Logo

Výsledky závodu: Český pohár LOB 2017 - stav po 9 závodech

Datum:
22.12.2017
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2017-01-2121.01.2017 Český pohár LOB - sprint 33D Ano Ano
2017-01-2222.01.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať 33D Ano Ano
2017-01-2828.01.2017 Mistrovství ČR na krátké trati ZLH Ano Ano
2017-01-2929.01.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať ZLH Ano Ano
2017-02-1818.02.2017 Mistrovství ČR ve sprintu TJN Ano Ano
2017-02-1818.02.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať TJN Ano Ano
2017-02-1919.02.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať TJN Ano Ano
2017-02-2525.02.2017 Mistrovství ČR na klasické trati VRB Ano Ano
2017-02-2626.02.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať VRB Ano Ano
Kategorie:
D14     D17     D20     D21E     D21A     D35     D45     D55     D65     H14     H17     H20     H21E     H21A     H21B     H35     H45     H55     H65     H75    

D14 (započteno závodů:5)

D17 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
33D 1
33D 2
ZLH 3
ZLH 4
TJN 5
TJN 6
TJN 7
VRB 8
VRB 9
1 Chrástová Tereza STH0251 A 513.25 1. 96.39( 4) 89.69( 5) 95.19( 5) 103.07( 2)106.88( 1) 99.08( 3)100.73( 2)103.49( 1)
2 Tokárová Regina NEJ0151 A 510.80 1. 101.06( 2)101.85( 2) 99.95( 2)106.47( 1) 101.47( 1)
3 Kuchařová Rozálie SJC0251 A 507.64 1. 101.66( 1)102.08( 1)100.27( 1) 90.46( 3) 96.16( 3) 99.45( 2) 102.97( 1)100.66( 2)
4 Rýdlová Magdaléna TJN0251 A 446.66 3. 75.76( 8) 80.75( 7) 72.41( 9) 82.01( 4) 91.75( 5) 96.30( 3) 95.85( 3)
5 Rýdlová Adéla TJN0151 B 407.18 4. 68.75(11) 61.53(11) 67.06(11) 77.71( 6) 84.14( 8) 64.85( 5) 82.31( 5) 94.27( 4)
6 Randáková Alžběta VRL0252 B 382.23 5. 57.02(13) 67.83( 9) 84.83( 7) 80.90( 5) 91.65( 6) 44.06( 8)
7 Stoklasová Daniela OSN0055 B 368.90 4. 69.96(10) 66.28( 9) 84.29( 7) 44.87( 7) 82.53( 4) 65.84( 6)
8 Mrózek Teresa TRI0251 B 341.37 5. 57.50(12) 71.96( 8) 73.54( 8) 59.49(11) 68.81(10) 52.15( 6) 67.57( 5)
9 Hlaváčová Anežka TBM0199 B 293.13 3. 97.28( 3) 96.07( 3) 99.78( 3)
10 Blahová Pavla PGP0155 B 261.11 9. 55.99(14) 57.70(12) 66.04(12) 57.89(13) 23.49( 9)
11 Rückerová Šárka STH0054 B 246.92 4. 77.96( 7) 76.81( 7) 92.15( 4)
12 Novotná Tereza ZLH0051 B 246.78 10. 67.53(10) 68.84(10) 50.62(13) 59.79(12)
13 Štreglová Zuzana VRL0251 245.47 6. 72.85( 9) 86.23( 6) 86.39( 6)
14 Bejvlová Karolína LME0250 244.21 2. 55.47(12) 96.96( 2) 91.78( 4)
15 Poláková Lenka SOP0151 187.43 4. 91.64( 4) 95.79( 4)
16 Baloghová Lída TJN0150 170.53 9. 64.55(10) 71.87( 9) 34.11( P)
17 Bruková Magda TRI0054 153.62 6. 44.33(13) 42.76(13) 66.53( 6)
18 Nádeníčková Pavla NEK0150 131.64 10. 43.19(16) 11.06(15) 64.00(11) 13.39(10)
19 Lacigová Marie SZP0050 116.92 8. 71.20( 8) 45.72(15)
20 Šklíbová Míša TJN0153 100.39 11. 40.92(14) 50.23(14) 9.24(11)
21 Gallová Veronika STH0053 92.68 5. 92.68( 5)
22 Doubková Emma PGP0154 80.08 6. 80.08( 6)
23 Fantová Kateřina EKP0256 52.44 12. 25.51(18) 0.00(16) 26.93(16) 0.00(12)
24 Navrátilová Adéla TRI0250 45.31 7. 45.31( 7) 0.00( 7)
25 Staňková Markéta VPM0153 43.94 15. 43.94(15)
26 Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 31.63 17. 31.63(17)

