Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H55C

Datum:
08.04.2017
Místo konání:
Kamenský Dvůr – louka mezi rybníky Šutrák a Bílým rybníkem
Pořadatel:
STH - SK Studenec
Mapa:
Plůtek, 1 : 10 000, E = 2,5m, stav březen 2017
Ředitel závodu:
Junek Petr
Hlavní rozhodčí:
Vik Martin - R2
Stavitel tratí:
Viková Vendula - R2, Hrubý Ladislav
JURY:
Zitka Adam, Polák Vlastimil, Král Martin
H55C
6.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalibán Pavel SNA5649 TJ START Náchod 41:01
2. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 42:40 + 1:39
3. Fikejs Vladimír ZAM5702 OB T.J. Sokol Žamberk 42:42 + 1:41
4. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 44:17 + 3:16
5. Chládek Josef ZAM5901 OB T.J. Sokol Žamberk 44:51 + 3:50
6. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 45:16 + 4:15
7. Juračka Vojtěch LPU5404 OK Lokomotiva Pardubice 46:24 + 5:23
8. Gazdačko Milan SHK5702 OK Slavia Hradec Králové 46:46 + 5:45
9. Grundman Martin CHC5801 K.O.B. Choceň 47:00 + 5:59
10. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 47:17 + 6:16
11. Král Martin JIL6101 OK Jilemnice 47:23 + 6:22
12. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:43 + 6:42
13. Tupec Jiří VAM5801 OOB Vamberk 48:08 + 7:07
14. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 48:47 + 7:46
15. Filip Aleš SHK5501 OK Slavia Hradec Králové 49:12 + 8:11
16. Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 49:44 + 8:43
17. Mrštík Václav LPU5002 OK Lokomotiva Pardubice 49:52 + 8:51
18. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 49:59 + 8:58
19. Tichý Boris DOB5500 KOB Dobruška 50:13 + 9:12
20. Hanč Pavel VRL5601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:06 + 11:05
21. Beneš Josef SJC5801 Sportcentrum Jičín 52:08 + 11:07
22. Vízek Luděk SHK6001 OK Slavia Hradec Králové 53:26 + 12:25
23. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 54:22 + 13:21
24. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 56:46 + 15:45
25. Tůma Miloš DOB5600 KOB Dobruška 56:53 + 15:52
26. Šroler Zdeněk KUN5201 TJ Sokol Kunvald 58:12 + 17:11
27. Andrš Milan ZAM5801 OB T.J. Sokol Žamberk 59:27 + 18:26
28. Pohl Zdeněk SRK5301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60:34 + 19:33
29. Sombota Jiří LTU5901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 64:07 + 23:06
30. Černý Petr ALB6000 OOB Albrechtice nad Orlicí 68:40 + 27:39