Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21K

Datum:
22.04.2017
Místo konání:
Osečná (směrem k Podvrší)
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Na valech
Ředitel závodu:
Hradcová Zuzana - R3
Hlavní rozhodčí:
Barták Jiří - R3
Stavitel tratí:
Pachner Pavel - R3
JURY:
Bednařík Libor, Novotný Dušan, Hradec Pavel
Protokol:
Závod proběhl bez problémů za sudeného, velmi větrného počasí. Nebyl podán žádný protest. Nebylo hlášeno žádné zranění.
H21K
6.80 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5899
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kalata Michal 88P MKS Paulinum Jelenia Góra 47:30
2. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 51:19 + 3:49 6005
3. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 52:20 + 4:50 5890
4. Budský Ondřej TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:07 + 5:37 5802
5. Dittmann Robert SSV Planeta Radebeul 54:06 + 6:36
6. Aschermann Jan VSP6902 C USK Praha 54:46 + 7:16 5616
7. Novotný Marek TJN9901 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 55:31 + 8:01 5531
8. Burghardt Freddy DE013892 Post SV Dresden 56:10 + 8:40
9. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 56:59 + 9:29 5365
10. Lisý Ondřej VLI7100 C Slavia Liberec orienteering 57:47 + 10:17 5275
11. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 58:26 + 10:56 5202
12. Šmaus Antonín TJN0001 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 59:13 + 11:43 5113
13. Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 59:48 + 12:18 5047
14. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 61:03 + 13:33 4906
15. Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63:30 + 16:00 4630
16. Janata Pavel TJN8400 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 64:24 + 16:54 4528
17. Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov 65:54 + 18:24 4359
18. Khel Richard SCP7500 C OK Sparta Praha 66:46 + 19:16 4261
19. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 67:36 + 20:06 4167
20. Blahuta Marek MFP7301 C VŠSK MFF UK Praha 67:50 + 20:20 4141
21. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 70:12 + 22:42 3873
22. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 70:33 + 23:03 3834
23. Večeřa Martin TJN9105 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 71:38 + 24:08 3712
24. Hartman Aleš VSP6506 C USK Praha 72:16 + 24:46 3640
25. Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 73:00 + 25:30 3557
26. Krausz Milan FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 73:35 + 26:05 3491
27. Semík Jakub VSP0000 B USK Praha 75:26 + 27:56 3283
28. Vokurka Jan TJN7501 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 77:07 + 29:37 3093
29. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 78:46 + 31:16 2906
30. Zatloukal Václav TUR8703 C OOB TJ Turnov 80:35 + 33:05 2701
31. Hájek Jan JEN9703 C OB Jenišovice 81:41 + 34:11 2577
32. Hájek Vojtěch TJN9502 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 83:22 + 35:52 2387
33. Posselt Martin TJN9501 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 89:09 + 41:39 1734
34. Hulha Lukáš LTP9405 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 102:55 + 55:25 180
35. Píchal Jan VSP5202 C USK Praha 103:30 + 56:00 114
36. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 105:27 + 57:57 0
37. Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 107:11 + 59:41 0
38. Kadečka Adam JEN9601 C OB Jenišovice 111:02 + 63:32 0
39. Kočvara Oldřich JEN9705 C OB Jenišovice 120:04 + 72:34 0
Adamec Martin TJN0106 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK 0