Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D45L

Datum:
08.05.2017
Místo konání:
Mníšek pod Brdy
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Mapa:
Skalka, 1:10 000, E 5m
Ředitel závodu:
Němeček Jan - R3
Hlavní rozhodčí:
Gajda Jan - R3
Stavitel tratí:
Aschermann Jan - R3
Protokol:
Závod proběhl bez závad, dle časového harmonogramu, nebyl podán žádný protest. Drobná zranění ošetřena na místě.
D45L
5.50 km, 140 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 46:59
2. Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 48:00 + 1:01
3. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 50:40 + 3:41
4. Hudečková Helena KTA6951 C SK Kotnov Tábor 52:18 + 5:19
5. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB TRETRA Praha 53:43 + 6:44
6. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 54:11 + 7:12
7. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 55:12 + 8:13
8. Cincibusová Ivana FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:42 + 10:43
9. Nováková Marie OKP6953 C SK OK 24 Praha 58:36 + 11:37
10. Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 59:42 + 12:43
11. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 61:43 + 14:44
12. Melišíková Radka TAP7152 C KOB TRETRA Praha 62:09 + 15:10
13. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 62:32 + 15:33
14. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 63:13 + 16:14
15. Kohlová Alena KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 63:44 + 16:45
16. Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 63:53 + 16:54
17. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 64:24 + 17:25
18. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 64:34 + 17:35
19. Červinková Jitka OKP6451 C SK OK 24 Praha 64:45 + 17:46
20. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 64:54 + 17:55
21. Tachezy Ruth DOR6451 C OK Dobříš 66:44 + 19:45
22. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 67:50 + 20:51
23. Nováková Jana TJP6552 C TJ Sokol Troja 70:44 + 23:45
24. Kašparová Irena SLA6852 C SKOB Slaný 73:08 + 26:09
25. Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 73:19 + 26:20
26. Ždimerová Monika LME6950 C SK Los Mělník 73:46 + 26:47
27. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 75:13 + 28:14
28. Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 76:23 + 29:24
29. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 77:20 + 30:21
30. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 78:03 + 31:04
31. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB TRETRA Praha 79:42 + 32:43
32. Mědílková Iva SPC7160 C SPORTICUS team 80:26 + 33:27
33. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 81:29 + 34:30
34. Foglarová Naďa DKP6553 C Oddíl OB Kotlářka 81:46 + 34:47
35. Kopáčková Alena DOR6450 C OK Dobříš 82:27 + 35:28
36. Buková Jana ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem, 85:13 + 38:14
37. Baziková Lucie TJP6451 C TJ Sokol Troja 87:13 + 40:14
38. Vítková Marie DKL7054 C KOB Kladno 88:10 + 41:11
39. Bártová Pavla ZVO7152 C OB SK Zvole 92:47 + 45:48
40. Machová Petra LME6952 C SK Los Mělník 92:55 + 45:56
41. Čermáková Šárka 5XC6950 C SK Nepoměřice 102:10 + 55:11
42. Klofáčová Romana SLP6951 C OOB Slavia Praha 103:23 + 56:24
43. Čechmánková Helena OKP6450 C SK OK 24 Praha 118:36 + 71:37
44. Dittrtová Lucie LME6852 C SK Los Mělník 145:16 + 98:17