D20 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
33D 1
33D 2
ZLH 3
ZLH 4
TJN 5
TJN 6
TJN 7
VRB 8
VRB 9
1 Horvátová Hana SSU9794 E 530.91 1. 85.95( 3) 105.21( 1)115.72( 1) 107.12( 2)102.16( 2)100.70( 2)
2 Szarzecová Lucie TRI9850 B 457.44 2. 85.06( 5) 92.41( 5) 75.95( 3) 94.70( 2) 85.13( 3) 91.41( 3) 93.79( 3)
3 Argalášová Kateřina TRI9750 B 402.05 1. 93.82( 3) 96.30( 3) 106.42( 1)105.51( 1)
4 Janovská Kateřina PGP9850 B 390.29 1. 74.21( 4) 108.33( 2)100.00( 1)107.75( 1)
5 Firešová Markéta ZBM9951 B 309.19 1. 105.72( 2)104.98( 1) 98.49( 2)
6 Janošíkova Tereza JPV9950 187.42 2. 101.20( 2) 86.22( 6)
7 Poláková Tereza SOP9951 184.01 4. 89.73( 4) 94.28( 4)
8 Kubínová Veronika SKV9752 108.33 1. 108.33( 1)
9 Kalenská Dominika STH9958 68.11 5. 68.11( 5)

D21E (započteno závodů:6)

D21A (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
33D 1
33D 2
ZLH 3
ZLH 4
TJN 5
TJN 6
TJN 7
VRB 8
VRB 9
1 Gebauerová Jana ZBM7951 E 500.51 1. 94.50( 3) 97.72( 2) 96.64( 3) 85.48( 7) 95.26( 7) 77.72( 8) 110.89( 1)100.00( 1)
2 Haltof Ewa VRB9499 E 498.86 1. 111.41( 1)103.26( 1) 98.41( 3) 86.01( 7) 99.77( P)
3 Pospíšilová Marie DKP8756 E 398.19 1. 106.48( 1) 94.96( 3)100.15( 2) 96.60( 2)
4 Teplá Karolína SHK9251 E 369.62 2. 99.02( 2) 86.36( 6) 88.30(10) 95.94( 3)
5 Horová Magda SZP5450 E 341.61 5. 93.18( 5) 77.28( 8) 84.79(11) 86.36( 6)
6 Baldrianová Barbora DKP7855 B 309.30 1. 103.43( 1) 98.41( 3)107.46( 1)
7 Marečková Kateřina OSN7550 B 306.02 2. 80.10( 4) 84.29( 4) 83.61( 3) 58.02( 2)
8 Ďoubalová Věra DOB8751 B 294.04 1. 101.60( 2)101.44( 1) 91.00( 5)
9 Rambová Kamila DKP8655 B 247.58 6. 85.28( 6) 71.45(10) 90.85( 8)
10 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 B 235.48 8. 74.97( 8) 55.46(13) 64.09(14) 40.96(13)
11 Janovská Petra PGP7355 B 220.22 9. 73.82( 9) 74.44(13) 71.96( 9)
12 Peterová Alena DOB8953 B 203.68 10. 60.67(12) 74.80(12) 68.21(10)
13 Kašparová Ivana UOL6951 B 199.63 2. 94.13( 4)105.50( 2)
14 Tomešová Daniela SJC8451 196.17 2. 100.10( 2) 96.07( 6)
15 Hendrychová Zuzana ZBM8954 190.10 11. 62.77(11) 62.88(15) 64.45(11)
16 Jiřištová Zuzana DKP8254 188.57 4. 91.98( 4) 96.59( 5)
17 Mrázková Romana SZP8351 176.41 5. 87.78( 5) 88.63( 9)
18 Ježková Dominika PGP9053 170.67 12. 54.03(14) 60.01(16) 56.63(12)
19 Ryantová Jana DKP8660 116.53 14. 33.02(16) 45.53(18) 37.98(14)
20 Hrabánková Klára PGP9654 99.43 15. 50.10(15) 49.33(17)
21 Jebavá Lucie VRL9254 94.04 4. 94.04( 4)
22 Pilcová Barbora JPV8977 90.87 3. 90.87( 3)
23 Kubínová Romana SKV9452 84.78 7. 84.78( 7)
24 Mědílková Iva SKL7150 60.09 9. 60.09( 9)
25 Klašková Josefina DKP9651 59.79 5. 11.27(10) 26.03( 5) 22.49( 5) 0.00(18) 0.00(19) 0.00(15)
26 Chmelíková Tereza SZP8750 25.84 17. 25.84(17)

