Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D21C

Datum:
29.04.2017
Místo konání:
Benešov
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Mapa:
Stříteže, 1:10000, E=5m
Ředitel závodu:
Hlava Miroslav - R1
Hlavní rozhodčí:
Navrátil Václav - R3
Stavitel tratí:
Hynek Petr - R3
Protokol:
Závod proběhl dle harmonogramu za chladného a slunečného počasí. Odvod za použití sady SI činí 2000,- Kč
D21C
4.80 km, 210 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6511
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vernerová Radka VBM8558 C Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. 47:29 6654
2. Horčičková Eva UOL7051 C Spolek orientačních běžců Olomouc 48:29 + 1:00 6520
3. Kopcová Michaela VLI8456 C Slavia Liberec orienteering, z.s. 49:41 + 2:12 6359
4. Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení 50:35 + 3:06 6239
5. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 51:33 + 4:04 6109
6. Jemelíková Lada VBM6555 C Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. 52:11 + 4:42 6024
7. Dittrichová Petra KON8787 C Klub orientačního běhu Konice 52:19 + 4:50 6006
8. Beržinská Soňa SBK8554 C Klub orientačního běhu Start Blansko 53:49 + 6:20 5805
9. Štrajtová Štěpánka UOL9151 C Spolek orientačních běžců Olomouc 54:25 + 6:56 5725
10. Chloupková Barbora VBM8455 C Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. 54:29 + 7:00 5716
11. Stoklasová Barbora PLU8976 C TJ SOKOL Plumlov 54:35 + 7:06 5702
12. Kašparová Ivana UOL6951 C Spolek orientačních běžců Olomouc 56:14 + 8:45 5481
13. Rychlá Pavlína KRN8559 C TJ Lokomotiva Krnov, z.s. 56:16 + 8:47 5476
14. Janošíková Lenka UOL7651 C Spolek orientačních běžců Olomouc 58:16 + 10:47 5208
15. Boháčová Lucie PTE8771 C TJ Sokol Ptení 58:48 + 11:19 5137
16. Holečková Anna UOL9853 C Spolek orientačních běžců Olomouc 59:36 + 12:07 5029
17. Maťátková Marcela STE7159 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 64:23 + 16:54 4388
18. Vlachová Kateřina KON9898 B Klub orientačního běhu Konice 65:17 + 17:48 4267
19. Mikušová Ivana PTE8365 C TJ Sokol Ptení 65:49 + 18:20 4196
20. Zavadilová Simona PTE8485 C TJ Sokol Ptení 66:43 + 19:14 4075
21. Kuncová Jana UOL7854 C Spolek orientačních běžců Olomouc 67:34 + 20:05 3961
22. Krejčí Lenka JPV C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 72:29 + 25:00
23. Cetkovská Tereza PTE8750 C TJ Sokol Ptení 72:30 + 25:01 3299
24. Csakvaryová Lenka SBK8383 C Klub orientačního běhu Start Blansko 73:08 + 25:39 3214
25. Kaprálová Hana PLU9082 C TJ SOKOL Plumlov 73:29 + 26:00 3167
26. Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 78:58 + 31:29 2432
27. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 83:24 + 35:55 1837
28. Novotná Klára ZLH9851 B TJ Zlaté Hory 89:01 + 41:32 1084
29. Šebková Klára PTE8550 C TJ Sokol Ptení 110:52 + 63:23 0