Výsledky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Kategorie: D21L

Datum:
08.04.2017
Místo konání:
Mimoň, ZŠ Mírová ul.
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Mimoň 2017-1:4000-E2m-A4 vodovzdorně upravená
Ředitel závodu:
Vácha Tomáš - R1
Hlavní rozhodčí:
Havlová Adéla - R3
Stavitel tratí:
Burda Matěj - R3
JURY:
Vokál Vojtěch, Kobr Tomáš, Luštická Lucie
Protokol:
Žádný protest nebyl podán. Žádné zranění nebylo hlášeno. Diskvalifikováni závodníci za překonání zakázaného prostoru dle důkazů od rozhodčího (fotografie závodníků v zakázaném prostoru). Všem závodníkům byl ve výsledcích v průběhu závodu upraven (zkácen) čas o 56 vteřin v důsledku nesouladu času startu a času v SI krabičkách.
D21L
2.50 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8603
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Štičková Anna LLI9651 E TJ Loko Liberec 17:50 9004
2. Sandstad Malin 39N0021 Frol-Freidig 18:27 + 0:37
3. Mrázková Romana SJC8351 C Sportcentrum Jičín 18:31 + 0:41 8676
4. Krafková Lucie TUR8650 E OOB TJ Turnov 18:35 + 0:45 8644
5. Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov 18:39 + 0:49 8612
6. Szeliga Malgorzata DOB9399 C KOB Dobruška 18:44 + 0:54 8573
7. Neradová Alena LIT8551 C KOB Litvínov 19:21 + 1:31 8277
8. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 19:35 + 1:45
9. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 19:54 + 2:04 8013
10. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 19:59 + 2:09 7974
11. Kašková Kateřina CHA7850 R OK Chrastava 20:08 + 2:18 7902
12. Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 20:46 + 2:56 7598
13. Fossum Oda 39N0026 Frol-Freidig 20:57 + 3:07
14. Sylte Maria Ulseth 39N0028 Frol-Freidig 20:58 + 3:08
15. Svobodová Barbora TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 21:04 + 3:14 7454
16. Kopcová Michaela VLI8456 C Slavia Liberec orienteering 21:18 + 3:28 7343
17. Kolmanová Josefa LTP8653 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:51 + 4:01 7079
18. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 22:11 + 4:21 6919
19. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 22:17 + 4:27 6871
20. Pavlovcová Petra TUR9353 C OOB TJ Turnov 22:19 + 4:29 6855
21. Setínková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 22:41 + 4:51 6680
22. Kovářová Lenka LTP9750 R OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:52 + 5:02 6592
23. Reitan Dina 39N0029 Frol-Freidig 23:06 + 5:16
24. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 24:28 + 6:38 5825
25. Angell-Petersen Mari 39N0005 Frol-Freidig 24:39 + 6:49
26. Kalinová Markéta SPC8259 C SPORTICUS team 26:03 + 8:13 5066
27. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 26:10 + 8:20 5010
28. Kovářová Julie LTP8854 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 26:52 + 9:02 4675
29. Štemberová Natálie TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 27:16 + 9:26 4483
30. Pesničáková Adéla SMR8550 C SNS Smržovka 30:21 + 12:31 3006
31. Grande Maren 39N0012 Frol-Freidig 44:17 + 26:27
Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga DISK 0
Vokurková Marta TJN7950 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK 0