D35 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
33D 1
33D 2
ZLH 3
ZLH 4
TJN 5
TJN 6
TJN 7
VRB 8
VRB 9
1 Vlastníková Lucie JIL7554 534.49 1. 118.15( 1)121.25( 1) 97.89( 2) 95.86( 2)101.34( 2)
2 Hasmanová Lenka VPM7551 450.55 1. 117.68( 1) 109.78( 1)108.28( 1)114.81( 1)
3 Štreglová Andrea VRL7552 417.43 2. 70.32( 6) 97.13( 2) 97.40( 2) 74.18( 9) 76.71(10) 72.01( 6)
4 Borovičková Lenka LIV7350 364.16 3. 84.72( 3) 81.35( 3) 66.25(10) 66.92(11) 64.92( 9)
5 Škorpilová Jana SZP7450 258.48 5. 85.85( 5) 92.17( 5) 80.46( 5)
6 Zakouřilová Helena VSP7453 251.30 3. 89.57( 3) 76.56( 8) 85.17( 8)
7 Smolková Alena SSP6450 223.80 3. 75.35( 5) 64.60(14) 83.85( 3)
8 Mědílková Iva SKL7150 200.09 8. 64.95(11) 66.56(12) 68.58( 8)
9 Ježková Romana JIL7552 194.70 4. 47.87(13) 64.65(13) 82.18( 4)
10 Průšová Markéta VSP7256 183.20 3. 92.34( 3) 90.86( 6)
11 Bejvlová Martina LME7350 179.71 7. 31.01(14) 77.07( 9) 71.63( 7)
12 Pachnerová Dominika CHA7750 176.37 4. 86.93( 4) 89.44( 7)
13 Kalinová Markéta SPC8259 172.10 4. 77.20( 7) 94.90( 4)
14 Šaldová Jana JIL7555 146.69 2. 50.83(12) 95.86( 2)
15 Kolářová Michaela PGP7351 133.21 10. 26.90(15) 48.86(15) 57.45(10)
16 Bartošová Jana MLA7051 92.75 2. 92.75( 2)
17 Podrábská Marie VLI7451 89.27 4. 89.27( 4)
18 Zápotocká Anna VLI7250 82.68 6. 82.68( 6)

D45 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
33D 1
33D 2
ZLH 3
ZLH 4
TJN 5
TJN 6
TJN 7
VRB 8
VRB 9
1 Neumannová Renata PVP6650 596.80 1. 106.60( 1) 109.52( 1)115.59( 1)108.61( 1)106.35( 1) 86.37( 3) 131.49( 1)131.59( 1)
2 Argalášová Gabriela TRI6850 435.80 2. 100.51( 2) 92.93( 2) 45.94( 6) 53.02( 5) 86.62( 2)102.72( 2)
3 Řezníčková Hana CHT6051 377.61 3. 48.43( 5) 91.48( 3) 62.89( 4) 35.15( 6) 75.66( 4) 81.89( 3) 65.69( 3)
4 Klašková Kateřina DKP6750 375.15 3. 89.97( 3) 90.46( 4) 60.59( 5) 59.38( 4) 74.75( 5)
5 Pařízková Věrka SMR7151 318.49 1. 99.93( 2)104.33( 2)114.23( 1)
6 Šedivá Miroslava EKP5750 287.81 2. 99.08( 2) 89.32( 3) 99.41( 2)
7 Čiháková Lenka KNC6750 126.20 4. 64.28( 4) 61.92( 5)
8 Rýdlová Magda TJN6850 117.90 3. 94.32( 3) 23.58( P)
9 Smolková Alena SSP6450 91.46 3. 91.46( 3)
10 Staňková Marcela VPM6951 88.47 4. 88.47( 4)
11 Ježková Regina PGP6352 74.08 6. 28.28( 7) 22.14( 7) 23.66( 6)

D55 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
33D 1
33D 2
ZLH 3
ZLH 4
TJN 5
TJN 6
TJN 7
VRB 8
VRB 9
1 Kuncová Jiřina TJN5752 537.45 1. 95.46( 2) 111.51( 1)118.45( 1) 107.49( P)100.00( 1)100.00( 1)
2 Zlesáková Vlasta JIL5362 535.96 1. 95.03( 3)111.32( 2)108.96( 2) 101.52( 2)119.13( 1)
3 Hrabánková Ilona PGP6250 379.13 3. 59.97( 7) 77.17( 3) 72.59( 3) 79.77( 3) 86.39( 3) 63.21( 3)
4 Bochenková Jana EKP6150 341.78 1. 112.02( 1)112.09( 1)117.67( 2)
5 Zuzánková Růžena TJN6051 136.90 1. 109.52( 1) 27.38( P)
6 Šedivá Miroslava EKP5750 108.21 2. 108.21( 2)
7 Sládková Eva TEH5751 96.90 4. 55.25( 4) 41.65( 4)
8 Mrázová Pavla DCE5550 85.50 4. 85.50( 4)
9 Procházková Miluše DCE5450 83.69 5. 83.69( 5)
10 Lacigová Ivana SZP5950 75.12 6. 75.12( 6)
11 Nováková Pavla DOK5950 36.84 8. 36.84( 8)

