea VLI0555 B Slavia Liberec orienteering 11:02 + 0:24
3. Štraitová Jolana VSP0456 B USK Praha 11:19 + 0:41
4. Černá Ema ROU0451 B SKOB Roudnice nad Labem, 11:46 + 1:08
5. Bulířová Ema TAP0452 B KOB TRETRA Praha 11:51 + 1:13
6. Jedličková Kristýna KAM0455 B OK Kamenice 12:12 + 1:34
7. Řeháková Gabriela SKV0351 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:14 + 1:36
8. Jirkovská Kateřina SLA0350 B SKOB Slaný 12:21 + 1:43
9. Nentvichová Julie DOR0351 B OK Dobříš 12:30 + 1:52
10. Švecová Anežka ZVO0352 B OB SK Zvole 12:31 + 1:53
11. Malečková Hana VSP0553 B USK Praha 12:41 + 2:03
12. Arnoštová Veronika DOR0455 B OK Dobříš 13:01 + 2:23
13. De Heij Laura RIC0450 B OB Říčany 13:08 + 2:30
14. Janečková Josefína EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha 13:08 + 2:30
15. Pračková Ema RIC0451 B OB Říčany 13:24 + 2:46
16. Beranová Hana VSP0455 C USK Praha 13:34 + 2:56
17. Balejová Julie KAM0551 B OK Kamenice 13:56 + 3:18
18. Pavlíčková Hana KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 14:02 + 3:24
19. Haková Michaela PGP0451 C SK Praga 14:12 + 3:34
20. Pelantová Martina RIC0550 B OB Říčany 14:16 + 3:38
21. Smolková Barbora TAP0356 B KOB TRETRA Praha 14:30 + 3:52
22. Kopecká Valentýna VSP0453 B USK Praha 14:34 + 3:56
23. Víšková Veronika KAM0452 B OK Kamenice 14:39 + 4:01
24. Kotenová Barbora RIC0452 C OB Říčany 14:44 + 4:06
25. Šimšová Pavla MFP0551 B VŠSK MFF UK Praha 14:45 + 4:07
26. Cincibusová Lenka FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 14:59 + 4:21
27. Trešlová Veronika KAM0457 C OK Kamenice 15:38 + 5:00
28. Mojžíšková Klára KAM0356 C OK Kamenice 17:04 + 6:26
29. Štěpánková Julie KAM0458 C OK Kamenice 17:17 + 6:39
30. Baštová Julie DOR0353 C OK Dobříš 17:29 + 6:51
31. Ripplová Emma DKP0460 C Oddíl OB Kotlářka 17:34 + 6:56
32. Jirasová Anežka DOR0350 B OK Dobříš 19:58 + 9:20
33. Dobiášová Jitka ROU0350 C SKOB Roudnice nad Labem, 20:23 + 9:45
34. Chramostová Amálie KAM0355 C OK Kamenice 20:35 + 9:57
Řídká Tereza KPY0451 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK

