Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H45

Datum:
08.04.2017
Místo konání:
Kozmice - Hartošice, okr. Benešov, motokrosový areál
Pořadatel:
SCP - OK Sparta Praha
Mapa:
Hartošice 2017, 1:10 000, e= 5 m, mapový klíč ISOM 2000
Ředitel závodu:
Hojný Oldřich - R3
Hlavní rozhodčí:
Buriánek Jaromír - R2
Stavitel tratí:
Bašus Petr
JURY:
Makovský Jakub, Šístková Iveta, Hořínek Jaroslav
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
H45
4.30 km, 130 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bejvl Jakub LME7100 SK Los Mělník 30:58
2. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 31:13 + 0:15
3. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 33:57 + 2:59
4. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 34:34 + 3:36
5. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 35:58 + 5:00
6. Mach Radovan VSP6600 USK Praha 36:48 + 5:50
7. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 36:53 + 5:55
8. Bláha Jan SJP6800 KČT Slavoj Praha 38:06 + 7:08
9. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 38:08 + 7:10
10. Šimša Jaromír MFP7100 VŠSK MFF UK Praha 39:06 + 8:08
11. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 39:40 + 8:42
12. Jonáš Radek ZVO6901 OB SK Zvole 39:53 + 8:55
13. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 39:57 + 8:59
14. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 40:24 + 9:26
15. Cincibus Pavel FSP6605 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:34 + 10:36
16. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 42:04 + 11:06
17. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 42:32 + 11:34
18. Velichkov Petar DKP6704 Oddíl OB Kotlářka 42:42 + 11:44
19. Reichl Michal MKP6402 SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 44:12 + 13:14
20. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB TRETRA Praha 45:57 + 14:59
21. Forst Libor MFP6301 VŠSK MFF UK Praha 47:09 + 16:11
22. Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka 47:56 + 16:58
23. Kopečný Mojmír TAP6402 KOB TRETRA Praha 49:01 + 18:03
24. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 49:37 + 18:39
25. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB TRETRA Praha 50:18 + 19:20
26. Sanna Roberto DKP6703 Oddíl OB Kotlářka 51:10 + 20:12
27. Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 51:20 + 20:22
28. Sysel Zdeněk PGP5200 SK Praga 51:35 + 20:37
29. Aschermann David KAM6500 OK Kamenice 51:49 + 20:51
30. Lorenc Václav DOR7200 OK Dobříš 52:03 + 21:05
31. Mack Tomáš KAM6601 OK Kamenice 58:43 + 27:45
32. Chmelař Bohumil 9GX7200 Chmelíci 59:18 + 28:20
33. Mach Martin LME6800 SK Los Mělník 60:19 + 29:21
34. Buk Jiří ROU6901 SKOB Roudnice nad Labem, 60:44 + 29:46
35. Kraml Martin ZVO7102 OB SK Zvole 63:15 + 32:17
36. Svoboda Ondřej ROZ7100 OK Roztoky 64:25 + 33:27
37. Blažek Vladimír 5XC6900 SK Nepoměřice 65:54 + 34:56
38. Nosek Jan VSP6910 USK Praha 66:46 + 35:48
39. Tihon Jaroslav TAP6102 KOB TRETRA Praha 67:34 + 36:36
40. Swart Jan DKL7001 KOB Kladno 69:59 + 39:01
41. Šomvársky Ján NNN5500 Neregistrovaní (NNN) 70:34 + 39:36
42. Řada Richard DKP6701 Oddíl OB Kotlářka 71:05 + 40:07
43. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 81:20 + 50:22
44. De Heij Michel RIC6900 OB Říčany 89:25 + 58:27
Přibík Jan PGP6301 SK Praga DISK
Uhlíř Patrik LBE7000 TJ Lokomotiva Beroun DISK