D65 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
33D 1
33D 2
ZLH 3
ZLH 4
TJN 5
TJN 6
TJN 7
VRB 8
VRB 9
1 Haňkovská Jana SSP4050 500.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Grygarová Alena BOV5251 158.62 2. 84.56( 2) 74.06( 2)

H14 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
33D 1
33D 2
ZLH 3
ZLH 4
TJN 5
TJN 6
TJN 7
VRB 8
VRB 9
1 Štregl Matyáš VRL0301 A 529.54 1. 102.69( 1) 103.04( 1)102.07( 1) 103.98( 1) 98.58( 2) 109.72( 1)107.49( 1)105.31( 1)
2 Tokár Radim NEJ0300 A 481.80 2. 92.15( 4) 97.49( 4) 90.25( 5) 97.75( 3) 98.41( 3) 96.00( 2)
3 Procinger Jakub VRL0305 A 452.49 3. 87.04( 5) 89.62( 5) 90.59( 4) 86.85( 4) 90.97( 6) 94.27( 3) 84.86( 4) 58.50( 9)
4 Tkáč Matěj TJN0401 B 441.33 4. 73.70( 5) 95.30( 4) 92.04( 4) 83.95( 5) 96.34( 4)
5 Peňáz Vojtěch VRB0303 B 391.79 2. 98.48( 2)100.67( 2) 94.44( 3) 98.20( 2)
6 Peňáz Radek VRB0313 B 390.30 2. 98.48( 2) 97.26( 3) 98.07( 2) 96.49( 3)
7 Lesák Ondřej TJN0306 B 363.17 5. 73.53( 6) 67.32(10) 87.35( 5) 61.74( 6) 73.23( 8)
8 Malý Tomáš VRB0414 B 338.55 5. 71.62( 6) 75.94( 7) 58.65(10) 14.03(15) 48.08(13) 18.67( 9) 84.26( 5)
9 Řehoř Vojta TJN0303 B 327.99 6. 58.04(11) 63.77(11) 67.81(11) 55.81( 7) 82.56( 6)
10 Průša Dominik VSP0406 B 303.41 1. 102.12( 2) 98.27( 2)103.02( 1)
11 Zakouřil Matyáš VSP0400 B 298.21 7. 73.24( 7) 62.89( 8) 86.25( 7) 75.83( 8)
12 Bialožyt Marek TRI0301 270.98 6. 56.31( 7) 85.88( 6) 54.25( 8) 74.54( 7)
13 Kolář Matyáš PGP0304 262.73 5. 38.13( 9) 48.01(12) 92.64( 5) 83.95( 6)
14 Kožina Štěpán PGP0300 249.04 8. 49.47( 8) 59.52( 9) 67.49( 9) 72.56(10)
15 Dejnožka Vojtěch TJN0300 223.34 7. 71.37( 7) 77.65( 8) 74.32( 9)
16 Bejvl Marek LME0400 115.53 7. 0.00(16) 36.90(12) 78.63( 7)
17 Gruss Zdeněk VRB0305 97.23 8. 16.20( 9) 61.58( 8) 19.45( P)
18 Černý Jonáš MLA0501 95.19 3. 95.19( 3)
19 Bolehovský Daniel VSP0508 86.35 6. 86.35( 6)
20 Baldrian Tomáš VSP0405 85.61 12. 36.68(13) 48.93(12)
21 Mrózek Pawel TRI0401 83.10 14. 33.74(14) 15.53(14) 33.83(14)
22 Novotný Erik ZLH0301 50.27 9. 0.00(10) 0.00( 9) 4.15(15) 18.47(13) 13.47(15) 14.18(10)
23 Kovařík Tomáš TRI0400 45.84 8. 45.84( 8)
24 Šubrt Vojtěch DKP0502 14.06 10. 14.06(10)

