Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Kategorie: D45

Datum:
22.04.2017
Místo konání:
Týnec nad Sázavou
Pořadatel:
EKP - VŠTJ Ekonom Praha
Mapa:
Holý vrch, 1:10 000, E = 5 m, mapový klíč ISOM 2000, stav jaro 2017
Ředitel závodu:
Adrián Petr
Hlavní rozhodčí:
Zurynková Jana
Stavitel tratí:
Fantová Libuše - R1, Fanta Miroslav
JURY:
Hudosová Gabriela, Hora Vladimír, Nývlt Martin
Protokol:
Vlivem kombinace firmware vyčítací jednotky, pořadatelského software OB2000 a SI čipů série 6 docházelo k chybám ve vyčítání čipů této série. Pro kontrolu byly vyčteny všechny SI jednotky z lesa a dotčeným závodníkům byly výsledky opraveny. Omlouváme se za zdržení při vyčítání čipů. Závod proběhl za proměnlivého počasí, od deště až k polojasnu. 14 závodníků kteří prošli startem se nedostavilo k vyčítání.
D45
3.20 km, 130 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 32:39
2. Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 34:00 + 1:21
3. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 35:25 + 2:46
4. Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 36:09 + 3:30
5. Cincibusová Ivana FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:52 + 4:13
6. Longinová Lenka TAP7151 C KOB TRETRA Praha 37:13 + 4:34
7. Červinková Jitka OKP6451 C SK OK 24 Praha 39:22 + 6:43
8. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB TRETRA Praha 40:08 + 7:29
9. Tachezy Ruth DOR6451 C OK Dobříš 40:11 + 7:32
10. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 40:17 + 7:38
11. Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 40:33 + 7:54
12. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 40:56 + 8:17
13. Jirkovská Pavlína SLA7250 C SKOB Slaný 43:55 + 11:16
14. Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 46:13 + 13:34
15. Havlíčková Jindra KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 46:18 + 13:39
16. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB TRETRA Praha 47:20 + 14:41
17. Nováková Jana TJP6552 C TJ Sokol Troja 48:19 + 15:40
18. Řadová Jaromíra DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka 48:25 + 15:46
19. Kopáčková Alena DOR6450 C OK Dobříš 48:46 + 16:07
20. Tichovská Jitka PGP6153 C SK Praga 49:33 + 16:54
21. Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 49:44 + 17:05
22. Melišíková Radka TAP7152 C KOB TRETRA Praha 50:07 + 17:28
23. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 50:23 + 17:44
24. Hudosová Gabriela RIC7299 C OB Říčany 51:24 + 18:45
25. Janečková Veronika SOB7151 C SOBSA 51:48 + 19:09
26. Bártová Pavla ZVO7152 C OB SK Zvole 53:25 + 20:46
27. Pavlíčková Lenka DOR7251 C OK Dobříš 53:29 + 20:50
28. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 54:27 + 21:48
29. Kohlová Alena KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 55:05 + 22:26
30. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 56:14 + 23:35
31. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 56:22 + 23:43
32. Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 59:12 + 26:33
33. Klofáčová Romana SLP6951 C OOB Slavia Praha 59:48 + 27:09
34. Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 62:35 + 29:56
35. Kohoutová Pavla KNC6251 C Sokol Kostelec n. Č. l. 62:37 + 29:58
36. Javůrková Gabriela VSP7260 C USK Praha 64:41 + 32:02
37. Foglarová Naďa DKP6553 C Oddíl OB Kotlářka 72:24 + 39:45
38. Kučerová Michaela RIC7253 C OB Říčany 72:40 + 40:01
39. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB TRETRA Praha 73:09 + 40:30
40. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 75:48 + 43:09
41. Kohoutová Zdeňka DKL7251 C KOB Kladno 78:49 + 46:10
42. Hrubá Veronika 6YC6750 C Neregistrovaní 91:04 + 58:25
Bejčková Jana DKL7150 C KOB Kladno DISK