D16 1.70 km, 55 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bejvlová Karolína PGP0256 A SK Praga 12:17
2. Tichá Dorotea DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka 12:20 + 0:03
3. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 13:07 + 0:50
4. Semíková Lucie KAM0250 A OK Kamenice 13:22 + 1:05
5. Škáchová Magdalena KAM0151 A OK Kamenice 13:28 + 1:11
6. Rosendorfová Lenka TAP0153 B KOB TRETRA Praha 14:36 + 2:19
7. Aschermannová Tereza VSP0253 B USK Praha 14:40 + 2:23
8. Sanna Karin DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka 14:48 + 2:31
9. Hankovcová Helena KAM0350 B OK Kamenice 15:09 + 2:52
10. Kastnerová Jessica DOR0250 B OK Dobříš 15:22 + 3:05
11. Halamová Barbora TAP0150 B KOB TRETRA Praha 15:37 + 3:20
12. Titzová Adéla VSP0250 B USK Praha 15:48 + 3:31
13. Popová Jana TAP0252 B KOB TRETRA Praha 16:22 + 4:05
14. Votavová Žofie KNC0250 B Sokol Kostelec n. Č. l. 16:27 + 4:10
15. Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 17:27 + 5:10
16. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 17:30 + 5:13
17. Fantová Kateřina EKP0256 C VŠTJ Ekonom Praha 17:36 + 5:19
18. Mojžíšková Lucie KAM0253 B OK Kamenice 18:05 + 5:48
19. Štěpánková Ema KAM0255 C OK Kamenice 18:15 + 5:58
20. Popová Veronika TAP0253 B KOB TRETRA Praha 18:25 + 6:08
21. Charouzková Eliška TAP0254 C KOB TRETRA Praha 19:01 + 6:44
22. Ledinská Eliška DKP0256 C Oddíl OB Kotlářka 19:46 + 7:29
23. Horychová Zuzana DKL0150 C KOB Kladno 20:14 + 7:57
24. Černá Aneta PGP0254 C SK Praga 24:30 + 12:13
25. Petriláková Anežka DOR0251 C OK Dobříš 26:46 + 14:29
Blahová Pavla EKP0153 B VŠTJ Ekonom Praha DISK

D18 1.80 km, 60 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubecová Kateřina BOR9959 B OK Jiskra Nový Bor 16:00
2. Kopecká Johana VSP9950 A USK Praha 16:03 + 0:03
3. Voltrová Alena ROZ9951 B OK Roztoky 16:06 + 0:06
4. Škarková Kateřina PGP9955 B SK Praga 16:28 + 0:28
5. Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 17:01 + 1:01
6. Dědková Teodora TAP0051 A KOB TRETRA Praha 17:06 + 1:06
7. Pelikánová Máša MFP0050 C VŠSK MFF UK Praha 18:57 + 2:57
8. Benešová Hana DKL0050 C KOB Kladno 19:58 + 3:58
9. Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 20:07 + 4:07
10. Klikarová Ivana DKP9953 C Oddíl OB Kotlářka 20:52 + 4:52
11. Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 21:10 + 5:10
12. Straková Veronika SLA0051 C SKOB Slaný 22:03 + 6:03
13. Čiháková Barbora KNC9950 C Sokol Kostelec n. Č. l. 28:08 + 12:08

D20 1.80 km, 60 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kopecká Eliška KNC9850 C Sokol Kostelec n. Č. l. 18:22 0
2. Zimmerová Kateřina KAM9850 B OK Kamenice 19:34 + 1:12 0
3. Hrdličková Ludmila SLA9851 C SKOB Slaný 22:22 + 4:00 0
4. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 23:42 + 5:20 0