H17 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
33D 1
33D 2
ZLH 3
ZLH 4
TJN 5
TJN 6
TJN 7
VRB 8
VRB 9
1 Nagy Josef TJN0006 A 528.70 1. 106.78( 1) 101.87( 2)104.53( 1)100.79( 2) 104.56( 1)110.96( 1)100.27( 1)
2 Hasman Ondřej VPM0002 A 507.65 1. 92.90( 5) 108.18( 1)102.58( 1) 97.83( 2) 95.76( 3)103.30( 2)
3 Štefan Vít STH0202 A 474.52 2. 89.38( 6) 96.92( 2) 95.55( 3) 83.18( 5) 84.86( 7) 92.13( 3) 95.94( 2) 93.98( 4)
4 Mareček Šimon OSN0201 A 462.73 3. 77.51( 7) 94.90( 3) 83.00( 7) 19.60(25) 91.92( 4) 82.63( 6) 93.10( 3) 99.81( 3)
5 Filipek Sebastian TRI0002 A 423.02 2. 91.26( 5) 78.39( 6) 61.32(13) 92.13( 4) 99.92( 2)
6 Klaška Martin DKP0100 A 403.39 5. 70.42( 9) 86.04( 5) 85.14( 6) 56.75(12) 80.49( 8) 81.30( 7)
7 Link Lukáš STH0205 B 372.03 6. 65.95(11) 82.99( 6) 82.39( 9) 60.58(10) 65.78(10) 74.92( 6) 65.44( 9)
8 Milán Tomáš TBM0111 B 369.77 3. 96.12( 3) 93.83( 4) 94.17( 4) 85.65( 5)
9 Tuma Matěj SJC0202 B 369.34 8. 75.11( 9) 73.05(11) 69.49( 8) 73.25( 9) 78.44( 8)
10 Tuharský Erik TRI0100 B 367.83 7. 65.18(12) 77.60( 8) 77.29(10) 36.45(23) 21.46(28) 47.73(14) 72.74( 7) 75.02( 7)
11 Richtr Lukáš VPM0204 B 363.18 4. 94.66( 4) 86.43( 4) 90.86( 5) 91.23( 4)
12 Ježek Jakub JIL0104 B 349.02 7. 80.32( 7) 82.90( 8) 53.02(13) 62.12(12) 70.66( 9)
13 Haltof Marek TRI0200 B 317.57 6. 57.40(14) 65.08(15) 70.20(13) 37.79(22) 44.24(18) 29.84(17) 80.65( 6)
14 Hašek Jan VPM0001 B 298.17 1. 97.09( 2) 97.64( 3)103.44( 1)
15 Bartoš Václav MLA0101 B 280.77 12. 37.42(18) 67.00(12) 68.51(15) 50.53(14) 57.31(14) 16.89(19)
16 Růta Matyáš TJN0102 B 270.21 5. 46.89(17) 33.64(23) 59.63(12) 45.65( 9) 84.40( 5)
17 Adamec Martin TJN0106 B 264.65 13. 59.28(13) 65.83(14) 62.90(16) 46.79(18) 29.85(25) 0.00(22)
18 Matuš Vít VRB0202 B 255.13 8. 50.45(16) 54.90(17) 45.93(19) 38.01(21) 31.25(16) 32.93(10) 65.84( 8)
19 Hasman Marek VPM0201 253.61 5. 78.39( 6) 89.32( 6) 85.90( 5)
20 Gottstein Jonáš JIL0107 245.28 8. 76.27( 8) 58.95(11) 46.98(17) 63.08(10)
21 Vlastník Matouš JIL0201 216.93 9. 70.42( 9) 74.88(10) 71.63(12)
22 Šubrt Matěj DKP0205 196.77 13. 54.20(17) 44.30(20) 48.92(16) 49.35(13)
23 Spěváček Vojtěch VPM0205 189.96 9. 65.08( 9) 62.96(11) 61.92(11)
24 Mejsnar Jaroslav VRL0202 163.83 8. 55.24(16) 43.62(19) 60.83( 8) 4.14(11)
25 Budský Ondřej TJN0105 147.71 10. 29.73(19) 47.08(16) 19.96(29) 0.00(21) 50.94(10)
26 Nechanický Jan OSN0200 137.01 11. 67.42(11) 69.59(14)
27 Bolehovský Michal VSP0202 126.99 15. 55.27(15) 31.85(24) 39.87(20)
28 Hašek Adam VPM0101 93.56 18. 38.65(21) 31.30(24) 23.61(18)
29 Rücker Jan STH0206 92.91 15. 22.07(20) 47.75(15) 23.09(27)
30 Tachezy Jan DCE0100 82.47 15. 36.82(22) 45.65(15)
31 Procinger Jan VRL0102 78.92 11. 0.00(17) 47.30(18) 0.00(28) 0.00(30) 31.62(11) 0.00(12)
32 Kovařík Martin TRI0101 66.67 13. 66.67(13)
33 Průša Kryštof VSP0102 57.26 15. 57.26(15)
34 Dostál Jakub VRL0104 25.96 20. 0.00(26) 25.96(26) 0.00(20)

