Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)

Kategorie: D21L

Datum:
30.04.2017
Místo konání:
Horní Řasnice
Pořadatel:
STB - TJ Stadion Nový Bor
FYD - Jizerský klub OB Frýdlant
Mapa:
Vyhlídka
Ředitel závodu:
Juřina Robert
Hlavní rozhodčí:
Bednařík Libor - R3
Stavitel tratí:
Mráz Jaromír
D21L
5.22 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7847
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Iva Rufferová TUR8354 E OOB TJ Turnov 41:28 8083
2. Klára Procházková LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 41:49 + 0:21 8016
3. Michaela Chmelařová SHK9151 C OK Slavia Hradec Králové 42:21 + 0:53 7914
4. Kateřina Kašková CHA7850 R OK Chrastava 42:23 + 0:55 7908
5. Lucie Janatová DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 44:29 + 3:01 7506
6. Veronika Horáková TUR8751 C OOB TJ Turnov 44:34 + 3:06 7490
7. Monika Píšová NPA8151 C SK LOB Nová Paka 45:57 + 4:29 7226
8. Natalia Ewiak 0 UKS Orientuś 46:58 + 5:30
9. Karolína Staňová BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor 48:08 + 6:40 6809
10. Romana Zabořilová JEN7457 C OB Jenišovice 49:01 + 7:33 6640
11. Štěpánka Kosová LPU9460 C OK Lokomotiva Pardubice 49:55 + 8:27 6468
12. Šárka Folbrechtová BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 50:51 + 9:23 6289
13. Ehlerová Jana Kolaja VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 52:17 + 10:49 6015
14. Zuzana Vejstrková CHA8852 C OK Chrastava 52:35 + 11:07 5958
15. Zuzana Myslivečková TUR9253 C OOB TJ Turnov 53:01 + 11:33 5875
16. Zuzana Henychová VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 53:56 + 12:28 5700
17. Weronika Fortuniak 0 UKS Orientuś 55:56 + 14:28
18. Jana Zurynková EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 57:44 + 16:16 4974
19. Klára Hrabánková PGP9654 C SK Praga 58:26 + 16:58 4840
20. - Paszyńska Alicja Ewiak 0 UKS Orientuś 58:41 + 17:13
21. Michaela Šákrová BOR8850 C OK Jiskra Nový Bor 58:45 + 17:17 4779
22. Westin Kjersti PGP9255 C SK Praga 58:50 + 17:22 4764
23. Anna Panochová KAM9153 C OK Kamenice 60:39 + 19:11 4416
24. Dagmar Janečková EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 63:30 + 22:02 3872
25. Martina Valešová CHA9651 C OK Chrastava 66:28 + 25:00 3305
26. Markéta Kalinová SPC8259 C SPORTICUS team 69:17 + 27:49 2766
27. Marta Vokurkova TJN7950 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 75:28 + 34:00 1584
28. Zora Jelínková PGP8851 C SK Praga 90:38 + 49:10 0
Dáďa Korejčíková LLI5550 C TJ Loko Liberec DISK 0