D21L 2.20 km, 45 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8282

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 13:31 8739
2. Mrázková Romana SJC8351 C Sportcentrum Jičín 14:02 + 0:31 8427
3. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 14:27 + 0:56 8176
4. Neradová Alena LIT8551 C KOB Litvínov 14:28 + 0:57 8166
5. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 15:04 + 1:33 7804
6. Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga 15:41 + 2:10 7432
7. Hájková Eliška KAM9851 A OK Kamenice 15:41 + 2:10 7432
8. Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 15:53 + 2:22 7311
9. Vildmonová Pavla PGP7454 C SK Praga 15:53 + 2:22 7311
10. Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 16:07 + 2:36 7170
11. Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Hostivice 16:16 + 2:45 7080
12. Tichovská Hana PGP8251 C SK Praga 16:39 + 3:08 6848
13. Znamenáčková Helena TAP8153 C KOB TRETRA Praha 16:44 + 3:13 6798
14. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 17:04 + 3:33 6597
15. Dlouhá Hana DKP9450 C Oddíl OB Kotlářka 17:07 + 3:36 6567
16. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 17:08 + 3:37 6557
17. Pospíšilová Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 17:10 + 3:39 6537
18. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 17:24 + 3:53 6396
19. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 17:38 + 4:07 6255
20. Tihonová Hana TAP9052 C KOB TRETRA Praha 17:44 + 4:13 6195
21. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 18:06 + 4:35 5973
22. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 18:22 + 4:51 5813
23. Škáchová Petra KAM7054 C OK Kamenice 18:25 + 4:54 5782
24. Fátorová Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 18:34 + 5:03 5692
25. Kalinová Markéta SPC8259 C SPORTICUS team 18:45 + 5:14 5581
26. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 18:47 + 5:16 5561
27. Trčková Helena EKP8756 C VŠTJ Ekonom Praha 19:18 + 5:47 5249
28. Hausmannová Klára EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha 19:23 + 5:52 5199
29. Blahutová Hanka MFP7953 C VŠSK MFF UK Praha 19:32 + 6:01 5109
30. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 20:36 + 7:05 4465
31. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 20:37 + 7:06 4455
32. Burešová Lenka DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka 20:40 + 7:09 4425
33. Sládková Helena TAP9151 C KOB TRETRA Praha 21:49 + 8:18 3731
34. Izáková Ivana EKP7453 C VŠTJ Ekonom Praha 22:12 + 8:41 3500
35. Lounková Zuzana PDY8550 C Běhej Poděbrady 22:44 + 9:13 3178
Grolichová Lucie ZBP7850 C OOB SK Zbraslav DISK 0

D21K 1.80 km, 60 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 1907

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Neuhäuserová Ladislava VSP8151 C USK Praha 17:40 2001
2. Zajícová Markéta TAP9054 C KOB TRETRA Praha 18:20 + 0:40 1929
3. Klímová Lucie EKP9350 C VŠTJ Ekonom Praha 18:34 + 0:54 1904
4. Kožnarová Barbora 18:41 + 1:01
5. Puternicka Joanna 21P8750 Orientop Wrocław 20:38 + 2:58
6. Gottliebová Petra KPY8752 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 20:55 + 3:15 1653
7. Gottvaldová Denisa DKL8550 C KOB Kladno 21:01 + 3:21 1642
8. Slotová Jarmila TAP8650 C KOB TRETRA Praha 21:30 + 3:50 1591
9. Hanzlíčková Martina EKP8452 C VŠTJ Ekonom Praha 22:26 + 4:46 1491
10. Šubrtová Věra TAP8150 C KOB TRETRA Praha 23:35 + 5:55 1368
11. Johanovská Tereza DKP8659 C Oddíl OB Kotlářka 24:21 + 6:41 1286
12. Mikanová Kateřina EKP8461 C VŠTJ Ekonom Praha 33:36 + 15:56 297

D35 1.90 km, 30 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valášková Šárka KAM6951 C OK Kamenice 12:50
2. Collis Blanka DKP8257 C Oddíl OB Kotlářka 14:00 + 1:10
3. Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 14:20 + 1:30
4. Arnoštová Kateřina DOR7652 C OK Dobříš 14:36 + 1:46
5. Konečná Marcela EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha 14:53 + 2:03
6. Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 15:04 + 2:14
7. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 15:10 + 2:20
8. Žemlová Eva KAM7550 C OK Kamenice 15:11 + 2:21
9. Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 15:30 + 2:40
10. Zemková Helena SLA7450 C SKOB Slaný 16:15 + 3:25
11. Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 16:21 + 3:31
12. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 16:36 + 3:46
13. Reichlová Jana MKP7550 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 17:05 + 4:15
14. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 17:14 + 4:24
15. Tolarová Ivana RIC7650 C OB Říčany 17:49 + 4:59
16. Haková Magda PGP7651 C SK Praga 18:16 + 5:26
17. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 18:18 + 5:28
18. Kolářová Michaela SLA7351 C SKOB Slaný 18:38 + 5:48
19. Čechová Radka SLA7550 C SKOB Slaný 18:45 + 5:55
20. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 18:48 + 5:58
21. Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem, 19:14 + 6:24
22. De Heij Margita RIC7350 C OB Říčany 19:19 + 6:29
23. Bártíková Irena VSP7461 C USK Praha 19:31 + 6:41
24. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 19:47 + 6:57
25. Skripniková Kateřina FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 19:53 + 7:03
26. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 20:06 + 7:16
27. Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 22:10 + 9:20
28. Chmelařová Zuzana 9GX7700 Chmelíci 22:34 + 9:44
29. Svítilová Pavla BZP7750 C Báječné ženy v orientačním běhu 25:08 + 12:18
Machová Jana VSP7754 C USK Praha DISK