H20 (započteno závodů:5)

H21E (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
33D 1
33D 2
ZLH 3
ZLH 4
TJN 5
TJN 6
TJN 7
VRB 8
VRB 9
1 Laciga Radek SZP8200 E 620.07 1. 102.34( 1)103.45( 1)101.20( 2)100.53( 1) 96.28( 6) 106.10( 1) 99.53( 3) 103.37( 1)103.61( 1)
2 Horvát Petr SSU9442 E 602.56 1. 101.26( 2) 98.24( 3) 103.31( 1)100.38( 2) 99.33( 2) 96.25( 3) 99.99( 2) 98.29( 3) 95.63( 3)
3 Argaláš Michal TRI9301 E 575.26 2. 94.16( 4) 95.22( 5) 97.08( 4) 95.53( 7) 97.65( 2) 90.22( 8) 95.62( 4) 91.40( 6)
4 Horyna Roman SZP7600 E 556.56 2. 89.40( 7) 98.30( 2) 86.48( 7) 92.70( 8) 93.52( 8) 83.30( 9) 90.26( 7) 92.38( 6)
5 Matuš Vojtěch VRB9606 E 553.32 4. 93.53( 5) 82.70(10) 94.28( 7) 89.28(10) 86.85( 7) 97.16( 4) 92.22( P)
6 Kantor Ondřej TRI9103 E 551.44 5. 83.38(10) 91.98( 9) 89.24( 5) 90.87(10) 82.95(16) 93.35( 5) 91.79( 7) 94.21( 5)
7 Rygl Miroslav TBM7205 E 532.15 6. 94.66( 6) 79.83(11) 88.69(11) 86.78( 8) 92.37( 6) 85.49( 9) 84.16( 8)
8 Mareček Petr OSN6900 E 506.24 9. 75.02(14) 88.48(10) 84.37( P) 90.39( 9) 83.58( 9) 77.25(10) 82.17( 9)
9 Neumann Vojtěch PVP9400 E 497.42 5. 75.90(13) 87.87(12) 85.55(13) 80.96(11) 93.59( 5) 67.12(13) 73.55(10)
10 Pospíšil Vítek SZP6800 E 494.13 9. 82.39(11) 79.14(12) 82.77( 9) 78.27(14) 88.91(11) 82.65(10)
11 Škoda Jakub VLI8800 E 488.49 2. 95.49( 3) 94.64( 5) 99.26( 3) 98.34( 2)100.76( 2)
12 Drobník Michal SJC8709 E 485.67 1. 101.41( 1) 95.01( 4)100.47( 1) 93.24( 5) 95.54( 4)
13 Šťastný Jiří TBM7137 E 451.52 12. 72.15(15) 63.11(20) 70.74(14) 75.98(15) 83.62(14) 79.66(12) 69.37(12) 41.46(14)
14 Klaška Pavel DKP9301 E 419.27 14. 69.57(18) 62.85(18) 71.17(17) 74.31(19) 78.56(14) 62.81(15)
15 Kratochvíl Martin SJI8304 E 388.44 7. 64.74( P) 83.54(15) 79.03(11) 73.00(11) 88.13( 7)
16 Čech Jan LIV7900 E 380.19 13. 61.37(17) 72.65(15) 67.61(15) 70.87(18) 58.25(14) 49.44(13)
17 Lauerman Jan SJI7419 E 375.08 3. 90.84( 6) 92.83( 7) 92.33( 4) 99.08( 3)
18 Kopáček Jan CHT8510 E 372.80 11. 45.98(20) 65.68(20) 69.25(20) 68.64(16) 58.59(16) 64.66(11)
19 Malý Aleš JIL8702 E 362.21 12. 41.78(19) 76.74(12) 79.84(13) 86.45(12) 77.40(12)
20 Venhoda Milan SJI7104 E 361.85 4. 84.19( 9) 95.51( 4) 87.79( 6) 94.36( 6)
21 Kolín Jan JIL7701 E 357.61 4. 89.22( 8) 92.08( 8) 97.69( 4) 78.62(13)
22 Neumann Tomáš PVP8900 E 350.25 14. 63.62(19) 63.76(17) 75.83(16) 80.79(17) 66.25(14)
23 Tomanek Daniel KSU7410 E 326.26 8. 85.68( 8) 91.00( 9) 88.24( 8) 61.34(12)
24 Kopáček Miroslav CHT6049 E 324.69 16. 54.02(19) 60.24(21) 53.83(23) 57.48(19) 49.75(18) 49.37(16)
25 Johanovský Tomáš DKP8500 E 285.46 16. 56.42(18) 72.35(16) 55.77(22) 49.41(21) 51.51(17)
26 Kolaja Jan VLI8100 A 250.21 13. 76.37(13) 69.63(17) 43.41(26) 60.80(18)
27 Janovský Tomáš PGP6401 A 249.03 16. 62.89(16) 59.08(22) 59.79(21) 67.27(17)
28 Kettner Lukáš DCE9400 A 243.30 6. 76.79(14) 87.30( 6) 79.21(10)
29 Čáp Ondřej DOB7405 A 237.33 19. 39.44(20) 61.93(21) 45.64(25) 55.27(20) 35.05(19)
30 Kunc Radovan TJN5549 A 230.50 15. 66.38(16) 68.28(19) 38.42( P) 57.42(15)
31 Svoboda Honza SMR7901 A 224.31 13. 79.30(18) 70.29(15) 74.72(13)
32 Bořánek Petr SZP7000 A 128.48 13. 76.95(13) 51.53(24)
33 Bouchal Jiří VPM8449 A 97.17 5. 97.17( 5)
34 Vodrážka Ondřej VPM7702 A 96.41 3. 96.41( 3)
35 Šňupárek Václav DKP9500 A 84.87 11. 84.87(11)
36 Vystavěl Ondřej JPV9807 A 81.40 12. 81.40(12)

