Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21C

Datum:
08.04.2017
Místo konání:
Kamenský Dvůr – louka mezi rybníky Šutrák a Bílým rybníkem
Pořadatel:
STH - SK Studenec
Mapa:
Plůtek, 1 : 10 000, E = 2,5m, stav březen 2017
Ředitel závodu:
Junek Petr
Hlavní rozhodčí:
Vik Martin - R2
Stavitel tratí:
Viková Vendula - R2, Hrubý Ladislav
JURY:
Zitka Adam, Polák Vlastimil, Král Martin
H21C
11.30 km, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7655
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Novotný Tomáš PHK8101 OK 99 Hradec Králové 54:27 7969
2. Balcar Aleš PHK8602 OK 99 Hradec Králové 56:44 + 2:17 7661
3. Kazda Ondřej SJC8202 Sportcentrum Jičín 59:08 + 4:41 7337
4. Kos Tomáš LPU9303 OK Lokomotiva Pardubice 59:43 + 5:16 7258
5. Palas Jan ZBM8507 SK Žabovřesky Brno 62:00 + 7:33 6950
6. Pátek Michal CHC8603 K.O.B. Choceň 62:27 + 8:00 6890
7. Lazák Tomáš LTU9102 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 62:40 + 8:13 6861
8. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 63:49 + 9:22 6705
9. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 64:37 + 10:10 6598
10. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 64:39 + 10:12 6593
11. Holas Štěpán SJC8702 Sportcentrum Jičín 64:40 + 10:13 6591
12. Veverka Tomáš VAM8401 OOB Vamberk 64:50 + 10:23 6568
13. Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové 65:07 + 10:40 6530
14. Hlaváč Jaroslav SPC9205 SPORTICUS team 65:49 + 11:22 6436
15. Novotný Vojtěch LPU9702 OK Lokomotiva Pardubice 65:57 + 11:30 6418
16. Míča Tomáš LPU9707 OK Lokomotiva Pardubice 66:49 + 12:22 6301
17. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:58 + 12:31 6281
18. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 68:26 + 13:59 6083
19. Smutný Šimon VAM9301 OOB Vamberk 68:53 + 14:26 6022
20. Paukert Lukáš KUO9801 KOB Ústí nad Orlicí 71:16 + 16:49 5701
21. Karkoš Petr XCR7300 MTB Chrudim, z.s. 71:27 + 17:00 5676
22. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 71:34 + 17:07 5660
23. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:39 + 18:12 5514
24. Kos Oldřich LPU9302 OK Lokomotiva Pardubice 72:40 + 18:13 5512
25. Hladký Viktor VAM8201 OOB Vamberk 73:17 + 18:50 5429
26. Pešan Jan LTU7400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:28 + 21:01 5135
27. Tůma Martin 69X8200 HO Humanita 75:37 + 21:10
28. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 75:44 + 21:17 5099
29. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 76:11 + 21:44 5038
30. Bartoň Zdeněk NPA8301 SK LOB Nová Paka 76:14 + 21:47 5031
31. Hanzl Tomáš SJC8205 Sportcentrum Jičín 76:46 + 22:19 4959
32. Nývlt Petr DKP8004 Oddíl OB Kotlářka 77:28 + 23:01 4865
33. Haas Karel LPU7304 OK Lokomotiva Pardubice 79:23 + 24:56 4606
34. Tomalík Ondřej SHK8904 OK Slavia Hradec Králové 85:02 + 30:35 3845
35. Macl Jan LPU9102 OK Lokomotiva Pardubice 91:52 + 37:25 2923
36. Kolář Radek BRU6901 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 92:18 + 37:51 2865
37. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 92:28 + 38:01 2842
38. Lužnický Jiří 69X8500 HO Humanita 92:55 + 38:28
39. Andrian Simon xxx xxx 101:53 + 47:26