D45 1.80 km, 50 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 15:31
2. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 15:40 + 0:09
3. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 15:41 + 0:10
4. Cincibusová Ivana FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 16:09 + 0:38
5. Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 16:24 + 0:53
6. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 16:25 + 0:54
7. Červinková Jitka OKP6451 C SK OK 24 Praha 16:46 + 1:15
8. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 17:08 + 1:37
9. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 17:21 + 1:50
10. Mědílková Iva SPC7160 C SPORTICUS team 17:23 + 1:52
11. Nováková Marie OKP6953 C SK OK 24 Praha 17:24 + 1:53
12. Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 17:25 + 1:54
13. Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 17:30 + 1:59
14. Melišíková Radka TAP7152 C KOB TRETRA Praha 17:42 + 2:11
15. Smolkova Romana 9YC6950 x 17:59 + 2:28
16. Janečková Veronika SOB7151 C SOBSA 18:14 + 2:43
17. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB TRETRA Praha 18:21 + 2:50
18. Jirkovská Pavlína SLA7250 C SKOB Slaný 18:30 + 2:59
19. Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 18:39 + 3:08
20. Havlíčková Jindra KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 18:51 + 3:20
21. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 19:10 + 3:39
22. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 19:12 + 3:41
23. Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 19:13 + 3:42
24. Mudrová Martina HCE6451 C TJ Hostivice 19:25 + 3:54
25. Buková Jana ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem, 19:43 + 4:12
26. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 19:54 + 4:23
27. Chaloupková Dana KAM7150 C OK Kamenice 20:02 + 4:31
28. Bártová Pavla ZVO7152 C OB SK Zvole 20:17 + 4:46
29. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 20:44 + 5:13
30. Blahová Markéta EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha 21:01 + 5:30
31. Hadačová Pavla SOB7152 C SOBSA 21:07 + 5:36
32. Kohoutová Pavla KNC6251 C Sokol Kostelec n. Č. l. 21:09 + 5:38
33. Straková Jana SLA7251 C SKOB Slaný 21:21 + 5:50
34. Řadová Jaromíra DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka 21:29 + 5:58
35. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 21:40 + 6:09
36. Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 22:26 + 6:55
37. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 22:42 + 7:11
38. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 24:38 + 9:07
39. Kohoutová Zdeňka DKL7251 C KOB Kladno 26:29 + 10:58
40. Pelikánová Lucie MFP6950 C VŠSK MFF UK Praha 28:03 + 12:32
Úlehlová Monika TAP6950 C KOB TRETRA Praha DISK
Kopáčková Alena DOR6450 C OK Dobříš DISK
Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha DISK

D55 1.70 km, 35 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 17:59
2. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 18:45 + 0:46
3. Chloupková Jana SLP5951 C OOB Slavia Praha 20:14 + 2:15

D65 1.30 km, 25 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 14:38
2. Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 16:19 + 1:41
3. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 21:58 + 7:20