H21A (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
33D 1
33D 2
ZLH 3
ZLH 4
TJN 5
TJN 6
TJN 7
VRB 8
VRB 9
1 Klech Richard VRB7201 E 516.09 1. 105.10( 1)104.76( 1)100.70( 2)100.26( 1) 102.31( 1) 103.22( P)
2 Jirka Michal PTE8403 E 506.41 1. 91.22( 3) 100.49( 2)101.58( 2) 87.13( 8) 92.80( 6) 90.70( 4) 100.00( 1)111.54( 1)
3 Gregoriades Tomáš SSP8312 E 430.29 3. 84.26( 5) 94.41( 3) 93.66( 3) 67.59(14) 85.69(11) 72.27( 8)
4 Martínek Robert VPM7700 E 396.92 4. 80.35( 7) 79.76( 4) 89.34( 4) 81.62( 9) 65.85(14)
5 Rusý Tomáš DCE9300 E 294.96 3. 97.28( 3) 99.76( 3) 97.92( 3)
6 Tojnar Jan LIV6701 E 283.62 3. 37.14( 9) 60.26( 5) 61.01( 5) 30.43(15) 47.25(16) 27.34(11) 77.96( 3)
7 Goder Josef DKP8203 E 273.10 5. 90.49( 7) 94.24( 5) 88.37( 5)
8 Boudný Jan SZP7401 B 270.55 5. 95.13( 5) 89.68( 7) 85.74( 6)
9 Kurz Pavel SPC7408 B 257.33 2. 68.06(13) 89.50( 9) 99.77( 2)
10 Novák Daniel DOK8700 B 243.38 4. 88.46( 4) 77.22(10) 77.70(12)
11 Košárek Pavel PGP7107 B 208.63 2. 98.13( 2)110.50( 2)
12 Průša Michal VSP7310 B 204.06 2. 104.08( 2) 99.98( 2)
13 Pospíšil Ondřej DKP8717 199.38 9. 68.75(12) 69.97(13) 60.66( 9)
14 Mrázek Jan SZP8102 192.86 4. 95.88( 4) 96.98( 4)
15 Ramba Jiří DKP8606 188.63 10. 69.28(11) 61.48(15) 57.87(10)
16 Kovář Miroslav SZP8101 176.64 6. 90.67( 6) 85.97(10)
17 Domín Nikolas EKP8806 171.25 7. 89.62( 8) 81.63( 7)
18 Zuzánek Zdeněk TJN5901 130.88 1. 104.70( 1) 26.18( P)
19 Kamaryt Tomáš VPM8807 102.03 1. 102.03( 1)
20 Geisler Michal SKL7500 81.05 6. 81.05( 6)
21 Regal Jan LME7301 66.49 8. 66.49( 8)

