Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D45

Datum:
08.04.2017
Místo konání:
Kozmice - Hartošice, okr. Benešov, motokrosový areál
Pořadatel:
SCP - OK Sparta Praha
Mapa:
Hartošice 2017, 1:10 000, e= 5 m, mapový klíč ISOM 2000
Ředitel závodu:
Hojný Oldřich - R3
Hlavní rozhodčí:
Buriánek Jaromír - R2
Stavitel tratí:
Bašus Petr
JURY:
Makovský Jakub, Šístková Iveta, Hořínek Jaroslav
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
D45
3.00 km, 60 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehlová Monika TAP6950 KOB TRETRA Praha 25:42
2. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 26:11 + 0:29
3. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 28:09 + 2:27
4. Bejčková Jana DKL7150 KOB Kladno 28:35 + 2:53
5. Cincibusová Ivana FSP6651 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 29:20 + 3:38
6. Červinková Jitka OKP6451 SK OK 24 Praha 29:29 + 3:47
7. Longinová Lenka TAP7151 KOB TRETRA Praha 30:14 + 4:32
8. Valentová Helena OKP6550 SK OK 24 Praha 30:15 + 4:33
9. Melišíková Radka TAP7152 KOB TRETRA Praha 30:36 + 4:54
10. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 30:43 + 5:01
11. Janečková Veronika SOB7151 SOBSA 31:34 + 5:52
12. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 32:22 + 6:40
13. Michálková Jiřina VSP6151 USK Praha 32:28 + 6:46
14. Tichovská Jitka PGP6153 SK Praga 33:36 + 7:54
15. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 34:08 + 8:26
16. Forstová Lenka MFP6850 VŠSK MFF UK Praha 34:51 + 9:09
17. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 34:57 + 9:15
18. Kohlová Alena KPY6051 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 35:27 + 9:45
19. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 36:00 + 10:18
20. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 36:18 + 10:36
21. Havlíčková Jindra KNC6150 Sokol Kostelec n. Č. l. 36:45 + 11:03
22. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 36:49 + 11:07
23. Přibíková Monika PGP7256 SK Praga 37:36 + 11:54
24. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 37:59 + 12:17
25. Hlubučková Šárka KAM6851 OK Kamenice 39:38 + 13:56
26. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem, 40:04 + 14:22
27. Kopáčková Alena DOR6450 OK Dobříš 40:18 + 14:36
28. Preislerová Naďa LME6851 SK Los Mělník 40:20 + 14:38
29. Kohoutová Pavla KNC6251 Sokol Kostelec n. Č. l. 40:34 + 14:52
30. Illnerová Daniela DKP6651 Oddíl OB Kotlářka 40:53 + 15:11
31. Malačková Jana DKP6150 Oddíl OB Kotlářka 41:11 + 15:29
32. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 43:43 + 18:01
33. Chaloupková Dana KAM7150 OK Kamenice 44:22 + 18:40
34. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 45:28 + 19:46
35. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 46:21 + 20:39
36. Čermáková Gabriela KAM6752 OK Kamenice 47:38 + 21:56
37. Řadová Jaromíra DKP6551 Oddíl OB Kotlářka 48:18 + 22:36
38. Kohoutová Zdeňka DKL7251 KOB Kladno 50:46 + 25:04
39. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 51:42 + 26:00
40. Klofáčová Romana SLP6951 OOB Slavia Praha 53:53 + 28:11
41. Bártová Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 54:07 + 28:25
42. Straková Jana SLA7251 SKOB Slaný 56:20 + 30:38
43. Čermáková Šárka 5XC6950 SK Nepoměřice 57:00 + 31:18
44. Buková Zdeňka ROU7051 SKOB Roudnice nad Labem, 57:37 + 31:55
45. Aschermannová Eva KAM6550 OK Kamenice 63:59 + 38:17
Petrová Martina 6YC6850 Neregistrovaní DISK
Škáchová Petra KAM7054 OK Kamenice DISK