H10 1.20 km, 30 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedláček Patrik ROZ0800 C OK Roztoky 8:37
2. Zápotocký Jiří SLA0800 C SKOB Slaný 9:44 + 1:07
3. Jiras Antonín DOR0701 C OK Dobříš 10:20 + 1:43
4. Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:31 + 1:54
5. Skripnik Matouš FSP0800 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:03 + 2:26
6. Jandera Kryštof PGP0700 C SK Praga 11:04 + 2:27
7. Heller Jakub ROU0702 C SKOB Roudnice nad Labem, 11:06 + 2:29
8. Vrba Matyáš FSP0706 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:07 + 2:30
9. Junek Matouš STH0801 C SK Studenec 11:10 + 2:33
10. Šubrt Ondřej TAP0801 C KOB TRETRA Praha 11:14 + 2:37
11. Šubrt Jáchym DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka 11:30 + 2:53
12. Matyšek Ondřej PGP0703 C SK Praga 11:52 + 3:15
13. Vostrý Jonáš DKP0714 C Oddíl OB Kotlářka 12:01 + 3:24
14. Brandejs Štěpán DKP0807 C Oddíl OB Kotlářka 12:05 + 3:28
15. Horáček Martin DKP0802 C Oddíl OB Kotlářka 12:16 + 3:39
16. Machar Eda DKP0803 C Oddíl OB Kotlářka 12:41 + 4:04
17. Pelant Jan RIC0700 C OB Říčany 13:14 + 4:37
18. Tolar Ondřej RIC0701 C OB Říčany 13:45 + 5:08
19. Skřipský Tomáš LME0800 SK Los Mělník 15:02 + 6:25
20. Svítil Patrik PGP0706 C SK Praga 16:56 + 8:19
21. Veljačik Jonáš SCP0800 C OK Sparta Praha 19:26 + 10:49
22. Forst Albert MFP0901 C VŠSK MFF UK Praha 21:02 + 12:25
23. Chmelař David PGP0801 C SK Praga 21:49 + 13:12
24. Volek Robin KNC0701 C Sokol Kostelec n. Č. l. 22:38 + 14:01
25. Kořenský Mikuláš LME0849 SK Los Mělník 29:00 + 20:23
26. Pilát Jaromír DKL0900 C KOB Kladno 33:40 + 25:03
27. Hampl Jan LME0900 C SK Los Mělník 35:40 + 27:03
Matys Ondřej DOR0803 C OK Dobříš DISK
Mach David VSP0801 C USK Praha DISK

H12 1.70 km, 40 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Melišík Jan TAP0502 B KOB TRETRA Praha 12:17
2. Sork Dominik TAP0504 C KOB TRETRA Praha 12:19 + 0:02
3. Dlouhý Aleš PGP0502 C SK Praga 13:34 + 1:17
4. Heller Jiří ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem, 13:35 + 1:18
5. Bárta Viktor ZVO0601 C OB SK Zvole 14:02 + 1:45
6. Hrouda Šimon UBM0504 C MENISKOS Brno 14:17 + 2:00
7. Bulíř Jáchym TAP0602 C KOB TRETRA Praha 14:24 + 2:07
8. Jíra Filip ROZ0500 B OK Roztoky 14:32 + 2:15
9. Jiras Jenda DOR0505 B OK Dobříš 14:38 + 2:21
10. Meier David VSP0606 C USK Praha 14:43 + 2:26
11. Tolar Hynek RIC0505 C OB Říčany 14:47 + 2:30
12. Bartaloš Matyáš PGP0503 B SK Praga 15:22 + 3:05
13. Hampl Jakub LME0500 C SK Los Mělník 15:45 + 3:28
14. Skripnik Nikola FSP0600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 15:50 + 3:33
15. Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka 16:06 + 3:49
16. Čech Adam ROZ0601 C OK Roztoky 16:14 + 3:57
17. Černý Matouš TAP0501 C KOB TRETRA Praha 17:33 + 5:16
18. Střelba Antonín PGP0605 C SK Praga 17:55 + 5:38
19. Ledinský Matěj DKP0602 C Oddíl OB Kotlářka 18:03 + 5:46
20. Machar Matěj DKP0604 C Oddíl OB Kotlářka 18:46 + 6:29
21. Městka Václav VSP0600 C USK Praha 18:50 + 6:33
22. Nový Jáchym DOR0502 C OK Dobříš 19:25 + 7:08
23. Mencl Josef VSP0602 C USK Praha 19:41 + 7:24
2