H21B (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
33D 1
33D 2
ZLH 3
ZLH 4
TJN 5
TJN 6
TJN 7
VRB 8
VRB 9
1 Jirka Jakub VPM7905 B 562.13 1. 102.91( 2)125.67( 1)119.33( 1) 93.68( 3) 104.61( 1)109.61( 1)
2 Stachoň Zdeněk ZBM8014 B 379.63 1. 89.53( 2) 93.38( 2) 100.00( 1) 96.72( 2)
3 Pátek Richard ZBM7609 305.87 2. 47.36( 5) 76.34( 4) 92.50( 2) 89.67( 3)
4 Leštínský Tomáš DOB7801 298.62 3. 83.31( 4) 87.29( 3) 54.59( 8) 73.43( 5)
5 Král Luboš PVP8400 260.20 2. 77.61( 5) 84.99( 4) 97.60( 2)
6 Fišer Jiří SLP8503 196.73 2. 95.16( 2)101.57( 2)
7 Nývlt Martin DKP8200 175.90 3. 82.07( 4) 93.83( 3)
8 König Lukáš ZBM8001 139.46 3. 84.79( 3) 54.67( 5)
9 Meier Milan VLI7301 122.37 6. 58.91( 7) 63.46( 6)
10 Navrátil Rostislav TRI6601 113.60 1. 113.60( 1)
11 Domín Nikolas EKP8806 111.16 1. 111.16( 1)
12 Ramba Jiří DKP8606 104.34 1. 104.34( 1)
13 Wagner Libor DKP8511 92.79 3. 92.79( 3)
14 Zieba Jakub NEK9800 92.75 3. 92.75( 3)
15 Hanovec Petr VLI7101 69.85 6. 69.85( 6)
16 Štáfek Pavel SKL7401 65.81 4. 65.81( 4)

H35 (započteno závodů:5)

H45 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
33D 1
33D 2
ZLH 3
ZLH 4
TJN 5
TJN 6
TJN 7
VRB 8
VRB 9
1 Rýdl Jiří TJN7000 501.20 1. 105.15( 2) 75.25( 5) 93.11( 3) 100.24( P)102.70( 1)100.00( 1)
2 Novotný Tomáš ZLH7001 462.35 3. 92.47( P) 93.29( 4) 97.10( 4) 84.79( 5) 94.70( 3)
3 Šimek Roman UOL6503 432.07 4. 78.52( 7) 87.64( 4) 84.18( 5) 88.39( 6) 82.84( 7) 89.02( 4)
4 Vlastník Zdeněk JIL6901 424.36 1. 107.35( 1)104.84( 1)106.95( 1)105.22( 1)
5 Bartoš Luděk MLA6701 405.57 3. 71.96( 8) 88.55( 3) 70.54( 6) 77.35( 9) 97.17( 3) 0.00( 9)
6 Hájek Jiří NEJ6400 331.18 3. 88.48( 3) 81.73( 8) 69.88(12) 91.09( 3)
7 Šubrt Antonín DKP7100 323.97 4. 86.81( 4) 83.10( 7) 80.72( 9) 73.34( 6)
8 Bejvl Jakub LME7100 304.30 1. 94.92( 3) 97.62( 2)111.76( 1)
9 Kašpar Jaroslav TSU7000 296.19 2. 104.10( 2) 89.49( 4) 102.60( 2)
10 Baldrian Petr PGP7203 285.83 2. 98.13( 2) 90.54( 5) 97.16( 2)
11 Kalousek Jiří DKP6901 282.79 5. 85.89( 5) 75.39(10) 76.01(10) 45.50( 8)
12 Podivínský Tomáš SCP7201 258.29 4. 69.96( 6) 61.64( 7) 59.36(13) 67.33( 4)
13 Pařízek Petr SMR7001 171.14 5. 88.85( 5) 82.29( 8)
14 Maleček Vít PGP6801 165.18 7. 55.46(12) 58.62(14) 51.10( 7)
15 Schindler Jiří TJN6301 132.96 1. 106.37( 1) 26.59( P)
16 Škorpil Martin SZP5700 102.05 2. 102.05( 2)
17 Šimek Miroslav LME6300 92.84 11. 59.90(11) 32.94(15)
18 Kubec Martin DOB7002 84.66 6. 84.66( 6)
19 Reichl Michal SSP6400 79.38 6. 79.38( 6)
20 Janík Vlastimil SSP6600 75.73 11. 75.73(11)
21 Barták Miroslav SSP6402 31.30 9. 31.30( 9)

H55 (započteno závodů:5)

H65 (započteno závodů:5)

H75 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
33D 1
33D 2
ZLH 3
ZLH 4
TJN 5
TJN 6
TJN 7
VRB 8
VRB 9
1 Němec Vladimír SSP4201 478.26 1. 61.60( 2) 100.00( 1)100.00( 1) 63.86( 2) 78.26( 2) 36.15( 2) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Frey Jaromír NEJ4100 400.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
3 Rychlý Rudolf SSP4100 74.58 2. 32.54( 2) 42.04( 2)