Výsledky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Kategorie: H21C

Datum:
22.04.2017
Místo konání:
Ústí nad Orlicí - hřiště ZŠ Bratří Čapků
Pořadatel:
KUO - KOB Ústí nad Orlicí
Mapa:
Čapkárna (1:4 000, E = 2 m, formát A3, stav březen 2017, mapový klíč ISSOM 2007, autor Tomáš Leštínský)
Ředitel závodu:
Koblížek Kamil - R3
Hlavní rozhodčí:
Mutinský Viktor - R2
Stavitel tratí:
Leštínský Tomáš - R3
Protokol:
Závod proběhl za chladnějšího počasí, bez deště. Nebyl podán žádný protest. Nebyl hlášen žádný úraz. Hlavní rozhodčí schválil závod v plném rozsahu.
H21C
2.60 km, 54 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 9059
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 14:47 9421
2. Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 15:04 + 0:17 9247
3. Kubelka Tomáš LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 15:23 + 0:36 9053
4. Komanec Václav SHK8406 R OK Slavia Hradec Králové 16:15 + 1:28 8522
5. Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 16:17 + 1:30 8502
6. Uvizl Marek STH9202 C SK Studenec 16:23 + 1:36 8440
7. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 16:27 + 1:40 8400
8. Oľhava Rastislav ASU8949 C Magnus Orienteering 16:42 + 1:55 8246
9. Záveský Filip LPU9306 C OK Lokomotiva Pardubice 16:43 + 1:56 8236
10. Novotný Tomáš PHK8101 C OK 99 Hradec Králové 16:55 + 2:08 8114
11. Kos Tomáš LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice 17:13 + 2:26 7930
12. Grundmann Jan LPU9410 C OK Lokomotiva Pardubice 17:25 + 2:38 7807
13. Sháněl Jan CHC9402 C K.O.B. Choceň 17:28 + 2:41 7777
14. Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň 17:41 + 2:54 7644
15. Pokorný David SRK9701 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 17:42 + 2:55 7634
16. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 17:45 + 2:58 7603
17. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 17:47 + 3:00 7582
18. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 17:47 + 3:00 7582
19. Fibír Tomáš FSP7901 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 17:57 + 3:10 7480
20. Šabatka Zdeněk PHK8900 C OK 99 Hradec Králové 17:59 + 3:12 7460
21. Majasow Kostiantyn 17P8300 WKS Śląsk Wrocław 18:04 + 3:17
22. Lesák Jakub ZAM9603 C OB T.J. Sokol Žamberk 18:24 + 3:37 7205
23. Kafka Miloš LPU8608 C OK Lokomotiva Pardubice 18:28 + 3:41 7164
24. Justa Pavel PHK8701 C OK 99 Hradec Králové 18:57 + 4:10 6867
25. Smutný Šimon VAM9301 C OOB Vamberk 19:00 + 4:13 6837
26. Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 19:02 + 4:15 6816
27. Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory 19:14 + 4:27 6694
28. Zitka Adam LPU8402 C OK Lokomotiva Pardubice 19:16 + 4:29 6673
29. Pýcha Lukáš SNA8402 C TJ START Náchod 19:21 + 4:34 6622
30. Fiala Petr LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice 19:41 + 4:54 6418
31. Míča Tomáš LPU9707 B OK Lokomotiva Pardubice 19:58 + 5:11 6244
32. Kokaisl Tomáš LPU7820 C OK Lokomotiva Pardubice 20:08 + 5:21 6142
33. Hladký Viktor VAM8201 C OOB Vamberk 20:23 + 5:36 5989
34. Kučera Tomáš STH9402 C SK Studenec 20:27 + 5:40 5948
35. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 20:37 + 5:50 5846
36. Kříž Libor LPU7804 C OK Lokomotiva Pardubice 20:40 + 5:53 5815
37. Krmaš Václav SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20:44 + 5:57 5775
38. Kupka Jaroslav ALB7800 C OOB Albrechtice nad Orlicí 20:44 + 5:57 5775
39. Sýkora Bohumil CHC8601 C K.O.B. Choceň 21:05 + 6:18 5560
40. Krunčík Pavel SRK8501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 22:03 + 7:16 4968
41. Nývlt Petr DKP8004 C Oddíl OB Kotlářka 22:40 + 7:53 4590
42. Bartoň Zdeněk NPA8301 C SK LOB Nová Paka 22:56 + 8:09 4426
43. Vojtěch Martin ZAM8101 C OB T.J. Sokol Žamberk 23:23 + 8:36 4150
44. Šabatka Jan SHK9001 C OK Slavia Hradec Králové 23:29 + 8:42 4089
45. Pešan Jan LTU7400 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 23:46 + 8:59 3916
46. Souček Tomáš SHK8200 C OK Slavia Hradec Králové 24:28 + 9:41 3487
47. Fleischmann Aleš 1JC8900 Klub přátel kofoly 25:26 + 10:39
48. Černý Vojtěch JIL9006 C OK Jilemnice 26:14 + 11:27 2404
49. Šabata Milan SRK6901 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:00 + 12:13 1934
Rusý Tomáš KAM9301 C OK Kamenice DISK 0
Remeš Petr SHK9403 C OK Slavia Hradec Králové DISK 0
Ďoubal Jan DOB8600 C KOB Dobruška DISK 0
Lazák Tomáš LTU9102 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK 0
Novotný Vojtěch LPU9702 C OK Lokomotiva Pardubice DISK 0