Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Kategorie: D35

Datum:
22.04.2017
Místo konání:
Týnec nad Sázavou
Pořadatel:
EKP - VŠTJ Ekonom Praha
Mapa:
Holý vrch, 1:10 000, E = 5 m, mapový klíč ISOM 2000, stav jaro 2017
Ředitel závodu:
Adrián Petr
Hlavní rozhodčí:
Zurynková Jana
Stavitel tratí:
Fantová Libuše - R1, Fanta Miroslav
JURY:
Hudosová Gabriela, Hora Vladimír, Nývlt Martin
Protokol:
Vlivem kombinace firmware vyčítací jednotky, pořadatelského software OB2000 a SI čipů série 6 docházelo k chybám ve vyčítání čipů této série. Pro kontrolu byly vyčteny všechny SI jednotky z lesa a dotčeným závodníkům byly výsledky opraveny. Omlouváme se za zdržení při vyčítání čipů. Závod proběhl za proměnlivého počasí, od deště až k polojasnu. 14 závodníků kteří prošli startem se nedostavilo k vyčítání.
D35
3.80 km, 150 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 39:14
2. Kopecká Anežka VSP8150 C USK Praha 48:33 + 9:19
3. Horáková Lenka VSP7255 C USK Praha 51:54 + 12:40
4. Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 52:01 + 12:47
4. Klapalová Pavla VSP7099 C USK Praha 52:01 + 12:47
6. Štraitová Jitka VSP7252 C USK Praha 53:07 + 13:53
7. Kučerová Berenika DCE8050 C KOB Dobřichovice 54:30 + 15:16
8. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 56:23 + 17:09
9. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 57:56 + 18:42
10. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 57:58 + 18:44
11. Smolková Alena PGP6450 C SK Praga 58:33 + 19:19
12. Andrade Milena 24C7550 C OK Vršovice 58:36 + 19:22
13. Žemlová Eva KAM7550 C OK Kamenice 62:57 + 23:43
14. Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný 64:11 + 24:57
15. Rejšková Alena KAM7750 C OK Kamenice 64:51 + 25:37
16. Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 66:29 + 27:15
17. Skripniková Kateřina FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 67:11 + 27:57
18. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 68:26 + 29:12
19. Maříková Markéta FSP7351 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 71:28 + 32:14
20. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 71:58 + 32:44
21. Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem, 72:15 + 33:01
22. Křížová Lenka KRL7951 C Kometa Kralovice 72:20 + 33:06
23. Kurfürstová Magdalena FSP7852 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 72:39 + 33:25
24. Růžičková Lucie RIC7351 C OB Říčany 73:55 + 34:41
25. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 74:44 + 35:30
26. Popová Veronika TAP7450 C KOB TRETRA Praha 76:25 + 37:11
27. Svítilová Pavla BZP7750 C Báječné ženy v orientačním běhu 77:07 + 37:53
28. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 77:21 + 38:07
29. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 80:23 + 41:09
30. De Heij Margita RIC7350 C OB Říčany 81:50 + 42:36
31. Havlíčková Kateřina DOR7650 C OK Dobříš 85:18 + 46:04
32. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 85:54 + 46:40
33. Perknerová Barbora ZVO8151 C OB SK Zvole 86:25 + 47:11
34. Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 86:27 + 47:13
35. Štěpová Dana 28C7400 C Neregistrovaní Štěpovi 87:27 + 48:13
36. Hladíková Zuzana DKP7852 C Oddíl OB Kotlářka 90:15 + 51:01
37. Pilařová Kateřina CEP8050 C Čepíci 90:28 + 51:14
38. Geislerová Dita DKL7550 C KOB Kladno 96:27 + 57:13
39. Bradáčová Petra ROU7877 C SKOB Roudnice nad Labem, 96:30 + 57:16
Kučerová Lenka SLP7963 C OOB Slavia Praha DISK
Rydlová Jana VIC7752 C OB Vizovice DISK
MS Šodorová Magda NNN0012 C Neregistrovaní (NNN) 75:41 + 36:27
MS Ludvíková Katarina KNC0077 C Sokol Kostelec n. Č. l. 95:16 + 56:02
MS Havlová Eva KNC0078 C Sokol Kostelec n. Č. l. DISK